• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
autor
Ahojky,

tak UTZ paráda, jsem nadšená, máme to nadšené a bacha, byli jsme v ordinaci 45minut :confused: Je fakt, že jsme pak vylezli a všichni na nás koukali doooost vražedně :sunglasses: Ale máme 4D a pak jsem to obrečela, jsem neskonale šťastná, což je u mě, starého bručouna co říct a jestli se mi to povede, šoupnu si do alba nějaké fotky. Takže máme záznam ve 4D, tak je malá hrozně podobná Sophince, má stejný nosánek, pusinku i ty syslíky :grinning: Jenže murína pořád měla ruku před obličejem, prostě nám nebude pózovat. Dr. říkal, že prý je to hrozně vážné dítě, že občas děti otevřou pusinku nebo vypláznou jazyk a ta naše nic. Tak jsem ho ujistila, že je to v cajku, že Sophka je naprosto to samé!
Pak máme záznam z 2D, tak tam nám do toho mluví a popisuje co kde vidíme a tak. Nakonec co UTZ udělal, tak si ještě vzpomněl, že moc neviděl ledviny, tak koukal znova a jak jsme odcházeli, tak jsem musela ještě jednou, ptž si chtěl zkontrolovat obě ouška! Je vážně jednička a já vůbec nevím, jak se mu za to odvděčím :unamused:
Samozřejmě jsem o tom 4D řekla až v ordinaci, teď chlap jako že neexistuje, že je to zbytečné, ale vydržela jsem a jsem ráda, že jsme do toho šli. Bylo vidět, že jsme tím dr. dost naštvali, že v tom nemáme jasno, ale tak co, svoje pak dostal, takže jsem moc ráda!

Ve Fantasy si nechávala fotky kamarádka s malým, dokonce jsou i na tom jejich reklamním plakátu. Dělají tam moc pěkné fotky, zas je to něco jiné než ta Tereza Pokorná, my jsme teda byli u ní a ještě bych tam někdy v lednu chtěla skočit s Žofi a bříškem, tak uvidíme, jestli mě vezme.

Vero, my u Deichmana máme vyhlídnuté jen takové obyč gumové za 300,- Kč, jen aby měla vyloženě na boby a zimní jsme jí dnes vyhlídli za 900,- u Bati. Cena je to šílená, za ty peníze já neměla boty už ani nepamatuji, ale tak jiné nejsou, tak hold budou drahé, nedá se nic dělat. A to jí ještě jsou malé všechny punčocháče a tak s nákupem čekám až to bude vyloženě neodkladné :frowning2:

Kocc, to jsi dobrá, já ten Gimp vůbec nepochopila, to tě vážně obdivuji :wink:
12. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je fajn, že jsi šťastná a spokojená. Taky jsem byla nadšená z 4D ultrazvuku a doma jsem si ho pořád pouštěla a musím říct, že Eliška má stejný nosánek jako tam :slight_smile: Akorát já si nenechala říct pohlaví, to bylo tajemství. U koho jsi byla na tom ultrazvuku?

Jinak ten Gimp není tak hrozný, zkoušela jsem to tak dlouho podle návodu až to šlo :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
našla jsem teď vaši diskuzi. Můžu se taky připojit?
Všimla jsem si, že jste tady řešily kalendáře. Taky jsem hledala nějaké šablony a našla jsem tohle:
http://www.4shared.com/dir/5927718/9cb290c3/sharing.html
12. říj 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ahoj! Vítám tě. :slight_smile:

Leni, tak jsi mě pořádně navnadila. Doufám, že budu stejně nadšená jako ty. :sweat_smile: Už se na to moc těším.
My kupujem boty spíš na chození u nás, takže vyloženě nějaký kozačky, který by se hodily k sukýnce, u nás nehrozí. Stejně ji v zimě dávám vždycky jen kalhoty. Takže spíš u nás frčí takový sportovnější botky. Ale chci, aby měla dvoje, kdyby se jí jedny náhodou promáchaly. Ale nechci ji kupovat oboje teď, protože kdyby jí povyrostla noha, tak bychom zas museli kupovat před koncem zimy další a to se mi moc nechce. Tak s tím druhým párem ještě aspoň měsíc dva počkáme. Já v pátek prolítla akorát Baťu na náměstí a moc se mi tam líbily jedny botky asi za 800. Ale to ještě opravdu počká a třeba za pár týdnů budou mít ještě jiný výběr.
12. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už tam mám fotky :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ahoj :wink:

Vero my taky budeme kupovat dvoje. Jedny jen na boby a prostě na couračku, gumové a druhé do města, ty právě budou tak drahé :frowning2:
12. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, to je neuvěřitelný a krásný, takhle vidět mimčo v bříšku. Nádhera :slight_smile:

Ahoj Luci, vítej v Jihlavě :wink:
12. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jsem to pak vážně obulela štěstím a chlap mi na to řekl, že on to prožívá prej vnitřně :grinning:
12. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky ze 4D jsou moooc pěkný. Taky jsme si ho nechali dělat a strávili tam skoro hodinu.

Wjeru, my jsme se asi viděly na básničkách v Orce
12. říj 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem se sem konečně taky dostala mám co dělat abych vás dočetla pěkně jste se rozjeli. My ted konečně byych řekla že už jsme se dostali do normálu dva měsíce to s Gábi byla docela děs chtělo to pevný nervi abych to ukočírovala ale řekla bych že jsme to zvládli ted už Gábi chodí do školky astrašně se těší moc se jí tam líbí a já jsem tomu ráda i když mám někdy výčitky jsme ted spolu docela málo ale zas je pravda že se o to víc můžu věnovat Davídkovi .
Taky jsme si nechali udělat 4D a když jsem to ted tady četla musela jsem se na to podívat jak vlastně vypadal ale řeknu vám že na vlastní oči je teda kouzelnej tak že Leni neboj ještě se vám vyloupne do krásy u vás ale jak jsem četla je nejzásadnější to že to vypadá že je vše v pořádku a doufám že to tak taky bude až dokonce moc vám to přeju. TAky jsem si hned vzpomněla když jsme tam žli s manžou tak jsme si mysleli že to bude holka pohlaví jsme si chtěli nechat říct ale s tím že to nikomu říkat nebudeme mysleli jsme že to bude holka ale když jsme se pak dozvěděli že to bude kluk tak to manže nevydržel a řekl že to nevydrží a všem jsme to vykecali.
Davídek je uplně super je strašně moc hodnej možná je to taky tím že už vím jak na něj a tak má to co potřebuje a není to žádnej drobeček ted v 5měsících váží 8 kg a taky už je pěkně těžkej ale zlatíčko.
12. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musela jsem odskočit nakojit ted je nějak víc hladovej a nebo je to taky tím že je trochu nemocnej.
Co se týče bot tak jsem docela měla štěstí a koupila boty v prioru teda ale pro Gábi za 900 dvoje pro sebe si ještě musím vybrat už je mi docela zima tak si budu muset pospíšit no a v listopadu už se budeme stěhovat tak doufám že se sem co nejdřív dostanu . Zdravím všechny :wink: :sweat_smile: :wink:
12. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Gabi, dost, že se tady taky ukážeš :grinning:
Já jsem z toho UTZ vážně nadšená, zapojila jsem hooodně fantazii a prostě jak jsme tam na to koukali, tak jsme se pak shodli, že si jsou podobné, hlavně ten nosáček a ten horní rtík (nebo spíš myslím to mezi nosem a horním rtíkem, to knírkové prostranství :grinning: :grinning: ). A od včera už se na druhou hrozně těším, ani nemyslím moc na ten porod, tak jsem ráda! Za dva týdny jdu na další kontrolu, teď už budu chodit častěji, tak to mi uteče tuplem!
Nedáme někdy taky zase trochu sraz na kus kávy? Co vy na to? Někdy dopo před obědem?
13. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my se právě do města dostanem opravdu jen občas, takže je zbytečný kupovat nějaký hezký kozačky. Spíš jsem uvažovala o nějakých, ale jen za pár korun. I když stejně asi nakonec koupíme jen další sportovnější. Kdybychom bydleli v JI a blíž centra, tak jdu taky do nějakých hezčích dražších kozaček. :sunglasses:
Taky jsem si včera večer říkala, že se tě musím zeptat na ty tvoje sny o porodu, ale ty jsi mě předběhla. Tak to je bezva, že už na to tak nemyslíš. :wink:

Luci, kde máš album? Ráda bych omrkla toho tvýho frajera. A ke komu chodíš na gyndu?

Gábi, to je paráda, že se malé ve školce líbí a Davídek je takový zlatíčko. :wink:

Já jsem taky pro srazík. Ráno jsme si říkala, že to musím navrhnout. Počasí je hnusný, ven se moc nedá, takže teď nastává zase čas návštěv. :grinning:
13. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tentokrát ne z Třebíče jako obvykle, ale z Jihlavy :slight_smile: . Jsem tu u našich, malá spinká, tak čumákuju na internet.
Lucko, ahoj - koukám, že máme podobně staré prcky. To jsi asi rodila koncem listopadu 2008?
13. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny to máš pravdu že ted ti to uteče ani nebudeš vědět jak a pak to poletí ještě rychleji z druhýho porodu se fakt neboj většinou bývá lepší :wink: vždyt už to znáš ne? :grinning:
Já už ted oblečení taky moc neřeším protože budem bydlet skoro na vesnici a do města půjdem občas tak to budeme mít jednodužší a hlavně levnějši :wink:
Venku už je opravdu hnusně kdybych nevezla malou do školky nikam bych nešla a to jsem si tak vzpomněla když jsem ji ráno vezla většinou jezdíme na posladní chvilku a už jsem byli skoro ve stříteži když koukám že tam je zákaz vjezdu dnes opravovali přejezd a já protože nesleduju ani rádio prostě jsem vyloženě matka na mateřský tak jsem to nevěděla a musela jsem se vrátid do jihlavy a jet tam z druhé strany :angry: docela mě to namíchlo :frowning2:
Davídek ted usnul a mě čeká kupa hrušek budu dělat přesnidávku ale už mě to vůbec nebaví :unamused:
13. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítam Lucku :wink: , já ležím v pelechu...mám asi chřipajznu :frowning2: . Malej už je naštěstízdravej :slight_smile: .
Tak jsme Rudíka nakonec přestěhovali do velké postele i na noc...je to bezva...jak je velkej, tak se v noci v postýlce dost budil ( občas se praštil ).

Leni gratulace k utz...jdu juknout na foto

...jinak se moc rozepisovat nebudu, jsem taková lenošná a moc mi to nemyslí :grinning:

Papa
13. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi já jsem je stáhla, za chvíli tam vložím nové, zapomněla jsem si tam vymazat RČ, tak to teď spravuji :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už tam jsou nové :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem za přivítání :slight_smile:

Leny - nebylo by špatné se sejít. Nám by to dopoledne vyhovovalo skoro každý den, tak zkus něco navrhnout.

Vero - na gyndu chodím k Poustkovi. Myslím, že tady snad ani nikdo jiny 4D nedělá, ne?

Koccour - tak to je Eliška jen o týden mladší :slight_smile:. Rodila jsem 25. Ty?

Už pomale začínám přemýšlet o narozeninovém dortu. Už mám pár receptů, tak zkusím nějaký na nečisto. Vůbec nepeču, tak bude zkouška potřeba.
13. říj 2009 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, brzy se uzdrav! Kdo hlídá malého, když okupuješ postel? :confused:

Lucie, to seš dobrá, já dort radši kupuji, jsem na pečení líná. Jako buchtu upeču, ale do dortu by se mi nechtělo :sunglasses:
13. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Luci vítej:slight_smile:

Leničko,krásný fotečky,vidíš ani jsem nevěděla že i Poustka dělá 4d:slight_smile:,maličká je rozkošná.Už jste nějak pořešili jména?

Gabi po dlouhé době Tě zdravím:slight_smile:Vy se budete stěhovat,že píšeš skoro na vesnici??

Jinak botičky u nelinky neřeším,bude mít po kristýce.Nelinka má prtavou nožičku a stačí jí botičky co měla kristý v roce a něco a jelikož Kristýnka nechodila,botičky jsou neprošláplý a jako nový?jinak dětem botičky kupuje vždy babička:slight_smile:.Ty ceny jsou ale hrozný,když si vzpomenu že cca od dvou let jsme musely kristýnce botičky nechat dělta na míru a stály cca 3000(já platila asi 1200,zbytek pojištovna),obchází mne mrákoty.

Zuzi-brzy se uzdrav:slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nety do Adola se stěhujeme není to daleko ale taky ne blízko hlavně tam bude větší klid než na náměstí a nejhlavnější je že to bude naše :wink:
to jste asi měli nějaký problémy s nožičkama ne když jste jí museli nechat dělat na míru ne? A už je to v poho?

mě připadá strašný dát za boty 8 stovek tak se pohybují ceny v city parku a když jsem se dívala tak výběr nic moc je to teda už tak dva týdny co jsem se po nich dívala tak ted snad už nabrali nějaké zboží já snad už pro Gábi boty mám snad to bude stačit a Davídek na štěstí ještě nechodí ale je pravda že boty už má taky kráááásný :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi Kristýnka měla valgozitu nožiček,vtáčela je dovnitř a chodila po kotníku.Nelča má to samý,s tou cvičím a čas ukáže,jestli se to spraví,nebo bude třeba operace,ale u kristýnky se to spravilko věkem.
V ádole budete mít klid,bydlí tam kámoška a nemůže si to tam vynachválit a byty jsou tam pěkné.
13. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, malá chodí do školky do Stříteže?

Luci, tak to máme stejnýho gyndaře. Já k němu chodím už od prvního těhu. :slight_smile:

Leni, já jsem malé pekla zatím všechny dorty. Pro dospělý je spíš koupím, ale u dětskýho mám aspoň jistotu, co v něm je za přísady, a mám z něj sama taky pak větší radost. A když není náhodou úplně dokonalý, tak takhle malýmu dítěti to opravdu vůbec nevadí. :grinning:

Zuzi, vy taky furt marodíte. Tak se co nejdřív uzdrav. Je to na houby, když jsi nemocná a musíš se starat o dítě. :frowning2:
13. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my jsme zahájili návštěvy. Sešli jsme se u kolegyxně - tři kluci. Z Březinek jsme pak šla pěšky domů a jsem úplně mrtvá. To jsem si teda dala, ještě v tomhle marastu.

Luci, už si Tě vybajuju, Míša se chtěl opírat a zvedat, že? :slight_smile: No my minule to hraní s dětma trochu zaspali, tento týden, abych natáhla budíka :grinning:

Gábi, už jsem si říkala, co s tebou je. Tak teď řešíte hezký starosti, stěhovat se do svýh je vždycky pozitivní

Jinak, já pro srazík jsem jako vždy :slight_smile: Dopoledne no problema :grinning:
13. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já spíš taky to dopoledne.
13. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já taky dopo, odpo je to u nás zabitý
13. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nety tak to je mi líto ale budu držet pěsti aby se to spravilo :wink:

vero jo vozím ji do stříteže protože v Jihlavě by mi ji určo nevzali a v Adole na ni letos místo nebylo snad prý příští rok a Gábi školku potřebovala jak sůl a taky se jí tam moc líbí ted pro ni jedu a odpo ji dám na hodku na aerobic at se trochu protáhne

wjeruš hezký sice jo ale to stěhování :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded:
srazík dopo taky vyhovuje :wink: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, tak to se tam potkáme, já tam dnes vedu ségru, zeptat se, jestli by ji ještě vzali
13. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je jedno jestli dopol,nebo odpol.srazík:slight_smile:.Snad už nám to tentokrát vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek