• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
Nemáte někdo zkušenost s vozíkem za kolo?
Rozmýšlíme se mezi vozíkem nebo jen sedačkou?

Kde je tu v JC pěkné a čisté dětské hřiště?
Děkuji za tipy!
21. kvě 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny, nebyla jste nektera poslana do sanusu do HK na plodovku???
21. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Makkyna nemám my byly rádi, že jsme usmolili na kočárek, tatínek byl poněkud průserář :confounded: Co znám hřiště v JC jsou čistý bych řekla, vůbec ted když fungujou povinný ploty nejradši anejvlíž to máme ke lolejím kletadlu a lodi, ale většinou jak jdeme tak mě Maruška zatáhne všude kde hřiště je, pokud čas dovolí

caci já na plodovce nebyla
21. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAKI: Já také nebyla na plodovce.
Přeji ať ti moc dobře dopadne!

barbarkaaa: a polejšil se tatínek díky Marušce?
21. kvě 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Makkyna nepolepšil, právě že si začal myslet že je táta a že mu to už nikdo memuze vzít a začal padat do svých starých kolejí. vytáhla jsemho ze s.... měl jen to co měl na sobě, měl 2 místnosti bez topení, elektriky a vody, s náma měl všechno, myslela, jsem že so toho bude vážit , prd....zkoncil zpátky u chlastu, myslel čim dál vic jen na sebe. Ve vysledku propil celej nájem a my se museli do 10 dni vystěhovat, naštěstí to bylo v době, kdy jsem poprvé po pátraní našla bydlení , které utáhnu sama z rodičáku.. zaplat ten nahore, malá se mi už doma nechtěla jist a začala se pocuravat, brečela mi že ze bojí táty a nechce domů a to jí byly necelé 2. Našli jsme bydlení mohli utéct a už je dobře. On ji za půl roku viděl cileně 3 krát ( a to mu v tom ani nebráním, i když mám chut alimenty jsem ještě neviděla) a my už 2 měsíce máme uzasnýho strejdu, s kterým nám je báječně. prostě dlouhej smutnej priběh s doufám že krásným koncem....
23. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarkaaa: máš pevné nervy, to muselo být strašné!
Tak to přeji hodně štěstíčka pro Vás obě!
24. kvě 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byl to děs, byl to boj,a le uz je pohoda , když ted zijem v tak uzasný pohodě prestávám chápat, jak jsme to mohla vydržet. Ted už je dobře :O)
24. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

barbarkaaa- taky přeji už jen to dobré... :dizzy_face: malá je krásná...

caki- ja jsem byla na odběru plodovky v Sanusu HK...naštestí ze štastným koncem...
25. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Kajo,. já už veřim ze bude dobře, spatný jsme si vyčerpali
25. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky. Dlouho jsem tady nebyla, ale musím se na vás zase podívat. Už bydlím v novém bytečku, kdo z vás to bydlí blízko mně?
Teda barbar - to musel být zážitek, brrrrr, jsi statečná, že jsi to vyydržela...
26. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenko: jsem si říkala co je s tebou, že jsi sem ani nenakoukla?
A jakpak se bydlí?
Já bydlím také kousek v Barákově.
26. kvě 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehe já jsem ted po těch manévrech taky v baračce :grinning:
awerko, ted už sama necháppu jak jsme to ustála, proste jsem byla bez sil a až na dně a pak se to ve mě vzepřelo a bojovala jsem, kvůli Marušce a vyhrála ated je nám nádherně
26. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky Vás zase po nějaké době zdravím!

barbarkaaa • víš,že Tě podle vidění znám! :slight_smile:
Dříve jsem bydlela na sídlišti za Družou = Pod Lipami
27. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tam jsem pořád za Družbou, mám tam rodiče, dopoledne většínou pofackuju tu svoji jednu místnost a vaření a tak a odpoledne bud jdu k našim na sídliště, nebo randíme tady, či jedeme makat do Ohavče.
27. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky - ja si to myslela :slight_smile: Prijdte s Matym na kavicku :slight_smile:

Klouz, s Tebou je to hruza, pocitac porad v oprave a ani Te nemam na Skypu :frowning2:

Barbar - i Ty se stav na kavicku :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka • on to asi vzal ten známý doooost doslovně,že nemusí spěchat,když mám notebook.
27. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mu řekni, že ho musíš vrátit :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka •já si to nějak vyřeším, mě ten můj PC ani nechybí, vlastně!
27. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, ale na skypu nejsi a ty maily jsou zdlouhavy.....vis? Co mate dnes v planu?
27. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: ráda přijdu, jen dej vědět, kdy jsi doma - když máš stále v pracovním procesu!
Už musíš mít obr bříško, ne?

barbarka: to se možná potkáváme v ulici :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka •měli jsme mít s kámoškou a s její dcerou sraz veku,ale je hnusně,tak přijdou k nám!
27. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, to neni brisko, to je vana, sud, hruza. Jsem jak lokomotiva....fuj.
Do kolika hodin bys mohla? V kolik chodi Maty spinkat?

Klouz - vy se máte :slight_smile: Tak si to hezky uzijte :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť ty se taky dočkáš,až budeš mít děti,tak si taky užiješ
27. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to určitě. Leda tak stresu, nevyspání a práce.....
Dneska od 6 dělali dělníci o patro níž ukrutnej bordel, takže jsem se nevyspala....
27. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
makkyna možná jo já nemám pamět na lidi,ale až na tebe natrefim na zivo už tě budu mit v hlavě vic :o)))

arverka klido někdy, ted mě to kafe zabere nějak moc času.. my cerstvě zamilovaný no .. hlavně že už je dobře

a pro po krásnej byteček, já začinám mýt ze svýho 1+0 klaustrofobii ač jsem ji nikdy neměla :grinning:
27. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbar - nebyla jsi vcera bud v Hrusce nebo v Kauflandu? Mam dojem, ze jsem Te videla :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
awerka nebyla Hruška ani nevím kde je a v Kauflandu jsem byla naposled v po a ut. stavuju se tam většinou cestou domů, to je okolo pul 8 večer. Ale není to pravidlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počket! Houby včera! V úterý to bylo.....jenže já byla v tu dobu v Kauflandu a předtím v té drogerii na Novém Městě, co tam míchají barvy. Mám aale za to, že to byl Kaufland, kde jsem viděla paní, co Ti byla podobná.....to máš jedno :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarkaa: já jsem tě včera také potkala, tam na cestě ke Kauflandu u bejvalýho Tesca. Nesla jsi malou na ramenou.
Jen jsem neměla odvahu tě oslovit, v tomhle jsem velkej stydlín :wink:
barbarkaa: Hruška je tam na Lidickém nám., spoustu lidí nevím, že se to tak jmenuje - dříve to byla Billa či co?

arwenka: náš Máťa spí teď nějak všelijak, prdí na pravidelný režim.
Tak napiš, jak jsi doma ty?
Nastupuješ vůbec na mateřskou nebo budeš pracovat až do porodu naplno?
28. kvě 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Makkyna : to už vím, já na novým městě byslím už teoreticky od prosince, prakticky od unora,a le tam jsem ještě nebyla, vzdycky pokůpím v Kauflandu cestou dom ,takže jako hrušku to neznám.

se nemusíš stydět, nebylas to ty ,kdo se usmál? Mě hlava šrotovala a nedokázala jsem zařadit. Jsem taky stydlín,a le znám spoustu holek z netu z diskuze o focení a digiscrapbooku a vím ze po prvním "ahoj" už je to v pohodě :wink:
ted zrovna jeden zitra na sraz na celej výkend pod stan, snad nás to nevyplaví a nezmrznem.

a jak jsem slas Maruškou za krkem, to bych stejně nestíhala. Meli jsme to 15 minut z Baračky na autobusm, takže jsem kvaltovala. jela jsem si pujčit do Lomnice navigaci aby odsejpala cesta, prece jen 100km a Maruška není zvyklá na dlouhý tratě jak není na benzín, tak aby to dsejpalo, nemám orientační smysl a budu ridit a maru vzadu sama , tak at jsme rychle v cili
28. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek