• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Bep, na tohle jsem taky hřešila. Manželovi jsem radši o početí v době ovulace nepovídala. To by mě donutil, abych sledovala, kdy ji přesně budu mít. A já jsem přece jen byla víc nakloněná té holčičce, tak jsme se do toho pustili hned po skončení MS. :grinning: Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.
Já teda úplně původně chtěla taky páreček. Ale po narození Kačenky jsem trochu pozměnila názor. :grinning:

Leni, tak třeba vám to zítra vyjde a taky dorazíte. :wink:
19. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já teda znám spíš maminy, který když mají kluka, chtěji jako druhou holku. Jen asi dvě mamči chtěli zase kluka.
19. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se po dlouhé době hlásím,jsem u neteře na pc.Zuzanka si vede skvěle a je moc šikovná.Ale soužití s babičkou je za trest a bohužel tam budeme i na vánoce,což mi je částečně skazí.Je to prostě mazec.Nemám čas dočítat,tak doufám,že se vám všem daří dobře a děti jsou zdravé.Snad časem dodám nějakou fotku :wink: .
20. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel, tak to mě moc mrzí! Ono soužití s tou jejich generací je asi pořádnej masakr, co? :frowning2: Tak přeju hlavně pevný nervy!!! A zas se tu brzy ukaž
20. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. No u nás je to tak, že jako druhý bych chtěla holčičku a třetího zase kluka. Dokonce se nám to málem znova povedlo, měla jsem dost dlouho zpoždění, manžel se už radoval, koupil mi i dokonce test, bohužel to nevyšlo. No bohužel, já vlastně byla ráda, ale vůbec jsem nevěděla, že manžel už tak moc touží po dalším dítěti. :sweat_smile:

Mel, to mě mrzí. Nedávno jsem Tě viděla, jak jsi jela s kočárkem před Priorem, ale zrovna jsem dost chvátala pro manžu. Snad to vyjde příště. :wink: Drž se.
20. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:,tak nám se přání splnilo a druhá byla holčička a eventuelní třetí bych možná chtěla klučíka,ale vcelku je mi pohlaví jedno,hlavně aby bylo mimi zdravý :grinning:

Mel,je mi to líto,přeji hodně sil a at to vše zvládnete
20. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hoky, tak dnes je to nejhorší den v mém životě. Byl pohřeb maminky, měla rakovinu a v květnu jsme slavili její 50 :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak snad to nejhorší období máme za sebou
20. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško je mi to moc líto,upřímnou soustrast
20. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, ještě jednou upřímnou soustrast. Je to hrozný. Tak snad tě aspoň Kryštůfek trochu rozptýlí, abys na to nemusela pořád myslet.

Mel, tak ať to nějak překlepete. Hlavně, že Zuzanka se má k světu. :wink:

Koukám, že tady skoro každý plánuje tři děti. :grinning: To jsem zvědavá, kdo u toho nakonec zůstane. Já jsem taky chtěla tři, ale teď jsem spíš nakloněná dvěma. No, uvidíme. Třeba se mi to za pár měsíců až let rozleží v palici a pustíme se do toho potřetí. :slight_smile:
20. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vy jste dneska vypadly tak rychle, že jsme se s vámi nestihly ani rozloučit. Než jsme se stihly vyčurat, už jste byly pryč. Každopádně jsem ráda, že jsem vás zase viděla. :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero no já zatím spíš straším manžu, aby se snažil a byla to ta holčička :slight_smile: Taky jsem dost naivní a myslím si, že každý dítě bude takovej kliďas jako je Krýša a hlavně, že mu to zůstane. No rozhodně nezůstaneme u jednoho a uvidíme, jak budu zvládat děti dvě. Manžovi se teda tři děti moc nezdají, ale kdyby byli dva kluci je prý ochotný o třetím vyjednávat :grinning: ALe zatím je to fakt předčasný
20. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjerushko, upřímnou soustrast. Je to hrozný, jak si tahle potvora bere i mladý lidi. :cry:
21. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, to je mi moc líto a i já přeji upřímnou soustrast! :frowning2:

Vero, my jsme totiž neviděly, že jste šly na záchod a pak jsem se ohlídla a vy nikde, tak jsem myslela, že už si obouváte boty, tak jsme vystřelily, abychom vás ještě stihly :grinning: My hlavně v 11h zas musíme být na Rošárně pro oběd, takže rychle domů do auta a jsou to fofry, ty pátky mi dávaj dost zabrat :grinning: :grinning:
A dneska jsme byly (vzala jsem i ségru) od 10h v Bobo divadle na pohádce. Příští týden jdeme znova a doufám, že tam bude Mikuláš jako vloni, to bylo dobré! :slight_smile:
21. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to jsme se dobře minuly. :grinning: My naštěstí včera nemusely nějak extra chvátat, takže jsme to vzali pohodovou chůzí přes náměstí k autu.
To tam Sofinka vydrží celý divadlo v pohodě? Nenudí se? Já mám v plánu testnout divadlo až tak příští rok. To už jí budou tři a snad vydrží víc.
21. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, tak my normálně chodíváme do CP, tam bývají v neděli dopo, tak to tam vydrží krásně celou dobu, ale musí nás mít, samozřejmě, nablízku. A ptž teď z nějakého důvodu v CP nejsou, tak jsem vymyslela náhradní variantu. Ale měli tam hrozné vedro, příště jí obleču fakt letně, ptž je to člověku pak vyloženě nepříjemné, jak se potí, ble. A jak to skončilo, tak tam přišel majitel a říkal, že jsme se tam asi pěkně ohřáli :grinning: a otevíral okna. Oni tam totiž nemají, nevím proč, kohouty na topení :confused:
21. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme dneska vzali malou do CP na koncert Kerndlové a můžu vám říct, že kdybych věděla, že na madam budeme čekat hodinu a budeme poslouchat nesmyslné plky moderátora, tak bychom se na to vyprdli! Pak zazpívala 20min. a bylo po slávě :angry: Pro malou je to, samozřejmě, zážitek, ale mě to čekání fakt otrávilo :confounded:
22. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, já ani nevěděla, že tam bude. Ale stejně jí moc nemusím, takže by volba byla jasná.

My tu dneska měli babi, docela se vytáhla, přivezla dvě tašky plný oblečení pro Staníka. Manželovi zabíječku. A konečně se Staník přestal bát dědy. Dokonce se za ním chodil mazlit, krmil ho piškotama. Venku spolu dračili na klouzačce. No paráda.
22. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, já bych tam normálně taky nešla, ale když tu byla, tak jsme malou vzali na "koncert" :grinning: :grinning:

Vidíš, nakonec bude Staník s dědou největší kámoš :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, chápu. Standa byl taky z Partyšky úplně hotovej. Smál se na ní a tleskal do písničky. Pro děti je to takový uživení všednosti.
22. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si vzpoměla, jak byli v brně v Olympii superstáři, taky mazec. No Kerndlovou nemůžu vystát, tak by tam musel Krýša s taťuldou. V sobotu byli sami na koupání, já neměla náladu jít mezi lidi a když se vrátili, tak povídám manžovi: Jaký to bylo beze mě, horší? A on mi, mizera jeden, řekl, že to je úplně jedno, jestli jsem tam s nima :grinning: :grinning: :grinning: To je teda takt.
22. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Příště se radši neptej a můžeš žít v sladký naději, že s tebou si to určo víc vychutnají. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my dneska slavili svátek. Děsně mě bolí nohy. Za celý den jsem si skoro vůbec nesedla. Ale máme to naštěstí za sebou. Malá dostala zas milion dárků. Jak na vánoce. Asi půlku jsme večer schovali, protože je na ně podle nás ještě malá. :grinning:
22. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, no vidíš a já ani nevím, že včéra bylo Kateřiny :sweat_smile: Ale každopádně přejem dodatečně všecko nejlepčí :wink:
Jdete dneska cvičit? Mám to Žofi slíbit?
Já už pomaličku finishuji kalendář, ještě budu dělat kamarádce, no možná dvěma, ale co, aspoň se zabavím :grinning: Až se přestěhujem na chalupu, tak budu bez PC, tak budu mět aspoň na co vzpomínat :grinning:
Wjeru, to je tak vždycky - já jsem taky vždycky s napětím očekávala jejich příchod domů a čekala jsem, jak mi budou vykládat, jak beze mě příště rozhodně už nejdou a ono prd, prý si to malá užila beze mě líp :angry: ale ne, byla jsem ráda, to je jasný. Je jedno s kým je, hlavně, že si to užívá :slight_smile:
23. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, vám zase naskočil další týden :wink: Ty jo to letí

My měli opět budíček v 5.45 a zase další neklidnou noc. Od pátku se Krýša budí hrozně často a řve, snad co hodinu, krizovka teda byla v sobotu, to se budil co 45 minut, takže než jsem zabrala, tak byl zase vzhůru. Krýša si to krásně dospal přes den, já na tom byla hůř:slight_smile:

Jinak už jsme přesedlali na sedačku 9-36kg, včera jsme ji vyzkoušeli, jeli jsme do Brtnice na kávu. Docela se v ní tvářil spokojeně, tak asi dobrý. Jen pro nás je náročnější potom manipulace s ním, takhle jsme si ho hezky položili v sedačce, v klidu se vyzuli, sundali kabáty, teď, jak ho máme v náručí, tak je toho najednou moc :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak já dnes zahradničila. dostala jsem od sousedky nějaké trávy a tak jsem sázela:slight_smile:
Sára se staví u čeho může a tak jen hlídám a hlídám:slight_smile:

Wjeru a jakou jste vybrali sedačku? my jí chceme koupit tak za 14 dní až pojedeme do Brna. mám vybranou maxi cosi tobi. Wjeru dlouho jsme se v Orce nepotkali co? my už si teď nahlásili že od ledna zase pokračujeme, co Vy?

Vero udělali Vám hezké pidi dětské hřišťátko přímo před baráčkem. v té naší oblasti udělali taky. takže o to míň toho budeme dávat na zahradu.
23. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Krýša si o stavění zatím může nechat tak zdát. ALe začíná být čím dál zběhlejší a rychlejší v tom lezení, už mu nesačí obývák, lezeí za mnou do kuchyně a trochu nasísá i do chodby :slight_smile:

Bep my jednou nebyli a posledně byl jen manža, myslím, že Tvýho manžu potkal někde u šaten. Sedačku jsme koupili roemera, nakonec přes net, v obchodech nám ji nabízeli a dva litry dráž. Sedačku vybíral manža.
23. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru tak to my nelezeme. jen se plazí a to zvládne tak ani ne dva metry. ale ze sedu se postaví už skoro u čehokoliv, a po plovoučce se pohybuje v sedě a pak se postaví a v ohrádce po puzzlíkách taky. takže já nehlídám kam mi uteče, ale spíš aby si nenabila čenich:slight_smile: jinak roemer je naše durhá varianta.
23. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzlíky nám Krýša pěkně rozebírá :grinning: :grinning: :grinning: Ještě by se je mohl naučit dávat dohromady. Jak zjistil, že to jde od sebe, tak celej den nedělám nic jinýho, než že sbírám roztahaný puzlíky a skládám to dohromady.

Jo jinak do tý orcy budeme chodit dál, teď přes zimu v SO a pak bychom chodili ještě od toho dubna, ale to asi někdy ve všední den, at máme víkendy volný na vejletování
23. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my dnes byli v Praze v Aquapalace. Přijeli jsme až před sedmou. Na cvíčo snad dorazíme příště. Ty budeš bez PC? To se sem nějakou dobu nedostaneš? Doufám, že dáš zavčas echo, že je malá na světě.

Kateřiny je až ve středu, ale slavíme vždycky o víkendu. Ve všední den by byla hoňka. Slavíme to vždycky s babičkama a dědama a s našima sourozencema.

V Praze fajn. Malá se řádně vyčvachtala. Zato návrat domů katastrofa. Zažili jsme si asi půlhodinový hysterický záchvat, jak byla utahaná. Ale fakt síla. Museli jsme ji nechat dokonce chvíli vyřvat v postýlce, aby se konečně uklidnila. Pak jsme ji nějak uložili ke spánku a za přítomnosti tatínka malá usnula během chvilky. Kdyby se tak hrozně nevztekala, mohla aspoň o půl hodiny spát dřív. :unamused:

Bep, vy máte taky nový hřišťátko? To asi zbyly nějaký prašule, že to takhle nakoupili. Co jsme původně slyšeli, tak tady měly být akorát lavičky a zeleň. Ale je bezva, že na hřiště vidím přímo z kuchyně. Až bude Kačenka trochu větší a nebudu se tak bát aut na silnici, tak ji tam pošlu a v klidu si uvařím a budu na ni hezky vidět. Ani na zahradu nemám z kuchyně takový přehled. :grinning: A jsem zvědavá, jak malou teď vytáhnem na prochajdu. Předtím jsme pravidelně chodili na hřiště. Teď ho má přímo před barákem, tak je asi po procházkách. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Wjeruš, neboj, Kryštůfek na skládání puzlíku taky přijde. Ale ještě to nějaký měsíc potrvá. :grinning:
23. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak dnes jsem zažila další překvápko. Krýša si pěkně ležel na zemi v obýváku na tý podložce z puzlíků a koukal na reklamy, tak jsem ho nechala a jen jsem se mazala převlíct z pyžama do koupelny. No a najednou sláším takový plácání kouknu a Krýša si to šine na chodbě a už nakukuje do koupelny. Takovej kus urazil :grinning: :grinning: :grinning: Včera se jen odvážil do kuchyně, dnes už přes půlku bytu :wink:
24. lis 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, gratulace. :slight_smile: Tak teď budeš muset mít oči na šťopkách. :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek