• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Bep, tak příští rok jsi zas na řadě ty. :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, já mám většinou hlídání bez problémů, takže když potřebuju pořádně projít CP, tak jdu bez malé. Když jdu s malou, tak je to spíš o hlídání malé, než o vybírání zboží.
14. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep vidíš, já úplně zapomněla, že je malá taky ounorová :sweat_smile:

Já taky musím na nákupy jedině bez malý, ona mi u všeho asistuje a zajímají jí jiné věci jak mě, tak se občas neshodneme, na co se chceme podívat :grinning: Takže můžu jedině odpo, když přijde chlap z práce nebo když hlídá švagrová, jinak mám taky pešek :unamused:
15. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že probíráte nakupování. Já ho vždy absolvuju se Standou, není na výběr. Občas mi z toho taky jde hlava kolem, ale většinou dobrý. Nejhorší je, když se začne vztekat a ječet. On tak děsně vejská, moc dobře ví, jak mě tím znervozňuje. :angry:

Měla bych takový dotaz, nevíte náhodou kde by se dal v Jihlavě vyčistit kabát a oblek? Koukala jsem na Prádelnu a čistírnu Jihlava, ale nevím, jestli mi tam vezmou i jednotlivou zakázku nebo se specializují jen na hotely.
15. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, tak v Prádelně ti to vezmou na milion procent a je jedno, jestli půjdeš na tu Rantířovskou a nebo do města (myslím, že maj provozovnu na Palackého). Na té Rantířovské vejdeš a máš hned po levé straně okýnko a tam si to od tebe paní vezme, takže můžeš v klidu s kočárem a nemusíš se bát, že by se ti tam s ním něco stalo.
15. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děvčátka moje nejdražší, nevíte, jestli se v JI koná nějaká mikulášská? Neptala jsem se tu náhodou už jednou? Kdyby náhodou jo, tak se předem omlouvám :slight_smile:
15. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, moc děkuju. Včera jsme vytáhli od svatby manželův oblek a s hrůzou jsem zjistila, že je na něm flek. A šoupnout doma do pračky si ho fakt netroufnu. :angry:

O mikulášské bohužel nevím.
15. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, určitě můžeš nechat oblečení vyčistit v čistírně, co je v parčíku za kinem Dukla. My už tam byli kolikrát. Na oblek bych si taky netroufla. To bude určo lepší dát do čistírny.
15. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Eliška chce pořád chodit za ručičky, musím říct, že je to dobré na hubnutí. :wink: :wink: Těhulky, jak snášíte těhotenství? Já ho celé prozvracela od začátku do konce, takže na toto období nemám moc dobré vzpomínky. Výhoda je, že jsem přibrala jenom 9 kg, ale raději bych to prožila lépe.
15. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, tam je někde čistírna? To vůbec nevím :confused: Ale je fakt, že do nedávna v čistírně v Kosově dělala chlapova teta, takže jsme to nějak řešit nemuseli a oblek nemáme :grinning:
Koc, ona se za chviličku rozejde sama a budeš ráda, že si narovnáš záda :wink: :grinning:
Jinak já těhu snáším jak kdy, jsem spíš taková bez chuti do života, ale to jsem tu už, myslím, psala a na porod se těším, že už nebudu hroch, ale hrozně se ho bojím, takže tak :sunglasses:
My jsme dnes ještě bez malý, ptž jsme si pro ní včera jeli a ona že domů nepojede, že je tam přece na prázdninách. Tak jsem to tušila a pro jistotu měla s sebou pyžámko, tak dobrý, má zpestření :slight_smile: Teď jde se stařečkama a švagrovou někam do cukrošky, takže jí zas doma přijde všecko děsně nudný, až se vrátí :grinning:
16. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani já taky dávám kabáty v tom parčíku za DUklou a jsem spokojená.

Já zrovna odvolala SIlvestra v Rantířově. malá holt je závislák na prsu a tak to hned tak nepude někam jít.

Koc já jsem sice v těhu nabrala 18 kg protože mi bylo dobře a moc chutnalo, ale dole už mám 22. a to malá ještě nechodí tak doufám že už dolů nepůjdu.
16. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep to máš jak já, já jsem taky měla 4kg pod původní váhou, tak jsem si výskala, ale pak jsem přestala kojit a hned jsem měla ještě o 4kg víc než původně. Tím tě, samozřejmě, nechci strašit :unamused: Ale je to parádní pocit, když člověk po dítěti vypadá líp jak před, viď? :wink:

Já dnes balím. Mám tu nějaké krabice, tak vyklízím skříň v předsíni a sbalím nějaké svoje hadry, teď se do nich stejně do stěhování nevejdu, tak aspoň budu mít pocit, že se to tu trochu pročistilo :slight_smile:
16. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, čistírna je tam ve dvoře hned za kinem. Kdy jdeš od cukrárny Samuel směrem ke KB, tak po levý ruce máš kino a po pravý jsou vrata a velký dvůr. Tak na tom dvoře je v jednom baráku čistírna. Mají určitě i na vratech ceduli. S jinou čistírnou ani zkušenost nemám.

Bep, my už dva roky taky na Silvestra nikde nebyli. Akorát loni jsme si zapnuli chůvu a šli na vínko k sousedům. Jsou to naši kámoši (mají taky dvě malý holky), tak jsme nový rok přivítali po sousedsku. :slight_smile: A bylo to taky fajn. Ohňostroje jsme shlédli místní a stačilo. Ten Němec, co bydlí kousek pod náma, měl celkem luxusní. :grinning:
Jinak gratuluju k tolika shozeným kilům. Mně dvě zůstaly od prvního těhu nahoře. Jsem zvědavá, jak to dopadne po druhým dítěti.

Leni, vlastně vy už budete pomalu balit, co? Nemáš z toho depku?
16. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, depku nemám a taky že už balíme :grinning: Včera chlap odvezl první dvě krabice a tašku s oblečením (myslela jsem, že nemám co na sebe a mám asi tak dvacatery kalhoty :confused: a samozřejmě tahám jenom troje furt dokola) na chalupu, takže už mám vyklizenou skříň v předsíni a dnes jak pojedu pro malou, tak zas povezu já nějaké věci k nim na půdu, takže to bude trochu pročištěnější. A jsem ráda, aspoň budu mít klid, ptž taknějak podvědomě cítím, že budu rodit dřív, tak aby tu na něj pak zbyl víceméně jen nábytek :slight_smile:
Jo a holky, budu prodávat koberec z pokojíčku, kupovaný tuším v únoru, obšitý, je to taková pomerančově oranžová, fakt nádherná barva a rozměry 4x2m, tak kdybyste některá měla zájem nebo někdo z vašeho okolí, dejte echo :wink: Nám se totiž do nového pokojíčku barevně nebude hodit, tak bych potřebovala tenhle prodat a hned koupit v jiné barvě.
My byli na Silvestra min. rok na chalupě, bylo nás tam asi skoro 20 a stačilo mi to zas na dlouhý roky dopředu. Bylo to takový divný, ne jak za mlada :grinning: :grinning: a tak se těším, že letos budeme v kruhu rodinném :slight_smile:
17. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty jako myslíš, že porodíš ještě letos? :confused:
17. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, koukám, že jsi přejmenovala Sofinku v pase. :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Né, to né, ale počítám, že to bude koncem ledna nebo začátkem února. Spíš asi až v tom únoru. Ale budou vánoce, do toho cukroví, viď, tak abych toho pak neměla moc a malá teď stejně nebyla doma, tak jsem balila :slight_smile:

Byly jste včera některá na průvodu?

V pase jsem si to změnila už tenkrát, jak jsem vám tu dávala ty linky s těma stejnýma jménama :frowning2:
18. lis 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to pak jo. Já už se fakt lekla, že hodláš porodit ještě letos. :grinning: To by bylo docela brzy. Já jsem si tý změny jména ani nevšimla. Až teď. Ale trklo mě, že to bylo asi kvůli těm dalším holčičkám. :grinning:

Na průvodu jsme nebyli. Je to na nás dost pozdě. Tou dobou už se koupeme a pomalu jdem do hajan.
18. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My byli, ale malá byla ukňouraná, zas jak minule, když spala u bráchy. Ona jak se pak vrátí domů, tak než se aklimatizuje, tak je to s ní to první odpoledne masakr. Takže jsme to prošli, vzali jsme jí pizzu a šli domů :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nějak teď nestíhám :slight_smile:

Koč- málá už bude za chvilku cupitat sama, tak si odpočineš...

No k těm kilům...já taky shodila víc - takže jsem měla o 6 kg míň než před těhu...ale jelikož jsme byla hubená, tak potom vychrtlina...docela mě štvalo, jak mi na potkání každej říkal, že jsem kost a kůže...já jsem jedla, ale nějak jsem to rychle spálila s tím mým lumpem :slight_smile:...teď už mám jako před těhu a dofám, že to půjde ještě trošku nahoru...je pravda, že jak jsem byla moc hubená, tak jsem se hned unavila :frowning2:...

My na silvestra nikam nejdem...jak jsme na vsi a každej střílí petardy doma...tak jako loni mi malýho vzbuděj a on je teď mamánek a nechce usínat ani s tátou :frowning2:
Taky nechci aby mě v hospodě ocicmávali ožralí chlápci...co normálně ani nepozdravěj...
Bude malý komorní domácí silvestřík ...docela se těším .

To jsem toho zas nadatlovala :grinning:

Jinak už si s Rudou nedáváme pozor...tak snad se brzo dočkáme dalšího těhu :slight_smile:...
18. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky zdravím vás, už jsme do tchýně. Přežili jsme to, ale zase jsems e jí dotkla :frowning2: Jinak od pátku je to ten nejčernější týden v mým životě a pátek ještě k těm nejčernějším dnům bude patřit. Je mi na nic psychicky :frowning2:

Bep do Rantířova jsme jezdili každý rok před těhu :wink:
18. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Zuzi, tak ať brzy objevíš //.

Wjeruš, to mě mrzí. Snad se z toho brzy vzpamatuješ. Já už ti psala přání na Vysočině, ale ještě jednou - všechno nejlepší k narozeninám a ať se cítíš sluníčkově. :wink:
18. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi i já přeji brzy // :wink:

Wjeru a to je ti na prd z tý tchýně? To musel být asi masakr, když seš z toho tak špatná :frowning2:

My jsme včera byly poprvé na cvičeníčku v Sokolu a bylo to fajn. Takže teď budeme chodit pondělky na Seifertku a St Sokol, snad jí to bude stačit. Jo, Verčo, jinak se mě malá furt ptá, kdy s náma půjde na cvičení Kačenka, že s ní chce jít cvičit. Tak v Po nesmíte zklamat :grinning:
19. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak já Ti taky přeju, ať to co nejdřív klapne a máme tu o těhulku víc

Vero, díky :wink:

Leny, tchýně je svérázná, ale zase takovej masakr to není. Fakt bych mohla dopadnout hůř, občas mi leze na nervy, ale tak snad celkově spolu nevycházíme špatně. Já byxch ani nechtěla, přece jen je to Krýši babička a mamka manži
19. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, v PO asi zklamem. Pojedem nejspíš do Prahy do Vodního světa. O víkendu se nám tam nechce a manžel se jindy než v pondělí nedostane. Chtěla jsem tam jet teď 16., když nám cvičení odpadlo, ale nevyšlo to. Manžel měl hodně vyřizování, navíc mu zlobilo auto, tak s tím potřeboval zajet do opravny (jeden den po opravě dobrý a už zase zlobí :unamused:, hlavně že nás to stálo tisícovku). Mrzí mě to, ale na cvíčo dorazíme asi až to další pondělí. A co ten Sokol? Jak to tam probíhá? Je to podobný Seifertce?
19. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No musela jsem se smát, ptž mi to dost silně připomněla ZŠ, kdy byl na začátku a na konci hodiny nástup s tím, že se na konci říká: Hodině nazdar - zdar! Jako by se tam zastavil v tomdle čas :grinning: :grinning: Jinak jsem se zahřáli a pak se připravilo náčiní a bylo to podobné jako na Seifertce, ale už pro větší děti, takže prudší skluzavka, stažené kruhy na houpání, velká trampolína. Účel to plní. A 2.12. tam přijde Mikuláš, tak se těším :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za přání...no uvidíme jak se bude dařit...normálně se ale přiznám, že jak mám doma klučinu, tak bych si hrozně přála holčičku...samozřejmě, že kluka beru všema deseti...ale nějak to tak prostě cejtim...no nic přírodě neporučíš :wink:

Jinak přeji krásný den, jelikož je dneska opravdu nádherně :sunglasses: ...Rudík jde odpo na hlídání k babičce a zítra jde zas k mojí mamce a já jedu na vánoční nákupy, tak jsem zvědává co dovezu...no jedu dopo...abych se nemusela vláčet mezi davem lidí ...

Tak já jdu věšet prádlo...ale nechce se mi :grinning:
Pa
19. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my zůstanem jen u tý Seifertky. Myslím, že to malé bude stačit. A jestli to je spíš pro větší děti, tak to ani nemá cenu zkoušet. Zas taková odvaha Kačenka není. :grinning:
My se chystáme zítra do Orcy. Jdeš se Sofinkou taky?

Zuzi, to bys asi byla divná, kdyby sis nepřála holku. :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem šťastná, že se mi první narodila holčička. Takhle jsem si to přála. A co bude druhý, teprv uvidíme. Manžel chce samo teď kluka. Já bych klidně brala i druhou holčičku.

Dneska bylo fakt nádherně. Tak doufám, že to ještě nějakou dobu vydrží.

Já se pomalu chystám na těhujogu, tak už se těším. :sunglasses: Je to příjemný relax.
19. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak i já přeji ať se brzy zadaří.
já jak mám holčinu tak jsem spokojená a manža by pak druh= chtěl samo že kluka. mě je to jedno, jen pro holčičku mám všechno oblečení a pro kluka bych musela vše znovu kupovat.
zrovna teď v týdnu jsme s holkama při venčení dětí probírali že při početí přesně při ovulaci je to kluk, jinak ty dny kolem je to holka. tak jsem to doma říkala manžovi a on hned že to budeme hlídat a třeba tři měsíce jen při ovulaci:slight_smile:

zítra jedeme na náhradní hodinu do Orcy a pak ke tchýni. fuj fuj fuj. včera jsme se s manžou kvůi ní zase pohádali. nějak se před nima prokecl do telefonu, že naši budou v sobotu hlídat a oni se cítěji uražený že ještě nikdy nehlídali. ale můžou si za to sami, jaký jsou, ale to holt manža nechce slyšet.....
už teď mám z babyjagy na zítra zkaženou náladu. vůbec nevím jak se pak budu ovládat aby malá mojí nevraživost nepoznala :wink:
19. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, to je blbý. Zrovna dneska jak jsme jely dopo pro oběd, tak přijížděli porschákem domů a v křižovatce se otáčeli, tak na mě koukali oba jak kdybych jim tam překážela :grinning: moc příjemný :grinning: A ty jim malou půjčit nechceš, viď? Já to chápu, zrovna dneska jsme se bavili, že jdu příští Čt na kontrolu a že švagrová nemůže, tak že budu muset vzít malou sebou a on že bysme zavolali jeho ségře. Tak to jsem řekla, že jí radši potáhnu sebou :sunglasses:
Vero, my zítra asi nepůjdeme, ptž musíme čekat na odhadce těch kupujících, má si přijít pro nějaké papíry. A kontakt na něj nemám a blbec jsem si to neuvědomila a řekla mu, že nebudeme doma jen od půl 11 do půl 12. Zkusím na něj sehnat číslo a přehodit to až kolem oběda, šla bych ráda, dokonce jsem se na to Žofi i ptala, tak ta by šla hned, to je jasný :slight_smile:
Zuzi, tak to jsi jedna z mála, co by chtěla páreček. Většinou jsem se setkala, že kdo má holku, chce druhou a s klukama to samý :grinning: No hlavně, aby bylo zdravé a pak je to jedno co to bude :wink:
19. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já teda chápu, že chceš holku, já bych ji napodruhý chtěla taky :grinning: Prostě si chci zažít ty culíčky a šatičky :slight_smile: Dokonce jsem začala manžovi vyhrožovat, že jak se n apodruhý nepovede holka, tak půjdeme do třetího, aby se snažil :grinning: No má ještě čas prostudovat co a jak
19. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek