Jičín - Český ráj

Ahojky,
doufám, že nebudu podruhé, ale nenašla jsem to naše město. V pracovním nasazení jsem nějak moc známostí nenaschromaždila. Teď jsme tady taky v pracovním nasazení, ale je hezčí (na té mateřské) a takzakládám toto téma. Třeba se najde mamina která drandí s kočárkem stejnými místy, tak popovídáme a třeba se někdy setkáme. Vždyť známese, my žeský občas potřebujeme něco probrat...... 🙂
barbarkaaaautor
16. kvě 2011
Jinak co se týče aktuálního stavu , vždycky si to přečtu tady http://www.rodicum.cz/kategorie-clanku/tehotens... je to tam přehledně týden po týdnu.
celosie
8. srp 2011
ahojík baby jste někdo na netu? 🙂 Zdravím Vás všechny a přidávám se do řad Jičínaček. 😉
barbarkaaaautor
18. srp 2011
ahojky, já pořád nakukuju a už dlouho nikdo nikde.

@celosie vítej 🙂 snad se to tu zas začně hýbat trochu. Já Jičín prostě miluju asi bych nedokázala bydlet jinde,a nebo s těžkým srdcem.
celosie
22. srp 2011
ahojík těž jsem vždycky juknu,ale tu fakt nikdo nikdy není,já mám pocit,že tě znám chodila jsi na 2zš ???
barbarkaaaautor
23. srp 2011
ano do Cčka ročník 77, z té tvé univerzílní ikony já nepoznám nic 😃DDDDD
Jičín je fakt jedinečnej, včera jsem nevěděla zda se smát nebo brečet. konečně teplo akváč je zavřenej kvůli udržbě ( to je klasika, to neřešim) ale na Knížeti zkrátili otvirací dobu ve chvili kdy se konečně dá koupat 😃DD
barbarkaaaautor
28. pro 2011
Fakt nikde ani noha? jaké byly svátky?
ivcacekb
11. pro 2012
Je tu někdo z nebo od Jičína, je tu nějak pusto.

Začni psát odpověď...

Odešli