• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
caki: ráda bych někam s malým chodila, ale to cvičení je až od 1,5 roku. Ale půjdu se tam zeptat!
Děkuji za super tip!
18. dub 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: to tě opravdu obdivuji, mít tři děti a chodit do práce . :slight_smile: Mě stačí jeden ďáblík!
Chápu, že bohužel teď je taková doba, že penízky jsou strašně důležitý.
Ale aspoň první půlrok budeš doma, ne?
Máš krásné profi fotky, kde tak pěkně fotí?
18. dub 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cakinko, 1. kvetna :slight_smile: Uz se tesim, ale nejsem si jista, jestli to utahneme :frowning2:
18. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makkynko, fotí mi to kamarád, co bydlí kousek, není problém Ti také dohodnout focení, chtěla bych ještě nafotit těhu :slight_smile:

Doma budu tak maximálně 14 dní na zotavení po porodu, opravdu to kvůli penězům nejde :frowning2:
18. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka •
To budeš doma jen 14 dní? To jsi Vážně blázínek!
18. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, vzdyt vis, ze to jinak nejde :frowning2:
18. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka •jojo,vím,ale stejně mi to přijde dost krátká doba jít od dětí.Máš fajn,že budeš mít třeba i občasné hlídání.
18. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: děti budeš mít u sebe v práci nebo máš hlídání?
Já si to vůbec nedokážu představit.
18. dub 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 •Přesně tak,taky si to vůůůbec nedovedu představit!
Původně jsem také pro zaměstnavatele chtěla dělat něco doma,ale nevyhověli mi!
Teď bych šla někam na brigádu,ale bohužel nemám hlídání a o víkendu, manžel pracuje doma/bere si i práci domů/. Tak aspoň šetřím,jak se dá!
18. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:28 • jirik.k
Makky - musim je mit u sebe. Chtela bych kojit, pokud to pujde. Mam dve prace, jedna pujde delat z domu, i kdyz budu muset obcas chodit i do kancelare - to snad pomuze mamka. A u te druhe prace je budeme s pritele proste vozit s sebou....
18. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, děkuji moc Makkyna2 za pozvání :slight_smile:

Koukám, že se jiná diskuze z Jičína nechytla, tak snad tato bude aktivnější :wink:

My jsme bydleli s manželem v Jičíně a přestěhovali jsme se do baráčku ve Slavhosticích, to je asi 15 km od Jičína.

Arwenko, pouze 14 dní doma? Jéééé, tak to si taky nedovedu vůbec představit....já se snad z porodu dostávala daleko dýl :grinning: :pensive: , ale hlavně je to něco nového, bude tu nový človíček mezi váma a to je úplně jiná změna....no uvidíš, budu držet palečky, abyste to v poho zvládli :wink:

Já jsem šla snad až po roce na brigádu na 14 dní do krámku, vystřídat dovču a byl to záhul....manžel je bachař, takže když dělat (od rána do večera), bylo hlídání zajištěno, ale stejně to bylo něco jiného, takže jsem pořád přemýšlela, zda všichni zvládají :grinning:

Sice mám teď taky práci doma, ale to si dělám podle času :wink: když chce nějaká babička pohlídat, s radostí Andrejku odevzdám a jdu makat :wink:
18. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, vždyť jsme si psaly v létě, že je škoda, že Jičínská diskuze skoro zanikla, ale ona se jiná objevila.
Koukala jsem, že máte internetový obchůdek. Jak se Vám daří, také o něčem podobném uvažuji! :wink:
18. dub 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka13 •Ahoj Luci,jak se máte? Co je nového?Vzpomínám, jak tobylo s Vámi U Čápa fajn!
18. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka13 •Jakou práci děláš doma? To máš na mysli ten obchůdek? Nebo něco jiného?
18. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci, tak Čápa můžeme někdy zopakovat a mohl by se klidně ještě někdo přidat....co vy na to??? Bylo by to fajn něco takového vymyslet.... :wink:

Jo,jo, mám na mysli bazárek....no, je to dost práce, asi bych do toho už nešla....představovala jsem si to jednodušší, a taky dost peněz, nejdražší je reklama....ale s prací pryč....

....co nějaký srazík, mohly bysme něco podniknout :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko: já bych se srazíkem určitě souhlasila. :slight_smile:
19. dub 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musíme něco vymyslet :wink: já jsem taky pro, aspoň se poznáme :wink: na koníka moc nechodím, občas nakouknu a naživo je to přeci jenom lepší :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kdo je ještě pro?

jinak krásnou neděli :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem samozřejmě pro :slight_smile:
19. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak to jste mi udělali radost :slight_smile:
Já jsem určitě PRO! To cvičení s miminkem si určitě taky dojednám,super.

Maky,já tě podle fotky nějak nemůžu identifikovat :grinning: ale taky tu nikoho osobně neznám a určitě bych byla ráda,kdyby jsme spolu vyrazili na nějakou procházku.

arwenko, tvojí vitalitu nesmírně obdivuju...nevím...asi tě spíš nutí okolnosti,věřím,že kdyby to šlo jinak,budeš s dětičkama určitě víc,každopádně ti fandím a držím palečky :wink:
19. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem také pro!Pokud budu v JC,tak se ráda připojím.
19. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...zdravíme Vás po víkendu... :wink:
vitam Lucku- už jsem si říkala, že jsi se dlouho neukázala...mrkla jsem na fotky...z malé je již krásná slečna... :dizzy_face:
Když mne vemete do party, rada se pridám...jinak u Čápa jsem jako doma...mám to asi 20m... :unamused: tak když je napr.venku hnusne, tak tam radi trávime čas... :wink:
20. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko, tohle není vitalita, ale opravdu okolnosti a nutnost.....děsím se toho, ale zkusit se to musí :angry:
Díky, jsi hodná :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
editko: a jaký máte kočárek? To je nejlepší poznávací znamení. :slight_smile:

Na ten srazík navrhněte termín a čas, my se přizpůsobíme.
20. dub 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooojky :wink:
20. dub 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak kdy a kde? U Čápa nebo ve městě.....já můžu klidně hned :grinning:
20. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajacz, ahojky, no jo, jsem potvůrka, nemám moc času, tak jenom vždycky nakukuju a kdyby mě neupozornila Makkynka2, tak bych vás ani nenašla :frowning2:

holky, jééé, já ani nevím, jak se přesně jmenujete :grinning: abych vás nenyzývala přezvívkama i na srazíku :grinning:
20. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Lůca - Klouzavka bude v Jc asi v pátek, tak pokud to povrdí, co vy na to? není to moc nerychlo něco naplánovat....
20. dub 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by se to hodilo klidně v pátek!
Já jsem Markéta.
20. dub 2009 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si to myslela a budu si to dobře pamatovat, Ájinka se na Markétu narodila :wink:

Já se asi představovat nemusím :grinning: :grinning: , ale kdyžtak Lucka, těší mě :grinning:
20. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek