• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
janaagimova • snž • Dnes v 16:41
Ahojky je tu nějaká paní která se snaží tak jako já o miminko ? a je z Jičína či okolí českého ráje?
3. led 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já bydlím kousek od Jičína a budu se tam asi nejspíš stěhovat. Koukám, že Vás tady moc není :frowning2:
26. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám v Jičíně to moc nežije.
Dříve jsem tu bydlela, dost často sem jezdím k rodičům.
26. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzavka:
Ono to tady v okolí nežije ani v realitě :frowning2:
26. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj arwenka- vítam tě v diskuzi, kde nikdo nechodí... :grinning:

Blahopřeji k dvojčátkam... :dizzy_face: tady v Jičíne je jich strašne moc...
27. led 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
I moji příbuzní, kteří bydlí v Popovicích mají dvojčátka. 2 kluky, v prosinci jim byl rok.
27. led 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky pocházím z Jičína a občas jezdíme za našima:slight_smile:. Ale fakt to tu moc nežije, ale na druhou stranu aspoň něco :wink:
27. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
kajacz: Ahojky - Ty jsi z Jicina? Ze by konecne nekdo?
6. únor 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
arwenka- ahoj, ano bydlíme v Jičíně...již 8let, jinak jsme ze Slovenska :wink:
6. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kajacz: tak to jsi tady snad jediná, dokonce mi podle fotky prijde, ze Te odnekud znam :slight_smile:
6. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky konečně jsem vás našla jsem ve 12 tt a jde o moje první těhotenství a jsem Jičínačka a jsem ráda, že jsem našla holky ze stejného města
23. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ahojky - jen se neraduj, kocicko, tady nikdo neni, ja myslela, ze nekoho najdu, ale ticho po pesine - jsi prvni :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tady vubec nekdo? :frowning2:
24. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, nejsem z jičína ale z nové paky to je kousíček.Tak se mi někdo taky ozvěte jo? :wink:
12. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jupíí, konečně někdo z Pááky, tady taky jedna mamina. Jak starý máš mimi?
13. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš, já sem pako z Paky, teprve teď se mi zobrazilo, že čekáte!!!!
13. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte maminky z JC, chodíte sem ještě některá?

Bydlím v JC chvíli a vůbec nevím kam se tu dá s kočárkem na hezkou procházku a po městě už nás to moc nebaví :confounded:
A jestli jste tu některá zkušenější, zajímalo by mě, od kolika měsíců jste dávali dítko do postýlky,aby usnulo samo. Náš miláček má 5 měsíců a musím ho uspat na rukách (7,5 kg má drobeček :sweat_smile: ), už když byl ještě v 6 nedělí zkoušela jsem,aby usnul sám,ale plakal až se zalykal :frowning2:
27. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Roana:Jé pačačka.Koukám na fotku ale asi tě neznám.Miminko ještě nemáme ještě si musím nějaký 3 měsíce počkat .....ale už se mi to taky blíží.A kolik pak ti je?Třeba jestli jsme spolu nechodili do školy nebo tak :wink:
27. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
edita_h • Sice už v KC nebydlím, ale do roku 2007 jsem tam žila a 1x za 14 dní tam jezdím za rodičema a tcháňaty.
Co třeba vilová čtvrť Čeřovka, lipová elej, nebo z Čeřovky po panelce pod Zebín, dále od tamtud od koní dolů a pak zase ke koním po stejné cestě, odkoní dolů na druhou stranu a livou alejí zase k městu. Nebo u Plusu jak je louka u rybníka Šibeňák, tam je také fajn.
Kde přesně v JC bydlíš?

Davídkovi bude v neděli rok, od počátku ho neuspávám, prostě, každé dítě je jiné.
27. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Bydlíme na sídlišti -ulice Na Jihu, nevím jestli se tak tomu tady říká nějak oficiálně, prostě je to to veliké sídliště naproti Ronalu :slight_smile: z jedné strany obchvat z druhé město...ty aleje atd. jsou nejspíš na druhé straně JC, tak až bude hezky tak se vydám pátrat.

Kryštof včera usnul skoro sám, udělal mi velikou radost. Jsem zvědavá,kdy nám začnou zoubky a až poleze,to bude opravdu umění ho uhlídat. Je to hroznej nezbeda, nejradši by už běhal,aby mohl všechno pořádně prozkoumat. Nic ho nenechá chladným :slight_smile:
28. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
edita_h • jojo,přesnětak se tomu říká!Na Jihu, nebo Nové město.

Já jsem bydlela na sídlišti u Plusu a manžel bydlel na proti 3.ZŠ, jak jsou potraviny Hruška.
Přišli jsme z venku, jdu něco dělat!
28. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
A já jdu vykoupat to naše miminko :wink:
28. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to jajkax - Dlouho jsem tady nebyla a jupíí, Pačanda se ozvala.
Chodila jsem na dolení základku a pak na gympl, je mi 32.

A už se těšíte? Já se těšila děsně a vyšlo to, porod náádhernej, mimi je drahoušek!
29. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky, chodíte s dětmi na plavání? Malej má 5 měsíců a v JC je plavání od půl roku...zdá se mi to celkem fajn,tak se chci zeptat,jestli jste některá absolvovala plavání nebo máte třeba typ na něco jiného co se s prckem dá v tomhle věku podniknout?
29. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
roanda:Já jsem chodila taky na dolení základku, ale znát se asi nebudeme mě je 24.
Na mimčo se oba s manželem těšíme uplně příšerně moc,nádhernej porod bych teda taky brala.Kde si rodila-v jičíně?Já přemýšlím jestli jičín nebo vrchlabí.Koukala jsem na fotky vaší kačenky a malá je nádherná.Vy bydlíte někde na vesnici u nové paky?
30. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
edita_h ted čtu že jsi z jihu , já jsem z letné :slight_smile:) editkoo říkala jsi že jsi z kosova ...v jičíně jsme přý 3 rodiny albánců :slight_smile: já s manželem pak majitel pizzerie na náměstí ..Toni se ženou , manžel taky pracuje v restauraci na náměstí a žeby jsi byla ty s manželem ta 3 rodina ?? jééé jestli to tak je mam radosta musíme zajít na kafíčko
31. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
edita_h ..jojoojo jsi to ty určitě :slight_smile: protože toni nám říkal že na novém městě je ještě jedna rodina a taky jsi z pardubic jako oni...jéé ráda tě poznávám P.s. ELEJE TI RÁDA UKÁŽU A KDYŽ POČKÁŠ AŽ SE MI NARODÍ MIMINKO RÁDA S TEBOU BUDU DRANDIT LÍPY V KOČÁRKAMA
31. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky... :slight_smile: teší mě, že se to tady rozrůstá... :dizzy_face:
edita- ja jsem chodila se Šimonem plavat, jemu se voda líbí, ale nesnášel, když na nej sahala plavčice...po prvním kurzu jsme to stopli a ted chodíme sami...
31. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky Jičinský a okolí v Jičine je Centrum Kapička...a s kamarádkou jsme zjistii že už není žádné předporodní cvičení pro těhule a ani předporodní kurz , psala jsem proto do tohoto centra a krásně mi vyhověli, že když se najde skupina těhulek tak pro nás udělají nějaké kurzy ale musíme si stanovit podmínky atd. tak pište piště klidně v pondělí si dám rande s paní ředitelkou kapičky a něco se rozjede
31. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
A JÁ CHODÍM K PANU MUDR. SVOBODOVI ALE NEMOHU SI HO VYNACHVÁLIT , JE MOC MILÝ KLIDNÝ VŠECHNO MI ŘEKNE , SESTŘIČKA JE TAKY PRIMA . VŽDY MĚ VÍTÁ S ÚSMĚVEM , PROTOŽE VEtšI PRDLOUŠKU JSTE NEVIDĚLY :slight_smile:))opravdu když k němu příjdu každou sebedebilnější otázku mi v klidu odpoví, takže když odcházím tak jedině s úsměvem. vždy na ultrazvuku si říkám o fotku a on jano vy můžete všechno diktujte si :slight_smile:. kdyby mi nebylo líto 5000 chci jeho k porodu. ale je mi to šumák ..na porodním jsou doktoři fešáci .))) ani nadstandard si nedám protože koukala jsem že tam pak jsou pokoje po 2 lůžkách tak ten týden prodrbu :slight_smile:) s kolegynkou maminkou.
31. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek