• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
Nazdárek maminky :slight_smile: !
Snad nám Jičín zase neusnul? Já nevim jak vy,ale já jsem ráda,že jsme se sešli. U Čápa to bylo moc fajn :wink: Máte krásné děti.

luci, bez Andrejky by tam bylo smutno :grinning: ! Je to číslo,ale já jsem se smála ještě doma,když jsem si vzpomněla,jak ti zdrhala z toho koutku ven - suvereně v ponožkách :grinning:

V sobotu jsme sundali korbičku a nasadili sporťák. To bylo něco! Kryštof ani nemuk a jen koukal a koukal a když jsem na něho mluvila,vůbec mě nevnímal ani se na mě nepodíval :grinning:
Byli jsme na točené zmrzlině a na té věži co je na náměstí...nejsem fanoušek adrenalinových sportů a výšky nemám ráda,ale nakonec jsem se přemohla :slight_smile:
26. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás všechny!
V pátek to bylo fajn!

lucka13 •Áju vem příště sebou, to už budu mít i Dádu.
27. dub 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... :slight_smile: to nám to ale venku fučí, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V sobotu jsme byli celá rodina na kolech...Šimon poprvé...nejdřív řval, když jsme ho poutali do sedačky, ale pak se mu to mooooc líbilo... :dizzy_face:
Včera jsem byla hrát volejbal, tak Šimona uspával tatino a docela se mu to povedlo...Šimon spal celou noc... :dizzy_face:
tak jsem říkala manželovi, že už to zůstane na nem... :grinning:
27. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :wink:

My jsme dneska už od sedmi vzhůru, to je nezvyk, vstáváme až mezi osmou a devátou, tak jsem nějak rozkoplá :grinning: a Ájinka tu už zase běhá jak splašená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Odpoledne jedeme do Valdic, podívat se na miminko :wink: , od Petrova kolegy z práce, mají malého měsíčního Alexandra :dizzy_face: , tak až se jim Ája opět předvede, budou rádi, že Alexe mají a nebudou už prdíky tolik vnímat :grinning:
Když jsme tam byli ještě před porodem, tak jim tam Ája vyházela vše, na co dosáhla.... :sweat_smile: :pensive:

Holky, jdeme s Ájou zkontorlovat, jestli něco neodletělo, páč tu včera pěkně fučelo a pár věcí lítalo, ale z okna to vypadá dobře :slight_smile:

Krásný den....pa, pa :wink:

Luci, co :wink: Davídek? Už je to dobrý???
27. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, ahojky :wink:

u nás každý večer taky uspává Petr a jde to super....se mnou už Andrejka nechce ani jít :grinning:
27. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás by to nešlo, protože manžel chodí často z práce až když Šimon spí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o víkendu to zkusíme zas...
27. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jooo :grinning:

jinak Andrejka kolo taky miluje :wink: kdyby mohla, tak by se nechala celý den vozit :grinning:
27. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka13 •Dáda je už od soboty v pohodě!
27. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zdravím všechny po víkendu!
Srazík byl fajn, doufám, že se to brzy opět zopakuje :slight_smile:

edita: dneska jsem tě viděla, na Kryštofovi je ve sporťáku vidět naprostá spokojenost :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to je fajn :slight_smile:

Holky, tak něco vymyslete, ráda se připojím, třeba si vás už trochu užiju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady zase nikdo není :cry:
Lucko, Davídek od Lucky je už v pořádku, asi to bylo od zoubků....
28. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: krásný jména pro dvojčátka!
Kdy budete slavit svátek?
28. dub 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky - nemám tušení, musím to najít ve francouzském a italském kalendáři :slight_smile:
Taky se mi ta jména strašně líbí, na jednu stranu nevím, zda nejsou trochu moc neobvyklá, ale to nevadí.......snad mě za ně jednou nepřizabijou :slight_smile:
Jak je?
28. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
makky, já tě vůbec neviděla,to mě štve :slight_smile: ! Dnes jsme byli na půlroční prohlídce a prý ho nemáme dávat v sedě do kočárku - že nebude mít motivaci,aby se sám učil sedět,plazit atd...asi na tom něco bude,protože před námi tam byla mamina s 10 ti měsíční holčičkou a ta uměla jen sedět a když mi sestřička říkala o tom sezení,tak se na mě podívala a tak jako provinile se usmála.

arwenko, myslím, že tohle není ten případ :grinning: jsou to moc krásná jména!
28. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
edita_h • Ahoj,
jojo,je to pravda,že se děti nemají posazovat,dokud sami nesedí. Prý se mají nechat přirozenému vývoji páteře.
To je jen názor, který jsem si přečetla v knihách,nebo i v časopisech.
29. dub 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko: my jsme jeli autem zrovna na plavčo, ale stihla jsem si vás všimnout, kdybych šla pěšó, tak bych určitě hodila řeč! :slight_smile:
Chodíme k dr. Chvalinový? My zrovna také včera byli na prohlídce. Maty se pochlubil mírami: 8590 g a 76 cm na 8 měsících.

Dneska v noci měl Máťa 39 stupňů horečky od zoubků, tak doufám že už brzy také těch zoubků dočkáme. :wink:

arwenka: Matyášek je už dost známé jméno, ale také v kalendáři není, slaví na Matěje!
29. dub 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 • Tak to je maty kus chlapa. Dáda měl na 8 měsících 7 900g a 72cm.A zuby měl 4.

edita_h •to ,co jsi včera dozvěděla u doktora nám taky i říkala paní instruktorka na těhu cvičení.
29. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky - doufám, že ano :slight_smile: Budu muset asi na matriku, protože na netu nelze najít cizí kalendáře :angry:
29. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!
My chodíme ještě do Bělohradu k doktorce,nějak se s ní nemůžeme rozloučit :grinning: ale budeme chodit sem na nové město ke Chvalinové.
Na půlroce má Kryštof (až se to stydim napsat :grinning: ) : 8 280g a 70,5cm (ale já ho doma měřila a myslim,že nás trochu ošidila :dizzy_face: ) Nj, je to pořízek...ale Luba když byl malej,tak to bylo prej to samý a teď je z něho krásnej chlap :sunglasses: ,tak si z toho zatím nic nedělám....má to z kojení a ne ze sladkostí nebo něčeho špatnýho :slight_smile:

Makky,teda to měl chudáček vysokou teplotu! U nás se to obešlo bez teplot-zatím. Tak snad už mršky zoubky vylezou,když s nima má takový trápení :wink:

A Kryštofa v tom sporťáku dávám do lehu a ani mu to moc nevadilo,asi ho baví celkově ta změna, že ten sporťák je takovej vzdušnější...ale byl hudák hotovej,jak foukal ten strašnej vítr...tak jsme venku moc nepobyli.
29. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, ještě jsem se chtěla zeptat,co to na tom srazu chroupal Matyášek :grinning: ?
29. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 • přeji Vám,ať se teplotu vzdá a je brzy pryč!

edita_h •hlavně,že je Kryštůfek zdravý, oni to vyběhají a budou hubeňouři a pak zase náš Dáda může mít naopak kilo dost.Já když byla malá, byla jsem,jak kulička,no ono mě to zůstalo!
Tvůj manžel je taky Luboš?
29. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
edito: kukuřičný křupky, opravdu chutnají skoro všem dětičkám!
Kupujeme je na pěší zoně v zelenině, naproti středisku.
Máťa je schopnej spořádat celý pytlík na posezení.
Vy jste ještě kojený? My jsme skončili kolem šestého měsíce, mrzí mě to, ale co se dá dělat!
29. dub 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ještě nejsme svoji, brát se chceme, ale až malej trpochu povyroste a taky bych chtěla svatbu někdy na jaře..no mě by nevadilo ani léto,ale to bych byla asi jediná. A přítel se jmenuje Lubor a taky mu říkám "Luba" :slight_smile:

Makky, já ještě kojím. Těším se až bude Kryštof dost velikej,aby jedl "normálně" ,ale jsem ráda,že to s tím kojením jde,je to pohodlnější. Pořád se ještě v noci budí 1-2x na jídlo.
Dnes jsem mu poprvé vařila příkrm. Začala jsem s mrkví. Dala jsem ji dělat na páře,pak jsem ji rozmixovala a kápla do ní trošku oleje. Sama jsem samozřejmě taky ochutnala ,co mu to dávám..žádná sláva,ale dalo se to...snědl cca jednu menší mrkev! Takže docela úspěch,ale ke konci se už šklebil a plival mi to zpátky,tak jsem ho musela ještě dokojit :sweat_smile:
29. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
edita_h •My jsme měli svatbu v létě 16.6.2006 na hradě Pecka,byla děsný teplo,ufff,ale aspoň vyšlo počasí.
Jo a jinak manžel je Luboš a taky mu říkám Luba,nebo Lubi! A oba pocházíme z Jičína.
29. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:

Tak jsem uspala malou a dostávám se k vám :slight_smile:, úspěšně jsem vás dočetla :grinning: docela jste se rozjely :slight_smile:

My jsme dneska grilovali, uklidnilo se konečně počasí, tak jsem zavolala našim, aby dorazili a hodili jsme masíčko na gril.... přes den jsem měla malou u tchýně, tak jsem měla na přípravy čas a hlavně zase na pořádný úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Edit, máte doma pořádnýho chlapa, to malá na půl roce měla 7210g a 70 cm :wink: a na osmi měsících 8240 g a 72 cm :wink: a taky chodíme k doktorce Chvalinové. Já jsem s ním spokojená :wink: a první zub až na devíti měsících :grinning: , to vyrostly hned dva a další dva až na roce....se zubama jsme moc nepospíchali :slight_smile: čím dýl vyrostou, tím snad i dýl vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka13 • hmm,tak to Dáda bude brzy bez zubů.první zuby měl na pěti měsích a jinak jich má teď osm.
29. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všichni?
To slavíte 1. máj? :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my se máme stěhovat a pořád není auto, je někde v opravě a ještě ho nedovezli :frowning2:
3. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni!

My jsme od čtvrtka cestovali,tak jsem se na net vůbec nedostala,ale koukám,že vy taky ne..s klokankou jsme vyrazilli na celý den do Prachovek, v pátek tam nebylo k hnutí! A nikde žádná rozkvetlá třešeň, všude jen borovice a ostatní lesní porosty,takže jako každý rok ani letos jsem žádnou pusu pod rozkvetlým stromem nedostala :frowning2:
Zato jsme ale grilovali hned 2x nejdřív u ségry a pak u našich, už se má zase kazit počasí, tak jsme byli venku co to šlo :slight_smile:

Kryštof už říká pár slabik a v sobotu ráno nás šokoval. Smál se na Lubu a žvatlal "ťáta" a zase "ťaťa" a různě to takhle obměňoval... Škoda jen,že ani nevěděl, čím nám udělal takovou radost :grinning: ale slabiku "ma" jsem u něj ještě neslyšela.

lucka13: Kryštof je pěkný číslo,když jsme přijeli k našim,tak se tvářil jako vždy,když to někde nezná - jako jelimánek,co neumí do pěti napočítat...pak se rozkoukal.

Pro všechno se natahoval, hulákal a měnil při tom výšku hlasu,jak se mu to líbilo...mojí mamce se zdál strašně roztomilej ,tak k němu přišla se slovy "copak ty náš broučku" -nejdřív jí čapnul za vlasy, když se brábnila,kousnul jí do prstu a poslintal....chtěl si jí prostě "ochutnat" :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arwenko,to je pech! Bohužel, neznám nikoho,kdo by měl alespoň dodávku..my máme favorita :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek