• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
ahojky všem, krásný den :wink:
22. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo....kde jste všichni? :wink:
22. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucko,
jééé, tak ty jsi tu dnes jediná!
My dneska byli na návštěvě a trochu jsme se zdrželi.
Bylo venku celkem hezky, tak asi všichni ještě užívali sluníčka, od zítra má pršet.

Doufám, že v pátek bude větší účast. :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

no my jsme taky byli venku a měli tu návštěvu - babičku s dědou, přijela tchýně a pak moje mamka, ta odjela ale brzy, takže jsem párkrát odcházela domů, s tchýní moc nevycházíme :sweat_smile:

Jinak jsme postavili Andrejce houpačku, nejdřív se toho bála a teď jsme jí nemohli ani dostat domů :grinning:

Krásný večer :wink:
22. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem! Krásný večer! Byla jsem cvičit, jdu sundat prádlo a žehlit.Jojo,byl super den,ale bohužel zítra má být ošklivo!
22. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: ty chodíš na trampolínky?
Jaký to je? jak moc je to náročné?
22. dub 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 •někdy ano,ale to jen v sobotu dopoledne!Dnes jsem byla ve Sparingu na stepech!Je to težký s mým cvičením,sice je to od 19h,ale Luboš z90%nebývá ještě doma,Jako dnes je pryč na služebce,tak musím schánět hlídání,snažím se dodržet,aspoň ty středy!
22. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, taky jsme se byli nadýchat čerstvého vzduchu, Kryštof vůbec nechtěl spát a pořád se vztekal, tak jsem ho zkusila posadit..no,to jste neviděli ten výraz,byl jak u vytržení...samozřejmě jsem si to zavařila,prože pak už jsem ho neměla šanci položit...27. bude mít půl roku, tak nevím, vyvádí takhle docela často...odkdy ho tak můžu dát do sporťáku? Už umí sedět,když se něčeho pevně drží a chvíli dokáže sedět sám,když má ruce před sebou,ale fakt nevím,jestli to ještě není moc brzy, je strašně akční!

Janaagimova: Tak jsem našla ten seznam-výbavička pro miminko,plus jsem tam dopasla porodnici a veci na ven a hračky,koupání a já nevim co všechno...tak pak napiš, jak ti to mám poslat :slight_smile:

klouz. asi taky pujdu žehlit,abych se trochu zahřála,u nás v paneláku nemají slitování a topení je vypnuté...já jsem totiž strašnej teplomil, 25+ to je moje :grinning: už se těším na léto,až se budu moct opékat do zlatova!

Tedááá ale to mi teď připomnělo..není tu v JC sauna? Sice to není aktuální,ale já jsem jezdila do sauny v ústí nad orlicí.
Je stará asi sto let,takový komunistický vybavení,ale přesto je to tam neuvěřitelně milý. Parádně to voní dřevem a když pak jdete domů,tak se sušíte takovýma hadicema jak od vysavače,co foukají teplý vzduch :grinning: a nakonec vám dá paní u pultíku za desetikačku půl litru kefíru,protože je to prý zdravé...mě to tam připomínalo tu dobu,když jsem byla malá...ale nevypadalo to tam sešle..prostě se tam asi zastavil čas :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
edita_h •V JC sauna je v Aquacentru! je to tam celkem fajn!Chodívala jsem tam, teď ,když jsem v JC jdu jen do bazénu,už se tam na víkend tešííííííííím!
22. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk.Dobré ráno!
23. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...včera jsem nemela čas ani sem nakouknout...nevím, nevím, ale zítra k Čapovi asi nedorazíme, Šimon má pořád kašel... :rolling_eyes:

klouzavka- my jsme taky často v bazénu...Šimonovi se tam líbi ted omnoho více, než když jsme chodili na kojenecké plávání...on nesnášel naši plavčici... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

edito- myslím, že jsem te včera potkala na Husovce u ČSOB, chtela jsem te oslovit, ale nebyla jsem si jistá... :sweat_smile:

lucka- taky jsem ráda, že mám tchýni 500km daleko... :wink:
23. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka13: kdyby něco piš mi jen už na mobil,už se sem asi nedostanu!
23. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajacz - prosím tě a ke komu jste chodili plavat. My chodíme k Evě, mě je tedy nesympatická, ale Máťovi to jedno, ten se culí na každého. Ptám se jen, že už jsem slyšela více stížností.

edita: Máťa také chtěl sedět v korbičce už okolo pátého měsíce, byl strašně zvědavej. Ale do sporťáku šel až okolo sedmého měsíce. Teď je spokojený, vidí vše! Jinak do sporťáku dávají dětičky okolo šestého měsíce.
23. dub 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :slight_smile: tak se nám ten srazík blíží.
S tou plavčicí jste mě teda zaskočili, on malej totiž brečí i u vlastní babičky,když ji dlouho nevidí,tak teda nevím,jak by vycházel s nějakou nesympatickou instruktorkou :(

Kajacz: to si udělala dobře,že jsi "mě" neoslovila,já totiž včera vůbec na Husovce nebyla :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jéééé, tak to jsem ráda, že jsem te neoslovila... :grinning: ale modrý X-lander to byl...my máme oranžovočerný... :wink:

makkyna- nevím, jak se ta plavčice jmenovala, byla to už paní po 50-tce...
23. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:

Luci, kdyžtak písnu, neboj :wink:

My chodili na plavání přímo k šéfové a nic moc, tedy nebyla špatná, ale supl jsme šli k jiné a ten rozdíl byl vidět :slight_smile:. Ale jména fakt nevím, nějak mám okno :unamused:

Já Andrejku dala do sporťáku až nějak na třičtvtě roce, páč se narodila v červenci, takže až pak na jaře :slight_smile: a to byl hukot, to fakt nikam jinam nechtěla :grinning: , všude viděla :grinning: , ale je pravda, že od půl roku jsem jí v kořárku taky nechala sedět, aby viděla :grinning:
23. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka13 •jak píšeš,že na plavčo Vás měla šéfová,nejmenovala se pí.Dlouhá?
23. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka- myslím, že šéfová je p.Lachmanová...
23. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajacz •jojo,toto jméno jsem také po JC slyšela!
23. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo pí. Lachmanová :slight_smile: ach ta paměť :grinning:
23. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka13 • u Vás na plavču potápí se i maminky?U nás ano.
23. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem asi slepá,ale nějak jsem nepostřehla v kolik ten sraz zítra je :sweat_smile:
23. dub 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
edita_h •Lucka13 psala njak na15:30, já jsem říkala,že asi spíše k16h tam budu.Objednala jsem kompromis,je to zamluvené na15:45,vzdadu u dětského koutku.
23. dub 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki,díky :slight_smile:
23. dub 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer všem :wink:

Luci, potápí se i maminky, jestli tedy chtějí :slight_smile:, já jsem snad pod vodou nebyla, my jsme se střídali s Petrem a pokaždé šel pod vodu on :grinning:
23. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile:

tak jsem na tu dnešní účast celkem zvědavá :slight_smile: Lucka - Klouzavka asi nedorazí, Davídek má teplotu :frowning2:

já jsem dneska nechala Andrejku ostříhat, tak je jako kluk :sweat_smile: , no uvidíte samy :dizzy_face:
24. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,teda ale počasí nám zatím přeje :slight_smile: doufám,že se nás tam pár opravdu sejde :dizzy_face:

Klouzavko,přeju brzké uzdravení Davídkovi :wink:
24. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, krásný víkend všem :wink:

Tak jak dlouho jste včera ještě kecaly? Já jsem si toho moc neposlechla :frowning2:, Andrejka je trochu živější :grinning:
25. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, byly jsme tam jeste tak hodinku, ale po Tobe odesly vsechny holky a ja jsem zustala jen s Luckou :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi budu muset příště baz Áji, abych taky pokecala a něco se dozvěděla :grinning: , takhle je to stále v pohybu.... :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek