• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
Nazdárek,
teda koukám co píšete a vypadá to,že se bude rodit o sto šest,samé nebojácné,odhodlané těhulky :slight_smile: !

makky: Matyášek je opravdu krásný! A jaké dělá pokroky? Já mám radost z každé maličkosti...teď nedávno plakal,když jsem ho dávala do postýlky a když už to trvalo půl hodiny,povídám mu: Kryštůfku,jsi najezený a přebalený a když tě držím v náručí,nepláčeš..ty maličko symuluješ,že? On se na mě tak podíval,jako by rozuměl a já na něho "tytyty" a on celý umáčený od slziček se začal smát :grinning: sice už mi bylo jasné,že mu nic není a jen se chce nechat chovat,ale bylo to tak miloučký,že jsem se nechala dobrovolně vydírat jestě další půl hodinu,než konečně zabral :sweat_smile:
12. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
editko: já si malýho také užívám! Pokroky jsou týdne od týdne větší.
Tak přesně jak tu popisuješ, tuto sitauci znám, také dobře.
Matyášek se rád tulinuje, hlavně nejradši v noci :slight_smile: Vzbudí se a chce se chovat.
Krásně leze, už mi dokáže utéct do vedlejší místnosti. V postýlce se začíná stavět na nožičky, tak možná brzy začne chodit, a to teprve bude radost :slight_smile:
Jak jsi tu psala o plavání, tak je to pravda, že se musíš přihlásit hodně brzo. Já tam volala v září a také jsem měla smůlu a koncem roku se něco uvolnilo, tak Máťa chodil do vaniček, to bylo super. A teď od března plavčíme v bazénku.
13. dub 2009 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenko> koukala jsem na tebe v práci jako puk :slight_smile: máš moc krásný bříško :slight_smile: jaká byla grilovačka? já s rodinkou grilovala v neděli a bylo to vážně úžasný ..klid teplo masíčko ( které ted hodně miluji) . moc jsem si odpočinula. ale za to v pondělí sekec mazec přes zadek...byla jsem schovaná u babičky akčoliv doma jsem měla vajíčka namalovaný..doma jsem byla do 10 pak frrr k babičce ...nojoo ale koledníci si mě našli...vlítlo na mě 7 chlapů do bytu k babičce ...ale odnesla to babička ta ted bude zdravá sto let jak dostala .mě se všichni báli uhodit do prdelky..tak jen pentlema :slight_smile: mají strach že se mi narodí syn a pak je zmlátí ahhaha. dnes jsem se ráno zasekla při pohledu na datum říkám tyyy voogoo je 14.4 uuuff v žárí toudle dobou už třeba budu foukat stehy :slight_smile:))nebo kontrakce.a pak se juknu na mamču a říkám hele? proč se říká 9 měsíců těhotná když se s tím tahám 10 měsíců ahhahaha ....máma na mě koukne a zamyšlěně řekne : ty jo tak to nevíím.hahah hotové intelektuálky hahaha
14. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nezlob - prej krasny brisko.....byli jsme v sobotu na rybach a ja jsem se tam vyvalila na deku. Jarda me stval, protoze me fotil a kdyz jsme ty fotky pak videla, no desny :frowning2:
Masicko Ti jen tise zavidim, mam na nej totiz straaaaaasnou chut a meli jsme jen burty na ohynku - musim poridit gril, ale to az do noveho bytecku.
No tech 10 mesicu se rika proto, ze se pocita termin od poslednich mesicku a ne od poceti, vime?
Ty uz vis, zda to bude chlapecek nebo holcicka? Mne se na Tebe staci podivat a vim :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě netuším co, dozvím se to 27.4 nemohu se dočkat. řekni řekni :slight_smile:) co myslíš že čekám já vůbec neumím sama sebe odhadnout druhé ano sebe ne
14. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bys chtela vedet, co? :slight_smile: :slight_smile:
Treba se ale pletu, neznala jsem Te predtim - nemela bys fotku pred tehu????
14. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj počkej strčím ti ji sem do profilu..tu ze svatby nepočítej tam jsem byla namalovaná až moc
14. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam..manžel říká noo co jsem těhotná zmizeli ti pichy...jakože pihy ale myslí tím akné :grinning:
14. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakupuj si ruzove vecicky, kocicko :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hhahahhhahhaha to se manžel posere :slight_smile:)))) chce kluka hahah..ještě že jsem si sem tam něco do růžova koupila :grinning:
14. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Jarda chce taky kluky, ale nevim, nevim. Na sobe to nepoznam, ale to je tim, ze jsou dve.....Ty bys radsi holcicku?
14. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš mít dcerušku a chlapečka. už jednoho chlapečka máš tak si myslím že asi budeš chtít holčičku .
no já nemám jasno . tak chtěla bych chlapečka jako pokračovatele rodu :wink: a pak holčičku jako mou kámošku.a chlapeček by byl ten starší co by ji chránil.
manžel chce kluka aby se cítil jako chlap :slight_smile: a aby nemusel se nervovat jako by to bylo u dcery žárlil by jak je krásná (prý) a musel by si koupit pušku na ctitele.
já bych chtěla kluka protože mamka moje má jen holčičky mě a sestru . a u nás doma převažují ženy. tak aby se to vyrovnalo. ale na druhou stranu chci holčičku abych ji mohla čančat jako princeznu a kupovat ji ty kouzelné šatičky a bárbínky . no 27.4 se to rozlouskne a přísahám jsem zvědavá
14. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíc mě pobavilo jak jsem zbulikovala kamarádku co je o 4 tt víc jak já. ona byla zásadně pro to aby to bylo překvápko a že si to nenechá říct já pořád hučela o tom že musím vědět co to je že chci přímo výbavičku pro holčičku nebo chlapečka . tak dlouho jsem hučela až dnes jde na ultrazvuk a nechá si to říci :slight_smile:))
14. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Ty jsi ale pokusitelka :slight_smile: Ono je asi hlavni, aby to bylo zdrave, u Danulicka mi bylo jedno, co to bude a taky se jako kluk prdevedl v cele krase - vubec se totiz nemazlil a jde to na nej az ted, skoro v sesti letech :slight_smile:
Ja taky absolutne zadnou tehulku neznam, potkala jsem jen Tebe. Vsechny holky z moji doskuse na Konikovi jsou odjinud :frowning2:

Toho chlapecka bych Ti teda prala a mela bych si prat, abych se spletla :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janaagimova: Jani, jsi tady? Potrebovala bych se zeptat, zda nemas v praci drzak na mobil do auta :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: koukla jsem do albíčka, budete mít moc krásný byteček! Super zařízený, a tu kuchyni závidím! :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, nemas vubec co zavidet, vis, kocicko? Ta kuchyn tam zustane, to ano - a je opravdu nadherna, ale je to pronajem a nemam nejmensi tuseni, jak dlouho to utahneme, jak budu stihat dvojcata, dite v 1. tride a dve prace, abychom na to meli :frowning2:
15. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo máám dva druhy ...jeden pro větší telefony až po navigace (universal) a pak menší universal na menší mobily...oba za 199 kaček
15. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kolik chtějí peněz za byteček v ty nový zástavbě ? já mám byteček 2+1 pronájem platíme 5 + energie tak akorát...byt celkem veliký ale sere mě že nemám balkon
15. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenko : to je nádhera ...tak to je byt podle mého gusta ...moc krásný . čisté linie to je moje. asi se pomrknem po novém časem..asi rysknu hypotéku a koupíme ale 3 a půl mega hmm dost...to je barák
15. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
za 3 a půl mega seženu barák a auto ahahah
15. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja bych do takoveho bytu taky nesla, je nadhernej, ale koupila bych si baracek - samozrejme. Hned bych sla do domecku, jenze si hypo nemuzu vzit :frowning2:

Nemohla bys mi poslat foto drzaku mailikem? Jo a ten 2+1 za 5000 plus energie je krasna cena
15. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruško www.expromobil.cz tam někde určo bude fotka
15. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojoo 5 táců ale hocpoda pod náma takže proto levně
15. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaká hospoda? Jdu se mrknout
15. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no žiju na letný v domě nad hospodou ...máme tam pro byt 2+1 8 oken. a teda v pátky jsou slyšet hlasy z hospody pod náma hlavně když štangasti zpívají...ale brzy to budeme řešit
15. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslis tu hospodu na rohu? On se byt 2+1 da sehnat za tyhle penize, ale je to umeni :slight_smile: Nam by byl malej :frowning2: Jsi dnes v praci, kdyby kolega ten drzak chtel? Do kolika?
15. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jojo jsem tu do 7
nám ten byt stačí ve 2 je to luxus a s mimčem brnkačka...ale po mateřský jdeme do svého bydlení

http://www.expromobil.cz/index.php?nid=1985&lid=CZ&oid=327741
15. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,on vymyslel,ze nechce lepici :frowning2: Nejak si ho udela, ale jsi hodna :slight_smile:
15. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my bydlíme také v podnájmu 2+kk za 7tisíc + 2700 energie.
Zatím nám to stačí, ale také hledáme do budoucna něco většího.
Chtěly jsme si koupit byt v Butovský nebo některý v tom komplexu, ale nešlo vůbec o peníze, ale spíše o nešťastně řešené byty. Kde se do dětského pokoje chodilo přes ložnici, takže žádné soukromí. A na záchod a do koupelny vstup také přes ložnici.
Jani: Vás znám, vím, že jsem sháněla nějaký kryt na telefon - byla jste strašně ochotná a příjemná zároveň, kdyby takových prodávajích bylo více! :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek