• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
vero to je docela nepříjemný když má Kačky rýmu ale jestli můžu poradit tak mě se ted náramě osvědčili homeopatik Coryzalia mě to teda pomáhá pořád a Gábi taky jsou to takový prášky malí a když máš velkou rýmu tak každou hodinu cucáš jeden a postupně to prodlužuješ a když ne druhý den tak třetí už rýmu nemám
24. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, díky za tip. Zeptám se na to v lékárně. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi o tom jsem nikdy neslyšela, ale vím, kam kouknout, kdyby se nás to zas týkalo :wink:

Wjeru, tak co tchýně, zatím vše OK? Kdyby jí bábovka nechutnala, tak dej echo, půjdeme čirou náhodou kolem, až ji budeš vyhazovat oknem :grinning: :grinning:

Vero to je škoda. My to asi prubnout půjdeme, ptž furt doma slyším, že "nastartujeme cvičky", ale nevím, jak se mi Žofi vyrovná s tím, že Kačenka teda nepůjde! Pak kdyžtak poreferuji. Od kolika že to je od čtyř?

Dnes od oběda ležím, bolí mě v podbřišku, spíš jako slepák, tak jsem se byla vykoupat, že buď se mi to rozjede a nebo to bude OK, když ležím, tak dobré, radši moc nechodím. Do toho mě už 3.den bolí hrozně zub, ale musím čekat do Po než pojedu k zubaři a ptž nejsem objednaná a znám ho, tak si tam asi hoooodně dlouho počkám než mě vezme :frowning2: Ještě, že má chlap v Po volno (prohodili jim to v práci, takže v Po je doma a ve St, když budou všichni doma bude v práci, ehm..). V těhotenství na bolest zubů můžu něco? Nevíte někdo? Kde máme naši paní sestřičku na radu poradu... haaaaloooo :frowning2:
24. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem se ještě chtěla zeptat, co Davídek na očkování, jestli stále žádná reakce? Stále to statečně zvládá?

A co Kačenka, jak tu rýmu snáší? To je prostě v tomdle počasí hned, to je na prd!
24. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, mne to taky mrzí. Dokonce jsme včera koupili botky do tělocvičny. Uvidím, jestli jí bude líp. Ale myslím, že na nějaký lítání to asi ještě nebude. Tak tam kdyžtak zajděte. Aspoň budem vědět, jestli má cenu tam chodit. Kdyby se Kačence výrazně ulevilo, tak jdem taky. Já se na to těšila. Dneska ráno byla na zabití. Špatně se vyspala a to je pak protiva protivná. Dopoledne jsme jí pustili Elma a Krtečka. To se koukala snad dvě hodiny. Pak jsme si chvilku hráli. Mysleli jsme, že po obědě usne, protože byla docela utahaná, ale samo že nezabrala. Pak jsme ji nějak do pěti zabavili, ale potom už jsme zas museli pustit pohádku. U ní už dost zívala. A večer při večerníčku byla zas protivná. Už toho na ní bylo moc. Těšila se na Macha a Šebestovou a ten nový večerníček se jí nelíbil. Naštěstí máme Macha na dívku, tak jsem jí jednu pohádku pustila. Pak jsem s ní ještě chvíli bojovala před uložením do postýlky a ještě v postýlce, jelikož jsem jí kapala do nosánku a dávala mastičku do očička. Ale normálně jsem jí začla zpívat ukolíbavku a ona už měla zavřený oči. Takhle utahanou jsem ji neviděla, už ani nepamatuju. Doufám, že se dneska vyspí líp. A já taky.

Leni, co bříško? Už nebolí? Já jdu v pondělí ráno taky k zubařce. Ale jsem objednaná. A když jsem měla problém v prvním těhu, tak mě vzala hned ráno bez čekání. Tak ať tě zubař moc dlouho netrápí. Možná by sis mohla vzít jeden Paralen, pokud se nepletu. Jinak asi nic moc nemůžeš. Hele, kdo je tady sestřička? To mi nějak uniklo.
24. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny to já znám taky mě braly zuby v těhotenství bála jsem si něco vzít trpěla jak čert a pak jsem se dozvěděla že si můžu vzít i ibalgin samozřejmě ne hodně a dlouho ale můžeš to jsme si právě říkaly se sestrou že když byla ona těhotná tak se nesmělo nic když jsem byla těh. s Gábi tak se mohl paralen a ted když jsem byla s Davídkem tak mi právě řekl že i ibalgin myslím že jeden ti určo pomůže a nikomu neublíží.

Jinak Davídek je uplně v pohodě žádná reakce prostě pašák :wink:
24. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, tak to je pro mne s tím Ibalginem taky novinka. :confused:
24. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O Ibalginu jsem právě taky slyšela, ale 100% jistá jsem si nebyla. Nejhorší stav mívám po obědě, asi jak si to rozdráždím při jídle, to trvá tak 2-3h a pak to trochu ustane. Naštěstí zatím v noci spím. No zítra ráno si tam zavolám a uvidím a rovnou bych si tam chtěla sjet, abych od toho měla klid. Už takhle mám zuby na h... a ještě o další přijít, to už bych pak snad mohla jen tekutou stravu :angry: :grinning: :grinning:

Včera jsem byla celé odpo sama doma, tak jsem začla tvořit kalendář, tentokrát budu dělat jenom stolní, tak až toho budu mít nějak víc, tak to šoupnu do alba, ať můžete kouknout, to dám echo.

Viděly jste včera večer někdo ten ohňostroj? My ležíme s malou v ložnici, teď rány, si říkám kdo co zas blbne a pak mi došlo, že je to ohňostroj, tak jsme vyletěly jak časované střely do kuchyně a zrovna to končilo, škoda. Kdybych to věděla, tak bych na něj čekala :frowning2: Ale snad zas bude na sv. Martina, ten bývá už tradicí, nebo?
25. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ten ohňostroj dělal Citypark, ne? Aspoň jsem to četla v novinách, že ho na sobotu plánují. Ale až k nám vidět nebyl. :grinning:
25. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak tchýně celkem Ok, ale leze mina nervy :wink: Teď za sebou máme výstup kvůli kuřeti,jak smalým děckem :slight_smile: Totiž včera jsem ho pekla na o a ona že ho nebue, že je plná a že si ho dá později na večeři, Zůstalo do dneška, tak se teď dohadovala s manžou jestli ho bude jíst nebo ne, že má chuť na rohlík a jedla kávu :unamused: Tak už jsem to nevydržela a vylítla, že je mi to líto, že se chystám s obědem a jak by se líbilo jí, kdybych ji u oběda řekla, že to nebudu a pak jedla rohlík, tak bylo chvíli ticho a že si ho vezme s chlebem ale s bramborama určitě ne. Celkově mám ty nervy takový napjatější, to co jsem dřív snášela a nevadilo mi, tak mě teď nevýslovně štve. ALe tchyní jsou věčný dohady o malčkosti, o tom jak bude spaní, jídlo všechno. Nic nemůže nechat bez komentáře, teda nic, co není přesně podle jejich představ.

Tak holky, jsem si postěžovala a je mi trochu líp :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru dobře to děláš :wink:

včera jsme byli celé odpo u známých co mají 3měsíční holčičku. no to už není pravda
já teď právě dávali dohromady fotky na vyvolání a mám jich skoro 300 a bude konečně dělat album.

Leny nebyly jste včera dopo na náměstí. mám pocit že jsem Tě zahlídla...
25. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, myslím, že každá tchýně má svý. Asi by mě to s tím jídlem taky pěkně naštvalo, ale říkej si, že brzy odjede :grinning: . Určitě by to bylo horší, kdyby s váma bydlela. Já sice nemám nejhorší tchýni, ale když s vidíme často, tak to taky dře :slight_smile: Tak hlavně vydrž :sweat_smile:

Ten ohňostroj jsme taky slyšeli, ale neviděli vůbec nic. Byl i dost krátký.

Leni, a to tě bolí zuby kvůli těhotenství? Hodně se ti kazí?

Včera jsme byli v Ikei a kupovali regály do šatny. Dneska to manžel montoval a bylo tady jako po boji. Všechno vyrovnat a zase narovnat. Navíc tam neměli všechny díly, takže ještě příští týden budeme muset dokoupit police a některé věci se mi tam samozřejně nevydají.
25. říj 2009 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, já taky nechávám dělat fotky ve větším množství. Většinou tak jednou za rok. A to ještě nechávám některý fotky ve třech vyhotoveních (pro naše a tchánovce), takže toho je vždycky obrovská kupa. :grinning: :grinning: :grinning:

Wjeruš, s rodičema je v tomhle potíž i u nás. My na oběd k nim můžem normálně přijít. A normálně se tam samozřejmě najíme. Ale když mají jíst u nás, tak dělají drahoty. To jsem ráda, že si vůbec dají čaj nebo kafe. Aby nás náhodou nevyjedli. To mě vždycky štve. U nich nám snášejí hory doly a u nás si sotva něčeho zobnou. :angry:
25. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Leny Ibalgin můžeš. ten je prý neškodný. zítra se jím budu dopovat. ve tři jdu na trhání moudráku a doktor mi to sám říkal.
25. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že zítra bude zubařský den. :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, inalgin je neškodnej, když mi utahujou rovnátka, tak jsem ho taky brala i při kojení. V těhu mě doktor nechával žít, ale zase se mi prodloužila léčba.

Tak kuře jsem nakonec snědla já :grinning: Napřed jsem teda vyhrožovala, že ho vyhodím, ale dobrý, snědla jsem ho.Ale zase se jí, co je na talíři, žádný potom a večer a tak :slight_smile:

Ještě teda tady tchyně nakupuje jak vzteklá, že to nemáme kam dávat, tak tvrdila, že si to vezme sebou, tak doufám, že si to bude do zítřka pamatovat :slight_smile:

Holky, ať vás zubaři moc netrápí, vy si teda vybíráte chuťovky
26. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám zubařku za sebou. Rozvrtala mi pomalu celý zub. Asi před měsícem mi upadla plomba. Málem jsem se jí zavrtala do křesla spolu s vrtačkou. :grinning: :grinning: :grinning: Ale mám to odbytý. I když teď mě to bolí celkem slušně a předtím jsem to vůbec necítila. Snad se to usadí co nejdřív.

Leni, Kačence už je mnohem líp, ale nechce se mi ji brát mezi děti. Radši ještě týden počkáme. Tak to tam omrkněte a pak dej echo.
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky já se bojím. čím se zubař blíží tím jsem nervoznější. ach jo.
a od zubaře máme vplánu dát malou k našim a jet na hokej. bude derby s Brodem. no uvidím jestli to přežiju:slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, manžel mi dneska taky oznámil, že jde na hokej. No, jestli hrají s HB, tak je mi jasný, že tam nemůže chybět. :angry: Akorát mě štve, že mi večer s malou nepomůže. A já ji musím furt tahat sama. :unamused:

Teď tu byla pošťačka s balíkem oblečení pro Kačenku a pro mimíska, tak to jdu omrknout. :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
Bep, byli jsme to my, byli jsme dokoupit poslední dárky ségře k narozeninám :slight_smile: Tak jsem se tam housila, viděla jsi správně :grinning: Jinak přeji hodně štěstí u zubaře, ať to moc nebolí!
Vero, malá si teď šla koupit s taťkou lístek a večer jdou taky na hokej, chodí tam teď furt, v Ne byli na celém hokeji, vůbec nevím, jak to tam vydrží, že jí to baví :confused: ale chodí domů spokojená, tak to neřeším. Cvičky už máme nastartované a už se těším, snad to udýchám :grinning:
Jinak dnes jsem jela ráno do PE na hematologii, tak tam mi to nakonec dopadlo taky dobře, uff. Pak rychle do HB k zubaři, tam mi dal novou plombu, ale chystá se na mě, tak mě to bude stát snad desetitisíce :frowning2: :frowning2: pak na EKG, což jsem čuměla, že to bylo během snad půl minuty naměřené a nechápu, jak to takhle rychle mohla poznat :confused: :confused:
26. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to jsi toho dneska teda stihla požehnaně. Já jsem taky nevěřícně koukala, když jsem šla na EKG. To bylo snad nejrychlejší vyšetření, co jsem u doktorů kdy zažila. :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ale mi řekni, že za tu půlminutu vážně něco poznají. To snad není ani možné!
A to jsem ještě jela k obvoďačce, jenže měla jen do 12h, jinak bych měla i poslední štempl v průkajdě a měla bych snad "klid". Hele a nevíš, jestli půjdeme na srdíčko s prckem do nemocnice nebo jestli si to hlídá Poustka sám? Ptž s Žofi jsem byla v nemocnici, 1x/týden tam jezdí nějaká dr. z Brna tuším a měří to, tak nevím, jak to chodí u Poustky. A ve Čt jdu na další kontrolu k němu, teď už to bude vážně fofr :sweat_smile:
26. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jémine, Leni, teď jsi mi připomněla, že jsem zapomněla dneska zubařce dát průkajdu, aby mi tam dala razítko. Tak nevím, jestli tam mám pak někdy zajít, nebo se na to vykašlat.

Leni, já jsem teda veškterý UTZ a kontroly s Kačenkou podstupovala jedině u Poustky. Do nemocnice mě poslal až, když jsem měla termín. Já jdu na kontrolu 10. listopadu. Je to úterý, tak jsem zvědavá na toho druhýho doktora. Teď chodím po 3 týdnech a za chvíli to bude po 2. Fakt to letí. Ty už začínáš 6. měsíc, viď?
26. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zrovna dnes jsem to počítala a myslím, že už 6. měsíc začínám. No letí to, letí. Za chvíli Vánoce a než se z nich člověk vzpamatuje, budu hekat :confounded:
Jinak jsme byly s malou na tom cvičeníčku a hrozně se jí tam líbilo. Já bych teda byla asi radši, kdyby tam s ní chodil taťka, ptž jsme ze začátku běhali na zahřátí a to jsem cítila, jak mi tvrdne břicho, ale nevadí, dokud to půjde, budeme tam chodit. Stojí to 50,- a bylo tam snad 10-12 dětí, nějak přesně jsem to nepočítala. Ještě se naučit jména dětiček a ty jejich říkačky a myslím, že pohoda. Takže my už máme zas nastartovaný cvičky na příští týden :sunglasses:

Já jsem právě byla na tom velkém UTZ až 21tt a teď jdu ve 23tt, tak nevím, jestli mi to počítá po 2 nebo 3 týdnech (ptž to jsem byla v Po a teď jdu až ve Čt). No uvidím podle toho, jak mě objedná na další kontrolu.
26. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je bezva. Už se těším na příští pondělí. Asi budu muset z práce utýct o trochu dřív, abychom to stihli. Zrovna dneska jsem o tom mluvila s kámoškou, tak říkala, že by se tam s námi taky podívali. Má dvě holky, tak by jednu z nich vzala. Snad budem příští týden OK, abychom mohli jít taky.
Teď by se mělo chodit po 3 týdnech. Já byla na UTZ v PO a jsem objednaná po třech týdnech na ÚT. Po 2 týdnech by se mělo chodit asi až po 30. tt, pokud se nepletu.
26. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, koukala jsem na stránky Dukly. Dneska se ten zápas trochu protáhl. Ještě se hraje poslední minuta. A JI zatím vyhrává 4:1, tak domů přijdou vaši i ten můj určitě v dobrý náladě.
26. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše malá nakonec nikam nešla, ptž už ke konci cvičení byla taková protivná, tak šel chlap sám. No a než usnula, tak se jí spustila rýma, takže noc na prd, furt se budila a ječela ze spaní, asi jak se jí to spouštělo. Nevím, buď to chytla v So, jak byli na bazéně a pak NUTNĚ musí pokaždé na hokej a nedokážu chlapovi vysvětlit, že je to prostě nesmysl, že je rozmočená z vody a pak jde do zimy, to pořád pak poslouchám, jak nechci, aby kamkoliv chodila a že bych jí nejradši měla furt doma :angry: a nebo to mohla chytit od ségry, byli jsme tam v Ne na té oslavě a mají rýmu snad úplně všichni, tak je možné, že to chytla tam.
Vero mně právě od začátku říkali, že si mě budou víc hlídat, kvůli těm testům, teď ta krev špatná, tak možná proto. No uvidím na kdy mě objedná pozítří a podle toho si to odvodím :grinning:
27. říj 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hlásím, že jsem se teď zamilovala do nového jména - Stefanie :grinning: Jsem hrozná, ale vy moc dobře víte, že já na tu klasiku moc nejsem :grinning: I když - vyčetla jsem, že ve staročeských kalendářích nebývalo jméno Žofie jako teď, ale Sofie, takže my máme vlastně staročeské jméno :grinning: A Charlottka je teď sice v kalendáři Šarlota, ale dřív bývala taktéž psána s Ch. Takže jen abyste věděly, že nedávám žádné novinky :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. tak včera zubař dobrý. moudrák mi netrhal. udělal mi rentgen a zjistil, že nemá rovně kořeny, ale do pravého úhlu a to on nedokáže a vypsal mi žádanku na zubní chirurgii. takže super :unamused: teď jen kdy se objednat páč bych už neměla kojit a zároveň neměla být těhotná :slight_smile: to bude plánování
jinak hokej včera fakt byl hrozně dlouhý a malá byla už od osmi krapátek nervozní.
jinak je tento týden manža naposledy v práci a tak si užijeme 5 společných dní. zítra chceme venku všechno zazimovat a ve čtvrtek jedeme na nákupy do Prahy.
27. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bep, hele tu zubní chirurgii Ti doporučuju v třebíči. Kolega to měl taky, všechny 4, dva mu dělali v Jihlavě a týden z toho byl na neschopence. Pak mu někdo doporučil Třebíč a hned třetí den byl fit :wink: V JI je prej děsná masochistka. No s tím plánováním to budeš mít malinko složitější :wink:

Leny, takže Tyjsi vlastně na klasiku :grinning: Stefanie je ale taky hezký, to se mi líbí skoro víc jak Charlotta
27. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek