Jičín - Český ráj

Ahojky,
doufám, že nebudu podruhé, ale nenašla jsem to naše město. V pracovním nasazení jsem nějak moc známostí nenaschromaždila. Teď jsme tady taky v pracovním nasazení, ale je hezčí (na té mateřské) a takzakládám toto téma. Třeba se najde mamina která drandí s kočárkem stejnými místy, tak popovídáme a třeba se někdy setkáme. Vždyť známese, my žeský občas potřebujeme něco probrat...... 🙂
makkyna2
21. kvě 2009
Nemáte někdo zkušenost s vozíkem za kolo?
Rozmýšlíme se mezi vozíkem nebo jen sedačkou?

Kde je tu v JC pěkné a čisté dětské hřiště?
Děkuji za tipy!
caki
21. kvě 2009
ahoj holciny, nebyla jste nektera poslana do sanusu do HK na plodovku???
barbarkaaaautor
21. kvě 2009
Makkyna nemám my byly rádi, že jsme usmolili na kočárek, tatínek byl poněkud průserář :-S Co znám hřiště v JC jsou čistý bych řekla, vůbec ted když fungujou povinný ploty nejradši anejvlíž to máme ke lolejím kletadlu a lodi, ale většinou jak jdeme tak mě Maruška zatáhne všude kde hřiště je, pokud čas dovolí

caci já na plodovce nebyla
makkyna2
21. kvě 2009
CAKI: Já také nebyla na plodovce.
Přeji ať ti moc dobře dopadne!

barbarkaaa: a polejšil se tatínek díky Marušce?
barbarkaaaautor
23. kvě 2009
Makkyna nepolepšil, právě že si začal myslet že je táta a že mu to už nikdo memuze vzít a začal padat do svých starých kolejí. vytáhla jsemho ze s.... měl jen to co měl na sobě, měl 2 místnosti bez topení, elektriky a vody, s náma měl všechno, myslela, jsem že so toho bude vážit , prd....zkoncil zpátky u chlastu, myslel čim dál vic jen na sebe. Ve vysledku propil celej nájem a my se museli do 10 dni vystěhovat, naštěstí to bylo v době, kdy jsem poprvé po pátraní našla bydlení , které utáhnu sama z rodičáku.. zaplat ten nahore, malá se mi už doma nechtěla jist a začala se pocuravat, brečela mi že ze bojí táty a nechce domů a to jí byly necelé 2. Našli jsme bydlení mohli utéct a už je dobře. On ji za půl roku viděl cileně 3 krát ( a to mu v tom ani nebráním, i když mám chut alimenty jsem ještě neviděla) a my už 2 měsíce máme uzasnýho strejdu, s kterým nám je báječně. prostě dlouhej smutnej priběh s doufám že krásným koncem....
makkyna2
24. kvě 2009
barbarkaaa: máš pevné nervy, to muselo být strašné!
Tak to přeji hodně štěstíčka pro Vás obě!
barbarkaaaautor
24. kvě 2009
Byl to děs, byl to boj,a le uz je pohoda , když ted zijem v tak uzasný pohodě prestávám chápat, jak jsme to mohla vydržet. Ted už je dobře 😮)
kajacz
25. kvě 2009
ahoj holky...

barbarkaaa- taky přeji už jen to dobré... x-) malá je krásná...

caki- ja jsem byla na odběru plodovky v Sanusu HK...naštestí ze štastným koncem...
barbarkaaaautor
25. kvě 2009
ahoj Kajo,. já už veřim ze bude dobře, spatný jsme si vyčerpali
arwenka
26. kvě 2009
Ahojky holčičky. Dlouho jsem tady nebyla, ale musím se na vás zase podívat. Už bydlím v novém bytečku, kdo z vás to bydlí blízko mně?
Teda barbar - to musel být zážitek, brrrrr, jsi statečná, že jsi to vyydržela...
makkyna2
26. kvě 2009
arwenko: jsem si říkala co je s tebou, že jsi sem ani nenakoukla?
A jakpak se bydlí?
Já bydlím také kousek v Barákově.
barbarkaaaautor
26. kvě 2009
Hehe já jsem ted po těch manévrech taky v baračce 😃
awerko, ted už sama necháppu jak jsme to ustála, proste jsem byla bez sil a až na dně a pak se to ve mě vzepřelo a bojovala jsem, kvůli Marušce a vyhrála ated je nám nádherně
klouzavka
27. kvě 2009
Ahoj holky,taky Vás zase po nějaké době zdravím!

barbarkaaa • víš,že Tě podle vidění znám! 🙂
Dříve jsem bydlela na sídlišti za Družou = Pod Lipami
barbarkaaaautor
27. kvě 2009
Já tam jsem pořád za Družbou, mám tam rodiče, dopoledne většínou pofackuju tu svoji jednu místnost a vaření a tak a odpoledne bud jdu k našim na sídliště, nebo randíme tady, či jedeme makat do Ohavče.
arwenka
27. kvě 2009
Makky - ja si to myslela 🙂 Prijdte s Matym na kavicku 🙂

Klouz, s Tebou je to hruza, pocitac porad v oprave a ani Te nemam na Skypu 😞

Barbar - i Ty se stav na kavicku 🙂
klouzavka
27. kvě 2009
arwenka • on to asi vzal ten známý doooost doslovně,že nemusí spěchat,když mám notebook.
arwenka
27. kvě 2009
Tak mu řekni, že ho musíš vrátit 🙂
klouzavka
27. kvě 2009
arwenka •já si to nějak vyřeším, mě ten můj PC ani nechybí, vlastně!
arwenka
27. kvě 2009
Nojo, ale na skypu nejsi a ty maily jsou zdlouhavy.....vis? Co mate dnes v planu?
makkyna2
27. kvě 2009
arwenka: ráda přijdu, jen dej vědět, kdy jsi doma - když máš stále v pracovním procesu!
Už musíš mít obr bříško, ne?

barbarka: to se možná potkáváme v ulici 🙂
klouzavka
27. kvě 2009
arwenka •měli jsme mít s kámoškou a s její dcerou sraz veku,ale je hnusně,tak přijdou k nám!
arwenka
27. kvě 2009
Makky, to neni brisko, to je vana, sud, hruza. Jsem jak lokomotiva....fuj.
Do kolika hodin bys mohla? V kolik chodi Maty spinkat?

Klouz - vy se máte 🙂 Tak si to hezky uzijte 🙂
klouzavka
27. kvě 2009
vždyť ty se taky dočkáš,až budeš mít děti,tak si taky užiješ
arwenka
27. kvě 2009
No, to určitě. Leda tak stresu, nevyspání a práce.....
Dneska od 6 dělali dělníci o patro níž ukrutnej bordel, takže jsem se nevyspala....
barbarkaaaautor
27. kvě 2009
makkyna možná jo já nemám pamět na lidi,ale až na tebe natrefim na zivo už tě budu mit v hlavě vic :o)))

arverka klido někdy, ted mě to kafe zabere nějak moc času.. my cerstvě zamilovaný no .. hlavně že už je dobře

a pro po krásnej byteček, já začinám mýt ze svýho 1+0 klaustrofobii ač jsem ji nikdy neměla 😃
arwenka
28. kvě 2009
Barbar - nebyla jsi vcera bud v Hrusce nebo v Kauflandu? Mam dojem, ze jsem Te videla 🙂
barbarkaaaautor
28. kvě 2009
awerka nebyla Hruška ani nevím kde je a v Kauflandu jsem byla naposled v po a ut. stavuju se tam většinou cestou domů, to je okolo pul 8 večer. Ale není to pravidlo. :-p 🙂
arwenka
28. kvě 2009
Počket! Houby včera! V úterý to bylo.....jenže já byla v tu dobu v Kauflandu a předtím v té drogerii na Novém Městě, co tam míchají barvy. Mám aale za to, že to byl Kaufland, kde jsem viděla paní, co Ti byla podobná.....to máš jedno 🙂
makkyna2
28. kvě 2009
barbarkaa: já jsem tě včera také potkala, tam na cestě ke Kauflandu u bejvalýho Tesca. Nesla jsi malou na ramenou.
Jen jsem neměla odvahu tě oslovit, v tomhle jsem velkej stydlín 😉
barbarkaa: Hruška je tam na Lidickém nám., spoustu lidí nevím, že se to tak jmenuje - dříve to byla Billa či co?

arwenka: náš Máťa spí teď nějak všelijak, prdí na pravidelný režim.
Tak napiš, jak jsi doma ty?
Nastupuješ vůbec na mateřskou nebo budeš pracovat až do porodu naplno?
barbarkaaaautor
28. kvě 2009
Makkyna : to už vím, já na novým městě byslím už teoreticky od prosince, prakticky od unora,a le tam jsem ještě nebyla, vzdycky pokůpím v Kauflandu cestou dom ,takže jako hrušku to neznám.

se nemusíš stydět, nebylas to ty ,kdo se usmál? Mě hlava šrotovala a nedokázala jsem zařadit. Jsem taky stydlín,a le znám spoustu holek z netu z diskuze o focení a digiscrapbooku a vím ze po prvním "ahoj" už je to v pohodě 😉
ted zrovna jeden zitra na sraz na celej výkend pod stan, snad nás to nevyplaví a nezmrznem.

a jak jsem slas Maruškou za krkem, to bych stejně nestíhala. Meli jsme to 15 minut z Baračky na autobusm, takže jsem kvaltovala. jela jsem si pujčit do Lomnice navigaci aby odsejpala cesta, prece jen 100km a Maruška není zvyklá na dlouhý tratě jak není na benzín, tak aby to dsejpalo, nemám orientační smysl a budu ridit a maru vzadu sama , tak at jsme rychle v cili

Začni psát odpověď...

Odešli