• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Týjo, za měsíc je Štědrý den. Děsný, jak to letí.

No nic, já jdu žehlit. Malá dostala k svátku taky žehličku, tak ji musíme prubnout.
24. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je hrozný, Kryštof už byl i uklece pokecat s morčetem je namíchnutej, když ho vezmu donáručí a přenesu zpět do obýváku, pěkně nám to tu vytírá, jak na to přišel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, to je hned, to jsou fofry :wink: Gratulace!! A teď už se s Beponkou nezastavíte :sunglasses:

Vero, my jsme nakonec včera byli venku s kamarádkou, byli jsme na městském na mašinkách a chtěli jsme jít krmit pak kačeny, ale děti si tam začaly praskat kuličky, tak jsme už pak rovnou šli směrem do města a bylo to tak akorát skoro na dvě hodiny :sweat_smile:

Holky, prosim vás, měla jste některá bolesti břicha při chůzi? Spíš při rychlejší chůzi.
24. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru tak to je Krýša fakt šikula. jinak my taky chceme v Orce tři kurzy po sobě, ale vždy o víkendu. manža si to užívá a nepřežil by kdy by o to přišel:slight_smile:

jinak jsme včera udělali první prohlídku bytu a hned ho chtějí. takže volný bude jen v prosinci a od ledna nový nájemníci. tak jsem ráda, že se zadařilo.

Vero neděs. já ještěš nemám dárky....
24. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já jsem to mívala. A teď vlastně taky. Ale spíš jako tvrdnutí břicha. I když teď v sobotu jsem šla taky rychleji do kopce ajak nejsem zvyklá poslední dobou chodit rychleji (s Kačenkou to fakt nejde a jinak do města jezdím autem), tak mě začlo pobolívat na pravý straně podbřišku. Ale pak jsem zvolnila a už to bylo dobrý.
Leni, takže jste nakonec taky na cvičení nebyli?

Bep, to je paráda, že vám to takhle klaplo. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, tak to je super zpráva! On když to člověk nejmíň čeká, tak se pěkně daří :wink:

Vero nebyly jsme, asi půjdeme až zítra do Sokola. Mně při Sophince taky tvrdlo břicho, že to byl nepříjemný tlak, tak jsem zvolnila a přešlo to, ale todle mě chytne fakt jakoby křeč a nepomůže ani když zpomalím. Poprvé jsem to měla včera. Šly jsme pomalu a dobré a pak jsem chvátala domů, tak jsem nasadila "svoje tempo" a skoro jsem nedošla domů. To samé dnes pro obědy. Si říkám, jestli to nemůže být taky tím, že před sebou tlačím kočár :frowning2: Do Čt do kontroly to snad nějak vydržím. A jde mi to právě od pupku dolů a do celého podbřišku :frowning2:
24. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to neznám. Snad to bude v pohodě. Asi by ses měla taky víc šetřit.
My se chystáme v pátek do Orcy a v pondělí na cvíčo, tak snad nám to vyjde. Mne zítra ráno čeká test na cukrovku, tak budu muset vstávat hodně brzy. Se mi teda vůbec nece.
24. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjerushko, gratuluji k lezení :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
24. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak super, že vám to klaplo takhle rychle s tím bytem, Zrovna jsem na to myslela. No pro nás jsou víkendy nevýhodný i v tom, že stejně přes zimu má manža v So tréninky, tak jsme se domluvili, že půjde jednou za 14 dní a od března začíná sezona. A když bude v SO plavání a v NE fotbal, tak se nikam nedostaneme :unamused: Tak to zkusíme ve všední den, stejně starý děti jsou i v PO ráno, takže to by manža taky jednou za 14 dní mohl, myslím, že žádná výraznější změna nás nečeká.
24. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem chtěla napsat díky Koc :wink: Jsem to odesla nějak moc hr
24. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc a co malá, už se tě pouští a chce začít běhat sama? :slight_smile:
Vero, já chci jít dnes s malou do Sokola a v pátek asi do Orcy, to ještě uvidíme. Budeme tu mít babičku, radši jsem jí pro všechny případy povolala, tak třeba vytáhne babču :grinning:
Hele, já jdu zítra na 9:45 k Poustkovi, tak jestli jdeš na cukr a budeš mít ten sypkej, tak to tam budeš muset být 3h, tak se klidně stav na kus řeči. Já tam půjdu tak na 9:30, tak můžeme pokrafnout :wink:
25. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačence všechno nejlepší k svátku!
25. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I od nás!!! :wink:
25. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přání k svátku. :slight_smile:

Leni, já byla na cukrovce už dneska, tak snad se uvidíme v pátek.

Jinak k testu - bylo by to v pohodě, kdybych měla dobrý žíly (u Kačenky mi to tenkrát brali třikrát z prstu, ale teď to prý už berou ze žíly). Takže teď mám rozpíchaný obě ruce a na pravý šílenýho monokla. Horší jak nějaký narkoman. Poprvý mi to vzala z pravý ruky, podruhý taky, akorát z tý slabší žilky. Ale potřetí docela brutus. Zkusila to nabrat z levý ruky, ale tam nic neteklo, i když mi tam šmrdlala jehlou. Tak mi nakonec podruhý píchla do stejnýho místa na pravý ruce, tam taky nic neteklo, tak tam honila jehlou žílu. Nakonec to teda nabrala. No, naštěstí se mi špatně neudělalo. Aspoň něco. A doufám, že výsledky budou stejně jak u Kačenky v pořádku.

Jo, Leni, já koukala na Domě zdraví na leták ohledně cvičení dětí v Sokolu. Ono to je ofiko až od tří let, viď?
25. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, je to až od tří, ale co jsem koukala, tak tam jsou skoro všechny tak asi stejně staré jako my :grinning: Dnes nám přijela babička, tak jsme ani nebyly, tak v pátek snad na ty tanečky. Babička by si jí chtěla o víkendu do St odvést, jenže mně se nechce malou pouštět, hlavně je to až v Mostu a v Teplicích maj ty fotbalisti už prasečí chřipku, té se bojím jak čert kříže, tak jsem řekla ne, chlap to zas okomentoval, že se mu moje výmluvu fákt líbí :angry:
Teďka je ta cukrovka fakt "brutální", kort ráno na lačný žaludek :unamused: a jsem ráda, že to mám za sebou :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, tak to jsi statečná, mě by křísili. Snad se vrátí k tomu prstu než otěhotním podruhé
25. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, s tím bych moc nepočítala :grinning:
25. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak já myslela, že tam jsou starší děti. Tak je to aspoň lepší, když tam jsou děti tak podobně staré.
Já tu prasečí chřipku moc neřeším. Ale pokud z toho máš strach, tak bych ji tam taky neposílala. Abys nebyla zbytečně nervozní. :wink:

Wjeru, s tím fakt asi nepočítej. Ta ženská z laborky mi říkala, že to dělali ze začátku a teď už to dělají z žíly. Kor Poustka, ten to takhle prý vyžaduje. Ale z toho prstu to je fakt příjemnější, když má někdo problém z žílama.
25. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero tak ten Tvůj zážitek z Ledie bych asi nepřežila. jak vidím jehlu dělá se mi zle......
25. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, mně bylo zle při braní krve při prvním těhu. Ale teď mi to nějak neva. Až se sama sobě divím. :grinning:
25. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A při třetím už to s tebou neudělá vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: :grinning: Nevím jak u vás, ale u nás je třetí ve hvězdách. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt je, že když mi braal krev sestřička u gyndaře, tak to se mnou nic nedělalo, ale ona byla vyjímečně šikovná, to jsem ani nevěděla, že mi něco bere. Pak už mi brala krev při každý kontrole kvůli jaterákům. Ale kdyby se ve mě štourali jako u Vero ještě nalačno po tom roztoku, tak by mě tam fakt křísila. :unamused:

Tak jestli si ty tři děti nerozmyslím kvůli testu na cukrovku :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se za slovník, ale nejde mi to jinak. Wjeru, tak ta kur** rakovina si vzala dalšího hodnýho člověka. Holky, já včera ráno našla babičku. Svojí milovanou babičku. :cry: :cry: :cry: Jsem úplně mimo, včera jsem vyřídila pohřeb, dneska mě ještě čekají úřady. Stojí to všechno za hov**. Listopad prostě naší rodině nepřeje, táta umřel 11.listopadu a babi 25. listopadu. :cry:
26. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobro ráno,

Hanulíku upřímnou soustrast :frowning2:

Veru, je pravda, že Poustka ty testy vyžaduje, posílá na ně každou maminku, bez ohledu na věk nebo dědičnou dispozici, asi chce mít raději jistotu. Moje kamarádka, čeká každým dnem miminko, tak už se nemůžu dočkat až se na něj pojedu do Jihlavy podívat. Docela velká náhoda by byla, kdyby se holčička narodila 1. prosince, stejně jako Eliška, ale to asi nevyjde. :wink:
26. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, to mě mrzí! Hlavně se drž!!
26. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, moc mě to mrzí. Tak ať už se na vás konečně usměje štěstí.

Koči, tak to je asi změna. Dřív myslím posílal jen maminy nad 25 let.
26. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jak předtím chodila k Majerovi, tak ten posílal, tuším, také všechny. Možná taky nad 25, to netuším, to už mi tenkrát bylo :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani tak upřímnou soustrast.
26. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to je mi líto :frowning2: Teď je to asi nejtěžší období, musí to přebolet. Ještě, že máš Staníka, ten Ti pomůže. Mě teda to, že mám Kryštůfka pomáhá moc. A taky na vyřizování nás bylo víc, taťka brácha a ségra. Hodně jsme se semkli.

Já jsem u Ševčíka a ten na tu cukrovku taky posílá všechny.

gmnj !"p§ůúú_ y hxd.- § v f ů-H >$ x-

tak to napsal Krýša
26. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek