• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Najdu nějakou maminku nebo budoucí maminku z Jihlavy a okolí?
26. led 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenycko,sice se zpozdenim, ale hlasim se :slight_smile: .Bydlim primo v Jihlave a v breznu cekam miminko :slight_smile: .
28. led 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jee, no tak to je super, já jsem taky přímo z Jihlavy. Už jsem ani nečekala, že se někdo ozve :wink: Nechali jste si říct, co to bude?
29. led 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsimla jsem si tohoto tematu zrovna, kdyz jsem se ho chystala zalozit :slight_smile: ...Rict jsme si to nechali, hlavne teda kvuli manzelovi, protoze to chtel strasne moc vedet, ja bych to byvala mozna i vydrzela, i kdyz ted jsem zase docela rada, ze to vim, protoze si s mimiskem kazdy vecer povidam a muzu mu rikat jmenem :dizzy_face: .Akorat to sem nemuzu napsat, protoze jsme se domluvili, ze si to nechame pro sebe a svagrova se sem chodi taky koukat a urcite by to vypatrala a rozhlasila po cele rodine :slight_smile: ....A jak prozivas tehotenstvi? Ja jsem od zacatku doma na neschopence, protoze me vecne neco trapi, ale tim si nechci stezovat, pro toho naseho broucka vydrzim vsechno :slight_smile: .Porodnici budes volit jihlavskou nebo jsi premyslela o jine? Ja jsem puvodne uvazovala o HB, ale nakonec zustanu tady. Pristi mesic jdeme na predporodni kurz - "Beseda otec u porodu" , tak jsem na to zvedava :slight_smile: .
30. led 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem taky na neschopence, ale spíš proto, abych se nemusela někde v práci zbytečně něčím stresovat. Stejně to většinou nemá cenu, ty stresy za to nestojí, takže jsem se takhle hezky ulila :sunglasses: Do porodnice půjdu asi tady do Ji, co jsem tak sondovala, tak dřív jezdila většina holek do HB, pže to tady stálo za starou bačkoru, ale prý se tady hodně zlepšili, tak uvidíme, no. Rodila tady švagrová i většina kámošek, všechny to přežily, tak to snad zvládneme taky :wink: To mi pak musíš napsat jaký ten kurz byl, já o něm taky přemýšlím, ale furt jsem plánovala, že na něj půjdu sama bez přítele, že ho tím nebudu zatěžovat.. Mně přijde ještě pořád takové divné si s caparťákem povídat nebo jsem dokonce četla, že některé maminky předčítají dětem pohádky :fearful: Máš aspoň nějaké vycházky nebo musíš být celé dny zavřená doma? Já mám od dvou do šesti a musím to přísně dodržovat, pže na mě byla hned zezačátku kontrola, tak mám strach :cry:
31. led 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,tak se zase hlasim, nejak jsem se sem par dni nedostala...No vidis, ja mimiskovi kazdy vecer neco vypravim a obcas mu i ctu :slight_smile: .Zjistili jsme ale, ze uplne nejvic reaguje na meho manzela. Vecer si vzdycky lehneme, on si da hlavu ke mne na brisko,zacne neco povidat a mrnousek se hned probudi a kope :slight_smile: ....Ja jsem mela to stesti, ze mi doktorka jeste napsala vychazky neomezene a nechala mi je, i kdyz nedavno rikala,ze ted uz je psat nesmi.Jsem za to vdecna, protoze jsem mohla treba na vikend odjet k rodicum a nesedet porad doma. Jinak ted uz je mi to jedno,jelikoz pristi tyden nastupuji na materskou....Po absolvovani toho kurzu dam urcite vedet. My jsme chteli puvodne chodit na ten, ktery ma vic lekci, jenze manzel to kvuli praci nestihal a tak jsme se zapsali na ten jednorazovy.Stoji 500,- a je to predevsim kvuli partnerovi, pokud chce byt s Tebou u porodu.
8. únor 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde jste kdo? To uz v Jihlave nikdo jiny nezna "Konika" ? :wink:
10. bře 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi jen my dvě :sunglasses:
9. dub 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky jsem z jihlavy bohuzel zatim netehotna :frowning2:
9. dub 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlásím k vám :slight_smile:
9. dub 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky puvodem z Jihlavy, sice uz jsem emigrovala, ale mam tam celou rodinu a dost casto tam jezdim.

klaruska, gratuluju k miminku! Jak to zvladate? Koukam, ze si teprv asi tyden doma?

A vy ostatni, kde se chystate rodit? Ja jsem rodila v Havlickove Brode a super, byla jsem moc spokojena ... teda hlavne s porodnici, na novorozeneckem by se sem tam nejake vyhrady nasly, ale to asi vsude.
16. dub 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, to jsem se to pěkně rozrostly :grinning:
Nám už do porodu zbývá jen 10 týdnů, tak doufám, že to rychle uteče!
Rodit budu v Jihlavě, asi před měsícem jsem byla skoro týden v nemocnici, tak jsem to tam okoukla a není to tam tak špatné, jak většina lidí říká, sestřičky jsou milé, ochotné, vstřícné, takže se tam i docela těším :sweat_smile:
Klarusko, gratuluji k Tomíkovi, doufám, že jsi měla porod v pohodě!
Kitko123 a kde teď žiješ, když jsi nám z Jihlavy emigrovala???
Koukám, že Cumacek je jen o čtyři týdny pozadu :slight_smile:
Fire85 nevěš hlavu, taky se určo brzy dočkáš, neboj vlka nic! :sunglasses:
19. dub 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky přidávám. :slight_smile: Jsem přímo z Jihlavy, kde se chystám i rodit. Lenycko, možná se tam sejdem. :grinning: Máme mezi termíny asi jen 10 dní rozdílu. Já jsem teda absolvovala předporodní kurz v porodnici a musím říct, že porodní asistentky jsou príma. Teda aspoň ty, co jsme zažili na kurzu. :slight_smile:
19. dub 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, já chodím na plavání od nemocnice a ty sestřičky, co to vedou jsou skvělé. Na všechno ochotně odpovídají, super. Jak jsem ležela v té nemocnici, tak tam dokonce ta jedna byla, tak se mi hned začla věnovat, kecaly jsme spolu, člověk se tam hned cítí jinak. Jinak je to, myslím, i docela výhoda je znát, člověk pak nemá takové zábrany a je uvolněnější... :sweat_smile: i když to nevím, jestli teda zrovna při porodu zvládnu - uvolnit se :grinning:
20. dub 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vidim, ze tu neni zadna mamina, same cekatelky, ale nahodou: znate v Jihlave nejakou restauraci, kavarnu, cokoliv s detskym koutkem? Ja nikdy nevim kdyz sem v Jihlave kam mam jit, protoze Adelku to nebavi, kdyz tam neni neco pro deti. A moje kamosky v Jihlave se tvari, ze tam takove podniky nejsou. Ja jediny co znam, je cukrarna v Matky bozi. Tak diky za typy. Urcite se vam tyhle informace taky casem hodi :slight_smile:
20. dub 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kitko, v dělňáku je taky cukrárna s dětský koutkem. Ale zatím jsem tam neseděla, takže z vlastní zkušenosti nemůžu posoudit.
Lenycko, přesně. Jsem ráda, že jsem ty sestřičky poznala, jsou docela príma. Já na plavání nechodím. Jen na cvičení a to pořádá sestřička do mýho doktora. Ta je asi o rok starší než já a je hrozně hodná. Ale ta mě rodit určitě nebude. :grinning:
20. dub 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero a kde a kdy to cvičení je?
Kitko, další cukrárna je za Globusem, jmenuje se Dena nebo Dema nebo taknějak, tam je taky dětský koutek a chodí tam docela dost maminek s ratolestma :slight_smile: Když se dáš od Globusu kolem Katastrálního úřadu pořád dozadu, tak už tam jsou pak ukazatele...
20. dub 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenycko, já chodím v úterý v 17:00 h na Domě zdraví v tělocvičně (za lékárnou). Schází se nás tam vždycky jen pár, takže je to takový komornější. A slyšela jsem, že i přímo z porodnice pořádají těhucvičení. Ale neřeknu ti přesně kdy a kde.
20. dub 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, já jsem právě jednou byla na tom cvičení přímo od nemocnice, to je ve čtvrtek od 16:00 a taky tam chodí jen pár holek. Teď už tam ze zdravotních důvodů nechodím, je to škoda, protože mi pomohlo, jak jsem se rozhýbala :frowning2:
20. dub 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ste zlaty, diky moc za typy, jedu ted v pondeli na tyden do Jihlavy, tak to omrknu. Ale mozna bude hezky, tak to je pak lepsi byt venku, treba ZOO v Jihlave je jedna z nejhezcich co jsem videla. A co se tyce restauraci, tak loni jsme chodily s kamoskama do Buena vista, tam je super zahrada, spici deti jsme zaparkovaly pekne do stinu pod strom a mohly si trochu v klidu popovidat
21. dub 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tady je další budoucí mamča z Jihlavy.Je tady někdo kdo už v Jihlavě rodil?Mám z toho celkem strach,nemocnice neměla moc dobrou pověst.Snad se to zlepšilo.Jsem v 31týdnu
21. dub 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj terynko, ja jsem teda sla rodit do HB, ale slysela jsem uz hodne nazoru, ze se ta jihlavska porodnice dost zlepsila
21. dub 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kitko123,doufám že máš pravdu.kámošky co teď rodily tak každá v jiným městě ale nikdo ne v Jihlavě.No 30.4. jdu na ten jednorázovej kurz do nemocnice tak jsem na to zvědavá,hrůzu z toho mám už teď,a to mám ještě dva měsíce před sebou.
21. dub 2007 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tery, z toho si nic nedělej, já se toho taky bojím. I když víc jak porodu se spíš bojím toho, jestli to pak budu zvládat :confused: Přeci jen se nám má prcek narodit koncem června a slyšela jsem, že letošní léto má být hodně teplé, tak mám strach, abych zvládala oblékat tak jak mám atd. :frowning2:
Taky jsem slyšela, že se Jihlavská nemocnice hodně zlepšila...
22. dub 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár mých známých v Jihlavě rodilo a nijak si nestěžovaly. Za poslední roky se to tam prý opravdu dost zlepšilo, takže to skoro vyjde nastejno jako v HB. Já se rozhodovala původně taky mezi JI a HB, ale nakonec jsem zůstala věrná JI. Přece jen jezdit pak před porodem až do Brodu se mi fakt nechce.
22. dub 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicko: koukám že jsi ve stejném týdnu jako já,třeba se potkáme v porodnici :slight_smile:ale mám z toho fakt pěknej strach,myslím z porodu.je to neskutečný kakým malím otvorem se má to mimi dostat na svět.
vero:to se ti nedivím že se ti nechce do brodu,přece jen je to kus cesty a nevíš kdy to na tebe přijde a ještě se trmácet autem do brodu.
22. dub 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já se v Pá dozvěděla, že v jihl. nemocnici prý s oblibou prvorodičky berou císařem (je to pro ně rychlejší a pohodlnější). Tak mi bylo doporučeno, že až to na mě přijde, tak tam jet až za co nejdýl to půjde :unamused:
A prý den před termínem si pěkně zalést do teplé vany a nahřát si řádně podbřišek, aby se uvolnily porodní cesty a druhá věc, která mi byla doporučená je sperma, sperma a sperma (obsahuje prý stejnou látku jako vyvolávačka!) :sunglasses:
Tak uvidíme, jestli se nám pak zadaří...
I když nám spíš hrozí předčasný i bez vany a spermatu :grinning:
23. dub 2007 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tos mě, Lenycko, s tím císařem překvapila. Nám na kurzu porodní asistentky říkaly, že radši rodí přirozeně. Císařem jen v nutných případech. Myslím, že množství císařů je problém v celé republice.
23. dub 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ono je to s těma císařema prý veřejným tajemstvím, takže se nedivím, že asistentky říkaly, že radši rodí přirozeně :sunglasses:
23. dub 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tery neboj, to zvládneme :sunglasses:
6. kvě 2007 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, nic jiného nám nezbývá, když už jsme se na tuhle cestu pustili. :grinning: Zvládli to ostatní, tak to zvládnem taky. :wink:
7. kvě 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek