• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
jandul : hlavně ty to ted neposlouchej ...hlavně se nestresuj nepropadej panice ...relaxuj ....a ber tu bolest jako součást něčeho krásného .
poradim ti, řeknu ti příběh mé kámošky .říká: no 25.12 večer v 8 jsem si šla ošplouchnout tu mou buchtu :slight_smile:a koukám rosol ze mě šel ( hlenová zátka) říkám co to jéé, hmm říkám tak je to tu..no najedla jsem se a šla spát klídek pohoda...v 1 ráno mé probudili menstruční bolesti...tak jsme vstala uvařila si čaj ...a šla jsem spát do rána klid...ráno jdu ke kámošce na kafčo..a koukám mam menstruační bolesti po 1é minutách do hodiny byli po 5 minutách ..říkám mam čáááás...šla jsem do restaurace a pořádně se nažrala ale pořááádně:slight_smile:) a to jsem měla bolesti po 3 minutách říkám máám čááás...šla jsem domů a dala jsem si velkou horko vanu a tam se to rozjelo...a to bylo 17. hod 26.12...říkám manželovi jedeme do porodnice tak tam jsme byli v půl 6 ...půl hodiny trvalo oholení klistýr atd...a tam začali kurevský bolesti ale do hodiny byl kluk venku udělala jsem raz dva třííí a měla jsem klid.

takžééé 75% bolestí porodních jsou krámy které známe...25% křeče jako svině...takžéé všeho všudy pár hodinek trpíme ...dobrýý
10. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny si představujeme dramatické krveprolití....berte to tak že 9 měsícůp máme klid ...a pak teda se to sečte a jede to najednou :slight_smile:)) já jsem štastná měla jsem vždy krutý bolesti během MS ..takžéé 1 doma porodní pohoda vím co mě čeká a znám to. (třeba nevím co mě čeká, ale takhle se uklidnuji)
10. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeee tak toje dobry... :slight_smile: ale mas recht, devet mesicu bez menstruace je fakt pohoda, ja uza ni nevim co toje... :wink: takze se to pak secte... :slight_smile: ja sem dneska jak prizabita, asi ten uplnek,mela sem desnou noc, tak dneska jen tak valenda, i kdyz me to tahne ven... :frowning2:

ja sem desne rada ze tam budu mit manzu, on me dycky rozptyli, pobavi a prsote privede na jine myslenky...tak to s nim zvladnu lip... :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky tam chci manžu at nejsem sama.
taky jsem v noci nemohla spát byla jsem uplně hotová ..ráno jsem do sebe vyklopila kafe..achjooo
10. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja snad vzdycky prijdu, kdyz tady nikdo neni :slight_smile:
Obema vam taakovy hladky porod preju :slight_smile:

Ten malinik se muze pit uz ted?
10. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, no doporucuje se pit od 34 - 36 tydne, takze mas jete cas...:slight_smile:)) nevim jak moc to pomuze ale urco to pomuze memu pocitu ze aspon neco delam pro ten porod... :wink:
10. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janduli, jeeeee, Tebe uz to ceka za chvilku, tak ja s malinikem jeste pockam, i kdyz si nemyslim, ze by to melo extra cenu. KAzdopadne je ale zdravej, tak tim nic nepokazim. Odkud jsi?
10. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
z novyho mesta, u zahradnictvi...ale jen na rok, od pristiho roku budem vesnicani ze velise... :grinning:
10. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k Vám přidat?
Bydlím asi půl roku v Jičíně, a nikoho tu moc neznám.
Mám sedmiměsíčního Matyáška. :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Makky, vitej :slight_smile: Mne uz pripadalo, ze tady v JC fakt vubec nikdo neni, vsude to zilo a tady vubec nic :frowning2: Matyasek je kraaasnej :slight_smile: Kde bydlis?
10. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Novém městě, Barákova ulici.
Když jsem se sem nastěhovala, tak na diskuzi na MK - Jičín, nikdo nechodil.
10. dub 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu se prvniho kvetna stehovat jen malickej kousicek vedle, do tech novych bytu v Butovske ulici :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: máte stejný termín porodu jako jsem měla já, jen o rok déle!
Dvojčátka, to musí být krásné. Dvojnásobná radost, ale i starost :slight_smile:
ty nové bytečky jsou opravdu krásné, jen trochu drahé
:cry:
10. dub 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj h olky...
Je, arwenka: ja bydlim v Butovske... :wink:
10. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoojky : vidím každý den v jičíně cca kolem 10 těhulí ..hotový baby boom. a na koníkovy prázdno. a já jsem z maršála koněva :slight_smile: (ulice) takže všechny jsme z jedné poloviny jičína .)
10. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
caki: jsme skoro stejně vdané já jsem 6.9 2007
10. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky: no, tenhle stal 3 600 000, ale my bychom na nej nemeli nikdy :frowning2: Jdeme do podnajmu, ale nejsem si jista, zda to utahneme :frowning2:

Caki, jooooo? A kde? Fakticky? :slight_smile:
10. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwen: oranzovy barak...a ted hned vedle nas stavi dalsi barak...kolik cislo budete mit vy? :wink:
11. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caki, je to 604 a barák je žlutý :slight_smile: Není to vedle? :slight_smile:
11. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik chtěji nájem?
11. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame 595 :wink: tak zrovna dneska jak jsem sla do trhu, tak jsem koukala, tak to asi bude ten vedle :wink: a u nas ve vchode maji taky dvojcatka :wink:
11. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem taky byla v trhu koupila jsem krásnou broskvovou zavinovačku a brindáčky muselka jsem dva protože jsem ujetá a nevím co čekám viz profil.ale překvapil mě měl krásné levné ložní prádlo do postýlek...příští týden na něj útočím ahhha
11. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenko už víš o tom kurzu předporodním tady v diskusi jsem dala číslo přihlaš se jestli chceš
11. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwe: tak ted jsem vykoukla z okna a č.604 je presnenaproti nam :grinning:
11. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caki : tak to je super :slight_smile:
Tak si muzeme vymenovat zkusenosti, ale Ty budes mit mimi dele. Neva :slight_smile:

Janaagimova: Jani, ja na kurs nepujdu, byla jsem na jednom, kdyz jsem cekala Danecka a nebylo to vubec k nicemu, stejne porod trval tak strasne dlouho.....
Kde to je a kolik to stoji?
11. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v Jičíně také potkávám hodně maminek s mimi, ale zde asi nikdo!
Těhulky, pročpak zrušily těhu plavání a cvičení? Chodila jsem loni a bylo to suuper.
:slight_smile:
11. dub 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makky: slysela jsem, ze to zrusili pro to, protoze ted kazda druha tehule hned rekne u dr. ze chce byt doma a ten ji da hned na rizikovy a tim padem zakaz sportu a vseho...takze nejsou lidi na tehu plavco a cvico...a me to tak ste, taky jsem se chystala... :angry: jsem zvykla kazdy den cvicit, ted mam teda zakaz jeste 14 dni, ale pak alespon 2x tydne chodit budu...proste bez posilka briska :wink:
11. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAKI: a kam se tu chodí dobře cvičit? Do Čápa?
12. dub 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maky: jo jo, ja chodim do K Capovi a pak na prumyslovku na Petrtylovou - uterky a ctvrtky, to ma bodyform... :wink:
12. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
caki: také jsem si říkala, že asi budu chodit na průmyslovku, mám to hnedka naproti přes ulici.
Ale díky za tip. Všichni si strašně chválí Čápa.
12. dub 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek