• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Leny já asi zrovna spadla z marzu, ale nějak mi ušlo že se stěhujete. Kam?
jinak byt jsme si nechali a to buď pro děti nebo pro nás aby jsme to měli kousek do nemocnice na starý kolena a děti si udělali s baráčkem co by chtěli... :sunglasses:
3. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, je to taková čirá náhoda, jeden den jsme se jeli podívat na baráček, zkusili jsme dát byt do realitky a hned první lidi si ho berou, takže půjdeme do nového :wink:
Vložila jsem do alba ten kalendář, co se tu s ním babrám :grinning: Zatím jen pár listů, ale to půjde :grinning:
3. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to byla rychlovka. a kam se sunete do baráčku jeslti můžu být tak zvědavá?
a jdu na to album
3. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len to je nádherný!!!!!!!!!!!!!!!! vůbec nechápu jak tohle někdo dokáže. fakt moc krásný!!!!!!
3. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, čas od času na Brumlovi hodí slevy 50 % a víc. To se už pak celkem vyplatí. A jsou výhodný i ty Outlety.
Kdyby se někdo objevil, kdo by sháněl podnájem, dám vědět. :wink: S tím autem mě to mrzí. My jsme letos taky narvali do aut hodně peněz, tak doufám, že aspoň dva roky do nich nebudem muset moc investovat. A to bychom rádi za ty dva roky koupili jedno lepší auto s klimačkou, abychom s ním mohli jezdit i na jih.

Wjeruš, já teda objednávám Kačence hodně růžový, ale zelenkavá se mi fakt líbí. Vlastně máme i zelenkavý hluboký kočár. :grinning: A je fajn, že je to neutrální barva, takže ji můžou mít kluci i holky. :sweat_smile:

Já nevím, ale já teda tu chřipku moc neprožívám. Přijde mi, že je to taky strašný novinářský boom. Neříkám, že je to dost nepříjemný. A co se týká roušek, tak jsem někdy četla, že jsou stejně na dvě věci. Roušky, co nosí lékaři, by měli chránit pacienty, kteří jsou právě oslabení, aby nedostali nějaký bacil od doktorů. A opačný efekt to nemá. Takže zdravý lidi, kteří nosí roušky, by to stejně neochránilo. Aspoň tak to jednou psali v novinách.
3. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, kalendář super. :slight_smile:
Já teda myslela, že je to ta elitní školka. O Dominičkovi jsme neslyšela. Tak pak dej vědět, jestli to zjistíš.
3. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, třeba dnes nepochodíme u tchána a řekne nám, že máme smůlu a na chalupě přechodně bydlet nemůžeme, tak se vám do podnájmu třeba nasáčkujeme my :sunglasses:
4. lis 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Leni, tak na to bych já neměla, máš ten kalendář fakt krásnej :slight_smile:

Tak kulišák byl dnes poprvé v ohrádce. Je nějakej mobilní a zajímají ho věci, co by samozřejmě neměly:slight_smile: A taky už jde na kolínka, sice dlouho nevydrží, ale na chvilku se na ně dostane, pak je vždycky překvapenej, co se mu to povedlo a rozkoukává se:grinning: Včera jsme teda měli šok, protože mi Krýša schrastil z přebalováku. :frowning2: Jen jsem ukročila vyhodit plínu a slyším šelest a už jen vidím jak dopadá. Naštěstí při nás stáli všichni svatí, protože dopadl na polštář a na ruce a kolínka, vůbec se neuhodil do hlavičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Řval teda jak tur, myslím částečně taky šokem, co se to stalo. No apak řval, protože chtěl, aby ho manža pořád choval a zpíval mu, tak jsme to nějak přestáli.
4. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Wjeru to jsou ale zážitky. já bych se asi zbláznila. ale je to teď fofr. malá sedí na gauči a jen se otočím tak je na břiše a hlava jí visí dolů a chce chytit hračku na zemi. my ohrádku ještě nesestavili, ale stojí v chodbě. malá se jen plazí a na kolena nejde. když je u čeho tak stojí a včera už tak nějak zkoušela když jsem jí držela dávat nohy dopředu tak to vidím že spíš budeme chodit. no uvidíme.
jinak jsem si myslela, že už budeme obě dobré, ale stále hucáme. ach jo.
4. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme jako ohrádku cestovní postýlku :slight_smile: Třeba bude Sára rovnou chodit a kolínka vynechá. To Krýša je línej a takovej pohodář, ten si myslím nestoupne ještě nějakou dobu :wink:
4. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, my jsme taky používali cestovní postýlku místo ohrádky. A Kačence se v tom docela líbilo. Zkoušela si v ní stabilitu. Když si kecla na zadek, tak ji to nebolelo tak jak v postýlce a neuhodila se ani o šprušle. :grinning: :grinning: :grinning: Dřevěnou ohrádku jsme kupovali až po přestěhování do baráku.

Bep, tak ať i ten kašel brzy přejde. My ještě trochu pohucáváme dodneška. :unamused:
4. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se vám holky musím pochlubit co jsem vymyslela brouzdala jsem tak po internetu a hledala samolepky na zed vypadá to moc pěkně dá se to přelepovat a není to zas až tak drahý ale budu to kupovat až budeme v novým abych přesně věděla co se tam hodí a jak tak brouzdám najedu na samolepky na notebook :sweat_smile: pořád přemýšlím co originálního manžovy koupím a tohle mě teda uplně nadchlo samolepka bude uplně na míru zadala jsem značku a bude tam mít naší fotku nojsem na to zvědavá držte pěsti aby to vyšlo původně se mi líbila samolepka vypadal by jak kamenej ale nakonec jsem zvolila fotku to se mu určo bude líbit :grinning: :wink:

jinak jak tady tak píšete o pokrokách svých ratolestí tak to já taky musím trochu přidat Davídka mám na zemi na dece většinou pořád aby měl dost prostoru a já neměla strach že mi někde schrastí a představte si jakej je šikla naučil se válet sudy tak se dostane skoro všude už mu je obyvák malej :grinning: na kolínka se tak trochu postaví ale pak sklouzne dozadu a chodí teda jak rak to samí jako Gábi asi už si moc neodpočinu.

leny moc vám přeju at vám to v pohodě vyjde a nebud smutná z prvního nezdaru kdyby to šlo hladce tak by to bylo podezdřelí ale vy to určo v poho zvládnete a budete brzo v novým :grinning: :frowning2:
4. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, to je super nápad, to určo manža ocení, je to fakt originální
4. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, to je dobrý typ, až jednou budeme mít ntb, tak bych to na to taky mohla nechat udělat :slight_smile:
Hele, ty vaše děti se nějak rozjely, neeee? To je moc dobře, dělám si srandu, jen ať šmejděj, musí ten svět přeci nějak poznat :wink:
Vero, já do té Orcy zkusím jít už zítra, risknu to a buď se po... nebo to zvládneme, ale doma je to fakt děs. Včera na půl 7 s ní jel chlap na bazén, je jí to doma dlouhé, tak aby se aspoň vyřádila a prý tam lítala a křičela radostí, takže jí to prospělo, což jsem ráda :grinning:
Nevíte někdo jak je to cvičení v Sokolu?
5. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,my jsme dnes opět v Brtnici u našich:slight_smile: Cesta dobrý, jen byla mlha a ta objížďka už je dost rozbitá, takže jsem jela fakt 30, ale je to jen kousek Krýša nám tu celý dne dělá traktůrek, má zas traktůrkový den. A už to tu pěkně prošmejdil, ségra se divila, jak leze a to ho viděla naposledy v pondělí
5. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, určitě běžte. Já fakt zítra nemůžu. Snad nám to příští pátek vyjde. Věřím, že to Sofince je doma dlouhý.

Wjeruš, hlavně že jste dorazili v pořádku. :wink:
5. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes posadila malou do postýlky a telefonuju s mámou a najednou se malá chytla a stojí. takže o víkendu musí jít postýlka dolů. takže v noci budu muset vstávat a dávat jí tam normálně ze země a ne z postele jak jsem zvyklá.
5. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jsme se jednou bavili že je tu nás víc co známe Dušana Kučeru, tak před chvilkou mi přišla od něj SMS, že mají Rozárku, narodila se dnes v 8:30 a má 3,28 kg.
5. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, zrovna dnes jsem se o ní bavila s kamarádkou, tak říkala, že prý má jít Radka císařem, že měla malou otočenou. Tak ani nevím, jestli teda šla nebo ne.
5. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím, měli termín až 19 listopadu, tak jestli císař stihli nebo ne. Jinak jsme se o víkendu bavili s manžou jaký bude asi mít malá Kučerová jméno (Oni ho nechtěli prozrazovat) a já tipovala Isabellu nebo Rozárku:grinning: To se manža divil, když mi ráno volal.
5. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem asi jediná, kdo Kučerovi nezná. :sunglasses:
5. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero neboj nejsi sama já je taky neznám :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím, že to vůbec, ale vůbec nevadí :grinning:

Holky, tak jsme včera byli za tchánem, tak máme azyl na přechodné období, což jsem ráda, prý tam bude mít veselo, tak se asi těší i on. Já se toho teda bojím, ptž nevím, co budu s malou dělat celé dny, kord jak se narodí druhé, to mezi lidi nebudeme moct, ale přislíbila švagrová, že si vezme dovolenou, pak povolám maminu a nějak to budeme muset skloubit. Jen nevím, jak budou zvládat naše kroužky :grinning: :grinning:
I peníze nám půjčí, s tím neměl absolutně žádný problém, jen že je v lednu potřebuje vrátit, což snad vyjde, snad se to neprodlouží. Tak jsme rádi a teď o víkendu budeme mít malou na hlídání u bráchy, tak tam asi něco pomalu dovezeme nebo aspoň něco přeberu doma, abych věděla co a jak a pak se to bude blížit svinskými kroky :sunglasses: :grinning:
6. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš leny že to nakonec půjde nám se to taky kvapem blíží tak ti pak poreferuju jak to půjde aby jsi se měla na co těšit :wink: :grinning:
6. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky, vy jste se do toho stěhování daly:slight_smile: A já si stěžuju a to jen vyřizujeme refinanc hypotéky:grinning: To u vás je veseleji
6. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, ty to máš ale s tím rozdílem, že nejsi hroch a nemusíš se bát, že se nedostaneš kvůli sněhu do porodnice :grinning:

Wjeru, zase budete mít víc peněz měsíčně, ber to z tý lepčí stránky. Sice je to teď vopruz, ale pak to budete přehazovat vidlema :wink:
6. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny :grinning: :grinning: :grinning: Jo jo, to nebudem vědět, co s pěnezma, naděláme si fotbalový družstvo a manža se dá konečně do nějaký tý trenérský třídy :wink:
7. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, byli jste včera v Orce? Je super, že máte přechodný bydlení. Přece jen se to ubírá správným směrem. :wink: Určitě to s malou zvládnete, až se mimčo narodí. Pokud budeš mít někoho na výpomoc, tak to bude určo OK. :wink: Já bych teda taky ráda, kdyby po porodu malá chodila pořád mezi děti. Tak snad se toho babičky ujmou.
A s tou sněhovou kalamitou - určitě to dobře dopadne a zrovna až budeš rodit, bude sjízdnost silnic dobrá. Já mám termín až měsíc po tobě, ale taky může být sněhová kalamita. Někdy i v březnu bývá sněhu až nad hlavu a do HB je cesta horší jak to JI, ale věřím, že to bude dobrý a do porodnice se dostanem v pořádku.
7. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to my si z toho děláme srandu, ale pak by mi asi moc do smíchu nebylo, to je jasný :sunglasses:
Malá před chviličkou odjela s bráchou pro švagrovou a jedou k nim, jela na prázdniny :grinning: Tak jsem je napakovala jako kdyby jela na měsíc a ne na jednu noc, ale zas už u nich rovnou něco nechám, abych to nemusela stěhovat - zas o krám v baráku míň :grinning: :grinning:
Vero, v Orce jsme byly, potkaly jsme se tam s Wjerkou, tak se tam malé moc líbilo a chtěla bych jí tam v ÚT poslat se švagrovou znova. Takže teď je moje vize, že bychom chodily přes zimu Po na Seifertku, St do Sokola a Pá do Orcy. Jestli to teda bude v mých silách, samozřejmě. Ale trochu se bojím, že si na to pak zvykne a jak porodím a nebude mět s kým chodit, tak aby nebyla protivná. No uvidíme.
7. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek