Jičín - Český ráj

Ahojky,
doufám, že nebudu podruhé, ale nenašla jsem to naše město. V pracovním nasazení jsem nějak moc známostí nenaschromaždila. Teď jsme tady taky v pracovním nasazení, ale je hezčí (na té mateřské) a takzakládám toto téma. Třeba se najde mamina která drandí s kočárkem stejnými místy, tak popovídáme a třeba se někdy setkáme. Vždyť známese, my žeský občas potřebujeme něco probrat...... 🙂
akiminka
9. kvě 2010
barbarkaaa: ahojky, moc hezké.... jo Lomnice to je Lomnice,
barbarkaaaautor
10. kvě 2010
JJ já ji mám moc ráda 🙂
barbarkaaaautor
26. čer 2010
Tady je uplně mrtvo, škoda, už jsmem se těšila, že to tu ožilo a prd 😃
klouzavka
28. čer 2010
Ahoj,
tu na diskuzi Jičín, je vážně mrtvo!!! 🙂
barbarkaaaautor
3. črc 2010
No je, já nevím kam všichni zmizeli 😎
barbarkaaaautor
29. zář 2010
Teda ale kde nic tu nic 😞
dajovamaminka
12. lis 2010
čauky holky ...stratila jsem někde heslo na janaagimova ..jsem tu teda jako maminka dáji 🙂 přestala jsem psát tesně před nástupem do nemocnice ...jak se máte ?
alexsandra
14. pro 2010
Ahoj,
nejsem sice z Jičína, ale prckův táta jo, takže budem bydlet všichni tři v Českém Ráji. M ůžu se přidat k Vám do skupiny? 😉
scvrcek
14. pro 2010
ahojky, tak já taky nejsem ještě mamina, ale z Jičína jsem🙂 plánujeme snažení od června🙂
barbarkaaaautor
20. únor 2011
Ahojky, jednou sem nenakouknu a trochu je to tu hne.
Vítejte
alexsanndra vítejte v českém ráji
scvrček držím pěsti my plánovali a vyšlo to brzo , tak taky přeju , ať to jde jak po másle
lenkavano
20. únor 2011
ahoj holky už jsem tu strašně dlouho nebyla ,ale polepším se.
@barbarkaaa teda u tebe je krásná změna,moc ti to přeju,no už je to doba co jsme si psaly vid? 🙂 potom písnu víc 😉
bastik21
20. únor 2011
Ahojky, nejsem sice přímo z Jičína, ale ze Sobotky a moc mě potěšilo, že i Jičín má svoji vlastní diskuzi. Můžu se k Vám přidat? Kdyby se i našla maminka nebo těhulka na procházky byla bych moc ráda. Bydlím tu 4 roky, ale kvůli samé práci tu nikoho neznám. Malému je skoro 8 měsíců a je to naše sluníčko. 🙂
barbarkaaaautor
24. únor 2011
lenkavano to už je doba, nějak to tu umřelo , změna je, je mi šíleně, ale stojí to za to
bastik Ráda bych, jsem momentálně oboje 😃 ale az to zapíchnu v práci budem stehovat tak zaleži kdy bude hotovo , ale do Sobotky nemám cestu skoro nikdy. Ale dlouhý procházky s Maruškou a fotákem miluju
klouzavka
24. únor 2011
@barbarkaaa : jééé moc gratuluji!!!! Super zpráva!!! 🙂 Tak se Ti asi jinak daří dobře,že, Doufám, že špatné časy jsou za Vámi.
barbarkaaaautor
25. únor 2011
Klouzavko, taky doufám že už máme vybráno
bastik21
28. únor 2011
@barbarkaaa Ahoj, to nevadí, užívej si těhulkování a procházky s malou. Dneska bylo nádherně, tak jsme byli s Tomáškem venku, úplně bylo ve vzduchu cítit jaro. Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka. 🙂
barbarkaaaautor
5. bře 2011
bastik dítko si zatím na procházky pujčuješ ? 🙂 nooo užívám si doufám že si to ve 2 trimestru sedne o Marušce jsme ani nevěděla a tohle mi dává počoudit teda 😃 ale jasně že to za to stojí 🙂
ivininka
8. bře 2011
Ahojda, jsem z Jičína - města pohádky, jen doufám, že se nám jednou povede nějaká ta princezna či princátko 😉
barbarkaaaautor
9. bře 2011
ivinka ahoj, vitej, určitě povede, všechny děti jsou krásný, na kdy plánujete ?
ivininka
9. bře 2011
Už plánujeme rok a půl a nic |-| Ale už se bude něco dít a jdu na laparku a pak se uvidí.
barbarkaaaautor
11. bře 2011
@ivininka držím pěsti moc amoc, přála bych všem aby to šlo hladce jako třeba nám. Co by se ušetřilo trápení a napětí. Já ani nečekala , že to bude teď tak brzo. Možná někdy čím Menší pravděpodobnost, tím větší šance. Držim moc pěsti.
ivininka
12. bře 2011
@barbarkaaa DĚKUJI MOC! Bude to asi potřeba! Opatruj se! 🙂
barbarkaaaautor
24. bře 2011
Zdravím při jaře, jakpak se máte? Konečně trochu sluníčka, že?
ivininka
29. bře 2011
Bylo načase! Takové počasí vyhovuje, než zas ty horka!
barbarkaaaautor
18. dub 2011
Sluníčka čim dál vic a nikdo nikde 🙂 přeju krásný svátky jara 🙂
allye1
13. kvě 2011
Z českého ráje pocházím, ale přestěhovali jsme se do Nové paky, ale to je také ráj 🙂 . Takže si myslím, že bych mohla s vámi sdíled nové info a zkušenosti. Čekáme první mimčo, tak ůinternetuju" jako blázen. 😃
barbarkaaaautor
14. kvě 2011
Ahoj Allye , koukám že máš termín týden před mým 🙂 Já měla Marušku ještě bez internetu , přečetla jednu knížku o těhu a tím končila. Nejni nad praxi 😮D to člověk neví ani jak do toho přijde. To nějak samo 🙂
allye1
16. kvě 2011
Ahojky, není nad internet. Připadám si, že nedělám nic jiného, než brouzdám po různých webovkách a neustále hledám. Zkušenosti zatím nejsou, bude to úplně první mimčo (vnouče) na obou stranách, takže babičky, dědečkové, tetičky,.... - úplně poblázněný. Max. zkušenosti s hlídáním dítka kamarádky, ale to už chodí do školky. Kdyby jsi měla nějakou radu, která se týká právě období kolem toho mého týdne těhu, sem s nimi. 😉
allye1
16. kvě 2011
ještě se zeptám, přemýšlím o 3D ultrazvuku v SANUSU v Hradci Králové. Stránky mají, ale mě by zajímala cena a zkušenosti. Díky
barbarkaaaautor
16. kvě 2011
Já zkušenost nemám, ho hradce jedu zítra na velkej utz ale ne 3d , mají zkušenosti holky co mám napíchlý na skypu přes společný koníčky jako je digiscrapboook a focení a ty platili od 1000 do 1200

Začni psát odpověď...

Odešli