• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Tak jsme dnes Krýšu naprosto zlikvidovali. Po plavání chrněl tak od čtyřech do půl sedmý a v osm šel spinkat zase :grinning: :grinning: :grinning: Dneska už plaval pod vodou s mamkou, ale budu si muset koupit ty brýle. Strašně mi trvalo než jsem otevřela oči a viděla jsem stejně prd.

Tak já mám kaledáře nahraný na 24print, tak se těším až dojdou :wink:
7. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru a jaký máš nakonec? Dáš si je do albíčka, ať ti je můžeme taky omrknout? :wink:
7. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, nám by měly kalendáře dorazit příští týden. Hodně rychle to vytiskli, Takže ty je budeš mít taky příští týden, nejpozději za dva týdny. :wink:

Leni, já bych s malou ráda chodila v po a v pátek. To si myslím bude stačit. Ty už ses informovala na toho Sokola?
7. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tos mě Vero fakt navnadila. Ve fantasy fotu mě trochu zklamali na fotky mají 40 dní, tak snad je do Vánoc stihneme, tak aspoň na ty kalendáře se můžu těšit:slight_smile:

Leny, já použila šablony z babinetky, takže nic vlastního jsem nevytvářela, jen jsem tam naflákala fotky, tak se s tím ani chlubit nebudu. Nicméně babičkáma prababičce se myslím zavděčím :wink:

Tak to se asi budeme v orce potkávat. I když mě to tam poslední dobou štve teda to hraní, plavání je perfektní. Na ten náš věk chodí hrozně dětí, takže teď v pátek když jsme odcházeli, tak jsme čeklai v chodbičce, než jsme se dostali na recepci a ani to hraní není tak příjemný, když je tam tolik mamin s dětma. Jenže nikde jinde pro tak malý děti nic není :unamused:
7. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero a ty máš co za kalendáře, ty máš ty samé, co Wjerka? Vy jste tajemný, nic nevím :confused:
No zjišťovala jsem kdy to je a půjdeme se tam příští týden podívat, ptž tento to nebude kvůli tomu sv. Martinovi. A to stejně radši půjdeme na průvod a ohňostroj, už se těším :grinning:
Wjeru, za nás to bylo to samé. Na ty maličkaté chodí hodně mamin, pak už se jim tolik nechce nebo jsou tak otrávené z toho množství, že na ty větší moc nechodí. Nás tam pak bylo tak 10? Přesně nevím, nepočítám to, ale dalo se to. Jen tam je vždycky dost vedro a teď tam zas byla maminka, co furt chodila a zavírala okna, asi aby jí neofouklo :angry:
7. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, já použila tahle šablony:
http://babinetky.blogspot.com/search/label/%C4%8C%C3%ADseln%C3%ADky%20na%20kalend%C3%A1%C5%99%202010
S gimpem jsem začala, tak to neumím a kdybych ten kalendář měla dělat sama, tak ho ještě příští rok touhle dobou nemám hotový. Jsou tam teda některý měsíce na můj vkus dost přezdobený a kýčovitý, ale babičkám s to bude líbit a bylo to bez práce, tak to až tak neřeším
8. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Wjeru, na ten jsem taky koukala, jak jsem stahovala šablony, ale pak jsem si nemohla ani vzpomenout, kde jsem ho viděla. Je to šikovný, když s tím někdo fakt moc neumí, že tam jen nafláká fotky a hotovo! Na kolik vůbec u toho 24Print vyjde? Já budu dělat asi víc "druhů", chci udělat i mému otci, tak tomu zas udělám se ségrou, aby se nemusel dívat jen na tu naší a bráchovi udělám s oběma. Ale základ nechám stejný, budu měnit jenom fotky a prdím na to.
8. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já mám kalendář od mojí kámošky. Dělává ho známým. Jen jsem jí poslala fotky a ona mi to přeposlala komplet celý. Já jsem to jen nechala vytisknou na 24print. Mám to bez práce. Na vlastní bych se asi nezmohla a ani na to nemám nějak čas. A kámoška má kalendáře fakt pěkný. Je na to šikovná.
8. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tos vlastně psala, viď, že ti dělala i minulý rok, úplně jsem na to zapomněla. Jdete dneska na cvíčo odpo? My 100%, malá už se zas moc těší a tentokrát už snad to setkání s Kačenkou vyjde :grinning:
9. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. nevíte jetli je zase vítání Martina? ten pochod s ohňostrojem?
9. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak vám musím napsat, že Eliška začíná chodit, samozřejmě má zatím hodně pádů, ale je to roztomilé :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOc tak gratulace. je to šikulka.
9. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já se chystám, ale záleží na naší cácorce, jestli nebude spát. Včera jsme měli trochu náročnější večer. Nastřihla jsem jí konečně dudlíka, že si bude postupně odvykat, ale byla z toho asi nějak nervozní, takže místo před osmou usnula až v deset (po dvouhodinový hysterickým výstupu jsem ji nakonec nějak uzpívala ukolíbavkama) a ráno byla vzhůru docela brzy, takže jí dvě hodinky chybí určo. Tak nevím, jestli nakonec po obědě neusne. Babičce jsem vzkázala, aby ji dala spát co nejdřív, aby se do tří vzbudila (já jsem dneska ještě v práci). Když si to protáhne dýl, tak to cvíčo nestíháme. :unamused:

Bep, Martin je. Od 17 h vychází průvod od brány a pak by měl být ohňostroj. My se letos zase chystáme, i když mám obavu, že z ohňostroje budu mít opět kulový, protože ho strávím s Kačenkou v nějakým obchodě. Loni začla hned při těch ránách brečet, takže jsem zapadla do nejbližšího krámu.
9. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, velká gratulace! Tak seš dojatá, viď? To je krásný! A odteď už to bude jenom frmol :grinning:

My na sv. Martina taky jdeme, minulý rok malá na ohňostroj koukala s otevřenou pusou, přišlo mi, že snad ani nedýchala, tak jsem měla na kahánku, ale máme to natočené. A jak to skončilo, tak chtěla ještě :grinning: :grinning: Tak doufám, že to letos bude zase taková paráda.

Vero, tak uvidíte. Malá mi teďka usnula, tak počítám, že tak hodinku dá. Včera se vrátila z prázdnin od bráchy a dnes je taková rozladěná, byli na bazénu, tak doufám, že na ní něco neleze. Spíš je to ale jen jak se vrátila do domácího prostředí a zas jí to hned přejde.
9. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak bychom dorazit měli. Kačenka neusnula, manžel s ní za chvíli pojede busem do JI. Tak se na cvíču potkáme. :slight_smile: Snad bude Sofinka v pořádku. Teď člověk fakt neví, kdy zas bude rýmovat. :unamused:
A závidím ti loňský ohňostroj. Já jsem z něj měla akorát rány, co byly slyšet v obchodě. :grinning:

Koči, já ti zapomněla poblahopřát k šikovné holčičce. :wink:
9. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cvíčo dnes naprosto super. :sweat_smile: Nato, že Kačenka byla dost ospalá, byla fakt hodňoučká a pěkně spolupracovala. Měla jsem z toho velkou radost. A jsme rádi, že jsme zas viděli Sofinku. :slight_smile:

Dneska večer Kačenka začla opět v postýlce vyvádět a protestovat. Ale naštěstí to trvalo asi jen pět minut a vytuhla. Už byla asi pěkně hýn. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem ráda, že takhle rychle usnula.
9. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem si na poště vyzvedla kalendáře. Jsou opět super. :sweat_smile: Určitě budou mít u stromečku úspěch.
10. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Koc to je nádhera, když Ti Eliška udělala takový pokrok, to moc gratuluju.

Já jsem jsem nějaká nachcípaná. Včeras mi teda bylo dost blbě, zvracela jsem a průjmovala. K tomu ještě u babičky měnili okna, takže jsem měla na službě dědu i jejich zmetka psa. Dneska už aspoň zažívací potíže ustoupili, ale cítím, že na mě něco leze. Tak snad se dám dohromady. Ale je mi fakt o dost líp
10. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už chci jaro a sluníčko!!!!! jsem úplně bez energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Wjeru tak rychlé uzdravení. já se stále s nachlazením plácám a už je to nepříjemný.
10. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak ať se brzy uzdravíš. A co malej? Ten je v pořádku?

Leni, už jsi byla na cukrovce? Já jsem byla dnes v poradně a pak jsem se šla objednat do Ledie. Jdu za 14 dní. A další poradnu mám za 3 týdny. Dneska jsem poprvý viděla toho druhýho doktora. Je celkem sympatický. Ale na příští kontrolu mě sestřička objednala na středu, takže opět k Poustkovi. Jsem celkem ráda. Přece jen v něj mám větší důvěru.
10. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Krýšovi trochu teče z nosu, ale zatím je OK. Já taky jsem na tom o dost líp a teď je potřeba, abych neostonala,musím pomoct doma sestře s mamkou a vozit ji do nemocnice.

Jinak jak mi bylo včera špatně od žaludku a zvracela jsem, tak babička stihla zavolat k našim, že prý jsem asi zase těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep to jaro bych brala taky, mě osobně by stačila zima jen na Vánoce :wink:
10. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tamtamy bijí rychle, co? :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať se co nejdřív uzdravíte.
10. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru :grinning: :grinning: :grinning: Ony prý ty virózy zase teďka řádí, tak přemýšlím, jestli vůbec do Orcy v Pá půjdeme nebo se na to radši vyprdneme..
Vero, já doufám, že paní udělá příští hodinu vážně víc cvičící, aby se ta naše hyperaktíva stačila pořádně vydovádět a pak zas nebulela, že už to končí a že chce ještě cvičit :grinning: Je mi jí vždycky pak hrozně líto :frowning2:
Bep a bude hůř, zima bude pekelně dlouhá :angry:
10. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tos mě moc nepotěšila. U nás zatím nikdo nezvracel. Ani nikdo ze známých. :unamused:
Kačence se to cvičení minule moc líbilo. Myslím, že taky kvůli těm barvičkám. Teď je na ně dost ujetá a popisuje všechno, jakou to má barvu. :grinning:
10. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ona tam bývá každá hodina jiná, což je pro ty děti taky dobré. No v Po tam jdeme zas 100% znova.

Jinak na cukrovce jsem byla zrovna včera a doufám, že třetí už vážně čekat nebudeme :grinning: Ženská stejně protivná jako před léty, namíchala mi drink, nabrala krev, poslala na hodinu domů, jenže tam se mi z toho udělalo nějak špatně a zdržela jsem se na WC a přišla o pár minut dýl, tak na mě vyjela, že kde jsem, přitom jsem tam měla být v půl a bylo 32, když jsem tam přišla a ona vylezla asi za 5min. A já že je teprve 35 a ona že mi jdou špatně hodinky :confused: a že jak si to představuju, že todle nemá smysl a je to zbytečná práce a kde jsem se to teda zdržela. Tak jsem jí už ostře odpověděla, že jsem se zdržela na záchodě, co s tím jako teďka mám asi tak dělat! Tak zmlkla, nabrala mi krev, dala zas zkumavku na moč a za hodinku jsem si dala repeté. Takže žádná hitparáda, ale mám to za sebou, ufff.
Jen mi přijde, že se malá od včera nějak moc nehýbe :frowning2: :frowning2:
11. lis 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak snad se Ti to jen zdá a vše je v pořádku. Hlavně, že jsi přežila cukrovku, to fakt není žádná slast. No my do Orcy nejdeme ani na plavání. Máme jet ke tchánovcům, já jsem na vážkách jestli pojedu a jestli tam zůstanu celou dobu. Manža tam chce jet v sobotu a přijet ve čtvrtek. V pondělí musíme do Brna na rovnátka a k zubaři, tak přemýšlím, že bych jela v pondělí z Brna domů a manža tam zůstal do čtvrtka. No uvidíme, možná budeme muset zubaře přesunout i kvůli zdravotnímu stavu
11. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Wjeru ať je bro líp :wink: .

Leni, ta cukrovka je hrozná...já tam taky byla...a ten drink...no hnus...takže ti rozumím...malá asi jen odpočívá :wink:
Pádím vařit, ozvu se zítra :sunglasses:
11. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny neboj všechno bude dobrý mě se pořád zdálo že mi tvrdne břicho u Gábi jsem to neznala neboj ona tě zas kopne a kdyby ne tak volej doktora ten tě vezme určitě a určitě se na tebe nebude zlobit je lepší tam jít víckrát než něco zanedbat držím pěsti
11. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi mně to sladké docela i chutná, ale je strašné, jak to člověk musí vypít celé. Je zvláštní, že u prvního těhu mi to namíchala do menšího množství vody a tentokrát mi řekla, že to nejde, že je to množství stanovené a hotovo! No ale jak jsem byla na lačno a šla pěšky domů na tu hodinku, tak se mi to popralo ve střevech a bylo to :grinning: a ono pro to neměla vůůůbec pochopení, no chápete to? :grinning: :grinning: :grinning:

Jako ona malá občas kopne, ale není to jak před pár dny, že se mlela furt. Já si zas říkám, že to může být třeba tlakem nebo počasím a že odpočívá. Člověk taky nemá pořád chuť se hýbat a poskakovat, že! No uvidím, každopádně se hlídám :unamused:

Wjeru a tebe ty střevní drží pořád?
11. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek