• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jičín - Český ráj

11. prosince 2012 
sisstin: náhodou nemáš v tom prsty ty ??? každý ví že jsem jana každý to může nappsat
16. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: no comment už..z toho se nedostaneš :sweat_smile:
16. dub 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to nikdy takhle nejelo... :grinning:
16. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně,dva roky starý odpovědi kopírujeme a vydáváme pod jiným nickem.Zkus si přečíst co tady píšou holky na jiných diskuzích.Sissitin ani já nemáme důvod si vymýšlet,protože to ví spousta holek co chodila na beremese.Dál už se vyjadřovat nebudu. :sweat_smile:
16. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajacz: :slight_smile:)) schýza nějaká :slight_smile:))
16. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: no schÝÝÝzu máš spíš ty...takovej andik číslo 2, akorát dobře odhalitelnej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pže takovej pravopis nemají ani děcka v pátý třídě, jako máš ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemáš to promyšlený..to andik měla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já právě hovořila s provozovtelem techto webových stránek....jde o slováka a zdůraznila jsem některé zákony a přísahal že vše dá do pořádku...na mě se tu hraje nějaká hra ..a nenechám to tak
16. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo, holky, Jani, o co tady jde????? Nebyla jsem tu a nestačím se divit!
16. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já sem teda nepatřím a tudíž je mi potom vůbec nic,ale vzhledem k tomu,že to rozmazáváte po celém koni...není to zbytečné?!Moc nechápu čeho chcete dosáhnout a o co vám jde.....fakt nechci žádný zle,ale myslim si,ať už by byla jana 2v1 ,že to nebude tak jak si myslíte.....kdyby jste trošku do hloubky prozkoumaly příspěvky a založená témata,tak z tohohle člověka je vidět,že ty problémy opravdu má,ač se někomu zdají "ujetý" myslim si,že je hloupé z věcí do kterých nevidíte dělat koníkovskou zábavu....ale což,každý jsme nějaký :wink:
16. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariola alias janaagimová přes dva roky zakládala na beremese různá nechutná téma o různých uživatelkách, opakovaně lezla do diskusí a sprostě urážela atd, to..jestli témata založená zde jsou pravdivá, at si každý udělá obrázek sám..nicméně myslim, že sem takový lidi nepatří :unamused: a myslim, že se tu už ani neukáže :wink: ..kolikátá aféra už to je? Třetí... :unamused: tak jednou za rok se najde vždy takováhle uživatelka, co dělá z ostatních blbce..a strašně moc dobře se na tom baví :zipper_mouth:
17. dub 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis - nemám čas procházet jiná témata a v životě by mě to nenapadlo. Janu jsem potkala osobně v Tescu a působí na mě jako normální mamka v očekávání....nechce se mi věřit :frowning2:
17. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin •myslela jsem,že jsi admin,.ale nejsi, tak to vážně máš čas při dítěti procházet jiná témata?
17. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: já se pochybuju na beremku už před těhu..a na tohle jsem byla upozorněná :wink: ale Mariolu jsem zaregistrovala..ale ne v tomhle regionu :wink: ..ano..a mám dost času i při dítěti :wink:

arwenka: bohužel tu mám už tuhle zkušenost..byla tu uživatelka andik, spousta lidí ji znalo osobně..byla to milá a hodná holka..a v soukromí měla asi 10000nicků a prudila..i do nás, se kterýma se vídala..takže tak...i když toho člověka znáš osobně..tak se to může stát :wink:
17. dub 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky čaučik klouz :wink: přidávám se pokud to nevadí :wink:
17. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: jinak běžně do cizích regionů nelezu, takže se omlouvám, že jsme vám to tady zaneřádily...jen nechci, aby měl třeba někdo osobní zkušenost..a pak se moc divil, fakt to není nic pěknýho :wink:

hezký den :wink:
17. dub 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: zdar ženo...a zase zdar..pozdravuj Mirku, páčko :wink:
17. dub 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •ahojda, no právě jsi mě chytla,ale já se jdu zrovna oblékat a razíme.Mám sraz s kámoškou, jdeme do sekáče/Kosmonosy, jako za Lidlem, za mostem, přes solnici na Lípu/.

Jo, v pondělí asi máme srazík na spinu u Pastelky: Já, Lucka a Treperenda.

Co ty na to?
17. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss o.k. budu ale nějak se teď nehlásí holka jedna :unamused:

klouzi v pondělí v kolik ?
17. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka • od14h
17. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nemůžu mám v pondělí odpolední :pensive:
17. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUSILKO: prosímtě ty budeš znát doksy...má tam být někde krámek s kočárkama ...docela za hubičku...kdyby si věděla neřekla bys mi radu?
17. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana doksy neznám vůbec.
17. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •škoda
17. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis - ja Janu neznam dokonale, jen mi na ni nesedi, ze by se bavila timhle a navic byla tak hloupa, ze by pod nickam Mariola psala sve jmeno a dokonce jmeno sveho manzela. Kdyby chtela prudit, nebude jeste jmenovat svou rodinu, ne, Sis?
Docela Ti zavidim ten cas, ja myslim, ze az se narodi dvojcatka, budu rada,ze se na Konika nekdy podivam :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenko jak se máš
17. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Jani. Snazim se vstrebat to, co se tady pise. Jsem uz poucena zivotem, ze nemam verit naprosto nikomu, moc a moc lidi me vazne zklamalo, presto si myslim, ze je tohle trosku podivny a ze je docela dobre mozny, ze se tady nekdo za nekoho vydava....
jsi v praci? Jak je?
17. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek