• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
edita_h •přesně tak,mají tam až od17:30 na akvaerobicu! Po spininku jsem vážně měla pocit,že mi narostly větší stehna!Ale já jsem jezdila 3x týdně.
8. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ahoj tady se nechytám ač bych potebovala necvičím,Z práce mám odkecaný ruce a noha mě po větší zátěži po pádu z třesně velkýho, ještě občas dost bolí, tak se mnou nepočítejte :slight_smile: ale až bude hezky, mohli bychom naplánovat nějakej srazík třebas na hřišti,
9. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyy, je tady vubec jeste nekdo v JIcine nazivu??? :astonished: :astonished: :cry:
11. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Arwenko,
to si trefila do černého. Dneska jen tak dodejchávám :grinning: A to Aprílové počasí mi taky moc nepřidalo.

O víkendu jedeme k našim,tak jsem se těšila,jak si popovídám s kamarádkama u kafíčka,ale jsou teď všechny někde rozfofrovaný a nebo v šestinedělí :slight_smile: ale tak zase se těším až uvidím po dlouhé době miminko,když to moje odrostlé už samo sedí,leze a ničí na co přijde :slight_smile: Jsem včera Kryštofíka načapala s pěstičkama plnýma hlíny,naštěstí to kytička přežila a o malým ani nemluvím,to je prostě nezmar...je ho teď všude plno,kam nedoleze,tam je ho minimálně slyšet :grinning: ...aaaa...ja se tak těšila,až bude mluvit a chodit a všechno...ale celý den dělat "ty,ty,ty" "ne,ano" "ham,haji" "paci,paci,..." snad mi tady z toho nepřeskočí.
11. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím vás po dlouhé době.

Jsme doma z dovči, a jsem moc ráda. Máťu celý týden braly zuby a byl protivnej :unamused:

edita: tak koukám, že Kryštůfek začíná být pěkný raubíř. Náš Máťa je to samé, stačí se otočit a je na druhé straně bytu. Máťa tedy kytky moc nemusí, ale zásuvky a kabýlky to je jeho!!!! :slight_smile:

klouzavka: tak doufám, že až budeš v Jičíně, tak se ozveš. :wink:
A víš, že bych s tebou ráda šla na aquaaerobic, ale musí se to prý dopředu zamlouvat nebo jak to funguje?
15. čer 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky zas načuhuju noci, pořád se ti tu moc nehejbe, no venku na sluničku je nádherně i když ted teda zrovna leje

užívejte si takhle malejch raubířu, hele co vás čeká :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=BNwSuE_UpkE a thole je uplně normální :grinning:
16. čer 2009 ve 02:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 •Jasný,písni mi do IP Tvé tel.číslo.
http://www.sport-jicin.cz/aquacentrum/aquaerobik.php

mrkni na odkaz, tam jsou hodiny aquaaerobicu,tak si rozmysli,co se Ti nejvíce hodí! A nějak to domluvíme.Bydlím kousek od bazénu,tak o víkendu mohu koupit lístky, snad budou!
16. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: já tam dneska dojdu a zeptám se, zda ještě nějaké lístky mají. a pak ti dám vědět.
17. čer 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyy, ahoj :slight_smile:
Makky - jak vidis tu kavu, co?
17. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím konečně se mám tak nějak vyčasilo. :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: jak se to bude hodit tobě? jakže to chodíš z práce?
Koukala jsem, že už máte na balkonku bazének, v okně vidět balonky - asi z Daníkovy oslavy, ne?
17. čer 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky - hura, uz vis, jaky mame balkonek :slight_smile: Balonky jsem lina sundat a bazen je zas tezkej jako bejk a ja ho nedovedu prikryt - budu muset vlezt do nej....pristi tyden by melo byt klidneji, takze mezi uterkem a patkem, co Ty na to? Kolem pate....
17. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanicka2222 • 1d • Včera v 19:56
je tady nekdo z okoli

nety • 2d • Dnes v 11:04
Ahoj Hani,já sice nejsem z okolí a to ani nejbližšího,ale v létě se do Hořic chystáme a chtěla bych tě požádat o nějaké info,kam s dětmi...koutky,hřiště,cukrárničky.....díky moc.

kajacz • 2d • Dnes v 11:13
ahoj Hani, je tu již téma Jičín-Český raj...
23. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: hodilo by se ti to spíše příští týden?

Počasí naprd a tady také nikdo!

Dlouho tu nebyla ani Edita :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, kdykoli, pokud nebudu zavrena v nemocnici :frowning2:
23. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: nastaly u tebe nějaké problémy, že by si tě chtěli nechat v nemocnici?
A budeš rodit v Jičíně nebo v HK?
23. čer 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, bohuzel ano, na patecni kontrole mi doktor rekl, ze se zacinam otvirat a chtel me poslat do nemocnice, ale umluvila jsem ho, naridil mi teda klid doma, ale to bych nebyla ja, abych s tim nemela nejaky problem - mam nastoupit na PPM 11.7. a kdybych sla ted na 14 dnu na nemocenskou, tak nas vystehujpu nebot bych mela za tech 14 dni prijem 3200 Kc. Tak me ceka dnes rozhovor se sefem, kde ho budu prosit, aby mi dal domu notebook a nechal me tech 14 dni delat z domu, abych na nemocenskou mohla nastoupit az toho 11.7.....
Kdyby se mi povedlo donosit je do 35.tt, rodila bych v JC, jinak Hradec. A hlavne jsou spatne otoceny, takze me asi cisar nemine :frowning2:
24. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, co je s vami? Tady snad nejde po celem Jicine net :frowning2: Kde jste kdo, je mi tady samotne smutnooooooo :frowning2:
29. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: ještě jsi v celku a doma?
29. čer 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAkky, jeste ano - to jsem zvedava, jestli se stihnete stavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenko: hodilo by se ti to ve čtvrtek? :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já stále nakukuju a tady se to furt nenejbe
Arwerko držím pěsti
29. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Makky, asi ano, zatim to vypada nadejne.

Holky, ja porad potkavam ve meste nejake tehule, kazda si me jen zmeri, co jsem to za velrybu a nic, nikdo sem neprijde, pritom je jich tolik....acjho, zas nebudu nikde nikoho znat :angry: :angry:
1. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: arwen, ahojky, ja jsem te asi potkala v sobotu, hrooozne ti to sluselo, takze zadna velryba jo...a asi bydlime i naproti sobe...my jsme butovska 595 a ve vchode mame taky dvojcatka - kluky... :wink:
1. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: já jste tě také viděla si v pátek - měla jsi "rande" s Luckou - Klouzavkou na Lidickým nám.
Náhodou ti to moc sluší, opravdu!!!! :slight_smile:

Caki: a jak ti dopadla plodovka v HK?
1. črc 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 • ahojda,Ty jsi ,jak policie :grinning:
1. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A já vás nepoznám,a ni kdybych vás potkala, pro mou hlavu děravou je potřeba vidět na živo a kopnout pro příště už budu vědět, z týhle mrňavý fotky se mi to do hlavy nezapíše :slight_smile:
1. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: to vůbec ne, jen jsme jeli kolem autem a jelikož neřídím a jen se vezu, tak mám možnost sledovat co se děje kolem :grinning:
2. črc 2009 v 06:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 •jasný!!!!!!!!!! :slight_smile:
2. črc 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
makky: plodovka vse o.k. a cekame zdravou holcicku...jeste jsme se i objednali prave do sanusu na 4D, tam jedeme 14.7., tak uz se tesim, doufam,ze bude mala spolupracovat a hezky se ukaze... :dizzy_face:
2. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek