• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
arwenko: tak jak se těšíš na velké stěhování ? už to máš za pár dnů :slight_smile: tak jak jsem ti vyprávěla o ty kamšce co jsem ji ukecala do toho říct si pohlaví dítěte čeká syna... tak ta se má :slight_smile:) já netrpělive čekám do 27..a při mém štěstí mi miminko ukáže prdelku a bude hahah.
17. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj...ani se nedivím ..akorát mě mrzí že v dobrém umyslu si vyleju srdce s prosbou o radu ..když se nacházím v naprosoto debilní situaci..kdyby ta situace byla super tak nepotřebuji radu...a pak parta dospělých žen se mi za mé starosti vysměje..to je hnsuný.
jsem jsem ...už se moc těším na neděli...volno.... ty taky pracuješ? ještě tě to baví? mě totiž už naprosto ne:slight_smile:)
17. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak sem tu zas po dlouhy dobe a trochu v soku... upustila sem jednu dobu od konika, byla sem trochu romrzela z nej a pak se sem v tydle diskuzi vratila a byla rada....a ted todle...???? je fakt ze clovek do svedomi nikomu nevleze a ze pod poklicku domacnosti nebo jinych lidi nikdy nevidis, krome te svoji.....takze sem trochu zklamana co to sem kdo vnesl.... :frowning2: internet je holt anonymni a clovek nikdy nevi kdo sedi na druhym konci, setkala sem se uz s podobnym pripadem jako popisuji tady uzivatelky ohledne jany a bylo to pro me fakt zklamani pac clovek sem chodi s dobrym umyslem a svedomim a pak zjisti jak si z nej nekdo utahoval a mel z toho prcu a tak...neni to prijemny, takze doufam ze todle ten pripad neni a nebude...i kdyz fakt nechapu jak si spojili naky nick a nejakym jinym...cije to nahoda nebo co je k tomu vedlo... :frowning2:

no pravdu samu zna asi jen jana a ja doufam ze to bude v poho....tak se drzte, i kdyz dneska nesviti slunicko :wink:
17. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda opravdu nevim co si o tom vsem mamm myslet, koukala sem se na odkazy tech holek co to sem vcera davali a je to takovy naky divny...ale kazdy clovekje jiny, co me pripada divny muze nekomu pripadat normalni....ale proste moc shoda nahod a taky me zarazi to, ze jana v breznu pise ze od ni odchazi manzel jak ji terorizuje a tak a tady v nasi diskuzi nic a pohoda a tesi se na veceri....tak ja fakt nevim, nemam moc casu se tim zaobirat ale kazdopadne z toho mam divny pocity a zklamani....to sem proste nepatri....

jen me napda ze pak jednou nase deti budou surfovat s nekym si povidat a jak je ten net anonymni kdo vi na koho narazi....net ma proste sve vyhody aj nevyhody...

no tak se mejte, ale todle me fakt mrzi..... :unamused:
17. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandul: Nojo.....do lidi nevlezes ani nahodou, ja jsem se tak strasne mockrat spalila a nejhorsi je, ze jim furt verim!
Jsem myslela, ze tady najdu nejakou spolutehulku z JC, se kterou by se dalo jit na kafe a popovidat si o spolecnych tematech, ale kdyz tady pujde o tohle, tak to asi nedopadne, co? :slight_smile: Ach joooooooo

Jana Agimova: Ty si nemusis nechavat nic rikat, rikam, ze vim, co cekas :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky>nejvíc šokovaná jsem já..tak asi každýmu musí dojít ...že janaagimová není karel gott že jo..jandul: to s tou večeří a pohoda jazz...prostě jsou věci které neřekneš ani svý kamarádce...prostě protože se za ně stydíš..tak já šla svěřit se na veřejný portál..jen vylít srdce...tady na jičině radši néé protože jičín je maličký. :slight_smile:)
jo a s těmi odkazy...už asi vím odkud vítr vane...
17. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to kafe klidne muzem dat, jestli to teda domeho porodu stihnem... :slight_smile: jinak pak uz s kocarkem.... :wink:
17. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenko:slight_smile: tak jestli ses strefila ..dostaneš ode mě dortík. a budeš muset vymyslet jméno protože ..já pořád nevím nemám pro holčičku nějaký jméno vybrala jsem sice Vanessku ale ale nejsem si jitá
17. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jandul: na kafčo se klidně připojím aby se rozlousklo to moje rádoby pirátství :slight_smile:))a sama uvidíš jestli jsem blázen nebo šílenec .)))to jsem ale jedině po dobrém latté :grinning:
17. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: to chapu samo, jicin je fakt prdelka...ale nemuzes se nam divit ze sme z toho trochu v soku, prece jen je to nejak podezrely, nahodny a nejak to proste pusobi zamotane... :frowning2:
17. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na kavu se pridavam, pokud me vezmete....

Jano-to si pis, ze jsem se trefila :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se nedivím: tak můžeme dát kafčo na uvítanou pro arwenku ...co říkáte jen aby jandula nojooo tou dobou může rodit...ty už to máš za chvilinku...vyberte kavárnu a datum :slight_smile: ......euum můžu jen neděli a pondělí ale vzala bych i další tehuli lucii je nastejno těhotná jako arwenka
17. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte skype? tady se drbe pomaličku
17. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jestli budu mít holčičku tak nemááám jméno :slight_smile:)))
17. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky restaurace divá bára je nekuřácká ...a vaří tam fantastický polévky . mňam. a jsou zvyklí na nenž.anou klientelu :slight_smile:)))a nebooo manžel pakliže nelítá po vízech ve světě tak pracuje v zámecký vinárně ted teda italské pizzerii ..je to na náměstí a maj už pěknou venkovní terasu a třeba nám manžel dá něco zadarmičko :slight_smile:)
17. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, beru Pizzerku :slight_smile: Mnam :slight_smile:
Budu moct ale po 1.5., az tady budu bydlet. Nebo pak denne od pondeli do patku po 16. hodine v dobe od 27.4. do 1.5.
17. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to necháme až se zabydlíš v jc..ted budeš mít honičku .a pak teda počkáme na jadulu až se zotaví po porodu :slight_smile: je to
17. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
páni holky, copak se to tu delo?
17. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cakinko, ja tomu poradne taky nerozumim.....to nema cenu v tom rypat, holky :sunglasses:
17. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, taky jsem koukala, nez jsem se tim prokousala...
HOlciny, muzu pak na to kafco s vami?
17. dub 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...od rána mi nejel internet... :confounded: ale divily by jste se, kolik jsem toho doma udelala... :grinning: k tomu to ošklivé počasí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, rada vas poznam vsecky, prijde mi, ze JC je jediny mesto, kde neni nikdo tehu a pokud je, tak se nebavi :frowning2: Beeeeeeee
17. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj,to sem se lekla...říkali,že ve čtvrtek se ochladí,ale že by se to padlo i na lidi z modrýho koníka,heh? Snad už toho bulváru bylo dost :slight_smile:

Jejdaa, těhulky už mají first date a mi maminky zůstaneme pozadu :sunglasses: ?

A to mě vlastně zajímá,jestli tu některá chodíte například do nějakého mateřského centra? Když mě doma naštvou,tak se můžu jít uklidnit ven-při dobrém počasí a když je hnusně,tak z obyváku do ložnice a naopak,což je jako-z bláta do louže :angry:
18. dub 2009 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Edit. No - nechodila jsem nikdy nikam, protoze jsem vlastne nebyla na MD a nebyl na to cas a ted to bude zrejme totez :frowning2:
Jinak na maminky se tady teda jako nezapomina a jsi vitana ucastnice jakekoli kavy i pizzy :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
editko: do mateřského centra se také chystáme. pro dětičky do 1 roku je to vždy v pátek dopolko, ale to my bohužel spinkáme. ale je to spíše, že dětičky si hrajou a mamčy drbou :wink:
možná se Editko, potkáváme ve městě na procházkách :slight_smile: .
Jsem z Bolky, nikohu tu neznám, a jsem dost velkej stydlín někoho slovit. :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky - ja jsem Te podle fotek nekde potkala, jen nevim, kde to bylo,ale jsi mi povedoma :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holcinky s miminkama...tak juknete i na www.fitclubjicin.cz to je bar u Capa a tam je cviceni i pro hooodne maly deticky s maminkama s instruktorkou...je to jednou tydne...ja az budu mit vetsi pak mimco, tak tam urcite taky zavitam.. :wink:
18. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arwi, kdy se budete stehovat sem k nam???do novyho bytecku?
18. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,holky U Čápa mají krááásnou herničku pro dětí - dětský koutek.
18. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek