• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Mně teda ten glukozový roztok taky chutnal. Vůbec mi to nepřišlo tak strašně sladký, jak to popisují některý holky. A to jsem zvyklá pít všechno bez cukru. :grinning: Mně to vůbec nevadilo až na to, že jsem nesměla až do desíti nic pít. To je pro mne nejhorší z celýho testu. Já jsem zůstala celou dobu v nemocnici, měla jsem s sebou knížku a většinu času jsem pročetla. Teď to udělám asi podobně. Ta paní v laborce je sice taková ráznější, ale já s ní naštěstí problém neměla.
Leni, já jsem u Kačenky dostala velikou sklenici - tuším, že to byl asi půllitr. Mně se občas taky zdá, že některý den se mele mimčo víc a některý den jen občas kopne. Ale když cítím aspoň nějaký pohyby, tak to beru, že je vše OK. Neboj, určitě je všechno v pořádku. :wink:
11. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já si akorát furt říkám, že chudák mimísek. S Kačenkou se poslední dobu furt akorát nervuju a rozčiluju, takže to musí mít nějaký dopad i na miminko. Když jsem čekala Kačenku, tak jsem byla naprosto v pohodě. Tak doufám, že mimísek si z toho odnese aspoň ponaučení, že má být hodný a má poslouchat. Kačenka je většinou přes den v pohodě, ale v postýlce fakt vyvádí šílený psí kusy. To se vždycky akorát tak rozčílím. Stejně jako dneska po obědě. A zařekla jsem se, že od zítřka nebude chodit po obědě spát, protože se nehodlám zbytečně rozčilovat. Stejně vyvádí i večer, když má usnout. Fakt děsný. A o oblíkání ani nemluvím. Vždycky nám to zabere aspoň půl hodiny. Furt utíká a vymýšlí ptákoviny, místo aby poslouchala a šla se oblíct.
11. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero a máš z lékárny ten prášek, co se ředí vodou nebo takovou tu vodičku? Ptž já jsem měla prášek a měla jsem dojít za hodinu na druhý odběr krve a holka, co tam byla se mnou měla vodičku a měla přijít až za dvě hodiny :confused:

Já jsem u Sophinky byla hrozný nervák a teď jsem asi tak o 99% klidnější, takže doufám, že se mi malá neodvděčí tím, že pak bude zlobit :grinning:
11. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, držely mě jen v pondělí, teď mám trochu zahleněnej nos a škrábe mě v krku, ale nic hroznýho to není. Fakt jemi o moc líp.
Leny to je divný, já měla vodičku a taky jsem šla po hodině :unamused: To fak tnechápu. Mě to tak sladký taky nepřišlo, ale jak píše Vero hrozný bylo, že jsem se nemohla napít. Domů jsem tak ynešla, i když to mám kousek, zase nalačno pořád běhat ddo kopečka a z kopečka se mi nechtělo a udělalo by se mi blbě, tak jsem zůstala v nemocnici.

Nebojte holky určo to budou moc hodný a klidný děti :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ona byla taky překvapená, že si jí volala až po dvou hodinách. Je ale fakt, že u Sophinky mi brala krev snad jen 2x a to z prstu a teď mi brala 3 zkumavky a šla jsem tam 2x s hodinovou pauzou. Tak nevím, co to je zas za novinky. Ale slyšela jsem, že tydle testy dělá jen Poustkovi takhle do těch zkumavek, tak nevím...
11. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já mám prášek. U Kačenky jsem měla to samý. Poustka asi předepisuje automaticky prášek. Ta paní z laborky mi říkala, že je jí jedno, jestli budu mít vodičku, nebo prášek, akorát že prášek je levnější. Tak možná se za tu vodičku něco doplácí, to fakt nevím.

Tak já dnes byla celý odpoledne totálně vytočená. Když už jsem se trochu uklidnila po těch vztekacích scénách v postýlce, tak jsme se šli oblíct a to mě dorazilo. Zase to samý jako jindy a opět nám trvalo půl hodiny, než jsme se vůbec oblíkly. :angry: Tak jsem jela už do JI naštvaná. Tam jsem malou na chvíli nechala u mamky v kanclu. To mě taky naši přidali další polínko, protože ji hned začli něčím cpát. A vrchol všeho, že se mi před průvodem počurala, což se nám nestalo aspoň půl roku, takže jsem musela letět do obchodu koupit nový kalhoty, protože náhradní oblečení už dlouho s sebou nevozím. Měla jsem jen kalhůtky a ponožky. Tak máme další kousek do našeho "chudého" šatníku. :grinning: A ohňostroj dle mých předpokladů katastrofa. Malá začla hned brečet a museli jsme jet domů. V autě mi normálně vytuhla, což se stává opravdu jen strááááášně výjimečně. Doma pak večer celkem dobrý, dokud neměla jít spinkat. To se zas začla v postýlce šíleně vztekat a vyvádět. No děsný. Usnula až po hodině. Už jsme z ní poslední dny s manžou na prášky. Tak doufám, že tohle blbý období bude hodně brzy za námi. Si říkám, jestli mi není líp v práci. Tam se aspoň nenervuju. :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, mně brala krev u Kačenky třikrát z prstu. Dvakrát z jednoho a potřetí už říkala, ať jí dám radši jiný prst, abych ho neměla moc rozpíchaný. :grinning:

Teď drobeček pěkně kope. Vždycky večer u telky se asi nějak probere a pěkně vyvádí.
11. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nevím, kolikrát mi brala u Sophinky, ale vím, že to bylo jenom z prstu a teď že to tahá rovnou do zkumavek nebo jak se to jmenuje :slight_smile:
Tak my jsme včera byli na ohňostroji taky. Když šel průvod, tak jsme stáli jakoby u pošty, tak to bylo dobré, byli jsme hned v první řadě, takže zážitek, Sophinka dostala penízek od pana primátora :grinning: a prý si jí u toho fotograf 4x fotil, to já jsem nestačila postřehnout, ale říkala mi to švagrová. Pak nás chlap hned přesunul k pódiu a jak to začlo a hned za námi byl reprák a začly pak ty rány, tak začala malá plakat a že jdeme domů. Tak jsme se sbalili a že půjdeme a nakonec jsme skončili u moráku, tam už nebyla hudba slyšet a bylo to OK, pak si to malá užila. Takže my víme, že jakýkoliv další, tak se nepohrneme nikam, kde k tomu ještě bude něco hrát, ale pěkně si to vychutnáme někde z dálky.
Vero, ono jí to přejde. Otázkou je sice kdy, ale uvidíš, že jo :sunglasses: Nám teď na vedlejším baráku mění okna a zateplují fasádu, takže pravidelně kolem oběda bouchají snad na naší stěnu, takže mi teď odmítá spát v ložnici, ale v obýváku na sedačce se uvelebí hnedka. Jsem zvědavá, jak jí to pak zas odnaučím, chjo :unamused:
12. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to bude asi těžký odnaučování. Děcka si fakt strašně rychle zvyknou a hůř odvykají. Tak ať máte doma co nejdřív klid. Tyhle stavební práce jsou na kočku. :unamused:
Malá z toho ohňostroje má taky zážitek, ale spíš o tom mluví až potom, když už je v klidu. Kdyby u toho nebyly takový rány, tak by to nějak zvládla, ale ona je na rachot a rány docela cíťa. Takže si asi pro další roky ohňostroje odpustíme. Případně bychom je museli sledovat hodně z dálky. Původně jsme chtěli jít někam nahoru k poště, ale jak se malá počurala, tak jsme se zdrželi a letěli jsme aspoň k radnici, abychom viděli Martina na koni. A pak hned začal ohňostroj a to už jsme nestihli utýct někam dál.
12. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak když si já vzpomenu na Ledii tak mi je zle. brali mi krev z prstu po hodině a já vždycky lítala domů na žižkovku. a po posledním odběru jsem chvátala do práce a když jsem dorazila tak se mi z hladu udělalo hrozně špatně. že jsem se nedokázala ani postavit a celá se zborcená potem klepala, že mi kolegyně musela rychle do kantýny pro něco k jídlu a pití. fuj.

jinak na dnešek jsme měli kritickou noc. malá usnula až v jedenáct a od jedné brečela a brečela. nevím co se děje. možná roste další zub. do pusy se jí podívat nedokážu. každopádně já jsem vyřízená.
a manža byl taky a nechal doma služební mobil a tak beru jeho hovory a odkazuju na pevnou...

Vero tak to tedy včera stálo za to, co? my nejeli, protože manža dorazil z práce v sedm. teď je to skoro každý den a já jsem z malé docela vyřízená. a to mi hned po příjezdu oznámil že tento pátek mají pokopnou v hospodě a pak že jsme zvaný na dvě oslavy třícítky v dalších dvou týdnech. takže já budu s malou sedět doma a on se bude bavit. holt úděl žen. docela se těším až malá začne spát a bude moct být u našich a já taky budu moct večer někam vyrazit.

jinak v sobotu jsme byli u tchánovců. a tchýně se mazlila s malou a ona ji štípla do obličeje. ten náš hlodavec to docela rád dělá. a tchýně na ní normálně zařvala "Sárino" a pak byla hrozně naštvaná co že jí to udělala. jako by to dělala schválně. KAždopádně vím, že malou bych tam o samotě nenechala ani 5 minut. a úplně se bojím že by třeba až začne lítat tam něco schodila. tchýně je fakt kráva.
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky i těhulky :slight_smile: jak malá začíná chodit, tak internet stíhám když spinká. Pořád chce chodit za ruce po celém bytě sem a tam. Myslím, že brzy zhubnu, což se hodí před Vánoci, kdy se budu cpát sladkým :grinning: :wink:
12. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc :grinning: :grinning: to do sebe pak budeš muset ládovat ve velkých dávkách, aby ses zas dostala na původní váhu, viď? :grinning:

Bep, tak to tě od tchýně ani nepřekvapilo, nebo? Cos tu tak psala, tak jí nemusíš a todle ti jen potvrdilo, že je taková jaká je, viď? Ta otcova nádhera taky doma o naší malé mluví jako o Sofině a pak přijede pětiletá ségra a vykládá mi tu, jak mamka říkala, že má Sofina kočárků, že neví, co s nima atd. Tak to mamce pak domů vzkazuju, aby se starala o svý, že i kdyby jich měla Sofina 20, tak je jí do toho prd :angry:
Aspoň máte splněnou návštěvu a teď tam zas nějaký ten měsíc nebudete muset :wink:
12. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no penízek dotáhl i manža, nějak ho zachytil, když je házel Martin. My byli taky u pošty, ale nevšimla jsem si Tě, Leny :sweat_smile:

Jinak máme vyřízenej refinanc hypotéky, dneska dali povel k čerpání úvěru Hurá hurá. Akorát mi docela vyskočila teplota a jsem hotová, ležím v obýváku akoukám, aby Krýša něco nevyvedl. No ke tchýní jedeme v sobotu a budeme tam do čtvrtka, tak se vážně "těším". Ale myslím, že to přežijeme, tam se teda Krýšovi říká Krýštovečku, což mě táhá za uši, ale nakonec je to lepší než kdyby mu nadávali. :wink:
12. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se dneska poprvý nešlo po obědě spát. Včera jsem se zařekla, že ji po o už do postýlky dávat nebudu, že se u toho akorát zbytečně rozčílím. Tak jsem si s ní četla v obýváku pohádky a naprostá pohoda. Vydržela hodinu poslouchat a povídat si o obrázkách. Pak jsem ji donutila jít na prochajdu, dokud svítilo slunko. Ale klidně by poslouchala pohádky dál. Večerní usínání jak přes kopírák se včerejškem. Akorát řvala "jen" půlhodiny a pak naštěstí usnula. Snad už to bude postupně lepší a lepší.

Já byla odpo na těhujoze. Byla jsem ráda, že mám chvíli jen sama pro sebe. Akorát pak jsem dojela domů a rafli jsme se s manžou, takže teď máme tichou domácnost. Pěkně mě naštval. :angry:

Koč, to byla pohoda, dokud malá nechodila, viď? :grinning: Období mezi prvním a druhým rokem je nejhorší v tom, že ji musíš furt hlídat, aby něco neprovedla a něco si neudělala. Kolem druhýho roku se to láme a je to větší pohoda. :wink: Ale zas nastanou jiný "radosti", takže si nevybereš. :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, jdete zítra do Orcy? My asi přece jen vyrazíme.

Wjeruš, gratuluju k vyřízení financí. :wink: A přeju brzké uzdravení.

Bep, tak to věřím, že se toho děsíš. Naši pro změnu zas malou šíleně rozmazlují a cpou ji furt nějakým sladkým, což já absolutně nesnáším. Nechci, aby dopadla jak já, aby z ní bylo tlouštík. Takže taky nejsem vyloženě nadšená, když má u našich být delší dobu. Jenže kdybych malou dávala jen k tchánovcům, tak by jim to bylo líto a byli by i trochu uražení. Na chvíli mi to neva, ale na víc dní bych asi fakt váhala. :unamused:
12. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dneska se to nějak zlomilo a Krýša baští krupinky jak protrženej. Úplně jsem zírala, jak to po předchozím odporu najednou bafl do ručičky a žmoulal v pusině. Tak začínám věřit, že i na to pečivo ho naučíme :slight_smile: Jinak se opět projevil jako línej chlap. Že by se sám snažil stavět tak to ne, on doleze ke gauči, začne po mě natahovat ručičky a dělat traktůrek (umí ho fakt skvěle) a to znamená, že chce zvednout. Tak ho zvednu, opřu mu ručky o gauč a on stojí a má z toho děsnou čurinu :grinning: Stejný to je když si chce sednout. Sám se snažit přitáhnout do sedu to ne, natáhne v lehu ruce udělá traktůrek, tak mu podám prsty, on je bafne a sedí
12. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, já právě nevím, jestli máme jít, mám tu hlavně ségru, tak je asi nechám, aby se vyblbly jen doma. Pak musíme do města, kamarádky dcerka měla 6.narozky, tak tam odpo jdeme, tak mám typy na dárky, tak se na to s nima asi kouknu a myslím, že mě to dostatečně vyčerpá :grinning:
Jinak chápu, že se ti nelíbí, že malou cpou sladkým, ten samý problém já mám s mojí maminou. Tak ke tchýni už nechodíme :grinning: , ale mamině člověk řekne, prosim tě, nedávej jí to, protože... a udá důvod a pak přijde a šup a malá má přesně to, oč jsem jí žádala. Tak je zle. Jenže je vyčůraná, tak to svádí na tu svou nemoc, že to zapomněla, ale usmívá se při tom, tak je mi to vždycky jasný :unamused:
Wjeru, jak ti je, už je ti líp? Tak když máte vyřízený ten refinanc, to se teďka bude žít, viď :wink: A jinak se divím, žes mě mezi těma asi 2tisíci lidmi na 10m2 neviděla, to jsem fákt uražená :grinning: :grinning:
Koc, kdepak tě máme? A co záda? Já myslím, že je to jen otázkou dnů než se rozchodí úplně sama, to pak budeš moct sedět a budeš hlídat jen očima :wink:
Jinak mě normálně kontaktovala paní, má skoro ročního chlapečka a mají tu samou vývojovou vadu jako my jen s tím rozdílem, že Sophinka má levé a chlapeček pravé ouško. Posílala mi fotky, tak to mají vážně skoro to samé. A chodí ke stejným doktorům, no jsem z toho celá paf :sweat_smile: A ta si zas myslí, že to měla z léků, co brala po umělém.
13. lis 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my asi vyrazíme. Malá se vzbudila zavčas, tak to snad zvládnem. Radši ji začnu oblíkat už teď, abychom nejdýl v devět vyrazili. A pak se trochu kouknem po městě. Je tam jarmark. A jestli budeš čas, tak chvilinku po CP.

S tím sladkým je to u našich teda fakt hrozný. A nejen se sladkým. Oni by cpali člověka furt nějakým jídlem. Jedinou starost, co mají, je jídlo. Kor taťka. On je sice hodný, ale všechno hrozně přehání a u jídla to platí dvojnásob. Navíc je to takový paličák, že mu člověk může nadávat furt dokola a stejně příště udělá to samý.

Wjeruš, neboj, Kryštůfek na to přijde sám, že je lepší si všechno udělat po svým. :grinning: Počkej, za pár měsíců nebudeš slyšet nic jinýho, než "já sám", až ti z toho bude přecházet hlava kolem. :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, tak teď jsi mi úplně připomněla - když přijedeme k mamině nebo i k mému otci, tak je to jenom: "Co si dáte k jídlu." Když člověk řekne, že nic, že jedl, tak na něj pomalu koukají jako na anorektika :grinning: a když jsme u maminy, kam jezdíme na několik dní, tak je to jenom o žrádle a člověku to leze až na nervy, jak pořád jenom slyší jídlo, jídlo, jídlo :confounded: Ale oni jsou prostě taková generace, no.

My čekáme na bráchu, má dovést ségře nějaké oblečení, ptž přijela jen v sukýnce, pro jistotu zas neměla ani čepici a pak vyrazíme do města. Na ty trhy jsem dočista zapomněla, tak to je tam vezmu vyvětrat, ať maj kulturní zážitek :grinning: A volal mi otec - on odtud včera odjížděl s tím, že tu ségra teda přespí a ráno že si jí vyzvedne a hodí jí do školky. Jenže mu ráno volala a přemluvila ho, aby jí tu nechal. Což chápu, zas je to změna a všichni jsme byli děti, že! No a před chvílí mi volal kvůli tomu oblečení a že prý mu zas ta jeho semetrika vynadala, že prý když se jí tu tak líbí, tak že si tu má zůstat klidně až do neděle :angry: :angry: To je fakt strašná ženská. Tak už jsem mu řekla, že je tam vyloženě za otloukánka a že se tomu ani nedivím, že by mě spíš překvapilo, kdyby byla v klidu :frowning2:
13. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já dnes dělám spojaře po trase JI-Brtnice, do večera budu jezdit sem tam. Tak večer asi padnu za vlast. Zítra máme jet ke tchýni (jak jste tu psali o jídle, to je přesně ona, má pocit, že tu hladovíme nebo co a nemá klid, dokud se člověk nepřežere).

No zas si tam asi lehnu a nechám se opečovávat, když jsem nachcípaná, tak se dám dohromady. Včera už jsem do telefonu musela vyhrožovat švagrovkám, samy děti nemají a Krýšu se začaly hádat, kdo ho bude vozit. Tak jsem řekla, že jsetli se budou hádat nedostane ho ani jedna :slight_smile: . Jo a jedný je 37 a druhý 46 jen pro představu :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli dopo v Orce a super. Příště chcem jít zas. Malé se tam moc líbilo. Poslední čtvrthodinu už si teda spíš hrála, protože ji to už asi přišlo dlouhý, ale každopádně byla moc spokojená.

Večerní usínání zase krize. Začla řvát. Nakonec tam asi po čtvrt hodině šel manžel a zůstal tam s ní a hned byl klid. Usnula asi za pět minut. Tak jsem zvědavá, jak ji to zas budem odnaučovat. Ale nejhorší, jestli to pak bude vyžadovat i v noci, když se probudí. :unamused:

No nic, jdu aspoň zamíst, abych aspoň něco udělala. Teď doma neporobím vůbec nic, jelikož trávím poobědový odpočinek s Kačenkou (čtu jí v obýváku pohádky) a na práci nezbývá čas.
13. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám odježděna, sbaleno a jdu si dát vanu, ať s ena pobyt u tchánovců připravím. Mějte se holky
13. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. to uspávání je u nás čím dál tím delší. ach jo :frowning2:
a už si malou ani nemůžu brát k počítači. dřív jí stačilo že kousala manžovi do sluchátek. teď se opře o stůl, vytáhne se a chce myš nebo klávesnici.

tak já jdu uklidit drobky ze křupek a rohlíku. poslední dobou je to všude. malá sice jí jen ve své židličce, ale všechno se jí nalepí na oblečení a je to pak fakt všude, protože to roztaháváme i my.
13. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak si tam odpočiň a uzdrav se. :wink:

Bep, a bude hůř. :grinning: Mně už malá zavírá i noťase, když chce, abych si s ní hrála. Nebo mi prostě furt mačká na nějaký klávesy a nenechá se odbýt ani odehnat ke hračkám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, to ti vydržela takhle hodná u PC teda pěkně dlouho :slight_smile: To víš, už si nebudeš moct chodit vypisovat, kdy se ti zachce :sunglasses:

Vero, tak to je super, že se tam Kačce líbilo, asi s váma v Pá taky vyrazíme. Jestli teda zas nebudu někoho hlídat :grinning:

Včera jsem byla v porodnici za kamarádkou, narodil se jí druhý kluk. No porod měla parádní (i když jí moc nevěřím, ptž měla nakázáno, že o něm přede mnou musí mluvit v superlativech dokud neporodím i já, jak se toho hrozně bojím :grinning: ), ale malej má toho streptokoka, ptž jí nestačili dát ani jednu kapačku, ale nic vážného, má tu hodnotu prý ještě pod nějakou hranicí, kdy nemusí dostávat ATB. Úplně mě to zas dojalo, je to takovej maličkatej uzlíček, no já vůbec nevím, jestli se tý naší holky pak nebudu bát :sunglasses:

Wjeru, hezky si to tam užij a válej si celou dobu šunky, ať si trochu odpočineš :wink:
14. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já mám normálně taky strach vzít takovýho drobečka do rukou. Když jsem byla u manželový sestřenky podívat se na jejího třítýdenního chlapečka, tak jsem si ani neřekla, že bych si ho chtěla pochovat. Fakt jsem měla strach. :grinning: A s tím streptokokem - je dobrý, že to má ještě takhle v normě. Známá měla s chlapečkem docela problém, protože to měl dost silný, takže mu museli měnit krev. Chudinka takhle maličký a už takový trápení. Ale naštěstí se z toho dostal dobře a asi za dva týdny je pustili z nemocnice domů.
14. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ona říkala, že prý čekají ještě na výsledky, ty by měla mít dneska a když budou dobré, tak by je zítra prý mohli pustit domů. Ona z toho měla hrozný strach, vyčetla si na Netu, že prý se musí dát před porodem 2 kapačky s ATB, tak jsem jí uklidňovala, že já ho měla taky a dali mi jen jednu a všechno bylo OK. Tak se na to ptala ještě svého gyndaře a ten jí to potvrdil. Jenže se jí to pak rozjelo nějak rychle a přijeli tam a byla na 8cm, takže rovnou na sál. On z toho prý může být i zánět mozkových blan a takový parády, tak toho se bála nejvíc.
14. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska jsme byli po plavání v CP a je děsný jak se před vánocema už začínají rojit lidi. já taky musím někdy vyrazit za dárkama. vůbec nevím co chlapovi. ach jo.
jinak já vidím i třímesíční mimčo a bojím se ho pochovat jak mi přijde malinké.
14. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep to je strašný, viď? Já jsem včera zas byla úplně v šoku z toho kvanta lidí na městě, jak byly trhy! Nejhorší na tom je, že do Vánoc to takhle bude už všude :unamused:
14. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak mě to na jarmarku ani nepřišlo. Asi po Martinovi, kdy jsme se tam vyloženě prodírali davem. :grinning: :grinning: :grinning: Teď už to fakt lepší nebude. Až tak na Štědrý den. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do CP bych o víkendu asi ani nešla. Ve všední dny dopo je to naprosto ideální. Nebo pak ve všední dny k večeru. To už je tam taky docela prázdno, tak je to větší pohoda. Jinak manža s hrůzou zjistil, že za měsíc už jsou vánoce. :grinning: :grinning: :grinning: My za necelý dva týdny oslavíme Kačenčin svátek a za 4 dny potom už začne advent. Hrozný, jak ten rok zas utekl. A než se nadějem, budem s Lenčou chovat další mimčo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak jsme rezignovali a s malou večer zůstáváme v pokojíku. Ona leží v postýlce a buď já, nebo manžel ležíme na gauči, co je poblíž postýlky. Včera manžel, dneska já. A malá usnula do pěti minut. Kdyby to takhle bylo pokaždý, tak by to ještě šlo. Horší, kdyby usínala mnohem delší dobu. Dneska v noci spinkala dobře, ani jsme k ní nemuseli, tak doufám, že když bude usínat v klidu, tak bude i klidněji spát a my k ní nebudem muset v noci chodit.
14. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero když ono je těžký chodit do CP jindy než o víkendu. v některých obchodech se s kočárkem zasekávám a hlavně pořád hlídám malou a není klid. a moje mamka chodí do práce a tchýně v důchodu je kr... takže na výběr není. ale chystám si projít město příští sobotu dopo. bez malé a manži.

letí to fakt hrozně. před rokem jsem si připadala jako koule a v únoru byl porod a rok je pryč a je to na Vás.
14. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek