• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
jojo tak to si pis ze to bude tak utikat, ten posledni mesic je taky s otaznikem, jesli bude trvat celych pet tydnu nebo treba jen dva, tri, tkaze to je pak fakt fofr... :slight_smile: dneska je fakt krasne, sme vyrazili na zmrzku mnamkamnamka :wink:
6. dub 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojoo včera jsem byla na lidickým na točený zmrzce do vafle mňáám
6. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám že tu rozebíráte jičínskou porodnici ...a asi tam taky nejspíš skončíme.Chci se zeptat dělá se tam něco jako prohlídka sálu,pokojů atd?Abych jako lépe věděla do čeho jdu? :slight_smile: Porod se pomalilinku blíží a začínám být už drobek nervozní
6. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda jajko,
prohlidka salu a pokoju plus pul hodinova prednaska je kazdy posledni ctvtek v mesici...takze to jeste vpohoe zvladnes v dubnu i kvetnu.... :slight_smile: je to myslim od dvou do tri, tak to zkus :sunglasses:
6. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Teda já si proti vám připadám úplně neaktivní :slight_smile: těšila jsem se na kurz plavání pro kojence,ale jsou obsazený všechny vypsaný termíny tj. až do června...kdybych to věděla,tak si podám přišhlášku snad už v šestinedělí :grinning:

A jinak niiiic...strašně mi chybí učení,připadá mi,že na mateřský blbnu :angry: ...přemýšlím o zdejší jazykovce,ale neznám nikoho kdo by tam studoval atd. tak si to musím vyběhat sama :slight_smile: Takže jen samé plány a myšlenky,snad dojde i na ty činy :sweat_smile:

A ještě se musím pochlubit,ten náš cipísek už umí vydržet sám v sedě třeba minutu a má z toho hroznou radost,když ho někdo posadí a položí mu ručičky před sebe,aby držel balanc..to se pak uculuje a tváří se jak starosta,jak se snaží nesletět :slight_smile: no,prostě zlatíčko. A taky je moc rád ve vodě,protože se naučil cákat! Rukama a nohama kope jak šílenec a směje se u toho-hlavně teda když přijde táta(ten je u malýho naprostá jednička),tak se hrozně předvádí a kooouuuká co on na to a když vidí,že se tomu tatínek směje,tak je šťastnej a řádí ještě víc :grinning:
6. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit: jééé tak u vás je ted samá radost už at prodim těším se , vypátrala jsem předporodní kurz jupíííííííííííí
6. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jazykovka v poho normálně tm zajdi a přihlaš s na husovce je stojan s přihláškama...a tel.kontaktem.. tak si tam cinkni a uvidiš kámoška tam studovala němčinu.
6. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
janaagimova...kde jsi vypátrala předporodní kurz??to by mě taky zajímalo :wink:
7. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, predporodni kurz asi mate na mysli v laznich v kvetnu od nadi baliharove ne????? je to dula, my sme u ni byli taky...clovek si musi vyfiltrovat jen nejaky info co nam podavala, ale urco je to dobry na takovou pripravu nebo tak, ja mozna cekala trochu vic, ale hlavne si clovek musi zachovat svuj zdravy rozum a co si o tom mysli a nepodlehnout tomu, co ona rika, je hodne zastankyni prirozeneho porodu, tzn. zadne utisujici leky, zadny vyvolavacky, zadny cisare, nastrih a tak....ze to ta priroda proste najk zaridi...ja si zas myslim ze kdyz ti dr. uvidi ze se jim prcekt treba ztraci a je nejaky neslysny na monitoru tak uznaji za vhodne a nejake leky nebo neco podaji nebo vyvoalji porod nebo cisar a tak...takze urco na to jdete ale zustante sami sebou a svym myslenim... :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo nada baliharová číslo: 732 744 076
7. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že mi teda něco řekne o miminkách páč mám pocit že nic nevim
7. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyžtak volejte co nejrychleji je o to brutální zájem ..jdu tam i s manželem doporučuje to ta nada
7. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s manzelem je to dobry...
no venuje se i kojeni a poporodni peci,ale dokud to miminemas, tak je to stejne jen takova teorie tezko predstavitelna.... :slight_smile: takze to si pak vyzkousime v praxi, ale ja myslim ze to zvladlakazda, tak to zvladnem taky... :wink:
7. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám strach, jak toto a támdleto. aby mi neumrzlo, nezemřelo hlady, jéé to bude boj
7. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahoj! Ja se nestacim divit, tady nekdo byl? A od Jicina? Fakt? :dizzy_face:
Jani, ze se nestydis, ani se neozvat! :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ahoooj jak se máááš myslela jsem že se zlobíš
8. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc bych se mela zlobit, prosim Te? Ty mas napady. Jak je - a co doma, je to v poradku?
8. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
iihiih. všechno v pořádku doma..to víš byla přehánka...ted si mam volat pro výsledky testů k lékaři
8. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je hned koukej nahlasit :slight_smile:
Na kdy mas termin?
8. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo sestra to nebere
8. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
haaaaaaaaaaa výsledky testu jsou naprosto v pořádku jupíí jouu.
8. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to gratuluju :slight_smile:))))))))))
Na kdy máš ten termín?
8. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenuško nan termin na 11.9 a druhý 19.9 tak jsem zvědává kdy ..kdyby to bylo 6.9 bude to super dárek pro manžela mýho zlobivého budeme mít výročí 2 roky a kdyby to bylo 16.9 tak moje sestra se štěstím zblázní protože ona je taky narozená 16.9 a arvenko ty ještě stíháš srpen . beruško a máš super pupendo. jak se daří tvým miláčkům?
9. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no, já mám termín na 5.9., ale to nedonosím ani náhodou, u dvojčátek to bývá vždycky dřív - takže se asi nepotkáme v porodnici :frowning2:
Mám vanu jako blázen, ta fotka je měsíc stará a teďka sotva funím, večer nemůžu chodit kvůli tomu, jak mě bolí stydká kost - no síla :grinning:
Chodíš ještě do práce? Já jo, navíc jsem si vzala ještě druhou, tak si myslím, že se asi zblázním.....
9. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ještě joo do 1.7 ..šéf mi navýšil daně jako prase :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co s tím mají co dělat daně? Já budu taky min. do konce června dělat....ke komu jsi říkala, že chodíš? Ke Gregorovi ne, viď?
9. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo to jen jak jsme se tenkrát bavily o mateřský. chodím ke svobodovi. já už počítám dny do konce června haha. už se nemohu dočkat
9. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky počítala u Danečka a na porod jsem se těšila. Dneska mám opačnej názor :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tím že víš do čeho jdeš :slight_smile: , já ještě mam krásné iluze o rychlém porodu bez olestí a když tak jemnými menstruačními agagaggaga.
9. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak koukam ze se nam to tady trochu zaseklo co...no asi to je tim krasnym pocaskem, kazdy je nekd venku... :slight_smile: no tak se treba sejdem jednou s mimiskama na laviccce :slight_smile:

ja mam presne predstravy jako jana, ze to bude bolet to je jasny, ale ze to proste s manzou zvladnem a mimi bude venku na totatatata, piju malinik a lneny seminko takze snad delam vsechno mozny i nemozny... :slight_smile: ale vcera sem zrovna mluvila s jednou znamou, rodila asi minuly tyden a rikala des hruza, ztratila spoustu krve a tak, no nebudu vas zahlcovat negativistickejma vecma, ale trochu me to vydesilo, tydle veci mame zakazany pred porodem poslouchat jasny joooooo :wink:
10. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek