• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
makkyna2 • Ahojky!
Hmm,to jsou teda zvláštně řešený ty byty v nové zástavbě Jičína!
15. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makkynko, kde myslíš? Tam, kam se budeme stěhovat my, se vstupuje do chodby, vlevo je vchod do děcáku a vedle do ložnice, proti WC a koupelna a na druhé straně bytu je obývák a kuchyň......chodit přes ložnici by se mi taky nelíbilo :frowning2:
16. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!
Představte si,že má Kryštof první zoubek :grinning: ! Já jsem tak šťastná :sweat_smile: Dnes ráno jsem ho objevila a bylo mi,jak kdybych objevila Ameriku,hned jsem to všem psala a volala :grinning: snad to není uplně nenormální reakce :grinning:
16. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, to je ale šikovnej kluk - a jak brzo mu rostou zoubky :slight_smile: Neboj, maminko, je to úúúúúúúúúúplně normální reakce. Já zas od včera cítím pohyby :slight_smile:
16. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: asi to nebylo, tam kam jdete vy, ale teď v těch čerstvě dodělaných - naproti průmyslovce. Pán nám ukázal asi deset bytů a všechny byly takto pitomě řešený. Asi pan archoitekt nepočítal s dětmi a se soukromím :slight_smile:

editko: tak to zoubky závidím, my stále čekáme! Občas si říkám, že tak sliní, že už možná budou, ale opravdu stále nic, a to mu pusinky pravidelně koukám. :slight_smile:
16. dub 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky, tak to je pitomý, opravdu. Já jsem si ale myslela, že Ty v některém z nich bydlíš ! Tak kde teda vlastně? :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
makkyna2> jé tak to děkujuu :slight_smile:) nojoo u nás kryty děláme jen přes servis za 400 kč..a trvá to týden...no tak posílám lidi do kaufiku do O2 tam je snad maj . i když nevím
16. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když byla malá a žili jsme s rodiči v bytě 3+1 v železničářský to je u vlask nádraží měli jsme byt ...který byl průchozí do kola..mimo ložnice a pokojíčku to byli samostatné pokoje.. kuchyn mega prostorná a obyvák s balkonem. takže jste vstoupiki do bytu a to do chodby a ta měla 6 mětrů z té se šlo do pokjíku nebo ložnice nebo na wc a nebo do kuchyně a tou se dalo jít do obýváku a obývákem zase do chodby .
16. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makky - Danulíček měl zoubek skoro na 8. měsíci, neboj :slight_smile:

Jani - do takového bytu jsme měli původně jít v ulici Č. Bratří. Včera sjem psala paní omluvnou sms, že je to pro nás malý. Asi se zlobí, nenapsala :frowning2:
16. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojoo tos udělala dobře české bratři je drsně rušná ulice ...děti se nemají kde hrát vyběhnou z domu rovnou na ulici..a zahrada je v těchto domech mrňaváa divná..tos udělala dobře pro 5 lidi to nejde
16. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: z balkonu sice koukáme na průmyslovku, ale vchod máme z Barákovy ulice - mezi tabákem a veterinou.
16. dub 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makky to jsou pěkný byty
16. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... :slight_smile:
My jsme se včera vrátili ze Slovenska...tak dnes vybaluji a uklízím...Šimon si přivezl rýmu a kašel, tak máme desný noce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme bydleli v pronájmu v Butovské(Continental barák) a pak jsme chteli také koupit svuj byt v těch nových bytovkách(lentilky :grinning: ), ale také se nám nelíbilo řešení...nakonec se nám naskytl byt na rohu Ruské a Barákové, který jsme koupili a bydlíme v nem doted...nevím, jak to bude do budoucna, jestli vůbec tady v JČ zustaneme, nebo si postavíme domeček...to je muj sen...
16. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
domeček by byl taky můj sen ale někde ve městě...neumím si představit celý život dojíždět atd. uvidime co po mateřský bude
16. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
v noci jsem si přemýšlela nad porodem a rozhodla jsem se že to nebude tragédie :slight_smile:) že beztak budu v transu a v tom koloběhu událostí a že to přežiju ahahahha
16. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny loučím se tu na koníkovi protože , nějak mi příjde tento server nebezpečný ...viz septemeber září II. přejou mi tam nějaké pseudo matky smrt pro dítě a manžela. hnus :frowning2: pardon
16. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
však on se satan vrátí v jiné podobě :sweat_smile:
16. dub 2009 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš
16. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny jukněte na septemeber-září II...tam jsem prý za falešnou těhuli...arwenko hahahhaah dobrý co ? gahahaah a mam asi nějaké pseudonymy..no prča největší...že prý jsem satan ....a moje dítě zemře prý hustý děvčátka....aaale naštěstí jsem pro každou legraci
16. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: holkám je už horko
16. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mooooc zajímavé... :confused:
16. dub 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: laskavě nepiš, co nikdo neřekl...jsi známá už beremese svými vymyšlenými příběhy..a tady dáš perlíš, četla jsem každé tvé založené téma..nejdřív, jak vás terorizuje babička..pak jak ti manžel vyhrožuje a chce zabít tvé dítě..pak zas, že dostal vízum..a dalších milion blábolů :wink:
16. dub 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak tydle bláboly jsou holá pravda ....sisstin ...závidím ti každý den bez mráčkůů
16. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mariola • 29. květen 2007 ve 14:37
já příteli říkám ty můj truhlíčku on mě říká truhličko moje. on mi říká jana kana karavana moje žena milovaná i když ještě jeho žena nejsem ale je to milé. někdy mu říkám ty parchante .)nebo janiško zlatíško. agímečku zlatý .

Tak já teda nevím,teda ale píšeš že tvůj manžel je Agim a mariola má taky agima.Pokud se chceš hádat,kde jsem na to došla,ráda hodím odkaz. :grinning: Nech těch blbostí,všichni to ví.
16. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
amelie: díky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo zde http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=28224&vGroupOffset=0&vOffset=3990

stačí si zadat Mariola..to by byla velká náhoda, že je to taky Jana a má agima ne? :grinning:
16. dub 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: :astonished: pozor ale to není moje práce devčata
16. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže vy kopírujete texty a vydáváte pod jiným nickem ??? nebo někdo hraje můůj život?
16. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek