• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
Caki, fakt??? :astonished: :astonished: No ta dvojcatka jsem videla a vchod souhlasi :slight_smile: Ze bych znala fakt konecne nejakou tehulku? Nemas skypika? Pokud ano, pisni mi ho do IP, jestli chces

Makky, jsme zakecaly tu kavu, tak to teda neeee. Jak to vidis pristi tyden?
3. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
caki: je to super, že plodovka dopadla dobře, gratuluji!!!!!

arwenka: příští týden ve středu?
3. črc 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, muzes klidne i driv, uz pracuju doma :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: v pondělí je svátek, to je asi blbý, ne?
3. črc 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, klidne, jen tady nebudu sama :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se tu fajn! Za týden v sobotu a dýl se snad ukážu. Jdu se vyspat na tu cestu na dovču.pa.
3. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Caki super :slight_smile:

Arwerko když sháníš jen těhulky, to neprojdu, to nestihnu :grinning: :grinning: :grinning: já bych tááák chtěla

klouzavko užijte si dovču, my zítra jedeme do Przně do Dinoparku a Zoo s lidičkama z netu už jsme se potkali hodněkrát, jsou to super lidí a jak mužem na tak naplánujem společnou akci , večer grilovačky, kytara a tak ,tak se těšíme , ubytování jsme sehnali za hubičku
3. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tady zas ticho :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenko: necháme to na středu, neva? :slight_smile:

barbarkaaa: jak bylo v Plzni a v Dinoparku?
Taky se tam chystáme, tak se ptám, zda to stojí za to? :wink:
6. črc 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Makkyna naprosto super děti se neskutečně vyřádily, tady jsou fotky http://barbarkaaa.rajce.idnes.cz/Srazik_Plzen_Bukovec_Kozel_4.5.7.2009/ ,ale jen pro statečný, jer jich tam 600, Dinopark je na začátku. Ted tu bžundu a zážitky sepisuku na blog, mám nějakej skluž, bylo mě po dva dny blbě, asi pžetažení, ale akce to byla užasná. tech fotek je tam tolik, aby si holky mohly napsat kterou fotku chtějí ve velkým, my to tak vždycky děláme. Takže takový cvakačky, děti byly akční. ubytování naprosto super, za hubičku. Vážně jsme si užili, v sobotu i ZOO, je z tretiny rozkopaná ted, ale děto stejnak nadšený a v neděli zámek Kozel, je tam nádhernej park.
9. črc 2009 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle by to neslo :slight_smile:
Muj skype je princezna_arwen
Kdo bude chtit, pisnete, tady je to uplne desne mrtvy :frowning2:
9. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Souhlas, takovej kousek od sebe a dráty mlčí :o)
10. črc 2009 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady stále nic. Jí ted přijela odsud http://podzebinem.jex.cz/ fakt užasnej festiválek a máme to kůůsek
12. črc 2009 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarkaaa •jéééé, to jsme tentokrát propásli, vraceli jsme se včera z dovči v Jindřichově Hradci a cestu k rodičům do JC jsme neměli. Hlavně bych chtěla slyšet skupinu Kanci, znám její členy a tak, zavzpomínala bych na léta minulá!!!
12. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarkaaa: ani nevím, že taková super akce se tu konala poblíž, tak příště! :wink:

klouzavka: jak bylo na dovče? co Dáda byl hodnej?
Nevíš, jak se má Lucka?
12. črc 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouzavka stále jim to jde tak užasně , hrajou pořád rady jsem zkečupovala fotky http://barbarkaaa.rajce.idnes.cz/Country_festival_pod_Zebinem_11.7.2009/
13. črc 2009 v 01:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 •vše nejlepší k Tvému svátku.
Lucka mi psala mejlí,že jak jsem byla před 3 týdny v JC,tak byli nemocní a vůbec nezaregistrovala můj mejlík, že budu v JC.
Na dovče bylo fajn!

Neřešila jsem žádný úklid,vaření,prostě jsme měli kámošku Vitanu a bylo hotovo!Užili jsme si to, koupaliště,výlety parní mašinu a tak.
ještě má Luboš dovču v pondělí jdeme se fotit s Dádou k pí.Hlubučkové do ateliéru.

barbarkaaa •díky moc za fotečky.Znám tam hlavně petra Němce / Neptuna /.
13. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: díky moc za přáníčko.

Na Lipně je krásně, nám bohužel nevyšlo počasí, tak jsme si to vynahradili v krytým aquaparku :wink:
My se chystáme na focení k 1. roku k Janě Staňkový.

Prosím tě nevíš, kde přesně je cukrárna na Slavoji s dětským koutkem? :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 •Vím, je to,jak je ta herna mezi paneláky,když jedeš po hlavní silnici

http://www.firmy.cz/detail/2036784-cukrarna-slavoj-mlada-boleslav-iii.html

Je to tak měsíc,co jsme tam byli, fajn personál tam je.V sortimentu zboží mají i jogurty a i přesnídávky.

V dětském koutku je židlička,stoleček a různé hračky, stavebnice.Je to jiné,než v JC Uˇčápa
14. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: děkuji moc.
Slyšela jsem reklamu v rádiu, a nevěděla jsem, kde přesně to je!

Byla jsi už v BOlce na koupáku? Nebo chodíš do Kosmonos?
15. črc 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2 •loupaliště v MB je super,chodíme tam! Jsem spokojená, občas zajdeme i k bazénu sem na Radouč.
15. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

všechny zdravím po delší odmlce.....nějak je toho stále hodně, nic nestíhám a kdyby zase mohla stíhat, tak se něco děje....

No, Bazárek zabere hodně času a pak jsme většinou s malou venku.

Ale před 14 dny jsme byli na dovče a týden před tím jsme lítali po doktorech, protože se nám osypala malá :frowning2:, z ničeho nic začali červené fleky a na tom se asi čtvrtý den začaly dělat puchýřky, které praskaly a tvořily se další. Byla jsem z toho na prášky. Naštěstí si to malá nijak neškrábala. Každopádně jí pak naskákaly velké boláky a teď to je už pryč, tedy zůstaly fleky, které by časem na sluníčku měly zmizet....tak uvidíme....no a vyjádření kožní byla takové, že je alergická na nějaký plevel a dokud nezjistíme na jaký, tak se to může dělat dál....takže rada nad zlato :pensive:

Jinak album z dovči mám pár fotek tady: http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/album.php?aid=2019373&id=1135328728 , tak můžete juknout a kdo je na facebooku, ať si mě přidá, tak asi kouknu častěji, protože upozornění o příspěvku chodí na mejl, tak mě to víc trkne do očí :grinning:

Jinak Andrejce byli teď dva roky, tak jsme v sobotu slavili a teď nás čekají vyměnit okna do baráku a pak Petrovi třicetiny, no prostě stále něco, už bych potřebovala trochu přibrzdit :slight_smile:

Holky, mějte se a zase se ozvu....pa,pa
21. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko, paráda, u násjek stejnak krásně i když jednou to može vidět chci :grinning: Na Facebooku jsem,ale nějak to tam nestíhám, lezu tam těžce nárazově :slight_smile: at se vám boláky zahojí
Andreyce vše nej a třicátníkovi taky
21. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Lucko,
zdravím tě po dlouhé době!

Andrejce vše nejlepší - pokud si dobře pamatuji tak slaví na můj svátek :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

přesně Markét, takže dodatečně vše nej i Tobě :slight_smile:

Bar, my jsme původně chtěli Andrejku vzít taky k moři, ale finance nějak nebyly, tak jsme si to užili i v Čechách a můžu fakt upřímně napsat, že u nás je fakt kráááááááááááásně :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, tak jsem si tě na Facebooku přidala do přátel, třeba se tam potkáme častěji než tady,já nějak nic nestíhám, sakra a to jsem na mateřské, co budu dělat, až budu v práci :grinning:
21. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko všem :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásnej den, nevíte kdo mi nakukal ten hovezí nápad se pustit co čištění oken :grinning: nevíte proč v ve své jedné místnbosti musímmít 2 ohromný okna, to je nespravedlivý, já chci k druhýmu aspoň místnost, když už se s ním trápím :o))))))))))

Lucka já vím že je u nás krásně :slight_smile: jen bych to moře JEDNOU videt chtěla :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím kdom jiného Klouzavku , omloubám se že jsem nepodala ruku, nějak mi žádná nevybila :o)))) Ježíšek hadr ten den :o))) důvod proč jsme něslí v 9 večer polonahé dítě , bylo totálně zmáchané :o))))) http://barbarkaaascrap.blogspot.com/2009/07/2372009-vichrice.html ale tý radosti :o)))) Dnes odpolko snad jedeme na Kost, prý tam je cosi za akci.
25. črc 2009 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek