• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
ahoj bar to musíte doma mrznout ,chudák malá, a ty kamna se nedají nastavit na určitý stupen abys aspon zavlažovala.to si nedovedu představit,já mrznu při 15stupních.je fakt že naše děti jsou otužilejší než já.
jinak na vánoce jsem ještě nestihla nic koupit aty už to máš vyřešené :wink: .ani ještě nemám představu co komu kupovat,tak uvidíme jak to letos stihnu.
24. říj 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenkavano když dám kamna na nejmenší stupeň , tak je tu o dva stupinky vic a proteče kamnana 2500 za měsic a fakt tu není ani to teplo. Takže to fakt nemá cenu topit. Maruška je otužilá, on na ní už v šestinedělí (prosinec) otviral okno dokořán, že mu je teplo. Na jednu stranu dobrý, klepu je zdravá jak řípa, zádný nemoci stylu z nachlazení neznáme. Zima je hlavně večer, když sem sednu a nehýbu se. Pres den to jde. To tady chodíme mormálně v tričku a Maruška se mi pořád svlíká ač jí obleču. Da se to vydržet, ale vic tepla je lepší :d
24. říj 2009 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je pálka nás vyjde topení tak na 4000na celou zimu.topíme dřevem.trenkovou teplotu taky nemáme ale dá se to.teda vy jste si musely s tvým bejvalým užít.je dobře že je Maruška otužilá.její táta by se měl fakt stydět,mám úplně vztek hlavně právě kvůli Marušce. :angry:
24. říj 2009 ve 02:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenkavano
to by bylo fajnééé, já jsem ráda že se do týhle jedný místnosti vejdem a prezijem, krbovky jsou tady nereálné no. Taty by se měl stydět a nestydí, ani nemám nějak chu%ť no nazývat tím slovem, protože aby byl někdo TATA na to by měl bejt hrdej stastnej a o svý deti se postarat. Sliby, sliby a skutek utek.. už je všechno za náma když si kliknu na blogu rok zpět jsem štastná jak blecha ještě tuplem. Pred rokem probíhal masakr přimo. Ted jsme prostě doopravdy stastný.
27. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarko to je dobře že jste spokojený ,já se teda ani nedivím ,po soužití s takovým.....
Strašně bych vám přála nějakého hodného ,oddaného a starostlivého tatku.ale on se určitě objeví,třeba si ho někde vyhlídne Maruška. :wink:
27. říj 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenkavano, my už ho máme už je to užasných 7 měsíců , důvěra a láska založená na činech a skutcích a čím víc skutků , činů a krásných dní tak je hlubší. Maruška bez měj nemůže existovat a o mě ani nemluvě. :wink:
28. říj 2009 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to to je super asi vím o kom mluvíš četla jsem o něm na tvém blogu,ale asi jsem to nečetla dost pozorně.ale už tenkrát jsem ti i chtěla napsat,když ho Maruška tak zbožnuje a ty ho máš taky ráda ,tak byste to mohli zkusit být spolu.ale nechtěla jsem ,aby sis myslela ,že jsem nějak dotěrná .tak to je nádherný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenkavano jo jo, je to tak, my se za tím účelem dali to první kafčo, našli se přes net a bydlíme od sebe pár metrů. Od začátku máme tak moc společných vecí, že mě to až děsí a jsme stejně potlučený životem, tak si prostě važime toho, když je něco v klidu v pohodě a jeden druhýho si váži. Takhle by to mělo vát vždycky a u všech, ale bohužel není no...
28. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když jste se našli přes ten net tak jste věděli hned, že bydlíte kousek od sebe?nebo až později. :wink:
28. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsme to věděli vlastně až už před prvním kafem, protože v sms psal, že se domluvimena ICQ až bude na doma na n.m. že u taťky net nemá a je tam.No a já že taky bydlím na n.m.Dodneška se tomu prvnímu dni řechtám. Poprvé ICQ rozsvítilo zeleně totiž asi 20 minut před schůzkou. Zrovna dávali Marišce nějakej krásnej film o papouškov. Tak jsme se dohodli, že ji necháme dokoukat. Za 5 minut 10 jsme sai psali že vypínáme PC a jdeme a v 10 jsme byli na mistě schuzky. Když jsme šli z ní dom tak jsme se loučilki u vchodu a zjištili že od sebe bydlíme pouhých 150metrů asi.
29. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarko tak to je super,no ještěže jste nechali Marušku alespon dokoukat na pohádku :wink: :grinning: a co na něho říkala?hned se tulila nebo byla opatrná?beztak si ho hned omotala kolem prstu,vid potvůrka malá. :wink: a vidíte si do oken?
29. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
po dlouhé době se tu zase hlásím.Nějak nestíhám.Máme za sebou poslednídovolenou tohoto roku 13.10 - 25.10.jsme byli na Rhodosu.Nebylo to jen o ležení na pláži i jsme tam dosst cestovali.Dáda to zvládnul na jedničku.

barbarko: držím Ti palečky na cestě novým vztahem.

Jo a holky, zítra asi už konečně uvidím dvojčátka od Arwenky.
29. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj klouzavko tak to byl asi šok vrátit se do takového nicmoc počasí vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dáda je šikulka :wink:
Arwenku zítra pozdravuj a at sem taky písne jak to zvládají :grinning: :grinning: :wink:
29. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkavano •budu jí pozdravovat, s počasím to celkem ujde!, horší by bylo, kdyby byl sníh.

Tady něco trochu málo o naší dovolené: :slight_smile:
Dovča byla super, to je na dlouhé povídání!

Dáda byl celou dovču v pohodě a let zvládnul.Když jsme letěli tam,tak po nás lezl, mával na lidi a tak,pak hodinu před přistáním usnul a taky to přistání prospal.Cestu domů taky zvládnul, My jsme měli přestup na Krétě.Z Rhodosu na Krétu jsme letěli hodinu.Pak jsme 4hodiny čekali na Krétě na letišti a let z Kréty do Prahy Dáda prospal,Z Kréty letělo mnoho rodičů s dětmi,bylo to jako mateřská školka.
První 2 dny měl Dáda z moře respekt,ale pak se najednou vydal sám do vody a už byl problém ho udržet na suchu.pořád koukal,jen aby byl ve vodě, klidně se rozběhl a šup tam,on si ve vodě na kraji i lehnul. Pak mokrý vyšel ven a začal se válet v písku,jak pes!
Neustále jsme na pláži stavěli bábovky,nebo sbírali kamínky a házely je do vody.proto taky mám opálený více záda,než předek.

Ubytování bylo pěkný,Dáda tam měl od hotelu cestovní postýlku.Strava byla chutná, formou bufetu.Dáda se nejvíce živil brambory a hroznovým vínem.
Říkala jsem, zda bude pít víno v takové hojné míře,jako ho jí, tak to bude veselý.
Taky jsme zvládli 3 organizované výlety od cestovky. Byli jsme na dvou půl denních výletech a jednom celodenním.
Navštívili jsme Rhodos hlavní město ostrova a jeho historickou část, odjížděli jsme od tamtud už za tmy, sáhla na nás krásná romantická atmosféra, všude taverny, obchůdky a moře.
20.10.jsme byli v městečku Lindos, kde jsme prošli Akropoli. Z centra městečka jsme se na Akropoli nechali vyvézt na oslech .
http://www.recko-rhodos.cz/dalsiinformace/lindos/

Ve čtvrtek jsme vyrazili lodí z ostrova Rhodos na ostrov Symi
http://cestovani.idnes.cz/ostrov-symi-skryva-romanticke-plaze-i-nejkrasnejsi-pristav-recka-1cv-/ig_zkusenosti.asp?c=A090403_104556_ig_zkusenosti_tom
U místních kořenářů,kde jsme měli exkurzi jsme si nakoupili mnoho koření.
Taky jsme měli exkurzi u rodiny,která se zabývá lovem mořských hub, zde přímo na ostrově Symi.Tak,co jiného si přivézt za suvenýr z ostrova,než pravou mořskou houbu na mytí.

Na štěstí jsme nic nepotřebovali během dovči z lékárny.

V neděli po posunu času byl Dáda trošku rozhozený, v19h šel spát sám od sebe a spal ,až do 5:45.Mám v tom čase trošku zmatek. V Řecku je o hodinu více,než v ČR a v neděli tu začal zase zimní čas. Tak se mu nedivím,že byl trošku zmatený ve svém biorytmu .
29. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenkavano no dostala ohromnou čokoládu tak si ho oblíbila hned, ale stejně to nemí záruka, jí neuplatíš, ona na jaře byla ještě ve věku, kdy se musela chvíli rozkoukat, když viděla někoho cizího jeho brala okamžitě , zato teď... s každým se seznamuje, kařdýho se ptá jak se jmenuje, kde bydlí :o))))Do oken si nevidíme , ale bylo by nám to prd platný, když je tu, tak jsme u něj nebo on u nás :slight_smile: Nem,užu si pomoct, tady mě funguje 6 tý smysl na který se můžu spolednout docela, fungoval i o toho.... jenže tam to bylo dabek složitější, proč a jak, to je opravdu dlouhý vyprávění proč jsme do toho šla , jen jsem netušila že to bude mít až tam moc brutální náskedky. Ty se předvídat nedaly no :frowning2: Hlavně že ted už bude dobře

Já si včera s dvojčátky od Arwrrky pohrála , trichu jsem je vybavila na zimu :grinning:
http://img20.imageshack.us/img20/5919/110glazedreams2kopiemal.jpg
fotky jsou teda focený před měsícem

Klouzavko, vítej v realitě :sunglasses: no sníh tu byl taky že :grinning: ted už vše v normálu
hlavně že jste si to užili

mě rozesmála věta,letošní poslední dovolenou :slight_smile: my měli poslední v 97roce :grinning:
29. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarkaaa •že tu byl sníh víme, na pokoji byla TV s prgramem CT24.
pěkná fotka Sandry a Nicolase. :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouzavko, to sena to muselo skvěle koukat z takovýho teplíčka :grinning:
30. říj 2009 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo barbarko kdyby to šlo prožít si vše nejdřív nanečisto jajko v nějakém snu a pak si to zařídit jinak,bez toho trápení a bolesti,nechat jen to hezký a možná trošičku té bolesti .přeju ti aby tvůj přítel byl opravdu ten pravý a byl pro Marušku skvělým tatkou.
30. říj 2009 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ojéé tak jsem dnes ráno rozsekla, že na výlet jedeme. pořád byly divný konstalace a překážky a Maruška mi tu kručí že "nechci na výlet, nepojedeme samy, pojedeme se stejdou" Sama se mnou dlouhý trasy v autě usedí fakt blbě, když jedeme spolu tak mi usedí i 200km, ta mi to fakt neuhenčije. :unamused:
30. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehoj Barbarko dnes je počesí na výlet jak dělané.kam jste se vydali?vzalY jste sebou i strejdu?já půjdu čistit okna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky na Výlet jsme jeli byl naprosto uchvatnej, naplnujucí dokonalej, teda cesta fakt mazec...Maruška mi probrečela noc, že chce spinkat u strejdy, ale jinak BOMBA no já to vypíšu na blog, zatím honím resty pomalu,v penzionu bylo přetopíno (ale my si užívaly tepla) a doma mám to kleslo na 14 jak jsme tu nebyli - Takže se težce aklimatizuju. asi 16 dospelých dětí ke 30ceti, bojovka, lampionovej průvod....spousta focení stejda zustal doma a moc a moc nám chyběl
3. lis 2009 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Barbarko to je fajn,že jste si to krásně užily,ikdyž škoda,že bez strejdy.kouknu pak na blog.
4. lis 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, na blogu honim skluz, je tentokrát velkej tady jeden předvoj :slight_smile:
http://img43.imageshack.us/img43/9796/img7353r.jpg
5. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lernkavano, duper, konečně jsi nám ukázala tvář :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocinky :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
Barbarko no konečně vid?taky mi to už bylo pěkně hloupý.vzala jsem si ale na pomoc i Leničku,aby trošku odpoutala pozornost ode mne.
Arwenko jak je kocinko?co mrňousci?rostou,rostou?
9. lis 2009 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no ahoj :slight_smile:
Jojo, rostou jako z vody, soupla jsem do albicka nejake fotky.
Holky, co nekdy malinkatej srazik s detickama?
9. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já souhlasím se srazíkem

Dnes jsem dostal přislíbený papír z práce chtěli po mě nástup až v lednu a nechtěli mi na to nějak dát papír z intitucí hlavních (UP a SUIP ) mám zjištěno že bych ten měsíc dle zákona měla dostávat průměrnou mzdu, ale i tam mi rekli, že nemá v dnešní době kvůli jednomu měsíci do nich štouchat a prostě ten měsíc se s nimi domluvit, a nějak ten měsíc přezít a být za pracovníka jež se domluví než vyžaduje své při první přiležitosti snižováníé stavů jde mezi prvními na dlažbu. Tak jsme chtěla na tu domluvu papír aby mě pak v lednu nevyšoupli za ačka protože na domluvu mi nechtěli dát ten můj papír a já už měla náběh na vředy z nejistoty co na mě šijou . Pitomá doba no Grrrrr
9. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halooo kde jste? Nakukujum pořád nikdo nikde Já mám hotovej týdenní kalendář http://barbarkaaa.rajce.net/Kalendar_tydenni_2010
16. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. lis 2009 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek