Jičín - Český ráj

Ahojky,
doufám, že nebudu podruhé, ale nenašla jsem to naše město. V pracovním nasazení jsem nějak moc známostí nenaschromaždila. Teď jsme tady taky v pracovním nasazení, ale je hezčí (na té mateřské) a takzakládám toto téma. Třeba se najde mamina která drandí s kočárkem stejnými místy, tak popovídáme a třeba se někdy setkáme. Vždyť známese, my žeský občas potřebujeme něco probrat...... 🙂
lenkavano
17. lis 2009
teda Barbarko to je nádhera já nemám slov.nemůžu se vynadívat x-) x-)
klouzavka
17. lis 2009
barbarkaaa •nádhera!!!!!!!!! 🙂
barbarkaaaautor
17. lis 2009
Jé vy jste tady .čímpak vás vyvolám příště, už mám v záloze jen PF, a kapesní kaledrářík 😃 Ja ted zas trochu nestíhám doplnuju zakazníkům ten svůj kalendář,kdo to neumí, ale neprotestuju, každej halířek se hodí.
barbarkaaaautor
17. lis 2009
Ted mají akci týden, že když objednáte 4 stejné tak jeden vyjde na 89kč tisk, A4 což je nádhera. No já stejně zjistila, že budu dávat tisknout 2 nástěnné a 1 stolní, takže nic, ale aspoň mám hotovo 🙂
lenkavano
18. lis 2009
ahoj bar a jak to získáš odkud to je napiš mi něco o tom prosím. 😉
barbarkaaaautor
19. lis 2009
Naše designérka nám dovolila ze svého materiálu vyrobit šablony kaledndářu, ty se prodávají za 90korun , je to takzvaná QP, prostě to okolo místo fotky díra. Ale jsou i na netu zadarmo, záleží který se ti líbí. Je to zisk pro obě, 45korun jde ji a 45 mě a pokud někdo neumí doplnit fotky tak se za to platí 100, to je to co ted po nocích dělám, a jsem štastná každej haliřek dobrej. No a ty si to pak necháš vytisknout kolikrát chceš. Ten týdenní to mám staženou šablonu a jen jsem doplnila scrapy, ten měsíční je ten můj, co se prodává. Tady linkovat asi nemůžu kvůli reklamě by to asi smázli,a le mrkni ke mě na blog ,mám tam odkazy. Udržuju to kvůli reklamě nahoře.Jsou tam i šablony od jiných holek Nebo písni SZ. Vysvětlím ti co nebude jasné
barbarkaaaautor
3. pro 2009
Halooo sníh není tak jde jste zapadli ? Snad né do mouky u cukrovi :o)
barbarkaaaautor
16. pro 2009
Nakukuju stále a nikde nidko. snad nejste uštváni 🙂
lenkavano
23. pro 2009
všem jičínačkám z koníka přeju krásné vanoce a štastný nový rok 😉
lenkavano
23. pro 2009
barbarko nádhera 🙂 🙂
barbarkaaaautor
17. led 2010
Halo halo jak se máte lidi?
klouzavka
17. led 2010
barbarkaaa •Ahoj!
Máme se fajn,užíváme zimy!

Ty už chodíš do práce?A co Maruška? 🙂
lenkavano
19. led 2010
ahoj holky 😉
barbarko no jo jak je v práci?a co Maruška líbí se jí ve školce?
caki
21. led 2010
ahojky...
teda, jak to, ze je tady v Jicine taaakovy mrtvo a pritom jezdi po jicine tolik kocarku... =-) =-) =-)
klouzavka
22. led 2010
caki •Ahoj!
Vidíš, i já boleslavská sem zajdu!Už se těším zase dnes jedu na víkend do JC.
lenkavano
22. led 2010
jojo holky pěkně to tu ustrnulo. 😉
barbarkaaaautor
26. led 2010
Ahojky, už chodím do práce, Maruška je spokojená protože na ní jsou 3 ,2 babíčky a jeden děda a tak se jí pořád někdo věnuje, já prostě musela uvařit a tak, s ní si pořád někdo hraje celé půldne a tak je spokojená a kě mě občas ani nechce , protože já musela udělatz i to odstatní a nevěnovala jsem se tutíž tak moc. :o(
Lenkavano, do školky nechodíme, letos chci k zápisu, vůbec nevím kdy je termín, vím že to visí na školkách, ale nemám čas obihat 😮( mám toho plný zuby, 3 směny a práce žádná ulevárna,
Caki,radši bych jezdila kočárkem 😉
klouzavka
26. led 2010
caki •Ahoj, mrkla jsem do Tvého alba,tu hrací deku, co máte jsme měli také.
lenkavano
2. únor 2010
ahoj holky úpně jsem vás prošvihla 😉
Bar tak to je fajn že ti babičky a dědoušek pohlídají malou to je k nezaplacení. 😉 jo chvilku trvá to navykání na jiný režim .mě to čeká za rok.
dainka
3. bře 2010
čau tak jsem se od hledání a zkoumání golfek prokousala až sem .bydlím v nové pace teda ,ale do jc jezdíme z ročním klukem každej pátek plavat a taky nakupovat když nám dojde zásoba koukám ,že za poslední dny žádná odezva tak uvidíme
dainka
3. bře 2010
barbarkaa,máš krásné album ,opravdu ůžasný cit a oko 😉 taky mně baví fotit ,ale zatím není moc co už se těším až se zazelená tráva a budem turistikovat po českém ráji a krkonoších.doma už je to na budku slunce chybí ,někdy mám pocit že reaguju už jen na světlo 😃 ale už se to blíží holky .jo a ty kalendáře prostě nádhera pastva pro očko každého zvědavce inspirace každopádně x-)
lenkavano
13. bře 2010
ahoj Dainka já se v Nové Pace učila a ted tam studuje můj syn. 😉
dainka
13. bře 2010
no hurá !!!konečně někdo vylezl z brlohu já myslela že všichni spí zimním spánkem 😃 ...lenkavano nevíš kam nejblíž jet okouknout nějaké golfky či sportáky prostě aby tam neměly troje 8-( ....mě napadá jen hradec jonn neal porad dík.a co vůbec děláš v tomto krásném jarním počasí 😃 ???my jsme furt nemocní tuhle zimu to je jak prokletí nebo co ]-(
lenkavano
14. bře 2010
Dainka napadá mě Hradec nebo Boleslav 😉
jinak už sem moc nepatřím ted jsem spí Nymburačka než Jičíňačka,v lednu jsme se stěhovali. 😉 ale to neva.
jinak my byli celou zimu zdravoučký,až se sama divím,všude něco kolikrát řádilo a my nic.jsme nějaký odolný. 😃 😃
no jarní počasí se nám krapet pokazilo,ale už je to fakt otrava,chybí sluníčko. 😎
dainka
17. bře 2010
to vůbec neva ,že ses odstěhovala jsi tu jediná za jičín 😃 to se máš ,že jste zdravý.my máme totiž super sousedy který jsou děsně ohleduplný a dávaj k nám nemocný dítě hlídat zatímco druhý doma průjmuje ]-( nevíš co je z barbarkaaa??tůze se nám páčí ten týdenní kalendář co má a tak jsem chtěla nějaké info ..tak zatím
barbarkaaaautor
21. bře 2010
Dainka vítej
já nestíhám, stíhám o víkendu zpracovat fotky .doházet blog a ještě spousta restů chybí. Přes týdem mě chybí moje PC no. Do toho se stehujem, při třísměnném provozu záhul no.
Myslím že velkej výber kočárků máj v Jičíně pod poštou.

a díky za pochvalu, strašně mě to baví, je to můj mega kůň, občas si už připadám jak blázen :o)))))
My až na jednu dvouidenní teplotu jsme zdraví, tukám.
Krásný jaro zas se ukážu, když máš ten dotaz zkusím se vyloupnout dřív.
barbarkaaaautor
16. dub 2010
jsme zas tak brzo nedorazila :o) ale nikde nic. Jak se máte lidičky?
akiminka
5. kvě 2010
Ahojky holky.... můžu se přidat??? jsem z Lomnice nad Popelkou
barbarkaaaautor
8. kvě 2010
akininka jasně, jen je tu ted trochu mrtvo. Lomnici znám docela dost, mám tam moje nejlepší kamarády . Zkusím vlzit moji srdcovku z minulého týdne. Když sem jdou ted dávat obrázky :o)

Začni psát odpověď...

Odešli