• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
autor
To je jasný. Myslím, že dostanou ten nejhezčí dáreček, co vůbec kdy mohli dostat :wink:
24. pro 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co je s tou Monou? Už by měli být doma, ne? :confused:
Jaké byly vánoce s dětičkama? U nás bezva. Jen to bylo takový hektický. Malá toho na Štědrý den moc nenaspala, tak byla ospinkaná, takže jsme urychleně do sebe hodili rybu a pak jsem rychle rozbalili její dárečky. Byla nadšená z houpacího koníka a plyšového křesílka - pandy. A samozřejmě prskavky vedly. Na ně zírala jak u vytržení. :sweat_smile: A už se těším na příští vánoce. To už z toho bude mít větší rozum, tak si to užije ještě víc. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. pro 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, vy už sedíte?
Taky čekám na zprávy od Mony, snad je všechno v cajku :wink:
U nás Vánoce dobrý, malá taky zírala na prskavky, ale jsme zapálili jen dvě, pak je z toho hroznej smrad :confused: Většinou jí nezajímaly dárky, ale spíš balící papír, stužky a miluje ty cedulky na hračkách, oblečení a tak, ty u nás vedou na plný čáře :grinning:
27. pro 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
vcera jsme prijeli z porodnice, pobyt se nam tam s Marketkou prodlouzil, ale uz jsme doma no nakonec jsem přenášela týden a šla jsem na vyvolání ve čtvrtek 20.12. v 7:00 jsem měla nástup,jóó to vlastně víte že:slight_smile:já jsem popleta no a dál... tak jsme čekali a v 9 mi začli kontrakce ještě to docela šlo pak v 11:00 to byla už bolest musela jsem jít do sprchy nic jinýho nezabíralo,no a pak kolem půl druhý jsem začla omdlývat a bylo mi strašně zle takže doktoři začli dělat nějaký ještě jiný vyšetření nakonec neměla jsem žádné ozvi takže šílenej chaoz najednou co si pamatuji tak kolem mě bylo snad milion doktorů a všichni mi něco nikam zaváděli,a pak jsem se probrala až na pokoji .Manžel mi to musel vprávět tohle je co si pamatuji já, malá prý se zamotala do pupeční šňůry takže museli udělat okamžitě císař takže malou jsem měla až druhý den po porodu a to jenom na kojení u sebe jsem jí měla až třetí den.ale jsem strašně šťastná že už jí máme doma, a manžel takyje úplně sla´doučkáa narodila se ve 14:10 měla 3660g a měřila 52 cm.-)je to miláček.-) teď má o něco míň ale to je normální:slight_smile:a měří možná o kapku víc.-)
28. pro 2007 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mona, tak to moooc gratulujeme!!! :grinning:
Hlavně, abyste byly obě zdravé a v pohodě! Ještě jednou velká gratulace!
Kdes teda nakonec rodila, v HB?
28. pro 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, obrovská gratulace!!! :wink: Tak to nakonec dopadlo dobře. Ty, ty, ty, jaktože nemáš v albu fotečky malý? :angry: Tak ať pěkně rostete. :wink:
Lenycko, ne, nesedíme, jen jsem ji tam posadila a přitom ji držela v podpaží, aby se trochu pohoupala. :sweat_smile:
28. pro 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Leny, ty cedulky Kačka miluje taky. Co s hračkama, když na nich nejsou cedulky? A čím větší, tím líp. :grinning: :grinning: :grinning: A papíry jsme z dárků trhali taky pěkně. Prostě jsme na stejným vývojovým stupni jako Sophinka. :slight_smile:
28. pro 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mono, moc gratuluji :slight_smile: :wink: :slight_smile: !!!!!!Tak si hezky užijte opožděné vánoce :grinning: :grinning:
28. pro 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Monaberuska moc gratuluju, ale ten porod ti teda nezavidím :fearful:
hlavně, že jste vpořádku. Tak se taky přimlouvám za fotky do alba.
28. pro 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero a co letáky, dáváš Kačce? Byla tu myslím někde diskuze o nejoblíbenějších hračkách a hodně tam holky psaly o letácích, ale mi to přijde blbý, nevím, co je to za barvy a hlavně si může přece pořezat jazyk, nebo? :confused:
28. pro 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona:taky strašně moc gratuluju a taky jsem ráda že jste to zvládli i když mi běhal mráz po zádech když jsem četla průběh tvého porodu ale hlavně že už to máte za sebou a jste v pořádku doma :slight_smile: moc moc vám přeju vše nejlepší.
Jinak u nás byly vánoce taky m,oc krásný největší radost měla Gábi ze žabiček v akváriu jinak se jí taky líbily prskavky a dárečky taky už jsme přece jenom trochu větší než loni :wink: ale jinak už je to na nás trochu moc pořád nějaký návštěvy nebo jdeme na návštěvu mi a všude se pořád moc jí a pohybu moc není na jednu stránku už aby to bylo za náma i na Gábi toho je moc.
lenycko: já jsem Gábi letáky ani žádný noviny nedávala Gábi všechno strkala do pusy a tak jsem jí nic zbytečně nedávala.
28. pro 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkY:slight_smile:
moc děkuji:slight_smile:jojo opožděné Vánoce byli taky krásný:slight_smile:
lenycka:slight_smile:nakonec jsem rodila v HB a fakt super, musím jen chválit sestřičky fakt byli bomba:slight_smile:dokonce 3 dny mě učili kojit aby to bylo to pravý, fakt bomba:slight_smile:
gabinice:slight_smile:
no ale nakonec když teď nad tým přemýšlím tak porod byl docela O.K:slight_smile:byla jsem ráda že tam mám manžela a já nejvíc přemýšlela že už malá bude brzo venku:slight_smile:a aspoň chvilku jsme si zahekali, tak to nebyl špatný porod:slight_smile:každý porod má jednu dobroou a špatnou stránku:slight_smile::slight_smile:a beruška je bombová:slight_smile:ta mi za to stála:slight_smile:
Jo fotečky už tam nějaký mám:slight_smile:
29. pro 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mona, malá je krásná :grinning:
29. pro 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jsme ti to tady všechny psaly, že ta bolest ti za to krásný miminečko 100% stojí - aspoň vidíš, že jsme ti nekecaly :grinning:
29. pro 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se taky podívala na to tvé zlatíčko je moc krásná a tatínek jak se hned chlubí :slight_smile: :slight_smile: :grinning: no má proč být pyšný :slight_smile: :wink: moc moc vám to sluší vždy když vidím takhle malý krásný děti ráda zavzpomínám a věř mi strašně rychle to uteče a taky budeš koukat jak byla malá :wink: :sweat_smile:
29. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkujem:slight_smile:úplně červenám:slight_smile:je to sluníčko, jojo to věřím že to uteče takže si toho musíme s taťkou užívat co nejvíce:slight_smile:
30. pro 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, máš nádhernou princezničku. :wink:
Leny, letáky, časáky a noviny Kačka miluje taky. Hned se po nich natahuje. Ale nedáváme jí je, protože by to mohla spolknout a navíc ty barvy určitě nejsou pro mimíska OK.
31. pro 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mně to taky tak právě přijde, že ty barvy nebudou vůbec dobrý pro mimča a tak mě to zarazilo, že tam holky psaly, že to dětem dávaj - teda aspoň tak jsem to z těch její příspěvků pochopila :pensive:
Jinak Vám všemu přeju hezkýho Silvestra a šťastný Nový rok!!! :sunglasses:
31. pro 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jaký byl Silvestr??
1. led 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dodatečně taky přeji krásný Nový rok. U nás byl silvestr moc pěknej až na to že mi rodiče hlídali Gábi tak jsem byla bez ní je to takovej zvláštní pocit ale má to tak být :wink: Jeli jsme se známýma na chatu kde není ani elektrika ani voda tak jsme jenom jedli povídali si a samozřejmě pili na štěstí jsem to nepřehnala tak jsem se v pohodě probudila :slight_smile: :grinning: Venku bylo nádherně tak jsme stavěli sněhuláka a klouzali se na zamrzlím rybníce no prostě paráda nejhorší na tom je že po tak dlouhé společné dovolené musí manžel opět do práce :frowning2: :frowning2: ale na štěstí v pátek je doma :wink:
1. led 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím v novém roce. Tak jsme zase o rok starší. :sunglasses: Jak jste oslavili silvestra? My jsme ho strávili po několika letech doma u TV. Ale docela to šlo. Pět minut po půlnoci se malá vzbudila na krmení, tak jsem začala v podstatě nový rok kojením. :grinning:
Moni, jak zvládáte první dny doma? Je to náročný, viď?
2. led 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v tom novém roce :slight_smile: Monaberuska, malá je tak krááásná vůbec si pořád nedovedu uvědomit, že se v tom pupíku skrývá takový krásňoučký stvoření.
Já jsem teď taková rozpolcená, už bych chtěla miminko mít venku, ale mám divný pocity jak se o něj budu umět postarat a tak :confounded:
2. led 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pufi, to je normální, to má asi každá ženská :slight_smile: neboj, to zvládneš :wink:
Už se ti to krátí, už jen týden, tak si pěkně odpočïň, pak se ti to bude hodit, uvidíš :sunglasses:
3. led 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, pufino, ty už máš příští týden termín. :sweat_smile: Drž se rady Lenycky. Hezky odpočívej, dokud můžeš. :wink: A neboj, snad všechny nastávající maminky mají podobný pocity. Až se miminko vyklube na svět, půjde ti to samo. :wink:
3. led 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to je počasí, to je brut, co?
Já s malou byla včera dopo pro oběd a odpo jsme byly tak na hodinku, ale to byla děsná pitomost, jsme chvilkama až stály, jak byl silnej vítr :angry:
Dneska na to asi radši dlabem, zůstaneme doma, máme stejně kašel, tak jí to jen udělá dobře si myslím.

Jinak máme za sebou už návštěvu pohotovosti s poplatkama :fearful: Malý se spustil kašel, furt se jí to horšilo, tak jsme tam radši sjeli, aby se jí to kdyžtak do večera zklidnilo, aby mi nevyváděla v noci a tak jsme vyplázli 90,- za to, že jsme tam jen šli a dvě položky na receptu, to je 60,- + doplatek za léky a tři kila jsou v luftu a stejně ani jedny kapky nepoužíváme, páč ty jedny mi napsala na vyrážku, co asi měla z květáku, ale si říkám, že se s tím to tělíčko musí vypořádat samo a ty druhé na odkašlávání, jenže se mi při druhé dávce totálně poblinkala, tak jsem jí je přestala dávat :confounded:
Ale můžu vám říct, že jak byla pohotovost furt plná, tak teď tam skoro nikdo nebyl, tak se aspoň třeba nebude tak dlouho všude čekat :sweat_smile:
4. led 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji za podporu, s tím odpočíváním mi to jde nějak samo, dřív bych odpoledne neusnula no a teď chodím skoro na 3 hodiny :wink: Asi se podvědomně zásobuju :slight_smile: Akorát nemám pořád žádný příznaky, žádný poslíčky ani tvrdnutí břicha prostě nic. Říkám si že času je dost, ale nerada bych aby mi to museli vyvolávat. Jinak s tím počasím souhlasím, včera jsem večer zapadla s autem a museli mě vyprošťovat :grinning: Prostě k nám přestali prohrnovat a každej ať si dělá co chce :angry: Naštěstí jsou pořád hodný a ochotný lidi, kteří pomůžou...
4. led 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pufi neboj taky to na tebe přijde bohužel si nemůžeš vybrat takže až to bude tak to bude každopádně ti držím pěsti aby ti to dobře dopadlo ale v tomhle počasí bych nedoporučovala někam chodit a určitě ne jezdit ted už nevíš kdy to na tebe přijde a náraz do břicha by nebyl vůbec dobrý držím moc pěsti a určitě napiš at ti můžem aspon na dálku pomáhat
6. led 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky prosim vás, nevíte o nějakém cvičení s malýma dětma v Jihlavě? Příští sobotu jdeme poprvé plavat do Orcy, ale chtěla bych právě s malou chodit i někam na cvičení, třeba na těch míčích nebo tak, nemáte někdo typ? Zkoušela jsem koukat na Net, jenže mi vyjelo všechno jen v Praze, v Jihlavě bohužel nic :unamused:
6. led 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak už tady pročítám vaší diskusi delší dobu, tak jsem se rozhodla, že se také připojím, tedy jestli mohu :slight_smile: Patřím taky mezi čekatelky tedy až na březen, ale už teď přemýšlím o tom jak to všechno zvládnu. A když vás tady tak vždycky čtu, tak se tady vždycky uklidňuju. Chodím ke gyn. do Jihlavy a tak i když na Brod jsem slyšela spoustu dobrých ohlasů, přesto půjdu asi do Jihlavy. A tak se na Vás obracím s pár dotazama. Možná jsou houpé, ale přesto se zeptám. Nemáte některá zkušenost s tím jak to chodí v porodnici v Jihlavě? Musím, nebo nemusím tam předem volat, když chci rodit tam, když něco tak rovnou do porodnice nebo ke svému gyn.? Jako budoucí prvorodičke v tom docela tápu a mám z toho hrůzu. Ani ne tak ze samotného porodu, ale z celé nemocnice, jelikož jsem tam v životě neležela. předem díky moc za vyjádření. :wink:
7. led 2008 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaca zrovna nejsem dost pozitivně naladěná ale potřebuju se trochu odreagovat a myslet jen na ty pozitivní věci a porod a to co přijde pak je to nej co tě v životě může potkat :pensive: Do porodnice každopádně zajdi a zjistíš že to vůbec není tak hrozný jak si myslíš mě to teda moc příjemně překvapilo ale stačí když tam zajdeš měsíc před porodem stejně se k ničemu nezavazuješ jen se prostě podíváš jak to tam vypadá oni tě provedou a se vším ochotně seznámí já tam také byla a taky tam rodila pobyt v nemocnici po porodu ani nebudeš vnímat budeš mít oči úplně pro něco jinýho a naopak budeš ráda že jsi v blízkosti lidí který ti hned dokážou poradit horší by bylo kdyby jsi přenášela a nebo měla nějaké komplikace před porodem a musela tam ležet před porodem protože postel doma je postel doma a i na té se v posledním měsíci špatně spí :wink: Jinak cokoli tě trapí a tíží tak se svěř mi ti rádi poradíme to víš už jsme zkušené matky jo a mimochodem tě vítám mezi námi :slight_smile:
lenycka já ti bohžel neporadím o cvičení s tak malýma dětma vůbec nevím kup si míč a knížku a zkoušej to doma a až bude malá větší tak je pro děti od2let cvičení v sokolu pak je možná něco v Macíkovi a na proti jak byla zvláštní škola tak tam je taky něco jak dům pionýrů jen to bude asi pro starší děti zkus se zeptat když tak dej vědět co jsi zjistila
7. led 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek