• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Wjeru já půjdu do Havl. Brodu. o Třebíči jsem slyšela taky v dobrém, ale Brod je na tohle klasika
27. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky...pravidelně čtu, ale nějak nemám čas napsat...Jen dočtu vzbudí se drak a mám po he he :wink:
Koukám, že zuby jsou už v pohodě...já chodím na rovnátka každý měsíc, tak už jsem si na zubaře docela zvykla :wink: .
Vero, všimla jsem si, že si psala, že chodíš na kontrolu každé 3 týdny...já chodím k Brožové a do nástupu na mateřskou jsem chodila jednou za měsíc ( 4-5t.), tak to je Poustka asi dost pečlivej viď...?

Jdu si dát sprchu, pak poklidím a hurá do města na nákupy :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, no já Tě hlavně chtěla varovat před Jihlavou :wink: Abys zbytečně netrpěla, stejně si asi užiješ, tak ať to není víc, než je nezbytně nutný :slight_smile:

Zuzi, mě se teda taky intervaly prohlídek zkracovaly, napřed co 3 týdny, pak co dva ke konci co týden, myslela jsem, že je to tak všude. Jé Ty máš taky rovnátka :grinning:
27. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep a já bych ti taky doporučila HB, tam jsem byla já na vyříznutí zubu, sice se mi to pak rozjelo a měla jsem s tím trable, ale to nebyl problém dr., ale spíš můj. A hodně si tam lidi vyzvedávali své drahé polovičky po narkózách, no nic moc pocit je vidět, když je člověk v čekárně, ale aspoň to nebolí :slight_smile:
Wjeru, no mně ta Stefanie přijde taky hezčí, ale zas nevím, jak bych jí říkala zdrobněle :confused: Štefinko? Stefi? Vůbec nic mě nenapadá :frowning2:
Já jsem dnes byla dopo v Tescu, mají tam nějaké slevy, min. týden jsem tam malé koupila vestičku zlevněnou na 130,- (nevím, jestli jsem to tady už nepsala) a dnes jsem tam jela pro trička s dlouhým rukávkem, trojpack za 120,- a ještě se tam chystám na výprodeje zas pro tu druhou cácorku, teď to za plnou palbu kupovat nebudu :sunglasses:
27. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff, tak tchánovci právě zavřeli dveře a manža je veze na nádraží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyby tě slyšeli :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, třeba tě budou objednávat po 2,5 týdnech místo po 3. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Stefanie je hezký. No vidíš, tak nakonec dáváte klasický český jména. :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, já kupovala pro Kačenku asi před měsícem v Tescu taky trojpack triček s dlouhým rukávem za 120. To jsou ty jednobarevný s malýma vyšitýma srdíčkama nad spodním lemem? Je to skoro zadara, co? :sweat_smile:

Bep, kdy plánujete další mimčo? Ty s tím zubařem to píšeš tak, jako byste chtěli další docela brzy po sobě. Nebo plánuješ hodně dlouho kojit?
Vy jezdíte na hokej i s malou? A nevadí jí tam ten hluk? :confused:

Zuzi, ty chodíš k Brožový? Já myslela, že má jenom děti a dorost. Ale co vím, tak i u ostatních doktorů se chodí ke konci pravidelně každý týden. Ale já jsem měla taky u Poustky zároveň monitor. Ty jsi chodila asi do porodnice na monitor, ne?

Tak koukám, že tady mají skoro všichni rovnátka. Mne k tomu zubařka taky pořád přemlouvá, ale já nejsem zrovna nakloněná trhání zdravých zubů a tomu bych se nevyhnula, pokud bych chtěla srovnat zuby. I když už jsem trochu nahlodaná. Ale zatím určitě ještě ne. Nejdřív až tak po porodu a až dokojím. Co vy na to? Stojí ty rovnátka za to? Já fakt nevím. :unamused:

Wjeruš, to jsi ráda, že už máš tu návštěvu za sebou, co? Zas budeš mít na nějaký čas pokoj. :wink:
27. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny koukám že je vše v poho tak moc přeju at to tak pokračuje

koukám že tady řešíte zubaře to já na štěstí nemusím já ted řeším zuby :wink: Davídek ještě nemá žádnej a Gábi už měla v 5 měsíci :grinning:

jinak u nás zatím vše v poho jen Gábi začíná kašlat tak doufám že se z toho dostane dnes byla opět na aerobiku a moc se jí tam líbilo (jako vždy :slight_smile: )

wjeruš no vidíš přežila jsi to :grinning: :grinning:

pokud jde o kontroly v těhu tak já jich měla ted při Davídkovi mín bych řekla asi jak jsem měla to první v poho tak podruhý už jsme to tak nehrotili :wink:

leny Stefanie je pěkný říkala bych jí třeby fany nebo fifi :wink: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

no já jsem včera potkala ve městě známou, tak jsem jí říkala, že jsem se zamilovala do jména Stefanie a že nevím, jak bysme jí ale říkali a ona právě Fany, Efí, Efinko, což by mě vůbec nenapadlo. Já na tydle zkomoleniny nikdy moc nebyla, ale když někdo něco pěkného vymyslí, tak se mi to líbí :grinning:

Vero, co vím, tak známá taky chodila k Brožový, myslím, že sídlí někde na Telečský, co říkala, ale jistá si tím nejsem? A chodila tam celý těhotenství, takže dělá normálně i těhule huhule.

V tom trojbalení je přesně taková smetanková, světle růžová a tmavě růžová. Jsem netušila, že už to tam měli ve slevě delší dobu, to už bysme je měli doma :grinning: Ještě tam mám zálusk na trojbalení takové té syté zelené, tyrkysové a růžovo-fialkové myslím, tak doufám, že je pak šoupnou po zimě do slevy :sunglasses: A byly by na příští rok.

Hrozně mě pobavila představa srazu, jak se na sebe usmějeme a všechny máme "v hubě železo" :grinning: :grinning: :grinning: Přijde mi to hrozně vtipný :grinning: Já jsem po zubaři chtěla taky, ale jsem už beznadějný případ, pro mě navrhuje už jen nějaké implantáty nebo jak tomu nadává. Něco na způsob korunky nebo co. Jenže to bysme museli začít prachy sr..., takže nic nebude :frowning2:
28. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A teď koukám, že k Majerovi jsem chodila do 24tt po měsíci a pak po dvou týdnech a poslední měsíc po týdnu rovnou do nemocnice na monitor srdíčka.
28. říj 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, kdy jsi vlastně měnila doktora? Až po porodu? A co Sofinka? Jak to máte s rýmou?
28. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, až po porodu, spíš až tak rok po něm tuším, možná dýl, přesně už si nepamatuji. U Poustky ale nejsem dlouho.

S rýmou.. no trošku jí z nosu teče, tak trochu se bojím, aby jí to zas neteklo dozadu do krku jak nedávno, že pak měla kašel. Ale nese to statečně, tak jsem ráda.
28. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak story tchýně a kuře jsem tu už psala, ještě jsem měli takovou výraznější diskuzi ohledně dovolené. Manža chce jet do Beskyd do Halenkova, jezdili tam když byl malej a tak se ptal, jestli by tchánovci jeli s námi. Napřed že ne, že je to drahý, že se musí najít něco levnějšího, pak že možná vůbec neušetří. Což já tomu rozumím, přece jenom dodělávají byt, chtějí stavět pergolu na zahradě a jsou oba důchodci, tak nemají zas tak jak šetřit. Jenže jsem řekla, že ubytko se musí zamlouvat už v únoru a platí se záloha, to je polovina, a když se pak rozhoupou, že nepojedou, tak by záloha propadla. Tak je lepší říct na rovinu jestli ano nebo ne. Taky my bysme sháněli něco pro sebe a ne chajdu, jak pro armádu. A že je klidně do toho února čas. No a tchyně se urazila, že ona nikam nechce a my do ní lavírujeme :frowning2:
Pak jsem ji jenom okřikla, když tubyl topenář a ptal se od kdy topení netopí, tak vykládala bludy, tak jsem ji jen řekla, že tu nebydlí a má to nechat na manžovi a ona že měla strach, že ho topenář nebude poslouchat :unamused: Jinak jsme myslím vycházeli všichni docela v pohodě. Nebo se mi povedlo trochu brzdit. Na takovou dobu, jakou tu byli si myslím, že jsme celkem vyšli. Zase jsem se ale přesvědčila, že je přece ejnom dobře, že bydlíme dál. Tchyně má pořád tendence se chovat ke všem jako k malým frackům a musí být po jejím. Není schopná ustoupit nai o píď a jak se něco nevyvíjí, jak by chtěla, tak je to špatně. A teda třípokojáč pro šest lidí je docela malej.
Taky jsem docela utahaná z toho neustálýho vyvařování a chystání a všeho. Tak si fakt odpočinu
28. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru tchýně mi tak trochu připomíná mojí maminu. Jak nemůže furt někomu do něčeho kafrat, tak se urazí, všechny osočí a je vymalováno. A pak ještě dostanu vynadáno já, když se ozvu a nenechám si to líbit, jako teď naposledy, že jsem okřikla malou a hned mě začla usměrňovat, že takhle teda ne. Tak jsem jí po několikáté řekla, že je to moje dítě, které já vychovávám a že se s tím hold bude muset konečně vyrovnat. Tak to bylo hned zle a že jsem spratek. No a od té doby spolu nemluvíme. Trochu si babička naše neuvědomuje, že jsme už všichni dospělí a že by měla akceptovat, že výchovu už tak trochu nedožene :angry:
Takže přesně asi vím, jak to v tobě muselo bublat :wink:
Já jsem se dnes na všechno vybodla, chlap je v práci, takže není kam chvátat, tak jsem si šla s malou po O zdřímnout a teď teprve chystám oběd, no spíš už to nechám na večeři a zítřejší oběd. Jak je to počasí takové zamračené, tak by člověk jenom ležel zalezlej v peřinách, co?
28. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Vero na hokej jezdíme bez malé hlídá mamka. jinak bych chtěla kojit tak do roku a půl a pak pomalu vysadit prášky. ať je čas na zadělání na druhé:slight_smile:

o tchánovcích mi ani nemluvte. chtějí se stavit o víkendu:frowning2: v pátek jdu po bazénu (máme náhradní lekci) ke kadeřnici a manža že si dá s malou c CP kafčo a počká na mě. tak se ho snažím zlomit aby se stavil ke tchánovcům a ušetřil mi tím duševní zdraví tím že zamezí návštěvě u nás.
Nevím jeslti někdo čtete ty úsměvné knížky od SImony Monyové. já jich pár dala. řehtám se u toho a všechno je to pravda o čem píše. teď si chci koupit od ní knihu s názvem "Tchyně a uzený..."
zrovna včera jsem říkala manželovi, že kdybysme se neodstěhovali z JIhlavy kde tchýně bydlela přes ulici že buď bysme byli rozvedený nebo bych jí zabila :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska večer dostane malá první kaši tak jsem zvědavá jeslti bude líp spát. teď se budí po dvou hodinách. doktorka říkala, že po kaši má nárok na prso tak ve tři ráno tak jsem fakt moc zvědavá jak dopadneme
28. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, ty máš teda fakt "supr" tchýni. To je asi opravdu lepší, že bydlíte dál. :wink:

Já si naštěstí na tchýni nemůžu stěžovat. Je to zlatá ženská. A možná k ní mám i o trochu blíž než k mojí mamce.

Bep, na Kačenku teda kaše nijak extra neúčinkovala. Tak snad na Sárinku bude mít lepší účinky. :wink: Jsem zvědavá na výsledek. Pak dej echo.
28. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme začali přikrmovat začali jsme brokolicí a vůbec mu nechutnala tak jsem vyzkoušela mrkev a to bylo ještě horší tak to asi odložíme na později ještě asi nepřišel jeho čas

jinak dnes i když bylo škaredě tak jsme chodili venku a ani nebyla zima tak jsem ted docela příjemně unavená . Gábi byla na oslavě narozenin v mekáči a moc se jí to líbilo docela mě překvapilo že to trvalo 2 hodiny a ona to v poho vydržela byla namalovaná moc krásně já myslela ale že je kočička ale Gábi mě opravila že je pejsek :grinning:

maje tchyně je taky docela v pohodě musíme je hold brát takový jaký jsou ani rodiče a ni tchýni si člověk vybrat nemůže :frowning2: :wink:
28. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep tu knihu znám,půjčila mi ji kámoška :grinning: :grinning: .(jinak teda Monyovou nečtu,ale ujíždím na Lanczovkách :grinning: :grinning: :grinning: ).
Ony tchýně celkově jsou kapitola sama pro sebe.Já teda s tou svoji vycházím dobře,ale občas má své dny a to bych ji :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Více si s ní ale pokecám než s mamkou.
28. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tu knihu, jak psala Bep mám taky přelouskanou a přemýšlela jsem o nějaké další. Já jako si nechce na tchýni jenom stěžovat, je docela pilná, vyžehlila nám tu to prádlo,, co jsme 14 dní chystala :grinning: :grinning: :grinning: . Taky tady bylo 5 dní 6 lidí v třípokojáči, to by byl asi zázrak, kdybysme se na sebe jen smáli, tchýně je zkrátka svéráz. Fakt je generál a musí být po jejím. Taky její jméno znamená pán nebo vládce domu :grinning: :grinning: :grinning: Ale fakt, když jsme začali s manžou chodit, bylo to stokrát horší, napřed s tchánem potom s tchyní, nakonec se vztahy upravily a docela snesitelnou úroveň a jsem za to ráda. A upřímně, jednou jsme byli všichni na dovolené ještě s jednou manžovou tetou a strejdou a teda oproti tý tetce patří tchyni pozlatit :wink: Takže jsem ještě nedopadla úplně nejhůř.

No Krýša zase systematicky odmítá chlebík i ty křupky, všechno. Vůbec to nechce ani vzít do ruky a když mu to do ruky nacpu, tak to hodí teda ksicht. A k puse se ani nepříblíží. Jestli ten někdy bude jíst pečivo, tak to budu považovat za zázrak.

Bep, co kašička, pomohla trochu?
29. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Veru, nosila jsem taky rovnátka, myslím, že určitě stojí za to. Já je měla napevno 2 roky a už jsem pracovala, sice to bylo někdy nepříjemné, ale na to člověk pak zapomene. :wink: Jinak Brožová bere i těhulky, ikdyž já na ní neslyšela moc pozitivní hodnocení.

Jinak co se zubů týče doporučuji Havlíčkův Brod, sama jsem tam byla a Jirgl je perfektní :slight_smile: Mě trhal všechny 4 moudráky a musím ho vychválit. Co se týká kašiček, tak u nás to taky nefunguje.
29. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak to nehroť. Zkus malýmu pečivo dávat, ale nenuť mu to. On na to časem přijde sám. :wink:

Koči, gratuluju k prvním krůčkům Elišky. :slight_smile: Je to šikula. :wink:
29. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, i já gratuluji! Tak to je paráda, viď, že už si capká sama :wink:

Já jsem včera byla s kámoškou na dvojce a i když jsem šla spát o půl 11, tak jsem jak zmlácená. už pro mě nějaké ponocování vážně nějak není :grinning:
30. říj 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dnes si poprvé vzal Krýša tu křupinku. Že by ji strkal do pusy to ne, pěkně si s ní hrál, zjistil, že se dá střílet, tak do ní frcal (asi jako do kuliček) a pak se za ní snažil dolíst. Tak aspoň k něčemu ty křupinky budou :grinning:

Koc moc kgratuluju k Eliščiným prvním krůčkum, je to šikula :wink:

Vero ty rovnátka nevím, tak fakt je, že já měla ten předkus hodně hodně výraznej a ještě mezeru mezi předníma zubama, to je srovnaný. Ale nevím, jestli bych do toho šla znova. Každopádně vydržet se to dá, v tomhle směru je dobrý, když těm děckám zuby ještě rostou, asi se upravují líp a nemusí se ty rovnátka nosit tak dlouho :wink: Až mi jednou ty rovnátka sundají, tak budu určo ráda, že jsem se do toho dala. Teď to občas zabolí, tak trpím :wink:

Leny :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :wink: . Zatím udělá jenom pár krůčků sama, ale o chození to ještě moc není. Padá jako švestka :slight_smile: no jo začátky. Wjeru, já jsem si rovnátka taky protrpěla a stojí to za to, ten pěkný úsměv potom, bez mezer, vylezlých zubů, předkusu apod. Měla jsem kolegyni v práci a ta měla rovnátka ve 40. letech, to prostě obdivuji a moc jsem jí fandila. :grinning:
30. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, tak ony jsou rovnátka prý hrozným hitem, takovým módním doplňkem a čím starší člověk je, tím je to snad i modernější :grinning:
30. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
koc to nevadí že jen pár krůčků určo se za chvilku rozběhne a pak budeš vzpomínat na to jaký to bylo pěkný když jen ležela :grinning: :wink: ale taky moc gratulujeme

a co se týče rovnátek tak je pravda že v tomhle směru jsem ráda že nemusím jít s modou :grinning:

já dnes holky teda pěkně trpím v noci se potím a ´jak chodím k malýmu tak jsem se asi nachladila a bolí mě záda a krční páteř eště že dnes přijede manža aspon chvilku si snad odpočinu bolí to jak čert tak chodím se šátkem a trochu to pomáhá ted mě i Gábi namasírovala a říkala že to určitě ted pomůže :grinning: :grinning:

leny ani se ti nedivím mě už ted to posedávání v hospodách taky moc netáhne to si dám radší s manželem doma a jak nám chutná :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Gabi, tak to my si nedáme už ani doma, ptž já zalezu do postele kolem sedmé a chlap většinou kouká na TV v obýváku a chodí za náma až tak kolem desáté, až mi skončí film :sunglasses: A když si dám dvojku, tak většinou jen sama v pelechu, on víno moc nepije a pivo pro jistotu domů už nekupuje, ptž jsem mu ho vždycky všechno vypila :grinning: :grinning:

Gabi, tak jedině že bys na to noční vstávání nosila bederní pás.. to bys měla záda pěkně v teple. No, nevím teda, jak by na tebe malej koukal, kdybys za ním šla v ušance a se šálou kolem krku, ale aspoň bys měla sichr, že tě neofoukne :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no asi tak začnu chodit to víš už nejsem nejmladši zrovna ted si nahřívám záda při tom ale vařím čaje protože Gábi se spustila strašná rýma a tak léčíme :frowning2: :frowning2:
30. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak manža se opět pustil do pečení, ale tentokrát to teda nějak nevychytal.CHtěl dělat podle receptu harlekýna, ale formu vysypával hladkou moukou a korpus chtěl upéct na 200, tak se nějak nedařilo :wink: My byli s Krýšouna plavání, manžovi se nějak nechtělo, tak radši řádil v kuchyni. Ale zase to po sobě všechno uklidil. Jen když jsem přišla domů, tak všude rozvalený okna a to se právě vytáhl z trouby ten korpus, co se pekl na 200. A když jsem mu řekla, že měl počkat až b udu doma, že bych mu poradila, tak se urazil :wink:

No já pomalu začnu ušanku vytahovat taky, přišlo mi, že není zrovna tplo, hlavně, když jsme jeli z plavání
31. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek