• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
hmm pizza. no jestli se na to nezapomene (udělat to) tak doufám mi řeknou tak dobře dopředu abych ti to tu naspala.
2. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se,že tady z toho dělám kuchařku,ale teda musím okomentovat ten včerejší výkon... ještě teď mám v puse tu strašnou chuť kvasnic a to jsem snad ani recept bez nich nenašla a dala jsem jich radši míň. No,toto!

Tak až se budete pokoušet o pravou italskou,tak se vyhněte kvasnicím a internetu :angry:

Letim ven s kočárkem,honem,honem,je tam táááák krááásně :dizzy_face: !!!!!
2. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
takžéé prvá italská je hnusná hahah. :slight_smile: já doma pizzy nedělám..respektive. koupím korpus a ten dozdobím a jelikož odnedávna manžel dělá v pizzerce tak se nestrapňuji moji pizzou :slight_smile:))
2. dub 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky maminky: rodily jste v Jičínské porodnici? řekněte mi jaký byl porod přístup personálu atd.
3. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak manzel mi sebral pocitac na nakou opravu tak sem byla bez spojeni :frowning2: ale uz zase frcim... :wink: dneska je fakt paradnicky, sem ted byla na masazi a na nakupu a je to parada...

edit: jak vis o roubence???? ze by byl jicin tak malej...:slight_smile:)))???? ty jo tos mi fakt vzala vitr z plachet...:slight_smile:)))

jinak v jicineske porodnici semejste nerodila, ale sou na to ruznorode nazory, ja vetisnou vnimam ty pozitivni,a le ty negativni se hodne tykaji toho, ze tu hodne porodu konci cisarem a nadavek na voltra...tak uvidime... :grinning:
3. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že ani cisář ani nic nebude .)))
3. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná cíšař by mě tolik neštval jako se říká že šoatně šešijou a nechaj bordel v děloze ..což je horší
3. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravim vas, jsem taky z Jicina... :wink:
3. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženy a nově caki!

Teda Jandul,až ti to povim :grinning:...ty seš stejná skleroza jako já :grinning:
No,žádná velká záhada to teda není :grinning: i když mám sto chutí napsat něco o sestře švagra souseda naší sousedky,ale nééé :grinning: ...Ty si to sama psala v diskuzi -Těhulky a maminky z Jičína- nebo tak nějak :slight_smile: a mě to zaujalo,jako jak vypadají plány na novodobou roubenku,zní to romanticky :slight_smile:

Janiii, teda tu masáž (ač to nerada přiznávám) ti fakt závidím :slight_smile: !Už vidim jak mi to teď nedá spát,dokud se taky neobjednám. A JC jsem rodila! A jak!
3. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: jandul: vim, ze na Voltra spousta lidi nadava, ale ja k nemu zrovna chodim a na me je v pohode a nemuzu si ho vynachvalit...
3. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až na nedostatek spánku se mi tam líbilo. Miminko in room super,ale v kombinaci s nemocničním režimem - trochu noční můra. U porodu jsem měla mladou doktorku i sestřičku a byla jsem nadšená. žádný zbytečný nastříhávání, dva stehy nakonec a nazdar..ani podpůrný prostředek jsem nekonec nechtěla,i když v jednu chvíli jsem to málem vzdala :slight_smile: porodní sál jak pokojíček, chodila jsem si do sprchy na míč... ještě jsem stihla večeři a po pěti dnech jsme frčeli domů...malej trochu zežloutnul,jinak by nás nejspíš pustili už o den dřív.
3. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit: tak to jsi mela super porod... :wink:
3. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
edita_h •Taky jsem rodila v JC. To jsi měla u porodu Hassovou,nebo Křížovou?
3. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Hassova je super, zrovna vcera, kdyz jsem skoncila na pohotovosti, tak jeji pristup byl naprostou uzasnej...fakt super
3. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
caki •Já ji u porodu neměla, ale vzhledem k tomu, že jsem tam byla10dní, tak jsem s ní do kontaktu přišla.
Kde přesně bydlíš v JC?
3. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem rodila minulý rok v JC, moc se mi tam líbilo. Personál víc než super ( bez těch sestříček bych asi nekojila) a byli trpěliví i když jsme rodila 40h:slight_smile:. Jinak Voltr byl asi jediný kdo mi byl nesympatický. Jo asi bych jim příšte nepodespala ten souhlas s medikama, protože mě dokonce jedna šila:(. Ale nakonec dobrý :grinning:. Pravda po 3. měsísch za mě jěště kousek vypadl( malinký), ale prý se to stává, ultrazvuk jse měla v poho. Přístě pojedu
zase do JC :slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přemýšlela jsem tenkrát o tom privátním pokoji a můžu vám říct,že ty "neprivátní" vypadají fakt moc hezky a i kdyby v nich náhodou byla televize,tak pochybuju,že bych ji vůbec zapnula. Tím absolutně nej "programem" se stal můj syn a když jsem nemohla usnout,tak jsem se na něho vydržela dívat klidně hodiny...BTW ty maminky na privátním jsem trošku i litovala,většinou pak u jídla seděli sami a i když jsme si se spolubydlící většinu času každá hleděli toho svýho miláčka, bylo fajn občas si popovídat, poradit si a tak.... :slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: bydlim u cidliny v tech novych barakach... :wink:
3. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem mšla u porodu Voltra! Byl pohodě, byla jsem na císaři!

Takyjsem byla šťastná, že jsem na normálním pokoji a né na nadstandartu.

Já jsem dříve bydlela na sídlišti Pod Lipami/ u Plusu /
3. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: tak tam bydlel driv muj manzel... :wink:
klouzavka>a víš,že to jméno už ani nevím,ale teď právě uvažuju,jestli to taky nebyla medička..hodně mladá mi přišla,tak kolem 25..každopádně moc milá,šikovná a ten obličej nezapomenu určitě :slight_smile:
caki • tam jsem bydlela do června 2007 a teď tam jsem 1x za14dní na víkend u rodičů.

edita_h •možná Hassová, ta vypadá dooost mladě , je tmavovlasá.
3. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě k tomu porodu - měla jsem tam přítele a byla jsem fakt ráda! Sice mi ve druhý době porodní neskutečně lezl na nervy otázkama typu "jak ti můžu pomoct" (za což chudák nemohl) ALE v tý 3. době - což je to podstatný - mě podržel psychycky a prý i fyzicky-to už si tak úplně nepamatuju,ale říkal,že jsem měla sílu jako kůň a málem jsem mu umačkala ruku :grinning:

Tak pokud je ochotný tam s vámi jít,určitě bych neváhala...při nejhorším ho kdykoli můžete vyrazit :sunglasses:
3. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježišmajrá holky jste statečný ....no právě nedávno tu byla známá co rodilA V BŘEZNU v jičíně a neskuteně nadáva na křížovou a na sestry že ji buzerovali......málem dítě ze mě vyskočilo:slight_smile:)) a já zase slyšela že voltr je prima....no je to jednoooo hlavně at to vyprdnu mam klid. manžela beru sebou nechci an to být sama
4. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,je to věc názoru!Já jsem rodila březen 08, u porodu - císařský řez jsem měla Voltra a Hasovou! Byla jsem spokojena.
4. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou nedeli preji... :dizzy_face: Šimon spí, tak mám chvilku...pak pojedeme nekam ven, když už konečne máme tady to vytoužené jaro... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Druhého syna jsem rodila v Jičíně v srpnu 2007...u porodu jsem mela svého dr.Gregora...porod byl super!dr. úžasný! manžel byl celou dobu u mne...mám vcelku krásné vzpominky, akorát mě štvali nekteré detské sestry...jinak Jičínskou porodnici určite doporučuji... :dizzy_face:
Jakožto zamestnanec nemocnice jsem mela včechny nadstandartní služby zadarmo...
5. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kájo ty se máš .)) TAK DOUFÁM, ŽE BUDU MÍT ŠTĚSTÍ NA PERSONÁL JINAK JSEM DRŽKATÁ A POHÁDÁM SE SE SETROU
5. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a ostatní co bude rodit v JC poprvé,ještě na jednu příhodu jsem si vzpomněla. Miminka se tam vozí v takových "nákupních košíčcích" a ty mají podložku s monitorem dechu. Často se stávalo,že když jste ho zapomněli vypnout a vyzali miminko do ruky,spustil se alarm.
ALE:
Moje spolubydlící šla do sprchy a poprosila mě,abych na ní houkla,kdyby se malý vzbuudil a plakal. Asi po 5 minutách co odešla do koupelny se na jejím vozítku zapnul alarm. V první chvíli jsem byla jak omráčná, její miminko totiž ve vozítku leželo,takže první co mě napadlo,že nedýchá...hned jsem položila Kryštofa a mezitím už ona vyšla podívat se co se děje,když zjistila,že alarm jde z košíku jejího syna,tak k němu běžela a jak byla v šoku,začala s ním třást,ale prcek nic..naproti našemu pokoji byla sesterna,neztrácela jsem čas spekulacemi a běžela tam. Když jsem sestrám vylíčila,co se stalo,ptali se mě,jestli byl malý růžový,jestli jsme ho náhodou nevyndali,aniž bysme vypli alarm..to už na mě bylo dost..měla jsem sto chutí začít na ně křičet,že já nejsem doktor,že monitor dechu alarmuje a že to už samo o sobě by mělo stačit k tomu,aby se nevyptávali a uháněli k němu...ale zdálo se,že jsem jediná,koho ten alarm šokoval, k pokoji šli uplně normálním tempem. Myslela jsem si,že se tam všichni zbláznili.

Nezbláznili se. Jen nám ale nikdo neřekl,že ten monitor dechu občas spustí i s miminkem v košíku..může se to stát třeba,když dítě leží v takové poloze,že podložka ten tep prostě nezachytí. Malej byl v pořádku,jenom plakal,protože asi nechápal,proč s ním máma tak třese...

Já jsem pak z toho nemohla spát a myslim,že moje spolubydlící může být ráda,že se jí přes ten šok,vůbec spustilo mlíko. Bylo to vážně hrozný,hrozný,hrozný...tak kdyby se vám stalo něco podobného,ať z toho nemáte smrt,může to být prostě jen chyba přístroje :wink:
5. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak uz sem po krasnym vikendu zasejc tady... :slight_smile:
edit: tak o sousedce mi teda musis pak jeste nekdy rict, tam u vas mame tchanovce a prece jen nebydlime tak daleko takze bych se nedivila kdyby mezi nami byla nejaka znama dusa... :slight_smile: jinak s roubenkou to vypada za rok, ted vybehavame papiry a na podzim budem delat desku a pripojky a za rok toudle dobou se zacne stavet, k nastehovani to bude asi pak za tri mesice, takze na leto...no to jete podam prubezne info... :wink: jinak do te doby budem tady u zahradnictvi... :slight_smile: ale do nasi roubene drevostavby se s manzelem desne tesime...jejje... :sweat_smile:

jinak jak edit popisovala tu svou dr. u porodu, tak ja myslim ze to byla krizkova, je to holka asi tak 28, dva culiky, trosilililinku silnejsi a hnedy vlasy.....ja sem ji mela na prohlidce a fakt moc sympaticka.

ja bych si nejvci prala u porodu gregora, chodim k nemu a o n je fakt zlatej, uklidni a vysvetli ale moc uz tam neni...takuviime... :unamused: my tomame uz za pet tydnu, ty jo desne to leti, ale je to krasny.... :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo strašně to utíká...ani nevím jak ajsem v 5 měsíci... připadá mi jako chvilička když jsem zjistila že čekám miminko ...jestli to takhle uteče budu rodit ani se nenaději.)))
6. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek