• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
arwenka: potkali jsem se skoro u tvého baráku - vraceli jste se asi z prochajdy.
Jedno mimčo ti plakalo, tak jsem nechtěla zdržovat - to víš, že bych se ráda podívala na ty tvoje dva poklady :slight_smile:

K Čápovi občas zajdu - kdy by se ti to hodilo?
13. zář 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, to je normalni, ona Sandule je priiiiiiiiiiiiiiserne nenahamana a navic je chovaci a houpaci, takze je znacne nervozni, kdyz se nic nedeje a ona musi lezet a navic ma byt jen malinkej hladicek :angry: :angry:

Doba jsem porad a musim se ridit podle hladu svych dvou ratolesti, nicmene pristi tyden by se to mohlo podarit :wink:
Jak bys mohla ?
13. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Arwenko mám holčičku je jí 20měsíců a ještě 3starší děti. :slight_smile: jsem z Kopidlna.
13. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwen: já už pracuji, tak moc času také nemám.
Ale ve středu odpoledne by to šlo? Nebo na vrhni jiný den!
13. zář 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem tu, nakukuju aspoň obden a takovou dobu nic a pak takovej nášup,a le fakt jsme se zasmála, to jsou fakt přiběhy co píše život, takový miluju.

Lenkavano my jsme tam byli každej den odpoledne, ale máme to kousek, V sobotu jsme to poměkud přetáhli, já se řídila nějak časem onňostroje a on byl prý dýl. A Maruška vesele tančila na Rynečku na Kancích po ohňostroji, a já najednou koukám že je půlnoc, dítě v plné síle tančilo a důle leckoho v davu jsem asi bya zralá na sociálku :confused: No Maruška miluje tanec a nechápu jak vydržela, Ještě jsme museli venčit Tapinu a brali ji k sobě, takže holky v jednu ráno ještě dělali kraviny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No ale už máme normální režim, ale užili jsme si to parádně, měli jsme i nějaký korunky na užití ale ne od jejího táty, s tímmám jiný zážitky, ten ji nezaplatil ani 30 kaček za sladkost , přiběh celý je na blogu.

Taky bych vás ráda viděla , někdy by to chělo nějakej srazík. :sunglasses:

dobrou noc.
15. zář 2009 ve 03:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj barbarko my tam nakonec nebyli.já měla horečky a Lenča byla divná nebylo ji taky dobře.příští rok si to snad vynahradíme. :wink: :slight_smile: máte opravdu strááášně hodnýho tatínka.tak na pověšení za k......nezlob se ale to jsem se fakt vytočila.proč jsou někteří chlapi takový.. :angry: .....přitom máte tak krásnou holčičku.
17. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarko a jak se dostanu na tvuj blog?pošli mi nějký odkaz prosím. :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamci :slight_smile:

Je mi strasne lito, ze vas takhle zanedbavam a pomalu ani nestiham docitat, ale je to zahul :wink: :wink:
Dnes jsem musela ke vsemu resit pracovni veci - aby toho nebylo malo, tak v obou pracich - v te me stale se jednalo o objednavku pocitacu ze Svedska a nikdo z kolegu nedovedl rozumet te jejich priserne anglictine se svedskym prizvukem, takze jsem s mimcama u prsu mluvila se Svedama a dojednavala silenej obchod, pak jsem vrzla ty moje klubicka mamce a jela po zakaznicich ve druhe praci - uf. Pak mam stihat Konika :angry: :angry:

Srazik bych taky moc rada - porad tady neco dohadujem a nakonec z niceho nic neni, co kdybychom se fakt sesly s kocarkama u Capa?
17. zář 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarkaaa • Ahoj,v sobotu 12.9. jsem tě také na Kancích viděla.Maruška si tam oblíbila mého tchána/pán v 1.řadě/.

arwenka:ahojda,máš fajn,že můžeš komu dát děti a pracovatTo já takové štěstí nemám.
Nezapomínej, děti rostou rychle a snaž se s nimi užívat každou chviličku.Práce neuteče. :slight_smile:
18. zář 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouzavko, já te viděla, jen jsem se držela tam, tam byl větší přehled kde je Maru. Ona se ted věčně někde seznamuje, kařdýho se ptá jak se jmenuje, snad moc neotravovala, já už mám vyzkoušený že je to zbytečný vůbec takhle večer, když je unavená a poslouchá mí'ň je prostě strašně komukativní, na jednu stranu taky dobrý, já nebyla a nebyl to žádnej med, aspoň se ve světě neztratí.

Lenkavano http://barbarkaaascrap.blogspot.com/ tady konkrétně tady http://barbarkaaascrap.blogspot.com/2009/09/1092009-nemakat-se-vyplaci.html a tátu už jsme vyřadili ze života už to bude rok a byl nádhernej jen nějaký aliky bych brala aby bylo za co žít ....

Arwenka má nádherný děti a mě se zbouřili hormony díky nim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fuj fuj hrubka jasně že se hormony zbouřily, blbnu no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarkaaa :v pohodě.Maruška je správné číslo :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Barbarko tak jsem skoukla blog a je opravdu nádherné jak umíš tvořit to si vážně zaslouží obdiv.nejvíc se mi líbila fotečka s Maruškou jak tahá řepu a padá i s ní jen botky jsou vidět to je vážně jak v té pohádce prostě kouzlo.K tvému bývalýmu nemám slov jeho chování mluví za vše :angry: :angry: Nějak to tu ale vázne čímdál mín se přispívá a je to škoda.
26. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nakukuju pořád, jen není nač reagovat, když sem málokdo píše, svý denní romámy ze života píšu na blog. Tam si to může přečist každej kdo chce. Těší mě se se tam lidičkám líbí, návštěvnost to potvrzujem uvidím jak budu stíhat a až pujdu do práce že :o) valíme ven
27. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar tak než půjdeš do práce tak to ještě nějakou dobu potrvá,ne?nebo plánuješ dřívější odchod z mateřské?
28. zář 2009 v 01:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Po neděli maj z práce volat, ale vždyt za 2 měsíce jsou Marušce 3, to je fakt už jen chvilička :unamused:
29. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo já myslela že budeš s malou doma déle.já si budu ted taky žádat asi o tu 3letou variantu.tak ti držím pěsti at ti ti s prací vyjde.
1. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já bych radši 4 , ale když jsem zjistima někdy v7-8 měsíci že mu dali exekuci na plat starou 10 let 320 000 splatit a on mi to nějak zapoměl říct. Tak jiná varianty nebyla, ten 4 rok bychom nevyžili, když mosil domů žovotní minimum.A ted jako samoživitelka bych se taky nechytala, takjhle sotva vyžijem. Já práci mám jen se vracím, jen se netěším na ranní buzení malé a pšwesuny po odpolední zas domů, ale co se dá dělat no. člověk je rád že má práci, tak mě 3 směny neminou a nějak se to udělat musí.
1. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš tak to je síla to je hrozné.a splácí to aspon nebo to splácíš celé ty?to je hrozný.a navíc ti nedá ani alimenty no to nemám slov.
1. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne to si splácí celý on ,já si ho nikdy nevzala. Jen po tu dobu co jsme byli spolu jsme díky tomu žili za živortí minimum. Ted bych potrebovala aby někde dělal, abych si dala exekuci na plat a prednostně by ta exekuce šla nám dokud by nebyly veškerý dlužný alimenty splacený. jenže moje papíry od soudu se minuly s jeho vyhazovem (za chlast opět) a už bude rok na pracáku. Takže už je od prácáku sice bez koruny,ale sociálka mu platí ubytovnu jak mi řikal a z melouchu se mu valej nezdaněný tisíce a nikdo mu to nedokáže :confounded: a já podle výpočtu sociálky nemám nárok ani na přidavky na dítě a to mám jen rodičák :confounded:
2. říj 2009 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda opravdu jsi to neměla a nemáš jednoduchý.je hrozný když ženská nemá žádné dovolání znám pár takových případů.s tímhle jsem s bývalým problém neměla dával mi i víc než měl stanoveno.
2. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jo, co člověk nadělá, hlavě že už je klid, když si čtu na blogu co se u nás dělo rok zpět tak jsem o to štastnější že už je všechno takhle. Ze je klid a Maruška vyrůstá v klidu a pohodě. Sice je peněz ještě míň prot 3 jsme měla 3 500 pro nás dve 2000 ale když mám to z ledničky už nikdo nesní (jen pro sebe a co bude jístmy, bylo fuk) tak vycházíke vlastně xkrát líp a hlavně ten klid, ten klid cením zlatem :slight_smile:
2. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marušce bude určitě bez takového táty líp.vím to z vlastní zkušenosti.múj syn má za tátu mého nynějšího muže a na biologického si ani nevzpomene.sice jsme neměli problém že by mu něco nekoupil nebo mi nedal alimenty ale jinak byl to samé co tvůj.
3. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to s nima kříž no :( hlavně že to vyšlo napodruhý :sunglasses:
3. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Barbarkooo to je hrozné jak to tu upadá vid?tak jak ti dopadla práce už jsi nastoupila?
9. říj 2009 ve 02:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jičínský kde jste?nepřestěhovaly jste se?ach jo :frowning2:
21. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, hlásím se na značce. Odešel mi HADR do kytek a tak jsem byla pár dní bez pořítače a ted honím resty.
Lenkavano chtějí po nás, ty co se máme vracet ted, abychom nastoupili až po novém roce. Tak zjištuju jak to funguje, abych nějakou kličkou nepřiška o práci. Jasně že by to bylo fajn, ale v lednu bych byla doma bez přijmů což jako samoživitelka, uf no...
22. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Navíc ta zima přišla tak brzo, máme doma 15 stupňu už si zas zvykáme no, přechod byl moc rychlej no :confounded:
22. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé bar já nevěřím svým očím :grinning: no je to takový divný s tou prací taky bych na tvém místě byla opatrná.navíc je to škoda,protože na vánoce by se peníze určitě hodily vid,už máš vymyšlené dárečky pod stromek?
ta zima je fakt hrozná nás to též zastihlo nepřipravený.dřív mi zima vůbec nevadila ale ted ji přímo nesnáším :angry: .už aby bylo jaro :grinning:
23. říj 2009 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenkavano, já bycvh byla bez peněz až v lednu, v prosinci mám poslední rodičák, dárky už mám nakoupený jen nmamče budu ještě dělat týdenní kalendář s Maruškou.
No my se připravovat nemusíme, ja prostě topit nemužu, ty kamna jedny u nás doma žerou tak, že to nelze utáhnout z rodičáků bez alíků. Tak jsou prostě vypnuty :confounded:
23. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek