• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
U nás je problém, že tu v podstatě jiný výběr pro poskytovatele netu zatím není. :unamused:

Asi záleží, kolik by se nás ve středu sešlo. Když to bude větší počet, tak by se to zamluvit možná mohlo. A kam vyrazíme? Zase do Samuela?
17. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych byla buď pro Samuela nebo Dělňák, ale víceméně je nám to jedno :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je to taky jedno. V Dělňáku jsme ještě nikdy nebyla (teda sednout si v cukrárně, jen jsem tam zaběhla asi dvakrát něco rychle koupit), takže nemůžu posoudit, jaký to tam je. Tak si to rozhodněte vy.
18. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně mám chvilku čas. Včera jsme odvezli Míšu k babičce na prázdniny a dělala jsem velký úklid. Umývala okna, prala záclony, závěsy, čistila koberce, prala a žehlila a tak. Konečně mám hotovo a vypadá to u nás, jako kdybysme ani neměli malý dítě. Nikde žádný flíček. Za hoďku Míšu přivezou. Chtěla jsem ještě udělat nějakou buchtu, ale to už se mi nechce.
S tím srazíkem je my to úplně jedno. V Samueli jsem nebyla, ale Dělňák vcelku ujde. Jen doufám, že nám to vyjde. Manžel pojede příští týden do Varů, tak bysme chtěli jet všichni a udělat si výlet. Byli bysme tam asi přes noc. Ale bobužel ještě neví, kdy pojede.
18. říj 2009 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jdu zítra dopo do Samuela, takže jestli chcete, můžu se tam zkusit zeptat, jak to tam vypadá s místem na ST a kdyžtak tam zamluvit stůl. Rovnou bych vzala ten u koutku, aby to zas holky neměly moc daleko a když by tam bylo plno, mohli bysme jinam. Tak bych vám dala zítra po O vědět, jak jsem tam dopadla? Souhlasíte?
18. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, já teda souhlasím. Kdyby tam bylo plno, tak můžem do toho dělňáku. Mě osobně se teda víc líbí v Samuelovi. My přijdeme, pokud by nás něco nezkolilo. :slight_smile:

Luci, nechceš se stavit k nám? V SO má přijet tchýně, takže bychom tu potřebovali taky tak důkladně vygruntovat :grinning:
18. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, řešíš tchýni? Je fakt, že ta moje tady byla všehovšudy asi tak 3x a tak jsem si z toho velkou hlavu ani nedělala :grinning:

Luci, ale mohla by ses stavit k nám :grinning: Já mám pocit, že tu uklízím pořád a pořád je tu bordel jako v tanku :unamused:
18. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně mi stačí náš byt :slight_smile: . A polovinu věcí už beru, jak předvánoční úklid. S Míšou nic neudělám a když jde spát, tak se mi nechce moc hlučet. Jsem z toho teda úplně zničená, ale jsem moc ráda, že už to mám.

Wjeru, můžeš zaměstnat tchýni, když přijede :slight_smile:)
18. říj 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny s tchyní vycházím docela dobře, kupodivu se to dost uklidnilo. Začátky byly tvrdý, když jsme spolu s manžou už byli dýl a vypadalo to vážně, tak to byl vztah na ostří nože, ale jak jsme začali plánovat svatbu, tak se to ustálilo a fakt spolu nevycházíme špatně. Jenom je tchýně prostě nějaká háklá na pořádek, ale nejlepší je ten její. Minule jsme uklízeli jako vzteklí, ale stejně vzala hadr a vyleštěnou podlahu (fakt jsem lezla po kolenách a leštila ji přípravkem na pVC) znova vytírala. :angry: No pak jsem se dozvěděla, že nechce jen tak sedět, ale musí mít pocit, že je užitečná, takže vyperu spoustu prádla a tchyně vyžehlí :slight_smile: Mě to fakt pomůže. Ale to víš, naklizeno mít musím, aby viděla, že se synáček (nehledě na to, že se jim narodil po dvou holkách jako překvapení ve 40 :grinning:) se špatně neoženil :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne čeká hlavně mytí oken. Chtěla jsem je umýt v září, když byly ty krásný dny, ale manžel mě od toho odradil, že máme ještě v oknech sítě proti hmyzu a že ještě za měsíc bude taky hezky. Tak jsem dala blbec na něj a teď teda v mrazech mýt okna nehodlám. Snad se trošinku oteplí nebo se aspoň vyjasní, aby to mytí bylo trochu příjemnějíš. :confounded:

Leni, tak souhlas. Zkus se tam pozeptat na středu a případně bychom pak šly do dělňáku.

Já teda taky moc úklid před příjezdem tchýně neřešim. Vzhledem k tomu, že mi sem na střídačku s našima jezdí hlídat malou, když jsem v práci, tak bych asi trávila celý odpoledne a večery s hadrem v ruce, a na to se fakt můžu vykašlat. Ale když má přijet větší návštěva třeba na nějakou oslavu, i když to jsou jen rodinný příslušníci, tak si na úklidu dávám záležet, abych nevypadala jak největší špindíra. A když mi tu hlídají naši malou, tak mamka mi vysmýčí celý barák, vyžehlí mi apod., což taky není k zahození. :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, vidíš, jak zaměstnáš tchýni :wink: , žehlení bych taky ocenila. To mě vůbec nebaví.

Veru a jsem na tom stejně jako ty, uklízím jen před velkou návštěvou. Jen to žehlení taky zavidím. Skloubit práci musí být asi náročný, co?
18. říj 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ani ne. Dělám vždycky dva týdny a dva týdny jsem doma, takže si během těch volných dní dodělám, co potřebuju. :wink: Kdybych dělala na plný úvazek, bylo by to podstatně složitější.
18. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, jenže tchýně je poměrně zdaleka, bude to potřetí, co přijede na návštěvu, takže ona je holt ta větší návštěva,před kterou se uklízí :grinning: :slight_smile: :slight_smile: Ale na druhou stranu jsem ráda, manža pohlídne všechny pod postele, pod obtníky, pod skříně a vysmejčí ty smradlavý ponožky, ručníky a ostatní věci z fotbalu, takže tu bude fakt pořádek :wink:
18. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, to je jasný. Kdyby k nám tchýně zavítala jen párkrát, tak to taky řeším. Ale když je tu pomalu každý druhý den, tak nějaký velký uklízení fakt hážu za hlavu. :grinning:
18. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko. Tak nakonec do Samuela asi nepůjdeme, tak nevím, jestli to tam stačím zamluvit, ptž po O jedeme pak pryč, tak abych vám to neslíbila a pak tam nedojdu :frowning2: Wjeru, nejdeš s malým na špacír směr město dneska? :wink:

Já bych taky pořádek neřešila, kdyby mi sem tchýně chodila 5x do týdne, to je jasné, to je i naprosto nemožné :grinning: Když mi má přijít návštěva, tak tu taky šmejdím jak vzteklá, ale do hodiny to zas není vidět, chjo :unamused: A když mi přijede mamina, tak to neřeším už vůbec, ptž tu tady mám poměrně často :sunglasses:

Malá včera byla celý den u bráchy se švagrovou, tak přijela naprosto nadšená. Oni chudáci měli jediný den společně volno a chlap jim hned domluvil hlídání :slight_smile: ale vypadalo to, že si to užili všichni, tak jsem ráda. Jen když má někde spát, tak jí prostě člověk nedostane do postele (když u toho nejsem teda já) a u každého se uvelebí na sedačce. Ale co, hlavně, že se vyspí :grinning:
19. říj 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
my se Leny právě do města nechystáme ani dnes ani zítra. Jsem našich v Brtnici, vracet se budeme zítra večer. Tak to necháme na Dělňák? Tam si myslím, že bude volno, stejně se nás zase sejde jen pár.
No kdyby tu tchýně byla častěji, tak to taky neřeším, dokonce uklízím asi s ní :wink: Ale takhle je to návštěva. A jsem ráda, protože si manža fakt konečně pořádně vykydá. A to jsme někde četla, že panny jsou pořádkumilovný, tak to u manžy neplatí. Jen to puntičkaření (ale v naprostejch kravinách) a dost častý sekýrování, to na něj přesně sedí :grinning:
19. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Wjerusch moje mamka je taky panna a musím říct, že u ní to pořádek platí, je někdy až puntičkářská - hlavně co se týče skládání věci ve skříni, má to tam do komínku. :wink:
19. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak můj taťka i brácha jsou taky Panny a co se týká pořádku, jsou naprosto rozdílní. Brácha je vyloženě puntičkář a taťka hrozný bordelář. Takže tímhle se člověk fakt řídit nemůže. :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska kolem Samuela půjdu. Klidně to zamluvím, když mi napíšete v kolik a pro kolik
19. říj 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak já jsem taky panna a co se týče pořádku,mám ho ráda,někdy mě děsně rozčilují děti když si neuklízej,ale mám i dny kdy na vše prdím a je mi nějakej prach a rozlitý čaj na podlaze fuk.Takže nic nepřeháním,ale ani nejsem prasátko :grinning: :grinning: .Jo a punťa jak na co :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Wjeruš nejsi náhodou Vodnář?Že by to u nás bylo naopak,já jako panna manžu sekýruji ..občas(často).
19. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety já jsem štír :slight_smile: Panna je taky tchýně a na tu teda pořádkumilovnost platí na 120% :wink: Ale na manžu teda ne
19. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje nej kamarádka je panna a u ní se všechno jen blíská. když přijede ke mě tak se pomalu stydím.
a panna byl můj ex. taky miloval pořádek, jen to ale byla ženská práce a tak jen kritizoval. no debil :grinning:

ale dneska malá pěkně spinká a já uklízím. za hoďku mi dorazí známá a budeme uzavírat pojitku na auto a taky na malou.
19. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já bych to zamluvila hned na půl 10 a jdu já, Wjerka, Verča, ty a Nety dál se zatím asi nikdo další nevyjádřil, ne?
19. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, skáknu tam. Domluvím to na půl desátou, pět míst. Akorát jsem tam nebyla. říkala jsi, že chcete nějaký stůl. Ale nevím který.
19. říj 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, fotky mi dorazily. Mate to v IP :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, tak fotky jsou krááásný. Krýša je tam frája, pěkně se usmívá, vám to tam taky sluší a je to moc pěkně nafocené.
19. říj 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru no teda fakt moc krásný všem vám to tam moc sluší paráda.

holky tak s tím sněhulákem teda nevím jestli spadl sám tak se všem dětem na polní omlouvám :grinning: ale fakt mě to mrzelo protože jsem se moc snažila :slight_smile:
ve středu se snad taky dostavím my jdeme teda k doktorce ale to je až v jednu tak bych to měla stihnout :wink:
uklízení mě baví ale jen někdy někdy na to teda pěkně peču třeba ted protože stěhování máme za dveřma :wink: a tak mě tenhle byt už vůbec nebaví :confounded:
19. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zamluvina na půl desátou ten stůl. Už vím, který jste asi myslely. Je zamluvený ten jediný velký u toho hracího koutku.
19. říj 2009 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru tak fotky parádní. ta durhá s těma křídlama je úžasná.
19. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda, že nemáte sraz ve čtvrtek to jsem v Jihlavě, ale ve středu to nehrozí chodím s malou do školičky Yamaha, tak někdy příště. :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek