• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
ahojky- já jsem tedy Katka... :wink:
20. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny, je , uz planujete srazek...no jo, ale vy uz vsechny mate deticky...a ja teprve v brisku :sweat_smile: ale sla bych s vami moc rada...jinak, u Capa jsem taky jako doma, driv jsem tam chodila kazdy den cvicit a ted tam chodime s manzou na kavicky...
A jinak jsem taky Markéta :wink:
20. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
caki •co jsi chodila ˇk Čápovi cvičit? Já,když jsem bydlela v JC,tak jsem tam dost často chodila na spinink, ke Korďasovi jsem chodila,už když sídlil v areálu.
20. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,výborně,já jsem taky pro pátek. U Čápa teda nevim kde je,já myslela,že je to fitko? Představovat se asi nemusím :grinning:

Makky: hele,ten náš moc dobrý poznávací znamení není,pže ho má každý druhý - máme X-laander tyrkysové barvy :slight_smile:

Jandule,kdyby si šla taky,tak jsme se mohli sejít u zahradnictví...teda jestli víš,kde ten čáp je..já mám děsnej orientační smysl :grinning: :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
edita: tak tyrkysové barvy X-lander snad ani nepotkáváme. Ten jsem si původně také přála, ale nakonec jsme koupili Casuaplay, ten už má také hodně maminek.
Čáp je naproti Hrušce na Lidickém náměstí.
To bydlíme Editko, asi kousek od sebe, já v Barákově ulici, je to také blízko zahradnictví.
20. dub 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: ja chodila na fitbox a na bodystyling...byla jsem tam skoro kazdy den...spining me moc nebere... :wink:
20. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže v kolik?

Lucka -Klouzavka by mohla až odpo kolem 15:30, je to problém nebo vyhovuje všem? :grinning: hi,hi já jsem ale organizátor :grinning:
20. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já v Jičíně bydlela v ulici Pod Koželuhy :slight_smile: naproti bývalému Tescu :wink:
20. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky: jojo,podle obchodů já se orientuju výborně :slight_smile: Ted koukam na mapy.cz ,uz vim,kde je Barakova! To máš na ten sraz kousek, skoro za plotem :slight_smile:

A jinak odpolední hodiny mi nevadí :slight_smile: a jak děti? Já nevím,jak to tam vypadá,jestli je tam třeba venkovní posezení atd. ?
20. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Dobré úterní ráno!
Děkuji Vám za pozvání. Holky,udělějte si to, jak Vám to vyhovuje a na mě /odstěhovalce z Jičína / se neohlížejte! Jinak Vás ráda uvidím a koho neznám, tak ráda poznám!
21. dub 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocicky, tak vy jste uz naplanovaly srazik? Jeeeeee. Ja teda nevim, asi mi to nevyjde, protoze budu mit praci :frowning2: Patek je pro me pitomej, ale neohlizejte se na me.....
21. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ránko... :slight_smile:

U čápa je to přizpůsobený pro matky s detma, da se sedet i venku, akorát nevím, jestli by se to nemelo zamluvit, protože se může stát, že tam bude plno...je to tam docela malý... :sweat_smile:
21. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám to zamluvit? Klidně. Doufám, že berete děti? Já bych Dádu vzala!
21. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Luci, s Tebou se počítá, takže se přizpůsobíme :slight_smile: po posledním setkání Andrejka asi 14 dní stále nosila panenku, ketré říkala Dáda, takže Davídek dorazit musí :grinning:

A může to kdyžtak někdo zamluvit? Já to mám trochu z ruky, abych tam kdyžtak dojela :wink:

Krásný den.....já jedu za kamarádkou do Krkonoš, Petr je po noční, tak aby se vychrupal a nikdo ho tu nerušil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka13 •ciknu tam
21. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik asi míst? Ven ,nebo dovnitř? Adsi dovnitř, co? V pátek má být počasí nic moc!
21. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak dovnitř a my jsme dvě :grinning:
21. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mi do toho nic nepřide, tak bych se taky ráda stavila... :wink:
21. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak u me to je taky nejisty, pac je to se mnou ted jak na houpacce, chvili dobre chvili je mi nejlip zalezly doma...takze uvidime jak to bude v patek... :wink: dneska je mi zrovna uplne ok, takze razim do poradny a na obhlidku mesta a tak, takze sem rada dyz je tak krasne....

tak si uzijte taky hezky slunecni den, ahoooooooooooooooooooooj
21. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: já také dorazím s Máťou.
21. dub 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocicky, ja chci takyyyyyyy....jak dlouho tam budete,myslite?
21. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mnou a Kryštofíkem taky počítejte :wink: těším se!
21. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte co je fakt škoda? že to tady nefunguje aspon trochu jako treba chat nebo icq...já nikdy nevím jestli tu někdo je a celá ta diskuze je strašně zdlouhavá potom :confounded:
Takhle bych třeba viděla: áááááááá Maky je online,zkusím ji vytáhnout někam na procházku s kočárkem :grinning:
21. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit: já jsem tak trochu závislá, tak tu nakukuji každou chvilku.
21. dub 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak si nainstalujte skype :slight_smile:
Aspon si to beze mne uzijte....
21. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: a v kolik by jsi mohla v pátek ty?
21. dub 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda skype mám arwenko dáš mi na sebe kontakt?

Já mám jméno: edita.hajdari
21. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, to ja nevim, to je ve hvezdach :frowning2: Je mozne, ze to bude po pate, ale taky v sedm :frowning2: Fakt nevim

Muj Skype je princezna_arwen
21. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Místa u Čápa jsou zamluvena na mé přijmení:Lucka13 ho ví.

Arwenko: doraz, prosíííím, jinak mi písni SMS.
21. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.....tak se moc a moc těším :slight_smile: s Andrejkou dorazíme (snad to toho nic nepřijde), ale snad nééé a dorazíme moc a moc rády :wink:

už je pátek? :grinning:

holky, krásné sníky.....pa,pa
21. dub 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek