• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Dobré ráno,

Sárince přejeme všechno nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Ještě, že k nám Koccour občas nakoukne :grinning: I my, samořezřejmě, přejeme Sárince vše nejlepčí k svátku :grinning:

Nety, kam ty na to chodíš? To už je zítra, ne? Jo a příští sobotu 17.10. je na Skalce u křížku Drakiáda. Snad už jsem to sem nepsala :slight_smile: Je to teda jen pokud bude hezky a bude foukat vítr :sunglasses:
9. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Sárinka děkuju za přáníčka. já teď dobalím a kol oběda vyrážíme směr Český Krumlov.

Vero, Nety já jsem o té Hubertce teda nikdy neslyšela.
9. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my taky Sáře přejeme vše nej, ať krásně roste a rodičoé ji nezlobí :grinning:
Bepi, to balení Ti nezávidím, ale výlet to bude hezký, tak si ho užijte

My jsme měli kvůli svátku hádku :unamused: Věra je totiž i mamka a babička a babička to chce vždycky slavit ve velkým. Dřív to bylo tak, že jsme museli naklusat k ní celá rodina a houfně si pogratulovat, přežrat se a minimálně tři hodiny tam zůstat. Teď je mamka nemocná, tak to chtěla babička udělat u našich, jenže z nás na to nikdo nikdy nebyl, tak se jí řeklo, že žádná mega oslava nebude a no a babička se namíchla.Snad ji to brzy přejde.

Ach jo Krýša je dneska protivnej, byl už v noci a teď to pokračuje, tak ho asi začal zlobit zub.
9. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, babičku to přejde. Těm starším lidem, kteří jsou na něco zvyklí se tohle špatně vysvětluje, obzvlášť když si na něco potrpí. U nás se svátky taky neslaví, já to řeším akorát u dětí. :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep,také přejeme Sárince vše nej k svátku:slight_smile:.

Leni,o té Hubertce mi řekl tchán,v rybárně u brány vyštrachal letáček a donesl mi ho,Chtěli jsme tam jet zítra na řízky,ale já jedu se Zuzanou K.a kámoškama do Ikey,takže pokud bude počasí pojedeme za týden na to grilování.Docela by mne lákaly i ty knedlíkové hody:slight_smile:.

Wjeru,nedělej si z toho hlavu,jak píše Koc,starší lidé mají své zvyklosti a přes to nejede vlak,dost věcí dělají pouze ze zvyku,nebo protože to je slušnost a prostě se to tak davově dělá a my mladí jsme pro ně trnem v oku:slight_smile:.
9. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejeme Sárince hodně štěstí a zdraví k dnešnímu svátku. :slight_smile:

Tak letos možná houpačka ani nebude. Manželovi se teď do toho nechce, když se má tak rapidně ochladit. Prý to nemá cenu. A tentokrát mu musím dát za pravdu. Za pár dní bychom ji museli uklidit, takže to asi necháme na jaro.

Bep, akce na Hubertce jsou hodně vylepený po náměstí. Taky jsme to viděli na benzině.

Wjeruš, tak ať se to u vás brzy zklidní.
9. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero třeba se to ještě zlepší a bude zase hezky. I když vydrželo krásně docela dlouho, když se to tak vezme :slight_smile:

Tak z akce dnes nic nebude, pěkně tam prší, tak budeme muset vymyslet nějaký náhradní program. Sophka jde s taťkou po O plavat, tak se tu budu šťourat zas po dlouhé době ve fotkách a upravovat je, tak se na to těším :slight_smile:

Wjeru nebuď z babičky smutná. Oni asi jak jsou pořád sami, tak je jim to dlouhé a tohle je pro ně takové zpestření, že se na to těší, že zas budou užiteční a připravují se na to a určitě měla udělané čtyři tácy chlebíčků, úplně to vidím. Oni pak nechápou, že tě, kord s malým dítětem, nebaví celé odpoledne sedět v kruhu rodinném a dělat, že se bavíš :sunglasses:
10. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejde ani o mě, ale spíš o mamku. Ono by to bylo u nás, mamka už jen leží a je to náročný pro všechny. Babička vždycky ten svátek slavila jako by to byly něčí kulatiny fakt nesmyslně, my už jsme jí to říkali kolik let, jenže ona se vždycky urazila, když jsme ji něco řekli, tak jsme tam radší pro klid duše zašli. Ale když by to mělo být u našich, tak taťka řekl ne a bylo to. Jinak jsi to Leny s těma chlebíčkama trefila úplně přesně :grinning: :grinning: :grinning:

Na fotky se chystám taky, dělat nějaký kalendář, ale nevím teda kdy :slight_smile:
10. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já chci letos udělat stolní kalendáře, ale taky nevím kdy. Už tu mám asi půl roku rozdělané album pro malou a chtěla bych ho dodělat než se narodí druhá cácorka, ale vidím to bledě.
Teď jsem taky nic neudělala, ptž jsem ten návod prostě nepochopila :frowning2: nedá se nic dělat. Tak jdu radši péct bábovku :slight_smile:
10. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme se právě vrátily z Ikey,dnešní výlet se vůbec nevydařil,přichomýtly jsme se k té strašné havárce na D1 a 4 hodiny stáli v koloně,je mi z toho nanic ještě ted.Jsem tak ráda,že jsem doma a ohu obejmout své děti. :pensive:
10. říj 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nety na té D1 se pořád něco děje, proto jsem vždycky ráda, když to projedeme a nikde se nic nikomu nestane!
11. říj 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já na kalendář teda nemám jaksi čas. Takže jsem to loni vyřešila kulantně. Kámoška (spolužačka z vošky) kalendáře připravuje a pak tam akorát hodí fotky, co jí pošlou ostatní holčiny. A má ten kalendář fakt krásný. Nic kýčovitýho a přeplácanýho. Letos teda moc nestíhá, protože má dvě malý děti, ale zakoupila si nějaký návrh a bude to dělat jen kámoškám, cizím už ne. Tak to zas nechám od ní a budu to mít v klidu. :slight_smile:
11. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ony to hodně dělají takhle holky na netu, ale mně je líto za to vyhodit 400,- pro tu, co to dělá a pak ještě platit vyvolání. Takhle si to vymazlím podle sebe a pak z toho mám fakt radost :grinning: To pak jsem schopná sedět u PC do noci a makat a když mi to odsejpá, tak mě to baví o to víc :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, hlavně, že vy jste v pořádku dojeli. To vždycky zamrazí, když se k něčemu takovým přichomýtneš a D1 je sázka do loterie, když se na ni vyjede. Potřebovala by novej povrch jako sůl a minimálně o pruh rozšířit.

Já právě hledala nějaký šablony, podle kterých bych ten kalendář mohla udělat. Sama si na něj netroufám. Ale fakt to není levná sranda
11. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru a našla jsi nebo je to ještě brzy? Já co jsem minulý rok koukala, tak jsem narazila jen na šablony placené. Tak jsem ho pak udělala z gruntu. Já si tady zrovna stahuji nové elementy na podzimní, tak se na to vrhnu, až půjdou po O plavat, juchůůů, už se těším :grinning:
11. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne to stálo tuším 200 + tisk. Nechávala jsem to přes 24print přes net, kde to bylo taky celkem levný, takže to celkově nebyly tak strašný částky.
11. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já to taky nechávám přes ten 24print, jsem s nimi moc spokojená a doufám, že letos právě rozšíří nabídku o ty stolní kalendáře :sunglasses:
Vero já jsem právě dělávala kalendáře jak jakoby od nás, jen se Sophinkou, tak pak od všech vnoučat pro chlapovi rodiče, takže bych musela nechávat vypracovat dva kalendáře a to se ti pak nasčítá. A tys měla super cenu :wink:
11. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kde jsteeee, já jsem tu tak sáááám :frowning2:
11. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dneska byli celý den zavřený doma. Včera jsme byli na jedný akci, malou u nás večer hlídali tchánovci. Manželovi je pěkně blbě a já jsem teda akorát unavená, poněvadž jsem usnula před třetí a malá byla před osmou vzhůru. Po obědě jsem si dala hodinovýho šlofka a prospělo to. Akorát mě štval manža, protože mi ještě před usnutím hrdinsky říkal, ať mu ráno malou dovedu, že se o ni postará. A samo že nebyl schopný ani otevřít oči, natož hlídat malou. Takže jsem stejně musela vstát já. A ještě k tomu uvařit. A manžel stěží vstal o půl dvanáctý. A včera jsme se domlouvali, že odpo zajedem do Sika vybrat nějaký dlažky před vchodový dveře. A samo dneska odmítl jet, takže zítra budem mít asi pěknou hoňku. :unamused:
11. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska četla zajímavý článek, jak chlapi, když mají nějaký sexualní podmět, tak nejsou schopní uvažovat. Celkem jsem se bavila, vzhledem k tomu, že jsem dělala hodně v mužským kolektivu, tak na to nepotřebuju ani nějaký vědecký studie. Vlastně jsem mezi něma byla sama, když odpočítám asistentku našeho oddělení. A je fakt, že když jsem něco chtěla, tak s výstřihem to šlo líp :slight_smile: :grinning: :slight_smile: Nebo k nám chodila jedna holčina z nákupu, slovenka, hezká teda nebyla, ale měla krásný nohy. Nevím čím to, ale vždycky k nám došla v mini a chlapi se nestačili pak divit, co všechno naslibovali :slight_smile:

Tak sKalendářem budu mít teda co dělat. Nevím, jslti to zvládnu tak uvidím. Nastahovala jsem si nějaký podklady a z toho to poskládám. V čem kalendáře děláte?
11. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru já dělám ve Photoshopu. Trochu jsem se s ním naučila a tak makám v něm. Vím, že někdo dělá v Gimpu, ale ten jsem moc nepochopila a není na něj moc návodů :slight_smile: No a něco upravuji i pomocí Picasa.

My jdeme na 11h na velký UTZ, tak už se docela těším. Ještě se tam 100% rafneme, ptž chci nechat ten 4D, což chlap ještě neví, ale tam aspoň nebude moct dělat extra scény :grinning: a doma na to pak snad zapomene :slight_smile:

Kolektiv si myslím, že je daleko lepčí mužský, některý ženský jsou prostě slepice a jak jich je pak víc na oddělení, tak je to v pytli. Začnou zbrojit jak proti šéfovi, tak jednotlivě mezi sebou :frowning2: Takový ten zdravě smíšený je asi nejideálnější :sunglasses:
12. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, právě jsem se tě chtěla zeptat, jestli tenhle týden nemáš velký UTZ. Jsem moc zvědavá, co budeš říkat na 4D. Já si ho chci nechat udělat za týden. :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, tak se těším na zážitky. Určo do toho 4D jdi :slight_smile: Photoshop jsem si stáhla, tak fakt jsem zvědavá, jak to půjde. Nic moc extra to asi nebude.

To je hnusně, co. Já dala Krýšu na hlídání k prarodičům a sama jsem šla do nemocnice na kožní. Za tu chvíli jsme byla durch. To jsem odpolko chtěl ajet do cityparku s malým kočárem, juknout se tam na punčocháčky a kombinézku. Taťka nás tam měl pak vyzvednout, jenže nechal doma sedačku a když je tak hnusně, tak nikam nejdu.
12. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
ta prodloužený víkend v Krumlově jsme si užili. počasí vyšlo parádně. pršelo jen v noci a jak všichni víme tak v hospodě neprší. bylo nás 7 dospělých a 3 děti a byla sranda.
ale to počasí teď. byla jsem s kočárem nakupovat a vrátila jsem se promoklá a zmrzlá a s tím, že si musím koupit boty.

o kalendáři taky uvažuju. babičkám by se to určo líbilo. ve středu jdeme celá rodinka k fotografce do atelieru a tak třeba i z toho bude nějaká zajímavá fotka.
12. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi,kam jdete? My jdeme v pátek :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme ke Koerberové. sídlí v baráku pod Kenvelem v patře. viděla jsem její práci u známých a líbila se mi. a hlavně dává fotky na CD. Kam jdete Vy?
12. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jdeme do fantasy fota, je to někde u dělňáku. Koerberová mě trochu zklamala, chtěla jsem ji jako fotografku na svatbu. Jenže ona nemá řidíčák, tak by jela s náma v koloně. Vyjíždělo se z Brtnice,od našich. Ona si ale tak hodinu před obřadem na Roštejně domluvila další focení (jako začátek obřadu byl hodinu před tím naším), asi to byla její kamarádka, ale to bychom snad pro ni museli poslat speciální auto a ještě by to bylo hodně s otazníkem, aby focení stihla. Tak jsem tři dny před svatbou hledali jiného fotografa a Koerberová mi ani nevrátila zálohu, i když to vlastně nastal problém z její strany :unamused: ALe fotí moc pěkně, tak se pak pochlub :wink:
12. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, já dělám kalendář v Gimpu, zajímavé návody jak tvořit kalendář jsou tady:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=22
Já jsem se z těchto stránek naučila tvořit kalendář, chce to ty programy zkoušet - metoda pokus-omyl funguje dokonale :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jak dopadl UTZ? Jsem jedno velký ucho. :sweat_smile:

Dopoledne jsme byli ve městě. Obíhali jsme dlažbu. Sehnali jsme ji v Elmatu. Potřebujem ještě obložit schod u vchodových dveří. A pak jsem jeli do Cityparku koupit malý zimní botky. Nakonec vyhrály jedny u Deichmana.

Bep, to je fajn, že vám ten výlet tak hezky vyšel.

A my teď jdeme psát dopis Ježíškovi. Venku je hnusně, tak ven určo nepůjdem.
12. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek