• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Wjeruš, já už nosím čepici hooooodně dlouho. :grinning: Přece nebudu mrznout. :sunglasses:

Holky, já mám umytá oknáááááááááááááááááááááááááááá!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Manža se dneska vytáhl a pomohl mi je umývat. Tak doufám, že mu to vydrží a další roky, kdy už nebudu mít výmluvu, že jsem těhu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vážně jsem moc ráda, že mi takhle pomohl. Kdybych to dělala sama, tak stihnu maximálně půlku baráku. Kačenku jsem ráno odvezli k našim, abychom měli na mytí okne čas a klid. A já dnes byla fakt pilná jak včelka. Kromě těch oken jsem ještě stihla vyprat, vyžehlit, uvařit oběd, vysát celý barák, vytřít a vyčistit záchody. No a ještě jsme večer zajeli pro Kačenku k našim. Takže jsme se fakt celý den nezastavili. A teď jsem ráda, že konečně sedím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Verčo, ty seš teda pilná včelká! Já jsem zrovna včera nad okny taky přemýšlela, ale vypadá to, že tu budeme už jen do Vánoc, max. do části ledna, tak nevím, jestli to má ještě smysl nebo jestli už se na to nemám vykvajznout! Jenže mi to stejně nedá a udělám to, ale nechce se mi :confounded:
Wjeru, tak se na manžu nezlob, on vám chtěl udělat radost. Ten můj, když peče třeba jen kuře, tak to taky rozpálí na maximum a pak je to u kosti div ne krvavé. Ale snaha se počítá a tak to u kosti nejím :grinning:
1. lis 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, Tvoji uklízecí náladu bych potřebovala. Já dneska umyla venkovní chodbu, máme službu a už se mi do ničeho nechce. Naštěstí vaří manža, jeho palačinky se špenátem jsou vážne výborný, už se hrozně těším :slight_smile: On má dvě jídla- palačinky a fazole a ty se naučil perfektně, s tím pečením zatím ho občas chytne nálada, tak se do něčeho pustí :grinning:

Leny neboj, dneska budeme harlekýn jíst, tak ho taky pochválím, že to není nejhorší. Třeba ho zase chytne nálada něco upíct, nebudu ho odrazovat :grinning:
1. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, k oknům blahopřeji :slight_smile: . Mě se do nich nikdy nechce a mám vždycky šílenou radost, že už je mám. Hlavně, že ti manža pomohl, s tím bříškem, seš už celkem odvážná.

Wjeru, to ti manža běžně vaří? To bych celkem brala. U nás vařím bez vyjimek jen já. Jen na Vánoce vaří manža vždycky nějakou specialitu a já koukám na telku.

Dneska jsem zase zkoušela ten dort k Míšovým narozkám, protože zítra jedeme k našim, tak abysme ho nemuseli jíst sami. A musím se pochválit :sunglasses:. Je krásnej a dobrej. Snad se mi tak povede i na ty narozky.

Teď se jdu pustit taky do venkovní chodby. Máme taky službu :slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to bych se na ty okna vykašlala, kdybychom tam neměli zůstat až do jara. A kam se teda stěhujete? Sehnali jste nějaký baráček? Nebo jdete do jinýho bytu v JI?
Jo, Leni, jak se jde do tý tělocvičny na Seifertce? Zítra se snad už s Kačenkou na to cvíčo dostaneme. Ale nevím, kudyma se tam jde.

Wjeruš, já jsem dneska pěkně po tom uklízecím dni vyřízená. Nohy mám jak z olova. Ale když už jsme se do toho pustili, tak ať to trochu vypadá. A ono všechno souviselo se vším. Jak se myla okna, tak byl borčus na zemi, takže se muselo vysát. A na podlaze v obýváku byly fleky od kýble s vodou, tak jsem to ještě rovnou večer vytřela, když už bylo i vysáto. Aspoň mám zas na týden od vytírání pokoj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, mně se do toho taky nikdy nechce. Ale ta okna byla fakt příšerná. Jezdili nám tu za barákem hodně traktory, takže jsme po každým druhým oknu museli měnit vodu, jak byla černá.
Vidíš, ono to bude s tím dortem fajn. :wink: Napotřetí bude určitě bombastický. :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, jak máš parkoviště pod Dělňákem, tak dole máš takovou tu plastovou hlukovou zástěnu a hned pod ní vrátka, půjdeš podél zástěny a uvidíš železné točité schody a těma se dáš nahoru. Naše malá už se na to hrozně těší a pořád se ptá, jestli prý půjde i Kačenka. Tak jí to teda slíbím :sunglasses:
1. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak jsme s malou obě pěkně nastydlé. obě hucáme a máme rýmu. ach jo to pitomé počasí....
1. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se zas naštvala. Měla jsem rozepsaný docela dlouhý příspěvek, dám odeslat a zas máme výpadek na netu. Fakt kvalitní služby M-softu. :angry: Už asi dva měsíce míváme přes den několik výpadku třeba na 7 minut. Tak jsem zvědavá, jestli to bude to konce týdne spravený, když nám to po telefonu slíbili.

Leni, radši nic neslibuj, nebo nám to nevyjde. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že Kačenka bude mít zítra lepší náladu jak dneska. Dneska byla vyloženě na zabití. Byla dost utahaná a po obědě samo nespala. Odpoledne jsme jeli na hroby a na každým hřbitově ji chytil vyloženě amok a předvedla tam šílený vztekací scény. Tak jestli jste ze hřbitova slyšeli nějaký řev, tak to byla naše malá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer jí tváře vyloženě žhnuly, jak byla utahaná. Ale štve mě, že prostě nejde v klidu spát, když je unavená. Ona o to víc lítá a dovádí. A pak ji musíme málem násilím rvát do postýlky. Tak se s manžou z toho dnešního krásnýho odpoledne pomalu vzpamatováváme.
Leni, co Sofinka s rýmou? Už to máte odbytý? Kačence se to táhne už měsíc. Teda trochu pořád chrčí a občas přes den zakašle. Ale opravdu jen párkrát za den. Já taky ještě občas pokašlávám. Je to nějaký hnusný bacil, co se táhne hodně dlouho. A teď začal pro změnu hucat manža. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bep, tohle počasí je na houby. Teď rýmují snad všichni. :unamused:
1. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, to je fakt na prd, mně přijde, že už začínám asi pomalu taky, ale furt se ještě statečně bráním!

Naší malé ještě občas trochu z nosu teče, ale to spíš, když dělá kraviny, ale není to nic hrozného. Rýma by měla být nakažlivá jen prvních pár dní a ptž už je to týden, tak prostě na cvičení dneska jdeme. Ona se hrozně moc těší, tak s ní musím jít, to jí nemůžu udělat, abychom zůstaly doma :unamused:

Já jí pořád po obědě nutím chodit spát, zatím teda usne, sice poslední dobou už dá jen tak hodinku, málokdy se stane, že dá 2,5-3h jako dřív, ale aspoň ta hodinka že jí pomůže a pak je OK, ale neumím si představit, že bych jí měla vzhůru celý den :grinning:
2. lis 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

u nás budíček opět v pět :confounded: . Leni, mě Eliška teď, jak Tobě Sofinka teď. Je to děsný nespavec od narození. Všem marodům přejeme brzké uzdravení.
2. lis 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, co ti budu povídat. Je šest a cítím, jak mě začíná tahat za vlasy a převaluje se a čeká až otevřu oko. Většinou vydržím do půl nebo do 3/4 a pak teprve pouštíme Červený traktůrek a začínáme fungovat. Zas usíná docela brzy večer, včera zalomila po půl 8, tak to jsem ráda, nemůžu mít úplně přepych :grinning: Vstávání je o to horší, že je venku ještě tma, viď?
2. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Bep, tak snad se z toho obě brzy dostanete :slight_smile: No u nás Krýša spí do půl sedmé, dopledne si zdřímne, to se pohybuje tak od dvaceti minut do hodinky a po o si zdřímne tak na hoďku a půl a pak už nespí. Večer se ho snažíme kolem půl osmé ukládat, ale to je větršinou jak z divokých vajec usíná tak kolem půl deváte deváté.

Leny, jestli Sophinka neprská, tak nevím, proč byste měli zůstat doma , jí se tam bude určo líbit
2. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero já včera taky napsala dlouhý příspěvěk a taky skončil někde. fakt mě ten M-soft už taky štve. ale on každý jiný provozovatel by byl tady dražší:frowning2:
já jsem ráda, že jsem sama s malou. konečně. ten jak jsme byli 5 dní i s manžou. tak ve středu jsme pracovali, ve čtvrtek byli celý den v Praze, v pátek Orca a na návštěvě, sobota Orca a na návštěva u nás a neděle návštěva u nás. tak jsem ráda že mám klid. za chvíli vyrazím na poštu pro zásilku fotek a budu si v klidu dělat album.
v Praze jsme dostali tip na obchod s technickými věcmi na děti a tak jsme tak jeli. mají všechno co je na dospělé a je to nádherné, ale ceny jsou jak pro dospělé. třeba kombinéze co neprofoukne a nepromočí se stojí 3000. to nedám. já když si za tuhle cenu koupím bundu tak ji nosím 3 roky, ale pro děti to fakt nemá cenu. jo a třeba goráčové zimní boty dva a půl:frowning2: ale ty prý se dají koupit na hatích za polovinu. tak to bych příští zimu i dala. ale jinak ty ceny síla :unamused:
2. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já jsem to nemyslela tak, že byste někoho měli nakazit. Jen jsem chtěla vědět, jestli už jste zdravý. :wink: Říká se, že rýma je nakažlivá první tři dni. I když pak ve školce stejně děti chodí s rýmou pořád. Takže se máme na příští zimu nač těšit. To budem rýmovat asi furt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky, tak já můžu být šťastná, že Kačenka spinká skoro do sedmi. I po změně času. Měl teda období, že se budila třeba v šest, ale to už je snad zažehnáno. To bylo tuším tak před rokem. Ale s tím odpoledním spaním mě to štve, že je fakt pak odpoledne na zabití. A včera to byl fakt extrém. A nakonec my jsme s manžou ty špatný, že ji to s ní neumíme a kdoví co ještě. Vezli jsme totiž ještě odpoledne naše do Vyskytný na hrob. A ještě jsem od mamky dostala ve dvě ráno docela "příjemnou" SMS, že ji nedáme prostor se ani vyjádřit atd. :angry:

Bep, právě že je blbý, že tady není pořádně žádná konkurence ohledně netu. A taky mně štvou, že nedokážou ani odpovědět na maila. Manžel jim napsal odbornou zprávu, kde se to seká (dělá v oboru, takže se v tom fakt vyzná), ale že by aspoň odpověděli, to teda nehrozí. A když nám to pak další den odpoledne během hodiny spadlo asi čtyřikrát, tak tam manžel ještě volal (samo že za svý peníze). Řekli mu, že o problému vědí, že se to seká snad někde u Dobronína. Během tohohle týdne prý budou mít nějakou novou součátku za několik set tisíc korun (to prý zdůraznili :grinning:) a že to opraví. Tak jsme zvědaví, jestli to do konce týdne bude ready. Když ne, tak tam manžel bude volat a bude požadovat nějakou kompenzaci, protože to máme předplacený na celý rok a rádi bychom dostávali stoprocentní služby. :angry:
Bep, to si pak člověk aspoň užívá klidu, když má tak nabitý program, viď? :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty se na to cvíčo taky převlíkáš, nebo jsi v normálním oblečení?
2. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme to cvíčo dneska nestihly, ptž malá spala do půl 4 a pak jsem musela k bráchovi do firmy, odjel jim na týden chlápek, co jim dělá překlady a komunikuje s Německem, tak jsem jim s něčím pomáhala. Je to teda hooodně velká bída s tou mou němčinou, ale doufám, že jim aspoň v něčem maličko pomůžu :unamused:
Jaké to tam jinak dneska bylo? Bylo hodně dětí?
Já jsem se ohledně té rýmy nějak neobořila, to né, jen jsem to myslela tak, že už tam půjdu s čistým štítem, že už se nebudu bát, že někoho nakazíme :grinning: To já nejsem taková cíťa :grinning: :grinning:
Holky teď mě totálně odzbrojila ta otcova pííííp! Já snad ani nemám sílu vám tady o tom psát... jen stručně. Jak se budeme stěhovat, potřebujeme na nové zaplatit rezervační poplatek. Jenže na to nemáme, tak jsme požádali mého otce, jestli by nám nepůjčil a on o tom s ní včera mluvil a ona mu řekla, že když máme na nové bydlení, tak že si na to máme sehnat kde chceme, že je to jenom náš výmysl, že bydlet kde máme a že pokud nám ty peníze půjčí, tak má jít rovnou bydlet k nám a že kde má prý jistotu, že jim ty peníze vrátíme! Takže vám na rovinu říkám, že tadle kunhůta už mi práh nepřekročí a je to člověk, který už mi ani nestojí za pozdrav! Jsem z toho hrozně smutná, je mi líto otce, nejsem na něj naštvaná, ale spíš mě mrzí, že skončil tak, jak skončil. Jediný problém, který v tom je ten, že jsem o ty peníze přijela říct já, ptž mě nesnáší. Teď mám strach, aby z toho neměl infarkt, je slabý na srdíčko a všechno v sobě dusí a pak bouchne. No uvidíme. Takže nikdy nevěřte tomu, že je rodina na prvním místě :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já si říkala, kde jste. Kačence jsem hned hlásila, že tam bude Sofinka, a vy jste nedorazily. :frowning2: Škoda, tak snad příště. Za 14 dní to odpadá. Měli tam kalendář s termíny až do konce školního roku. Nevím, jestli jsi ho taky minule dostala. Každopádně příště jdem zase. Začátek byl teda mizerný. Když jsme přišly do tělocvičny, paráda. Kačenka tam ještě před začátkem lítala s malými dětmi a byla spokojená. Ale pak tam zakopla o koberec a bylo zle. Začla brečet a už odmítala spolupracovat. Nechtěla vůbec s dětma cvičit. Naštěstí se to pak asi za čtvrt hodiny zlomilo a už to bylo fajn. :sweat_smile: Dětí tam bylo dost. Prý tam bylo i pár nových maminek. My jsme nebyli jediný, kdo přišel dneska poprvý.
Leni, to s tátou mě mrzí. A doufám, že bude v pořádku. :wink:
2. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se stlao něco podobného, měla jsem rozepsaný příspěvek o debatě s manžou ohledně krýšovi výživy a před odesláním to spadlo a bylo po příspěvku :frowning2:

Vero, tak jste si to užily, tak hlavně že to Kačenku přestal bolet a pak už to bylo fajn

Leny, tak něco takovýho může říct člověk s inteligencí domácí drůbeže. To se Ti nedivím, že k ní máš takový vztah jako máš, táta to nemá asi lehký, no je to dospělej chlap, tak si to musí porovnat
2. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, Kačenku to určitě bolet nemohlo. Jen prostě byla rozhozená. Je to taková cíťa. Dost všechno prožívá. Teď nemyslím bolest, ale spíš emoce. Prostě se potřebovala adaptovat a zvyknout si na společnost. Budu s ní muset chodit pravidelně. A asi to risknu a budem chodit v pátek i do Orcy na zpívání. Potřebuje to jak sůl. Kdyby pak měla najednou začít chodit do školky, tak by začátky byly nejspíš dost krušný. I když doma se vždycky těší, ale jak přijde na věc, tak je poserka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a my ty peníze chtěli jen na 2-3měsíce. Ale kdo může říct, že kdo ví, jestli by se mu peníze vůbec vrátily??? No nic, dneska řeknu otci až přijde, že jen doufám, že se k tomu postaví úplně stejně až přijde ta její neschopná krabice s mastnou ofinou, že potřebuje byt na severu, kam se teď odstěhovala. Ona svým koupí, to oba nutně musí mít nový notebook za 25tisíc aniž by ho potřebovali atd., ale tam je fakt problém se mnou. Ona ví, že mě má otec rád a že o mě často mluví, nebo spíš asi mluvíval a asi na mě žárlí a chce nás tímhle odtrhnout. Je blbá, to ví celá rodina a všichni otce litují, jenže on nemá kam jít a to je ten problém, že si nemůže dupnout. Ale i na ní jednou dojde :angry:

Verčo, jdete v pátek? Já jsem nad tím totiž taky přemýšlela. Tak kdybyste šly, tak my bysme se přidaly k vám. My jsme totiž byly v neděli v CP na pohádce a měla jsem sebou i ségru a tak se jim pohádka líbila, že jsme musely po O znova. A byla pěkná, dokonce tam i děti tancovaly, což nebývá u každé, ale tím víc se to líbilo.

Já jsem si na M-Soft udělala názor před pár lety, když jsem se tam byla jen na něco zeptat ohledně netu, jak tam seděl nějaký frajer rozteklý po křesle a tvářil se jako co ho to otravuju a že se na tu samou věc z našeho baráku už někdo ptal a že jako to víckrát opakovat nebude. Do toho za mnou utekl nahoru pes, tak to štítivě prohlásil, abych si toho psa odvedla a od té doby jsem tam nebyla a řekla, že radši budu bez netu :sunglasses: Oni totiž hrozně zneužívají toho, že maj na určitých místech monopol :angry: :angry:
3. lis 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máme problém my tu, M-soft už tu měl router jinak nikdo, tak jsme šli k nim, jinak by nás to stálo tisíce právě za ten router. Ale to jejich jednání je fakt hrozný, oni se prostě neumí chovat.

Tak se holky třeba budeme v Orce střídat :slight_smile: I když uvidíme, jestli my tento týden půjdeme.

Jinak opětovně zkusím popsat story krýša a výživa a debata s manžou. Včera totiž přišel od doktora v čase, Kdy křýša obědvá tu masovo zeleninovou směs. Tak sme mu řekla ať ho nakrmí, že já začnu vařit o. No a Krýša s kouskama moc nekamarádí, tak to bylo "zase mu dáváš kousky, když víš že to nejí" já "a jak se to jako naučí" on "no až ude chtít, tak si řekne, chleba mu taky cepš a nechce ho " já "a to si jako myslíš, že jednoho dne se Krýša probudí a řekne si, že bude baštit už protentokrát s kouskama a chleba, si musí zvykat ne" on "ale nějaký firmy mají kousky až od desátého měsíce a krýšovi je 8" já "tady na skleničce máš ukončený 8. měsíc" on "ukončený osmý měsíc je až je mu 9 a víc" no a takhle pořád dokola, nakonec jsem ho z kuchyně musela vyhodit, jinak bych asi po něm hodila nějakej hrnec. Supěla jsem jakolokomotiva a došla jsem k závěru, že v určitých ohledech jsem fakt ráda, že manža je přes den v práci :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já opět dočítám, takže budu reagovat trochu zpětně...

Wjeru - jo mám rovnátka od května ... rovná se to dobře...čištění zuzbů mě rozčiluje, ale jinak se těším na krásně rovné zuby...to byl můj sen :slight_smile: , pak mi ještě moje zubařka vymění nějaké tmavé plomby za světlá a bude to dokonalost sama ....teda ty zuby :grinning:

Vero - chodím k Brožový - chodí tam sposta ženskej, má i normální porodní ambulanci...
Je to asi tak, že když neni problém, tak tě zbytečně nehoní na prohlídky...ale kámoška měla rizikové těhu a chodila mám dojem ze začátku každý týden, pak co 14 dní a pak zase po týdnu...
No já jsem monitor v porodnici nestila...malej se narodil trochu dřív...byla jsem objednaná na středu a v pondělí ráno byl na světě :grinning:

Koč - mě nějak Brožová nevadí...každý doktor má něco...

Leni - v Tescu maj dobrý věci a na holčičky je to tam úplně suoer :wink:

Marodům přeji brzké uzdravení

Jinak u nás to spaní taky nic moc...
Rudík spí už ve velké posteli, v postýlce nechtěl být ( ty byl cirkus ). Takže večer a odpo usávám...celkem to jde...nejdýl do 20 min.spí. Jen mi vadí, že táta neni vytrvalej a radši mě po 5 min. zavolá ať ho uspím :angry: . No chodí spát v 8:45 a ráno klidně ve tři nejdéle v pět vstane...teď jsem na něj trochu vyzrála... když začne kolem třetí kňourat, tak vlezu k němu...někdy hned vytuhne ( to pádím do své ), někdy mě potřebuje tak ležim s nim, ale hlavně je to tak do půl sedmé :sunglasses:

Tak zatím pa
3. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já v pátek ještě nemůžu. Jsem tenhle týden v práci. Ale příště bych ráda šla. Jestli zas do té doby neochoříme. To bychom se ještě předtím mohli vidět v pondělí na cvičení. :wink:
O těch pohádkách v CP jsem taky uvažovala, akorát mě odrazuje, že je to o víkendu a to tam bývá dost lidí. Já tam nejradši chodím nakupovat ve všední dny, kdy je tam celkem klid.
A co se týká té ženské od tvýho táty - no coment. :angry:
A gratuluju k bydlení. Je to určitě lepší než to, co máte teď. Když tam bude zahrádka, tak to bude malá v sedmým nebi. :slight_smile: A je to na okraji JI, takže blízko přírody. A spojení do města taky super. :slight_smile:

Wjeruš, něco prostě s chlapama neřeš. :wink: Já mám v tomhle směru teda docela chápavýho manžela. Ví, že si všechno ohledně dětí dost prostuduju, takže věří, že to dělám správně. :sunglasses:

Zuzi, už dopředu závidím rovné zoubky. Já jsem poslední dny taky dost nahlodaná, že to možná jednou podstoupím. Štve mě, že se stydím před foťákem usmát.

Tak už mám zas na Brumlovi (značkový sekáč na netu) rozdělanou objednávku za 500. Ale mají tam ode dneška zas velký slevy, tak kdo by odolal, že? A tentokrát jsem objednávala hlavně pro mimíska a jen jedno tričko pro Kačenku. :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, teď jsem ti koukla do albíčka. Ta nová židlička v zelenkavé barvě je krásná. :slight_smile: Já jsem poslední dobou ulítlá na zelenkavou. :grinning:
3. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak zase jsme na sněhu:slight_smile: co se dá dělat.
před chvilkou mi psal manža že jim do práce dorazili roušky kvůli té chřipce a budou se dělat nějaká opatření a někteří lidé prý budou pracovat z domu. je to děs. a to co se děje na té Ukrajině.....
no snad to té naší zemičce a Jihlavě kor vyhne obloukem pěkně velikým.....
3. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero a díky za tip na Brumlu:slight_smile: asi taky budu objednávat:slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je den :frowning2:
moje auto hlásí nějakou poruchu a zablokovalo se do nějakého zvláštního režimu. oprava prý bude tak za desítku co jsme mluvili se servisem.
a teď přišla výpověď od nájemců z bytu. takže od prosince máme prázdný byt a platíme inkaso navíc :unamused:
takže kdybyste náhodou věděly o někom kdo hledá pronájem 2+1 v Jihlavě tak dejte echo :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero díky, asi jsme na tom stejně. Uvědomila jsem si, že toho spoustu obědnávám v zelené (i hrníček, nočník a tak). Jen oblečení teda moc není :unamused:

Bep, to máte teda smůlu. Snad t aoprava bude stát míň než víc. Škoda, že Ti nájemci nedali výpověď před měsícem, to sháněl pronájem kamarád. Ale už ho našel. Co ta rýma, už jste na tom s malou líp?

Té chřipky se taky začínám bát, hrozně moc. Doufám, že se nám vyhne jakákoliv chřipka nejen ta prasečí
3. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru mě hrozně pobavila odpoledne ta představa vaši konverzace :grinning: Já si taky hodně nastuduji, ale hodně taky už porušuji, což je mi jednou za čas dost líto, takže pak si zas hraji na pedanta, no furt dokola :unamused:
Ten sníh je dost brut, hlavně to není ani sníh, byly jsme odpo s malou ve městě pro chleba - vymýšlím procházky tohodle typu, abysme se aspoň trochu zabavily a přišly jsme domů celé promočené, brrrr. A bude hůř :frowning2:
Bep, když se to s..., tak se vším všudy. A proč jsem si myslela, že jste ten byt tady prodali? Vůbec mě ani nějak nenapadlo, že jste si ho nechali a pronajímáte ho. My kdybychom na to měli, tak si tendle taky necháme a pak bychom ho dali děckám, ale bohužel, ale neva, stejně se těším :grinning:
Dnes jsem v Camile viděla letáček na školku nad Billou, ale byla tam webovka něco jako skola-dominicek nebo taknějak, jsem si říkala, že si to 100% zapamatuji a prd a nevím nic. Nevíte někdo? Ale není to ta elitní školka, myslím ty webovky. Nebo si tam zítra hold udělám zas procházku a tentokrát bych si to musela napsat :unamused:
Jdu taky mrknout na Brumlu, to jsem neslyšela, já valím jen MMB a tím jsem si zatím vystačila :grinning:
3. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek