• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
Makky, ja budu pracovat az do porodu a po nem taky.....pokud to ovsem deti aspon trosku dovoli a nespadnu na hubu. Nejhorsi je, ze se tech 6 nebo 8 tydnu nastoupit proste musi, jinak bych byla bez penez.
Byvam doma v utery az ctvrtek tak cca po 17.hodine, jine dny spis pozdeji, to zavisi na te druhe praci....jak bys to videla?
29. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: já mám čas většinou stále. ale příští týden už budu balit na dovču, tak to necháme až za 14 dní.
Koukám, že jsi změnila jméno tvé holčičky?

barbarka: tento víkend jet pod stan, je asi dobrý tak pro zápal plic!
ale jo, to jsem byla já, jak jsme se potkali, tak příště .....
29. kvě 2009 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky - chtela jsem se Te zeptat - Ty bydlis vedle veteriny? Divys se dozadu okny na ten plac mezi barevnymi domy? Pokud ano, koukame si do oken :slight_smile: :slight_smile:

Ke jmenu - on chtel totiz Jarda celou dobu sveho jmenovce a to by me strelilo. Vykrucela jsem si Nicolase a jemu se vic libi Sandra nez Mia....musela jsem teda taky slevit.....
31. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: jj, tak to asi koukáme, my tu máme jen okno z ložnice a vy jen balkon, ne?
Až tu někdy dodělají ten park či co to má být, tak bude i na co koukat!!!!!

většina chlapů chce svého jmenovce, tak se mu nesmíš divit! :slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky - tak se koukni na balkony nalevo od Teve, mam zluty s cervenou markyzou ve druhem patre a ten nas druhy vedle je tyrkysovej se zlutou markyzou :slight_smile: Na jednom mam susak s pradlem.
Kam se mam divat ja?
31. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:

Po dlouhé době se opět hlásím....měla jsem toho teď dost....Petr je stále v práci a já skoro nic nestíhám...stále hafo práce a k tomu je Andrejka stále víc aktivnější a aktivnější....takže hlídání je fakt super.

Jinak jsme byli na zápisu ve školce a po prázdninách jde na těch 5 dní v měsíci, hrozně se jí tam líbilo, na zápisu jsme byli 3 hodinky, protože si hned chtěla hrát a vše vidět :grinning:

Arwenko, u nás by byl taky kluk jmenovec po tátovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
1. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, ja myslela, ze uz s nama nemluvis :slight_smile:
To je dobre, ze se Andrejce libilo, uvidis, jak si odpocines :slight_smile:
Ono - kdyby se tatinek jmenoval nejak malinko jinak, ani bych snad neprotestovala, ale proste tohle jmeno zrovna nemusim :slight_smile:

Jinak mam v albu nove fotky, resp. cely novy album, tak kdyz se bude chtit.... :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
arwerka, ty jsou užasný doufám že se ateliérovek taky někdy dočkám, jasně doma by to taky šlo, ale chyběj korunky u na matroš, o ostatním ani nemluvím, o víkendu jsem se polaskala se zrcadlovkou tak ted už to čekání bude vubec dkouhý na ní :o)))))))

Jinak víkend pod stanem, byl super, sice jsme zmokli,a le ustáli jsme to ve zdraví, teta obě jste chrchlali. Maruška jen trochu, mě to drží celou zimu a nemuzu se z to vyhrabat, já byla vždycky zdrava,a le letos v zimě jsme bemohli topit, tak se to na mých plících docela podepsalo
tady jsou fotky http://barbarkaaa.rajce.idnes.cz/Sraz_Hodkov/
1. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbar, ahojky - krasny fotecky :slight_smile:
Ja bych na to taky nemela, ale pro toho fotografa trosku neco delam, maa seznamku a ja mu vyrizuju telefony, tim padem mi cenu za foceni odecte z provize. To je hruza, ty penize :frowning2:
Ja ted, co jsem tehu, ABSOLUTNE nemuzu prestat smrkat, porad mam ucpanej nos, fakt hruza :frowning2:
1. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
arwerka, to je jasný i když jsem viděla profíky za super ceny, ale je to zas daleko, Ono se dá a daj se udělat i užo fotky doma, když je člověk hračička, ale zatím chybí i to pidi vybavení. jdu se pokusit spát,nějak jsme to trošku přetáhla . Maruška má skoro 40 vylítlo jí to ted v noci :unamused: tož uvidíme co ráno
2. čer 2009 ve 03:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2:Kam razíte na dovču? Někam k moří?

arwenka: jéje, to jsi ,
se nepochlubila,že máte jiné jméno pro holčičku!!!!

Lucka13:To máte fajn,že jde Andrejka do školky, to tady v MB se nestane,že by mohl jít Dáda na 5 dní v měsíci. Je tu akutní nedostatek míst ve školce! :frowning2:
2. čer 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: Jeeeeee, ja nevedela, ze to nevis, ono neji tak jine, bylo v zaloze a Jardovi se libi vic. Musela jsem ustoupit, kdyz on mi ustoupil z Jarouska......to bych neprezila :grinning:

Teda Barbar, Ty jsi ale ponocovatelka....chudak Maruska :frowning2: Je ji aspon uz lip?
2. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to jsem byla ja, ten prispevek :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: já mám okna, od vás z balkonu po pravé straně v roku baráku, 2. patro - vedle zeleného balkonu, máme tak jen žaluzky.

klouz: ne, ne jedeme jen do jižních Čech. Nevím, jak by malej moře zvládnul, tak možná za rok.
Já myslím, že je nedostatek míst ve školce asi všude, bohužel :frowning2:

barbarkaa: brzké uzdravení pro Marušku!
2. čer 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 • KAM PŘESNĚ JEDETE?
2. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Arrwerka , já prostě večer po uložení Marušky bloguju a scrapuju, tot muj koníček milovanej. Blog kvůli vzpomínkám, a scrap prostě miluju . Moje hraniční hodina na spaní je 3 ale všera se skákaním okolo Marušky nočním, se to trochu natáhlo no :grinning:

maru v poledne sla spát se 37 už má zase 40 :unamused:
2. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
klou: od Rožmberku - vracím se tam po letech, kdy jsem tam jezdila s našima na dovču! :slight_smile:
Vy plánujete nějakou dovču s Dádou?
2. čer 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: gf,gf,syečjseyčcnnřeř
3. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Perdon, jsme si to tady otevřela a šla vyndat obět z mikrovnky, Maruška se zatím stíhla trefit.

Taky bych jela na dovču, doufám že se jednou dočkám, už jsem nebyla 12 let
3. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky - tak to ja Ti vazne koukam do okna :slight_smile: Kdy dorazite na kavicku?

Ahojky Barbar, tohle mi delal Danecek taky - a ted ho nemuzu dostat od pocitace :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: já bych to nechala na ten týden od 15.6. - doufám, že do té doby neporodíš :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Makky, to teda snad ne, to bych mela sakra maly miminka a byli bychom nejmin mesic v nemocnici....jasna vec, domluvime se :slight_smile: A pokud bude teplo, budem mit na balkone od 15.6. bazen, to ma Danulicek 6. narozky :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
arewrka, díky tobě se mi zastesklo po jediným z našeho starýho bytu balkon 2,5 krát 4metry byl užasnej :o))) Maruška je kachna byl porád v pernamenci v létě.
4. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee!
Hola,hola,z Jihu volam :slight_smile:
Hned jsem koukla na fotky.

Arwenko,teda ted je mi líto,že jsem se taky nenechala u profika nafotit s briskem,no,ted uz to nevratim :unamused:

Barbarkoooo,k fotkam : "mnaaam,jeeee,hehe,jeeee,mnam,juuu,wau,jeeee....."tak tebe to focení asi vážně hodně baví,že? Když se Já pokouším o nějakou rádoby uměleckou fotku-hehe,tak vždycky fotím Kryštofa,protože když je na fotce,tak nemám co zkazit :slight_smile: A co Maruška,je to trochu lepsi?

Holky nechcete některá začít chodit na nějaké cvičení? Já bych strašně ráda,ale nechci sama! Jsem pro cokoli kromě aerobicku,u toho hopsání si připadám děsně pitomě,jak nějaká tragi-komická postava :sweat_smile: ledaže bych chodila taky s nějakou začátečnicí,která má stejně ladné pohyby jako já :grinning:
6. čer 2009 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Edit!
Dlouho jsi tu nebyla, tak jsem si říkala, co je s tebou! :slight_smile:
6. čer 2009 v 06:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Edito až tak :astonished: dekuju za pochvalu, baví mě to fakt moc. jedeme na Pecku, na bitvu, miluju vůni třelhýhoprachu , jsem blázen do historie v praxi :o))))
6. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj makky,jak se mate s Matym? Já jsem šla včera s prckem celá šťastná krmit kačenky - zezačátku ho to bavilo,dokud jsem nezjistila,že to co ho fascinuje je zábradlí :grinning: Dnes jsme měli návštěvu. Kryštof asi miluje malý děti,byl jako vyměněnej,vůbec nezlobil...
6. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
edita_h •Ahojda,kdyby jsi chtěla tak v týdnu 22.6 - 26.6 budu v Jičíně, můžeme zajít na akvaerobic.
6. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj klouz. ja mam permanentky do fitka Aris,tak jsem je chtela vyuzit...jeeezis,ale ted jak na to koukam..je tu jen fitko nebo spining a solarko...hmmm....ty si rikala,ze po spinnigu ti narostly svaly na nohach,ne? Ve fitku bych zas nevedela,co mam delat...moje predstava o cviceni ve fitku jsou cinky a rotoped....
Docela bych zkusila ten akvaaerobic...akorat ze ten tyden 22.-26. ma Luba odpoledni a koukam,ze tam maji az tak od pul 6 :frowning2:
7. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holciny...
edit. tak zkus bodystiling u Capa, nebo utery a ctvrtek na prumyslovce...je tam sice rozehrati 10minut lehky aerobic, ale pak je normalni posilko s nacinim...

Ja jsem sice po plodovce, ale az budu moct, budu chodit znovu, i kdyz jsem tehu, tak muzeme nekdy vyrazit spolu... :wink:
7. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek