Jičín - Český ráj

Ahojky,
doufám, že nebudu podruhé, ale nenašla jsem to naše město. V pracovním nasazení jsem nějak moc známostí nenaschromaždila. Teď jsme tady taky v pracovním nasazení, ale je hezčí (na té mateřské) a takzakládám toto téma. Třeba se najde mamina která drandí s kočárkem stejnými místy, tak popovídáme a třeba se někdy setkáme. Vždyť známese, my žeský občas potřebujeme něco probrat...... 🙂
klouzavka
15. dub 2009
makkyna2 • Ahojky!
Hmm,to jsou teda zvláštně řešený ty byty v nové zástavbě Jičína!
arwenka
16. dub 2009
Makkynko, kde myslíš? Tam, kam se budeme stěhovat my, se vstupuje do chodby, vlevo je vchod do děcáku a vedle do ložnice, proti WC a koupelna a na druhé straně bytu je obývák a kuchyň......chodit přes ložnici by se mi taky nelíbilo 😞
edita_h
16. dub 2009
Nazdárek!
Představte si,že má Kryštof první zoubek 😃 ! Já jsem tak šťastná :-N Dnes ráno jsem ho objevila a bylo mi,jak kdybych objevila Ameriku,hned jsem to všem psala a volala 😃 snad to není uplně nenormální reakce 😃
arwenka
16. dub 2009
Edit, to je ale šikovnej kluk - a jak brzo mu rostou zoubky 🙂 Neboj, maminko, je to úúúúúúúúúúplně normální reakce. Já zas od včera cítím pohyby 🙂
makkyna2
16. dub 2009
arwenka: asi to nebylo, tam kam jdete vy, ale teď v těch čerstvě dodělaných - naproti průmyslovce. Pán nám ukázal asi deset bytů a všechny byly takto pitomě řešený. Asi pan archoitekt nepočítal s dětmi a se soukromím 🙂

editko: tak to zoubky závidím, my stále čekáme! Občas si říkám, že tak sliní, že už možná budou, ale opravdu stále nic, a to mu pusinky pravidelně koukám. 🙂
arwenka
16. dub 2009
Makky, tak to je pitomý, opravdu. Já jsem si ale myslela, že Ty v některém z nich bydlíš ! Tak kde teda vlastně? 🙂
janaagimova
16. dub 2009
makkyna2> jé tak to děkujuu 🙂) nojoo u nás kryty děláme jen přes servis za 400 kč..a trvá to týden...no tak posílám lidi do kaufiku do O2 tam je snad maj . i když nevím
janaagimova
16. dub 2009
já když byla malá a žili jsme s rodiči v bytě 3+1 v železničářský to je u vlask nádraží měli jsme byt ...který byl průchozí do kola..mimo ložnice a pokojíčku to byli samostatné pokoje.. kuchyn mega prostorná a obyvák s balkonem. takže jste vstoupiki do bytu a to do chodby a ta měla 6 mětrů z té se šlo do pokjíku nebo ložnice nebo na wc a nebo do kuchyně a tou se dalo jít do obýváku a obývákem zase do chodby .
arwenka
16. dub 2009
Makky - Danulíček měl zoubek skoro na 8. měsíci, neboj 🙂

Jani - do takového bytu jsme měli původně jít v ulici Č. Bratří. Včera sjem psala paní omluvnou sms, že je to pro nás malý. Asi se zlobí, nenapsala 😞
janaagimova
16. dub 2009
nojoo tos udělala dobře české bratři je drsně rušná ulice ...děti se nemají kde hrát vyběhnou z domu rovnou na ulici..a zahrada je v těchto domech mrňaváa divná..tos udělala dobře pro 5 lidi to nejde
makkyna2
16. dub 2009
arwenka: z balkonu sice koukáme na průmyslovku, ale vchod máme z Barákovy ulice - mezi tabákem a veterinou.
janaagimova
16. dub 2009
makky to jsou pěkný byty
kajacz
16. dub 2009
ahoj holky... 🙂
My jsme se včera vrátili ze Slovenska...tak dnes vybaluji a uklízím...Šimon si přivezl rýmu a kašel, tak máme desný noce... :-p
My jsme bydleli v pronájmu v Butovské(Continental barák) a pak jsme chteli také koupit svuj byt v těch nových bytovkách(lentilky 😃 ), ale také se nám nelíbilo řešení...nakonec se nám naskytl byt na rohu Ruské a Barákové, který jsme koupili a bydlíme v nem doted...nevím, jak to bude do budoucna, jestli vůbec tady v JČ zustaneme, nebo si postavíme domeček...to je muj sen...
janaagimova
16. dub 2009
domeček by byl taky můj sen ale někde ve městě...neumím si představit celý život dojíždět atd. uvidime co po mateřský bude
janaagimova
16. dub 2009
v noci jsem si přemýšlela nad porodem a rozhodla jsem se že to nebude tragédie 🙂) že beztak budu v transu a v tom koloběhu událostí a že to přežiju ahahahha
janaagimova
16. dub 2009
holčiny loučím se tu na koníkovi protože , nějak mi příjde tento server nebezpečný ...viz septemeber září II. přejou mi tam nějaké pseudo matky smrt pro dítě a manžela. hnus 😞 pardon
emamamamu
16. dub 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sisstin
16. dub 2009
však on se satan vrátí v jiné podobě :-N
janaagimova
16. dub 2009
ježiš
janaagimova
16. dub 2009
holčiny jukněte na septemeber-září II...tam jsem prý za falešnou těhuli...arwenko hahahhaah dobrý co ? gahahaah a mam asi nějaké pseudonymy..no prča největší...že prý jsem satan ....a moje dítě zemře prý hustý děvčátka....aaale naštěstí jsem pro každou legraci
janaagimova
16. dub 2009
😃 holkám je už horko
kajacz
16. dub 2009
mooooc zajímavé... =-)
sisstin
16. dub 2009
jana: laskavě nepiš, co nikdo neřekl...jsi známá už beremese svými vymyšlenými příběhy..a tady dáš perlíš, četla jsem každé tvé založené téma..nejdřív, jak vás terorizuje babička..pak jak ti manžel vyhrožuje a chce zabít tvé dítě..pak zas, že dostal vízum..a dalších milion blábolů 😉
janaagimova
16. dub 2009
hmmm tak tydle bláboly jsou holá pravda ....sisstin ...závidím ti každý den bez mráčkůů
amelie001
16. dub 2009
mariola • 29. květen 2007 ve 14:37
já příteli říkám ty můj truhlíčku on mě říká truhličko moje. on mi říká jana kana karavana moje žena milovaná i když ještě jeho žena nejsem ale je to milé. někdy mu říkám ty parchante .)nebo janiško zlatíško. agímečku zlatý .

Tak já teda nevím,teda ale píšeš že tvůj manžel je Agim a mariola má taky agima.Pokud se chceš hádat,kde jsem na to došla,ráda hodím odkaz. 😃 Nech těch blbostí,všichni to ví.
sisstin
16. dub 2009
amelie: díky :-p
sisstin
16. dub 2009
nebo zde http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...

stačí si zadat Mariola..to by byla velká náhoda, že je to taky Jana a má agima ne? 😃
janaagimova
16. dub 2009
:-o :-o :-o pozor ale to není moje práce devčata
janaagimova
16. dub 2009
takže vy kopírujete texty a vydáváte pod jiným nickem ??? nebo někdo hraje můůj život?

Začni psát odpověď...

Odešli