Jičín - Český ráj

Ahojky,
doufám, že nebudu podruhé, ale nenašla jsem to naše město. V pracovním nasazení jsem nějak moc známostí nenaschromaždila. Teď jsme tady taky v pracovním nasazení, ale je hezčí (na té mateřské) a takzakládám toto téma. Třeba se najde mamina která drandí s kočárkem stejnými místy, tak popovídáme a třeba se někdy setkáme. Vždyť známese, my žeský občas potřebujeme něco probrat...... 🙂
edita_h
12. dub 2009
Nazdárek,
teda koukám co píšete a vypadá to,že se bude rodit o sto šest,samé nebojácné,odhodlané těhulky 🙂 !

makky: Matyášek je opravdu krásný! A jaké dělá pokroky? Já mám radost z každé maličkosti...teď nedávno plakal,když jsem ho dávala do postýlky a když už to trvalo půl hodiny,povídám mu: Kryštůfku,jsi najezený a přebalený a když tě držím v náručí,nepláčeš..ty maličko symuluješ,že? On se na mě tak podíval,jako by rozuměl a já na něho "tytyty" a on celý umáčený od slziček se začal smát 😃 sice už mi bylo jasné,že mu nic není a jen se chce nechat chovat,ale bylo to tak miloučký,že jsem se nechala dobrovolně vydírat jestě další půl hodinu,než konečně zabral :-N
makkyna2
13. dub 2009
editko: já si malýho také užívám! Pokroky jsou týdne od týdne větší.
Tak přesně jak tu popisuješ, tuto sitauci znám, také dobře.
Matyášek se rád tulinuje, hlavně nejradši v noci 🙂 Vzbudí se a chce se chovat.
Krásně leze, už mi dokáže utéct do vedlejší místnosti. V postýlce se začíná stavět na nožičky, tak možná brzy začne chodit, a to teprve bude radost 🙂
Jak jsi tu psala o plavání, tak je to pravda, že se musíš přihlásit hodně brzo. Já tam volala v září a také jsem měla smůlu a koncem roku se něco uvolnilo, tak Máťa chodil do vaniček, to bylo super. A teď od března plavčíme v bazénku.
janaagimova
14. dub 2009
arwenko> koukala jsem na tebe v práci jako puk 🙂 máš moc krásný bříško 🙂 jaká byla grilovačka? já s rodinkou grilovala v neděli a bylo to vážně úžasný ..klid teplo masíčko ( které ted hodně miluji) . moc jsem si odpočinula. ale za to v pondělí sekec mazec přes zadek...byla jsem schovaná u babičky akčoliv doma jsem měla vajíčka namalovaný..doma jsem byla do 10 pak frrr k babičce ...nojoo ale koledníci si mě našli...vlítlo na mě 7 chlapů do bytu k babičce ...ale odnesla to babička ta ted bude zdravá sto let jak dostala .mě se všichni báli uhodit do prdelky..tak jen pentlema 🙂 mají strach že se mi narodí syn a pak je zmlátí ahhaha. dnes jsem se ráno zasekla při pohledu na datum říkám tyyy voogoo je 14.4 uuuff v žárí toudle dobou už třeba budu foukat stehy 🙂))nebo kontrakce.a pak se juknu na mamču a říkám hele? proč se říká 9 měsíců těhotná když se s tím tahám 10 měsíců ahhahaha ....máma na mě koukne a zamyšlěně řekne : ty jo tak to nevíím.hahah hotové intelektuálky hahaha
arwenka
14. dub 2009
Jani, nezlob - prej krasny brisko.....byli jsme v sobotu na rybach a ja jsem se tam vyvalila na deku. Jarda me stval, protoze me fotil a kdyz jsme ty fotky pak videla, no desny 😞
Masicko Ti jen tise zavidim, mam na nej totiz straaaaaasnou chut a meli jsme jen burty na ohynku - musim poridit gril, ale to az do noveho bytecku.
No tech 10 mesicu se rika proto, ze se pocita termin od poslednich mesicku a ne od poceti, vime?
Ty uz vis, zda to bude chlapecek nebo holcicka? Mne se na Tebe staci podivat a vim 🙂
janaagimova
14. dub 2009
ještě netuším co, dozvím se to 27.4 nemohu se dočkat. řekni řekni 🙂) co myslíš že čekám já vůbec neumím sama sebe odhadnout druhé ano sebe ne
arwenka
14. dub 2009
To bys chtela vedet, co? 🙂 🙂
Treba se ale pletu, neznala jsem Te predtim - nemela bys fotku pred tehu????
janaagimova
14. dub 2009
jj počkej strčím ti ji sem do profilu..tu ze svatby nepočítej tam jsem byla namalovaná až moc
janaagimova
14. dub 2009
je tam..manžel říká noo co jsem těhotná zmizeli ti pichy...jakože pihy ale myslí tím akné 😃
arwenka
14. dub 2009
Nakupuj si ruzove vecicky, kocicko 🙂
janaagimova
14. dub 2009
hhahahhhahhaha to se manžel posere 🙂)))) chce kluka hahah..ještě že jsem si sem tam něco do růžova koupila 😃
arwenka
14. dub 2009
No, Jarda chce taky kluky, ale nevim, nevim. Na sobe to nepoznam, ale to je tim, ze jsou dve.....Ty bys radsi holcicku?
janaagimova
14. dub 2009
můžeš mít dcerušku a chlapečka. už jednoho chlapečka máš tak si myslím že asi budeš chtít holčičku .
no já nemám jasno . tak chtěla bych chlapečka jako pokračovatele rodu 😉 a pak holčičku jako mou kámošku.a chlapeček by byl ten starší co by ji chránil.
manžel chce kluka aby se cítil jako chlap 🙂 a aby nemusel se nervovat jako by to bylo u dcery žárlil by jak je krásná (prý) a musel by si koupit pušku na ctitele.
já bych chtěla kluka protože mamka moje má jen holčičky mě a sestru . a u nás doma převažují ženy. tak aby se to vyrovnalo. ale na druhou stranu chci holčičku abych ji mohla čančat jako princeznu a kupovat ji ty kouzelné šatičky a bárbínky . no 27.4 se to rozlouskne a přísahám jsem zvědavá
janaagimova
14. dub 2009
nejvíc mě pobavilo jak jsem zbulikovala kamarádku co je o 4 tt víc jak já. ona byla zásadně pro to aby to bylo překvápko a že si to nenechá říct já pořád hučela o tom že musím vědět co to je že chci přímo výbavičku pro holčičku nebo chlapečka . tak dlouho jsem hučela až dnes jde na ultrazvuk a nechá si to říci 🙂))
arwenka
14. dub 2009
Jani, Ty jsi ale pokusitelka 🙂 Ono je asi hlavni, aby to bylo zdrave, u Danulicka mi bylo jedno, co to bude a taky se jako kluk prdevedl v cele krase - vubec se totiz nemazlil a jde to na nej az ted, skoro v sesti letech 🙂
Ja taky absolutne zadnou tehulku neznam, potkala jsem jen Tebe. Vsechny holky z moji doskuse na Konikovi jsou odjinud 😞

Toho chlapecka bych Ti teda prala a mela bych si prat, abych se spletla 🙂
arwenka
15. dub 2009
Janaagimova: Jani, jsi tady? Potrebovala bych se zeptat, zda nemas v praci drzak na mobil do auta 🙂
makkyna2
15. dub 2009
arwenka: koukla jsem do albíčka, budete mít moc krásný byteček! Super zařízený, a tu kuchyni závidím! 🙂
arwenka
15. dub 2009
Makky, nemas vubec co zavidet, vis, kocicko? Ta kuchyn tam zustane, to ano - a je opravdu nadherna, ale je to pronajem a nemam nejmensi tuseni, jak dlouho to utahneme, jak budu stihat dvojcata, dite v 1. tride a dve prace, abychom na to meli 😞
janaagimova
15. dub 2009
jo máám dva druhy ...jeden pro větší telefony až po navigace (universal) a pak menší universal na menší mobily...oba za 199 kaček
janaagimova
15. dub 2009
holky kolik chtějí peněz za byteček v ty nový zástavbě ? já mám byteček 2+1 pronájem platíme 5 + energie tak akorát...byt celkem veliký ale sere mě že nemám balkon
janaagimova
15. dub 2009
arwenko : to je nádhera ...tak to je byt podle mého gusta ...moc krásný . čisté linie to je moje. asi se pomrknem po novém časem..asi rysknu hypotéku a koupíme ale 3 a půl mega hmm dost...to je barák
janaagimova
15. dub 2009
za 3 a půl mega seženu barák a auto ahahah
arwenka
15. dub 2009
Jani, ja bych do takoveho bytu taky nesla, je nadhernej, ale koupila bych si baracek - samozrejme. Hned bych sla do domecku, jenze si hypo nemuzu vzit 😞

Nemohla bys mi poslat foto drzaku mailikem? Jo a ten 2+1 za 5000 plus energie je krasna cena
janaagimova
15. dub 2009
beruško www.expromobil.cz tam někde určo bude fotka
janaagimova
15. dub 2009
nojoo 5 táců ale hocpoda pod náma takže proto levně
arwenka
15. dub 2009
jaká hospoda? Jdu se mrknout
janaagimova
15. dub 2009
no žiju na letný v domě nad hospodou ...máme tam pro byt 2+1 8 oken. a teda v pátky jsou slyšet hlasy z hospody pod náma hlavně když štangasti zpívají...ale brzy to budeme řešit
arwenka
15. dub 2009
Myslis tu hospodu na rohu? On se byt 2+1 da sehnat za tyhle penize, ale je to umeni 🙂 Nam by byl malej 😞 Jsi dnes v praci, kdyby kolega ten drzak chtel? Do kolika?
janaagimova
15. dub 2009
ahoj jojo jsem tu do 7
nám ten byt stačí ve 2 je to luxus a s mimčem brnkačka...ale po mateřský jdeme do svého bydlení

http://www.expromobil.cz/index.php?nid=1985&lid...
arwenka
15. dub 2009
Jani,on vymyslel,ze nechce lepici 😞 Nejak si ho udela, ale jsi hodna 🙂
makkyna2
15. dub 2009
holky, my bydlíme také v podnájmu 2+kk za 7tisíc + 2700 energie.
Zatím nám to stačí, ale také hledáme do budoucna něco většího.
Chtěly jsme si koupit byt v Butovský nebo některý v tom komplexu, ale nešlo vůbec o peníze, ale spíše o nešťastně řešené byty. Kde se do dětského pokoje chodilo přes ložnici, takže žádné soukromí. A na záchod a do koupelny vstup také přes ložnici.
Jani: Vás znám, vím, že jsem sháněla nějaký kryt na telefon - byla jste strašně ochotná a příjemná zároveň, kdyby takových prodávajích bylo více! 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli