• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
barbarkaaa: ahojky, moc hezké.... jo Lomnice to je Lomnice,
9. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ já ji mám moc ráda :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je uplně mrtvo, škoda, už jsmem se těšila, že to tu ožilo a prd :D
26. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tu na diskuzi Jičín, je vážně mrtvo!!! :slight_smile:
28. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je, já nevím kam všichni zmizeli :sunglasses:
3. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda ale kde nic tu nic :(
29. zář 2010 ve 03:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky ...stratila jsem někde heslo na janaagimova ..jsem tu teda jako maminka dáji :slight_smile: přestala jsem psát tesně před nástupem do nemocnice ...jak se máte ?
12. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nejsem sice z Jičína, ale prckův táta jo, takže budem bydlet všichni tři v Českém Ráji. M ůžu se přidat k Vám do skupiny? :wink:
14. pro 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já taky nejsem ještě mamina, ale z Jičína jsem:slight_smile: plánujeme snažení od června:slight_smile:
14. pro 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, jednou sem nenakouknu a trochu je to tu hne.
Vítejte
alexsanndra vítejte v českém ráji
scvrček držím pěsti my plánovali a vyšlo to brzo , tak taky přeju , ať to jde jak po másle
20. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky už jsem tu strašně dlouho nebyla ,ale polepším se.
@barbarkaaa teda u tebe je krásná změna,moc ti to přeju,no už je to doba co jsme si psaly vid? :slight_smile: potom písnu víc :wink:
20. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nejsem sice přímo z Jičína, ale ze Sobotky a moc mě potěšilo, že i Jičín má svoji vlastní diskuzi. Můžu se k Vám přidat? Kdyby se i našla maminka nebo těhulka na procházky byla bych moc ráda. Bydlím tu 4 roky, ale kvůli samé práci tu nikoho neznám. Malému je skoro 8 měsíců a je to naše sluníčko. :slight_smile:
20. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenkavano to už je doba, nějak to tu umřelo , změna je, je mi šíleně, ale stojí to za to
bastik Ráda bych, jsem momentálně oboje :D ale az to zapíchnu v práci budem stehovat tak zaleži kdy bude hotovo , ale do Sobotky nemám cestu skoro nikdy. Ale dlouhý procházky s Maruškou a fotákem miluju
24. únor 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa : jééé moc gratuluji!!!! Super zpráva!!! :slight_smile: Tak se Ti asi jinak daří dobře,že, Doufám, že špatné časy jsou za Vámi.
24. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouzavko, taky doufám že už máme vybráno
25. únor 2011 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Ahoj, to nevadí, užívej si těhulkování a procházky s malou. Dneska bylo nádherně, tak jsme byli s Tomáškem venku, úplně bylo ve vzduchu cítit jaro. Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile:
28. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bastik dítko si zatím na procházky pujčuješ ? :slight_smile: nooo užívám si doufám že si to ve 2 trimestru sedne o Marušce jsme ani nevěděla a tohle mi dává počoudit teda :D ale jasně že to za to stojí :slight_smile:
5. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jsem z Jičína - města pohádky, jen doufám, že se nám jednou povede nějaká ta princezna či princátko :wink:
8. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivinka ahoj, vitej, určitě povede, všechny děti jsou krásný, na kdy plánujete ?
9. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už plánujeme rok a půl a nic :pensive: Ale už se bude něco dít a jdu na laparku a pak se uvidí.
9. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivininka držím pěsti moc amoc, přála bych všem aby to šlo hladce jako třeba nám. Co by se ušetřilo trápení a napětí. Já ani nečekala , že to bude teď tak brzo. Možná někdy čím Menší pravděpodobnost, tím větší šance. Držim moc pěsti.
11. bře 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa DĚKUJI MOC! Bude to asi potřeba! Opatruj se! :slight_smile:
12. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím při jaře, jakpak se máte? Konečně trochu sluníčka, že?
24. bře 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo načase! Takové počasí vyhovuje, než zas ty horka!
29. bře 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluníčka čim dál vic a nikdo nikde :slight_smile: přeju krásný svátky jara :slight_smile:
19. dub 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z českého ráje pocházím, ale přestěhovali jsme se do Nové paky, ale to je také ráj :slight_smile: . Takže si myslím, že bych mohla s vámi sdíled nové info a zkušenosti. Čekáme první mimčo, tak ůinternetuju" jako blázen. :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Allye , koukám že máš termín týden před mým :slight_smile: Já měla Marušku ještě bez internetu , přečetla jednu knížku o těhu a tím končila. Nejni nad praxi :OD to člověk neví ani jak do toho přijde. To nějak samo :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, není nad internet. Připadám si, že nedělám nic jiného, než brouzdám po různých webovkách a neustále hledám. Zkušenosti zatím nejsou, bude to úplně první mimčo (vnouče) na obou stranách, takže babičky, dědečkové, tetičky,.... - úplně poblázněný. Max. zkušenosti s hlídáním dítka kamarádky, ale to už chodí do školky. Kdyby jsi měla nějakou radu, která se týká právě období kolem toho mého týdne těhu, sem s nimi. :wink:
16. kvě 2011 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se zeptám, přemýšlím o 3D ultrazvuku v SANUSU v Hradci Králové. Stránky mají, ale mě by zajímala cena a zkušenosti. Díky
16. kvě 2011 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já zkušenost nemám, ho hradce jedu zítra na velkej utz ale ne 3d , mají zkušenosti holky co mám napíchlý na skypu přes společný koníčky jako je digiscrapboook a focení a ty platili od 1000 do 1200
16. kvě 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek