• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
wjeru,krásný fotečky,mooc vám to tam sluší.Chtěla jsem se zeptat,oblečení pro Krýšu jste měli svoje,nebo ho oblíkly tam??My jsme byli taky na focení,ve Fotojirku,kdo chcete napiště mi do Ip maila a já vám je přepošlu.Já jsem si právě myslela,že mi tam holky oblečou,takže jsem jim ani nebrala náhradní oblečení a docela mne to pak mrzelo:frowning2:-
19. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety my jsme převlečení měli i pro Krýšu i pro sebe. Tam jsou schopni půjčit nějaký kostým, třeba piráta nebo kovboje nebo pak nějaký doplněk :slight_smile: Ale manža chtěl Krýšu jako fotbalistu a to byl origoš, to tam teda neměli. Říkali, že je to samej pirát, ale fotbalita žádnej :wink:

Ale máte taky krásný fotky, holky jsou kočky :wink:
19. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, už jsem ti to psala do IP. Tak ješě jednou. Fotky vážně úžasný. :sweat_smile: A to jsi psala, že malý moc nespolupracoval. Všem vám to tam moc sluší. :wink:

Tak my byli odpoledne v Ráji spánku. Objednali jsme tam Kačence velkou postel a matraci. Postele jsme vzali rovnou dvě, abychom pak měli stejnou i pro druhý dítě, až trochu povyroste. A pak jsme vyrazili na Dům zdraví na velký UTZ. Jsem z toho 4D nadšená. Sice nás dívko přišlo na 1000, ale určitě je to mnohem, mnohem lepší, než to DVD, co máme s Kačenkou (a to tehdy stálo 500). S manželem jsme se shodli na tom, že miminko je strašně podobný Kačence. Má podobnou pusinku a nosánek. A manžel byl doteď přesvědčený, že to bude kluk a teď má pocit, že to bude holka. Tak jsem vážně zvědavá, co na nás nakonec vykoukne. Já to vážně nedokážu odhadnout. :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nety, máš na mne ještě maila? Pošli mi prosím ty fokty. Ráda se mrknu.

Koči, to mě mrzí. Chtěla jsem tě konečně taky poznat naživo. Tak příště si to doufám naplánuješ líp. :grinning: :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,máš to tam.Posla mi to ve velice malým rozlišení,když si rozklikneš index není tam moc poznat:frowning2:
19. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, moc hezký fotky. Máš pravdu. Já zkoumala hlavně tu vaši společnou fotku, ale na tom indexu toho moc vidět není. :grinning:
19. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, výborně, objednala jsi přesně ten stůl, co jsme myslely, aspoň pěkně uvidíme na hrací koutek :grinning:

Wjeru, fotky krásné, moc vám to tam sluší a na malém vážně není poznat, že by ho to nějak nudilo nebo tak :wink:

Koc, kam že to chodíte? To je jako hudební školička?

Vero, tak seš nadšená stejně jako já min. týden? Stojí to za to, viď? A pořád se kocháš? :grinning:
20. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, už jsme doma. Krýša měl zase trochu rušnější noc, ale hlavně vstával v 5 ráno a byl hrozně protivnej, tak jsme vyrazili domů. Svezli jsme aspoň dědu do práce. Ještě je u Příseky objíždka, Koc, jeslti jezdíš do JI přes brtnici a Příseku, tak těsně před přísekou je objížďka :unamused:

Vero vy jste si teda včera taky dali, vyřídili jste toho hodně. Tak aby Ti manža nezačal rozmlouvat Zuzanku, když to doteď neřešil :slight_smile: Já bych to teda asi nedala, ještě na 4D to bych fakt chtěla vědět, co se to tam klube :grinning:

Holky, úplně vám to 4D závidím
20. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Leni je to kroužek pro prťata od čtyř do osmnácti měsíců, jmenuje se to Hrátky s robátky a pořádá ho hudební škola Yamaha Znojmo. Mrkni na internetové stránky, vím, že to existuje i v Jihlavě. Je to fajn, Eliška tam poznává kamarády, učí se vnímat hudbu a poznávat písničky (které se pořád opakuji a každou lekci se přidá nějaká nová). Koupila jsem si CD i zpěvník domů a občas jí ti píničky pustím a ona už je pozná a ví, jak na písničku má reagovat. Ví, že třeba na slovo sluníčko se otočíme apod :slight_smile:

http://www.yamahaskola.cz/cs/programy/predskolni-hudebni-programy/robatka
20. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já jsem pořádně ani z toho UTZ nemohla usnout. A v noci jsem šla za malou a pak jsem zase čumákovala asi hodinu do zdi a vybavovala si to naše miminko. :grinning:

Wjeruš, u druhýho se taky dočkáš. Je to fakt parádní, kor když to můžeš srovnat s prvním dítětem. :sweat_smile: To bych řekla, že je podstatně ještě lepší než u prvního dítěte. Akorát jsem si říkala, že by mě na tom 4D zajímalo, jak moc je pohlaví poznat. Já to teda na 2D nerozeznám, i kdybych na to brejlila sebevíc. Ale když už jsme se takhle rozhodli, tak to kvůli nějaký pipince nebo pindíkovi přece nezměním. :grinning: :grinning: :grinning:

Koči, dle jejich webu to vypadá fakt dobře. Škoda, že jsem to nevěděla dřív, to bych možná do toho šla. Ale teď už je celkem pozdě. Akorát mě napadlo, jestli je možný se přihlásit třeba od pololetí. Sice bych pak tam musela nahnat asi rodiče, protože budu nějaký týden asi nefunkční, ale třeba by se to taky dalo. Pak bych ráda, kdyby už začla malá od září chodit do školky, tak by to už nebylo pro nás tak zajímavý.
20. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky 4D je fakt senzační já jsem dokonce tam ty kouličky viděla taky jsem z tohobyla unešená ale u nás srovnání nehrozilo protože Davídek měl před očima pořád pupeční šnůru a tak to vypadalo že má obličej zdeformovanej :slight_smile: a když se narodil tak byl uplně jinej než Gábi ale je stejně nejkrásnější :wink: :wink:
s těma písničkama mám taky dobrý zkušenosti ale to já jsem zpívala Gábi a ona je moc šikovná protože si všechno docela rychle zapamatuje a taky básničky ale v tom je zase machr tchýně ta jich umí strašně moc.
20. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenka je teď taky docela maniak na učení písniček a básniček. Něco takovýho by se jí asi líbilo. Zkusím tam ještě napsat a zeptat se, jestli třeba není možný nastoupit později. Případně od kdy začínají kurzy v druhým pololetí.
20. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak rýma už ustupuje, tak snad už to bude ok.
Koukám, že řešíte kroužky, ta Yamaha je dobrá, chodí tam známá :wink: . My zpiváme a hrajeme si doma...tak mu to snad stačí...

Dneska jdeme kupovat zimní obuv, tak jsem zvědavá jak to malej zvládne ...

Co těhulky jak se máte ...koukám, že už jste ve druhé polovině ... :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsemkoukala, že v Ji je to od 18ti měsíců, takže pro nás později. Ale tak to bde super, jsem si říkala, že kolem roku a půl už nebudeme chodit do orcy na plavčo, tak tohle je aktivita, co bychom mohli dělat spolu potom. Každopádně jsem si dala stránku do záložek :wink:
20. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak ta yamaha vpadá fakt dobře. naše malá je z hudby a všeho so hraje celá pryč. doma pořád musíme zpívat. jen škoda že v Ji je to až od 18ti měsíců a ne ten kurz od 4M, ale moc se mi to líbí a jeslti malá bude stejná tak bych pak chtěla nastoupit ten příští rok.
20. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, letí to, letí. Zrovna jsme s Lenčou řešily UTZ. :sweat_smile:
Kačenka potřebuje kolektiv. Takže proto řeším, kam s ní jít. Prostě to na ní vidím, že už jí nestačíme.

Wjeruš, já už je mám taky uložený v oblíbených. :grinning:

Bep, myslím, že v HB to je i pro menší děti. Tak třeba bys tam mohla s malou jezdit. :wink:

Já jsem jim napsala maila, tak jsme zvědavá, kdy a jak zareagují.
20. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni omlouvám se,že jsem kolem Tebe dnes tak proletěla,ale byla jsem natlakovaná jen vybuchnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dámy mi předvedly pěkné divvadlo,obě ležely na zemi uprostřed Cp a vztekaly se,tak jsem byla ráda,že jdu pryč:slight_smile:.

Zuzi,my jsme dnes se zimníma botama neuspěly :unamused: ,tak zkusíme v pátek:slight_smile:
20. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, to jsou fakt příjemný chvilky, co dokážou děti připravit, viď? :sunglasses:
20. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nety já jsem na tebe koukala už z Levisu, ale tys byla tak vytočená, žes mě přes tu rudou ani neviděla :grinning: Jako děti dokážou připravit vážně různá překvapení, takže mi tě spíš bylo líto, ptž je to o to nepříjemnější, když je to mezi půlkou JI :frowning2: Jo hele, slyšela jsem, že je Zuzka těhotná, jo?

Jo jinak holky, tady se někomu vážně hodně líbilo naše jméno http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=353755&vReferer=
Pak že nejsme originální a nezaujmeme :sunglasses: :angry:

Tak o půl 10 se na vás těšíme.
21. říj 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :slight_smile: kontrola, jestli ten dnešek platí :grinning: My se dooblečeme, mamka si vypije ten čaj a frčíme :wink:

Leny, já bych tov iděla tak, že jste tak originální, že už vás naodobují :grinning:
21. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
napodobují - koukám ale, že se mi rozjela celá věta
21. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
doufám že jste si srazíka užili. já za chvíli jedu k doktorce a tak jsem ráno nejela aby se malá v kočárku jak je zvyklá prospala a pak spolupracovala.
21. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před chvilkou jsme dorazili domů. Srazík byl fajn. Ještě jsme byli s Míšou pro obědy a byla to síla. Vždycky chodí manžel, takže jsem byli poprvé sami. Šli jsme bez kočárku, protože tam jsou schody. Cesta vcelku šla. Jen byl problém uvnitř. Míša nechtěl stát, fronta šla rychle a já nestíhla chystat ešusy. Naštěstí tam byly dvě hodné paní, které mi Míšu podrželi a já jsem mohla všechno nachystat a pak i uklidit. Cestou nazpět jsem už měla ruce jako opice. Ale naštěstí jsme už po jídle.
21. říj 2009 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je bomba s tím jménem. :grinning: :grinning: :grinning: A už máte vymyšlený jméno pro druhou cácorku?
Myslíš Zuzka od Rudíka? Ani se nepochlubí. :confused:

Srazík byl fajn. Kačence se s vámi taky líbilo. :slight_smile:

Luci, kam chodíte pro obědy?
21. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,odpovím ti za leničku,ta Zuzka je naše společná kamarádka,nee od Rudíka:slight_smile:.
21. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík se nám také moc líbil,musíme ho zase někdy zopáknout:slight_smile:.
21. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, Verčo, to je holka, co pro změnu chodila na Masaryčku, od vidění bys asi věděla - taková blondýna s hoooodně vykulenýma očima :slight_smile: Já jí teda znám jen jako že se občas zastavíme, nějak spolu extra nekamarádíme.

No já jsem na to ráno zůstala koukat jak opařená, jsem netušila, že by tohle někdo udělal :grinning: Takže asi budu muset vymyslet druhé ještě originálnější :grinning: :grinning: Ba ne, pro druhou máme prozatím tu Charlottku, tak uvidíme, jak nám to taťka dovolí nebo ne. Ale dneska ve sprše mi malá myla bříško a říkala, že musí umýt Šájinku :sunglasses:

Jdeme do města, tak zatím ahoj a těšíme se na další kávový srazík, to bysme do Vánoc ještě mohly stihnout, co myslíte?
21. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, tak to jo. :grinning: :grinning: :grinning: Já už myslela, že nám Zuzka něco tají. :sunglasses:

Do vánoc bychom srazík doufám stihnout mohly. Možná ještě dva. Když se srazíme v listopadu a pak v prosinci. :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky, tak my určo počítáme s nějakou vánoční besídkou :grinning: Když stihneme v listopadu tak tím líp. Uff, my teď přišli, zakecali jsme se u Nety, ty její cácorky jsou moc příjemný a jak Krýšovi podstrojovaly:slight_smile: No a pak jsme byli hoďku doma apřilítl manžel, že musíme jít do banky, řešíme refinanc hypotéky. teď jsme přilítli, takže se mi pere další prádlo a uklidila jsem ndobí z myčky a musím jít vařit večeři, manža se dožaduje jídla :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že určitě nějaký srazík zase dáme :grinning: ,bylo to fajn a premiera v Samuelovi se dětem líbila,dřív jsem to neznala:slight_smile:.
wjeru,kristýnka pořád mluví o Kryštůfkovi,ted se ptala jestli už spinká a jestli se ted koupe :grinning: ,hned tatínkovi hlásila,že měla kamaráda:slight_smile:.
Před chvílí nám psal švára z Thajska,prý tam je ráj na zemi,28stupnů,pohádka:slight_smile:.Brr a my tady klepeme kosu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se v Samuelovi taky líbí. Je tam třeba proti Lapkovi v Matce Boží dost místa. Ještě jsem třeba nikdy nebyla v cukrárně ve Fibišce, tak nemůžu posoudit, jaký to tam je. Ale Samuel je dobrá volba. Taky bychom se třeba někdy mohly sejít v té Perníkové chaloupce. Ale to budem řešit zas až na příští srazík nejdřív tak za měsíc. :slight_smile:

Nety, já chci taky do teplíčkaaaaaa. Zimu nemám ráda. :unamused:
21. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek