Jičín - Český ráj

Ahojky,
doufám, že nebudu podruhé, ale nenašla jsem to naše město. V pracovním nasazení jsem nějak moc známostí nenaschromaždila. Teď jsme tady taky v pracovním nasazení, ale je hezčí (na té mateřské) a takzakládám toto téma. Třeba se najde mamina která drandí s kočárkem stejnými místy, tak popovídáme a třeba se někdy setkáme. Vždyť známese, my žeský občas potřebujeme něco probrat...... 🙂
edita_h
26. dub 2009
Nazdárek maminky 🙂 !
Snad nám Jičín zase neusnul? Já nevim jak vy,ale já jsem ráda,že jsme se sešli. U Čápa to bylo moc fajn 😉 Máte krásné děti.

luci, bez Andrejky by tam bylo smutno 😃 ! Je to číslo,ale já jsem se smála ještě doma,když jsem si vzpomněla,jak ti zdrhala z toho koutku ven - suvereně v ponožkách 😃

V sobotu jsme sundali korbičku a nasadili sporťák. To bylo něco! Kryštof ani nemuk a jen koukal a koukal a když jsem na něho mluvila,vůbec mě nevnímal ani se na mě nepodíval 😃
Byli jsme na točené zmrzlině a na té věži co je na náměstí...nejsem fanoušek adrenalinových sportů a výšky nemám ráda,ale nakonec jsem se přemohla 🙂
klouzavka
27. dub 2009
Zdravím Vás všechny!
V pátek to bylo fajn!

lucka13 •Áju vem příště sebou, to už budu mít i Dádu.
kajacz
27. dub 2009
ahojky... 🙂 to nám to ale venku fučí, že? :-p
V sobotu jsme byli celá rodina na kolech...Šimon poprvé...nejdřív řval, když jsme ho poutali do sedačky, ale pak se mu to mooooc líbilo... x-)
Včera jsem byla hrát volejbal, tak Šimona uspával tatino a docela se mu to povedlo...Šimon spal celou noc... x-)
tak jsem říkala manželovi, že už to zůstane na nem... 😃
lucka13
27. dub 2009
Ahojky všem 😉

My jsme dneska už od sedmi vzhůru, to je nezvyk, vstáváme až mezi osmou a devátou, tak jsem nějak rozkoplá 😃 a Ájinka tu už zase běhá jak splašená 😃 :-p

Odpoledne jedeme do Valdic, podívat se na miminko 😉 , od Petrova kolegy z práce, mají malého měsíčního Alexandra x-) , tak až se jim Ája opět předvede, budou rádi, že Alexe mají a nebudou už prdíky tolik vnímat 😃
Když jsme tam byli ještě před porodem, tak jim tam Ája vyházela vše, na co dosáhla.... :-N |-|

Holky, jdeme s Ájou zkontorlovat, jestli něco neodletělo, páč tu včera pěkně fučelo a pár věcí lítalo, ale z okna to vypadá dobře 🙂

Krásný den....pa, pa 😉

Luci, co 😉 Davídek? Už je to dobrý???
lucka13
27. dub 2009
Katko, ahojky 😉

u nás každý večer taky uspává Petr a jde to super....se mnou už Andrejka nechce ani jít 😃
kajacz
27. dub 2009
U nás by to nešlo, protože manžel chodí často z práce až když Šimon spí... :-p ale o víkendu to zkusíme zas...
lucka13
27. dub 2009
však jooo 😃

jinak Andrejka kolo taky miluje 😉 kdyby mohla, tak by se nechala celý den vozit 😃
klouzavka
27. dub 2009
lucka13 •Dáda je už od soboty v pohodě!
makkyna2
27. dub 2009
Ahojky,
zdravím všechny po víkendu!
Srazík byl fajn, doufám, že se to brzy opět zopakuje 🙂

edita: dneska jsem tě viděla, na Kryštofovi je ve sporťáku vidět naprostá spokojenost 🙂
lucka13
27. dub 2009
Luci, tak to je fajn 🙂

Holky, tak něco vymyslete, ráda se připojím, třeba si vás už trochu užiju 😃 :-p
arwenka
28. dub 2009
Holky, tady zase nikdo není 😢
Lucko, Davídek od Lucky je už v pořádku, asi to bylo od zoubků....
makkyna2
28. dub 2009
arwenka: krásný jména pro dvojčátka!
Kdy budete slavit svátek?
arwenka
28. dub 2009
Makky - nemám tušení, musím to najít ve francouzském a italském kalendáři 🙂
Taky se mi ta jména strašně líbí, na jednu stranu nevím, zda nejsou trochu moc neobvyklá, ale to nevadí.......snad mě za ně jednou nepřizabijou 🙂
Jak je?
edita_h
28. dub 2009
makky, já tě vůbec neviděla,to mě štve 🙂 ! Dnes jsme byli na půlroční prohlídce a prý ho nemáme dávat v sedě do kočárku - že nebude mít motivaci,aby se sám učil sedět,plazit atd...asi na tom něco bude,protože před námi tam byla mamina s 10 ti měsíční holčičkou a ta uměla jen sedět a když mi sestřička říkala o tom sezení,tak se na mě podívala a tak jako provinile se usmála.

arwenko, myslím, že tohle není ten případ 😃 jsou to moc krásná jména!
klouzavka
29. dub 2009
edita_h • Ahoj,
jojo,je to pravda,že se děti nemají posazovat,dokud sami nesedí. Prý se mají nechat přirozenému vývoji páteře.
To je jen názor, který jsem si přečetla v knihách,nebo i v časopisech.
makkyna2
29. dub 2009
Editko: my jsme jeli autem zrovna na plavčo, ale stihla jsem si vás všimnout, kdybych šla pěšó, tak bych určitě hodila řeč! 🙂
Chodíme k dr. Chvalinový? My zrovna také včera byli na prohlídce. Maty se pochlubil mírami: 8590 g a 76 cm na 8 měsících.

Dneska v noci měl Máťa 39 stupňů horečky od zoubků, tak doufám že už brzy také těch zoubků dočkáme. 😉

arwenka: Matyášek je už dost známé jméno, ale také v kalendáři není, slaví na Matěje!
klouzavka
29. dub 2009
makkyna2 • Tak to je maty kus chlapa. Dáda měl na 8 měsících 7 900g a 72cm.A zuby měl 4.

edita_h •to ,co jsi včera dozvěděla u doktora nám taky i říkala paní instruktorka na těhu cvičení.
arwenka
29. dub 2009
Makky - doufám, že ano 🙂 Budu muset asi na matriku, protože na netu nelze najít cizí kalendáře ]-(
edita_h
29. dub 2009
Nazdárek!
My chodíme ještě do Bělohradu k doktorce,nějak se s ní nemůžeme rozloučit 😃 ale budeme chodit sem na nové město ke Chvalinové.
Na půlroce má Kryštof (až se to stydim napsat 😃 ) : 8 280g a 70,5cm (ale já ho doma měřila a myslim,že nás trochu ošidila x-) ) Nj, je to pořízek...ale Luba když byl malej,tak to bylo prej to samý a teď je z něho krásnej chlap 😎 ,tak si z toho zatím nic nedělám....má to z kojení a ne ze sladkostí nebo něčeho špatnýho 🙂

Makky,teda to měl chudáček vysokou teplotu! U nás se to obešlo bez teplot-zatím. Tak snad už mršky zoubky vylezou,když s nima má takový trápení 😉

A Kryštofa v tom sporťáku dávám do lehu a ani mu to moc nevadilo,asi ho baví celkově ta změna, že ten sporťák je takovej vzdušnější...ale byl hudák hotovej,jak foukal ten strašnej vítr...tak jsme venku moc nepobyli.
edita_h
29. dub 2009
Makky, ještě jsem se chtěla zeptat,co to na tom srazu chroupal Matyášek 😃 ?
klouzavka
29. dub 2009
makkyna2 • přeji Vám,ať se teplotu vzdá a je brzy pryč!

edita_h •hlavně,že je Kryštůfek zdravý, oni to vyběhají a budou hubeňouři a pak zase náš Dáda může mít naopak kilo dost.Já když byla malá, byla jsem,jak kulička,no ono mě to zůstalo!
Tvůj manžel je taky Luboš?
makkyna2
29. dub 2009
edito: kukuřičný křupky, opravdu chutnají skoro všem dětičkám!
Kupujeme je na pěší zoně v zelenině, naproti středisku.
Máťa je schopnej spořádat celý pytlík na posezení.
Vy jste ještě kojený? My jsme skončili kolem šestého měsíce, mrzí mě to, ale co se dá dělat!
edita_h
29. dub 2009
My ještě nejsme svoji, brát se chceme, ale až malej trpochu povyroste a taky bych chtěla svatbu někdy na jaře..no mě by nevadilo ani léto,ale to bych byla asi jediná. A přítel se jmenuje Lubor a taky mu říkám "Luba" 🙂

Makky, já ještě kojím. Těším se až bude Kryštof dost velikej,aby jedl "normálně" ,ale jsem ráda,že to s tím kojením jde,je to pohodlnější. Pořád se ještě v noci budí 1-2x na jídlo.
Dnes jsem mu poprvé vařila příkrm. Začala jsem s mrkví. Dala jsem ji dělat na páře,pak jsem ji rozmixovala a kápla do ní trošku oleje. Sama jsem samozřejmě taky ochutnala ,co mu to dávám..žádná sláva,ale dalo se to...snědl cca jednu menší mrkev! Takže docela úspěch,ale ke konci se už šklebil a plival mi to zpátky,tak jsem ho musela ještě dokojit :-N
klouzavka
29. dub 2009
edita_h •My jsme měli svatbu v létě 16.6.2006 na hradě Pecka,byla děsný teplo,ufff,ale aspoň vyšlo počasí.
Jo a jinak manžel je Luboš a taky mu říkám Luba,nebo Lubi! A oba pocházíme z Jičína.
lucka13
29. dub 2009
Ahojky všem 🙂

Tak jsem uspala malou a dostávám se k vám 🙂, úspěšně jsem vás dočetla 😃 docela jste se rozjely 🙂

My jsme dneska grilovali, uklidnilo se konečně počasí, tak jsem zavolala našim, aby dorazili a hodili jsme masíčko na gril.... přes den jsem měla malou u tchýně, tak jsem měla na přípravy čas a hlavně zase na pořádný úklid :-p

Edit, máte doma pořádnýho chlapa, to malá na půl roce měla 7210g a 70 cm 😉 a na osmi měsících 8240 g a 72 cm 😉 a taky chodíme k doktorce Chvalinové. Já jsem s ním spokojená 😉 a první zub až na devíti měsících 😃 , to vyrostly hned dva a další dva až na roce....se zubama jsme moc nepospíchali 🙂 čím dýl vyrostou, tím snad i dýl vydrží :-p
klouzavka
29. dub 2009
lucka13 • hmm,tak to Dáda bude brzy bez zubů.první zuby měl na pěti měsích a jinak jich má teď osm.
makkyna2
1. kvě 2009
Kde jste všichni?
To slavíte 1. máj? 🙂 🙂
arwenka
3. kvě 2009
Holky, my se máme stěhovat a pořád není auto, je někde v opravě a ještě ho nedovezli 😞
edita_h
4. kvě 2009
Ahojte všichni!

My jsme od čtvrtka cestovali,tak jsem se na net vůbec nedostala,ale koukám,že vy taky ne..s klokankou jsme vyrazilli na celý den do Prachovek, v pátek tam nebylo k hnutí! A nikde žádná rozkvetlá třešeň, všude jen borovice a ostatní lesní porosty,takže jako každý rok ani letos jsem žádnou pusu pod rozkvetlým stromem nedostala 😞
Zato jsme ale grilovali hned 2x nejdřív u ségry a pak u našich, už se má zase kazit počasí, tak jsme byli venku co to šlo 🙂

Kryštof už říká pár slabik a v sobotu ráno nás šokoval. Smál se na Lubu a žvatlal "ťáta" a zase "ťaťa" a různě to takhle obměňoval... Škoda jen,že ani nevěděl, čím nám udělal takovou radost 😃 ale slabiku "ma" jsem u něj ještě neslyšela.

lucka13: Kryštof je pěkný číslo,když jsme přijeli k našim,tak se tvářil jako vždy,když to někde nezná - jako jelimánek,co neumí do pěti napočítat...pak se rozkoukal.

Pro všechno se natahoval, hulákal a měnil při tom výšku hlasu,jak se mu to líbilo...mojí mamce se zdál strašně roztomilej ,tak k němu přišla se slovy "copak ty náš broučku" -nejdřív jí čapnul za vlasy, když se brábnila,kousnul jí do prstu a poslintal....chtěl si jí prostě "ochutnat" 😃
edita_h
4. kvě 2009
Arwenko,to je pech! Bohužel, neznám nikoho,kdo by měl alespoň dodávku..my máme favorita :-N

Začni psát odpověď...

Odešli