• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
autor
Koc, z toho fakt nebuď špatná. Já jsem to tu už psala - dávala jsem malou na nočník a strašně mi na něm ječela a já se na to pak vyprdla, ona si krásně čurala do plíny dál a já se nemusela rozčilovat. Nechala jsem teda nočník venku, aby ho pořád viděla, občas se jí zeptala, jestli nechce jít a pak přišla a řekla si úplně sama a hned jsme byly bez plín i na noc.

Vero, jdu právě toho 17.12., tak jsem zvědavá, jak bude malá velká :grinning: Včera jsme byly zas u té kamarádky, co má teď už 3týdenního chlapečka a už mi Žofi i dovolila si ho pochovat. Seděla vedle mě na křesle a byla hrozně ráda, že si na ní Kubík dal nožičky :grinning: :grinning: Tak prej to spolu pak zvládneme a bude mi pak prý pomáhat mi říkala :sunglasses:
4. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koc se dneska mazlí s miminkem :grinning: :grinning: :grinning: Ta se má, my včera vybírali fotky do alba a vzdychli jsme nad tím, jak to uteklo, z malinkýho 2,75 kg miminečka, je dneska pořádnej drak a to nemá ještě ani rok.

Jinak dneska jsem objednala nový štítky na dveře a schránku. Úplně se stydím, my jsme tam ještě po staru každý jiný jméno. ALe není to tak úplně moje vina, řekla jsem manžovi, že když teda chtěl, abych měla jeho jméno, tak štítky vymění, no už je to dva roky :grinning: :grinning: :grinning: Tak štítky dostane pod stromeček a jsem zvědvá, jestli je tam nalepí do příštích Vánoc :slight_smile:

Já si myslím taky, že se nic nemá lámat přes koleno. Až ty děti budou chtít, tak si na nočník kecnou. Mě teda spíš překvapilo, jak to Krýša zatím vzal dobře, ale pravda na něj platí ty tv shopy, jak psala Koc a ještě začátek kouzelný školky, pak je to na něj moc dlouhý.

Leny vidíš, tak budeš mít doma pomocnici a miminko. Pak sem musíš hodit míry, budeš ještě na netu? Kdy se stěhujete?
4. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Budu tady každopádně do konce roku, pak už asi jen výjimečně podle toho, jak se dostanu nebo nedostanu na net. Takže to nebude žádná hitparáda :frowning2:
4. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Sophinka je šikulka, že to zvládla bez plín tak rychle i přes noc. My máme plíny na noc pořád.
Jaktože jste dnes nebyli na zpívání?
Já jsem zvědavá na Kačenku, až se mimčo narodí. Mám pocit, že to bude snášet dost blbě. No, necháme se překvapit. Stejně to nijak neovlivním. Sophinka to určitě zvládne dobře, je to šikula. :wink:

Wjeruš, tak to jste na tom asi podobně, jak s těma náhradníma klíčema, co? Všechno na poslední chvíli, ne-li ještě dýl. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem na městě potkala Gábi. Prý už jsou přestěhovaný a příští týden předává byt. Tak snad se tu zas brzy objeví, až jim zapojí PC.
4. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo no on manža na to zařizování není a jak je Krýša, tak se mi moc nechce běhat po městě. Akorát zařídí všechno kolem auta rychle to jo ajak jsme vyřizovali ten refinanc, tak to taky vyřizoval rychle. Ale jinak teda to je bída :unamused: No tak zase umyl okna, tak to není úplně ztracenej případ
4. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, to máš teda servis! To já si vůbec neumím představit, že by ten můj umyl okna :grinning:

Vero, sousedka je učitelka na střední, v týdnu jsem s ní mluvila, říkala, že mají školu plnou jak chřipky, tak střevní virózy, tak jsem si říkala, že teď tu Orcu moc pokoušet nebudu. A byly jsme se s malou podívat na koupelny. No je to dost bída, myslela jsem, že vybereme ve standardu, ale prdy vody, tak jsem z toho taková špatná, ale neházím flintu do žita, nějak to ještě dopadne :slight_smile:
S těma plínama - byla dva dny přes den bez a ani se nepočurala přes noc, tak jsem jí rovnou už plíny přestala dávat a hotovo. Od té doby se mi v noci počurala tak 5x? Tak si myslím, že to docela jde. Ze začátku to bylo spíš proto, že má před spaním tákovou žízeň! A teď už jí dávám jenom vodu a to jí nechutná, tak před spaním nepije :grinning: :grinning:
A co se druhé malé týče, tak se stejně bojím, že zažiju ještě dost muka po jejím narození, že to Žofi nebude chtít přijmout, je to takovej můj závisláček a jen tak se tohodle titulu nevzdá :frowning2:
4. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda to je počasí. :confounded: Alespoň jsme večer vyrazili na stromečky. Standa je paf ze světýlek.

U nás je po prvotní radosti z nočníku taky tvrdý bojkot. Ale stejně tak bojkotuje plínky, tak se mu snažím vysvětlit, že když bude pěkně chodit na nočník, tak tu plenku mít nemusí. Moc dobře ví, co se tam dělá, ale prostě neudělá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak ho vidí, hned říká ble. :wink:

Holky, příchod druhého potomka nezávidím, ale určitě se s tím dětičky srovnají. Nakonec jim nic jinýho nezbyde. :wink:

Leni, Sofinka je krásná holčička. :wink:
4. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak Kačenka je poslední dobou taky docela drsný mamánek. Právě proto myslím, že to druhý mimčo bude snášet dost blbě. No, uvidíme.

Normálně dneska se na konci hrátek rozdávaly obrázky Mikuláše, anděla a čerta. A Kačenka, jak uviděla toho čerta, tak dostala úplný hysterák. Pěkně ji to rozhodilo. Tak jsem zvědavá na zítřek. Asi necháme čerta venku. Bude bohatě stačit, jestli ho uvidí z okna. Mám strach, aby pak neměla rozhozený spaní. :unamused:

Já nechávám plíny na noc. Jsem ráda, že se občas malá vykaká do nočníku, i když většinou si to stejně nechává na plínu. Ale už se to párkrát podařilo i do toho nočníku, což je obr úspěch. Čurání v noci zatím neřeším. Ještě počkám tak půl roku. Ono se to nezblázní.

Leni, ve standardu si toho moc nevybereš. Většinou to jsou takový mizérie. To už si člověk radši trochu připlatí, když už na to bude kolik let koukat. Aby to aspoň trochu vypadalo.
4. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vero my jsme taky dostali v orce obrázky :grinning: Tak jsem je chtěla Krýšovi vymalovat, ale on mi je kradl a "přečetl" si je. A je po čertovi :slight_smile: A to jsme dostali takovýho drsnýho.

Já byla včera na posezení s kamarádem jenom taky ve dvoře ve Spartaku. Máme oba narozeniny v listopadu dva dny po sobě, tak jsme to šli zpožděně trochu oslavit a popřát si. A bylo to dobrý, probrali jsme úplně všechno, shodli jsme se, že stárnem, že je to mazec. Vypila jsem asi tři malý piva a šla spát až kolem půl noci a odvykla jsem si. Dneska jsem taková unavenější :wink:

Holky, já myslím, že kžadý dítě, když přijde sourozenec žárlí. Musí si zvyknout, že je to jinak. Ale ty vaše cácorky se s tím srovnají, uvidíte. A nemá cenu nervit se předem, ono to nějak dopadne a jak těžko říct.
5. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

tak jsme dnes byly na Mikulášské besídce v Bobo divadle. Byla to pohádka s názvem Čertoviny a malá se vůbec nebála, spíš pak jen Mikuláše, jak přišel :grinning: Hrozně se jí to líbilo, bylo to i s tancováním, tak to i rychle uteklo, tak jsem ráda. Teď jsou s taťkou na plavání, pak se půjdeme cournout na město, jestli cestou nepotkáme nějaké čerty a pak jí tu určitě Mikuláš něco nechá, už se těším :grinning: :grinning:

Já vím, že ve standardu nic nebude, ale tak jsem si říkala, že obyč bílá je taková klasická, že by to neměl být problém a když jsem se na to tam paní (která tam očividně dělala jen krátce) ptala, tak na mě koukala, jak kdybych spadla z Marsu :confused: A teď jsem koukala na jejich stránky a samozřejmě tam nemají ani katalog, nic, takže budu muset ještě sjet do jejich druhé prodejny. No jsem na to zvědavá. Jsme se o tom včera s chlapem bavili a ten mi rovnou řekl, že jsme do toho šli s tím, že na nadstandard mít nebudeme, takže co si to vymýšlím :frowning2: vím, že má pravdu, ale přesně to beru tak, že těžko si koupelnu budeme za 5 let, až na ní budeme mít, předělávat :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Wjeru to si člověk po pár hodinách v hospě přijde jak kdyby proflámoval celou noc, co? :grinning:
5. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, já to zatím nijak neřeším. Až to přijde, tak uvidíme, jak bude Kačenka reagovat a podle toho se zařídíme. Nebo spíš nezařídíme a Kačenka se s tím bude muset nějak srovnat. :grinning:

U nás byl dneska večer Mikuláš s andělem a čertem. Nad moje očekávání to Kačenka zvládla vcelku dobře. Ze začátku teda měla náběh na brečení, ale nějak to ustála a dokonce pak zazpívala asi tři písničky a jednu říkanku. Celou dobu teda byla napnutá a trochu se třásla, ale nerozbrečela se. Když odešli, tak to z ní spadlo úplně a měla strašnou radost ze sladkostí. Takže celkově spokojenost. Snad bude spát klidně. Večer usnula během chvilky. Byla dost utahaná a zatím spí klidně.

Leni, to jsi byla v Elmatu na Znojemský? Odhaduju dle našich zkušeností. :grinning: Já si myslím, že až takový rozdíl v ceně to nebude. Předpokládám, že koupelnu nebudete mít extra obrovskou, takže jestli zaplatíte o nějakou tisícovku navíc, to už dle mýho není snad takový problém. Přece jen tohle jsou věci na x let, takže bych si radši připlatila, abych si to pak nevyčítala. My jsme spokojený se spodní koupelnou a záchodem. Ale vrchní jsme trochu podcenili. Manža furt chtěl nějakou béžovou, já oranžovou nebo zelenou. Nakonec spodek máme v zelenkavý, což je moc pěkný, ale v patře to máme takový béžovo oranžový, ale je to trochu staromodnější, takže nějak extra s tím spokojený nejsme. Teď nás mrzí, že jsme tam nevybrali jiný dlažky. :unamused:
5. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak v pátek jsme byli v Brně kupovat novou autosedačku. koupili jsme Maxi Cosi Tobi kolekce 2010 a je úžasná. skvěle se polohuje a malá je v ní moc spokojená. jeli jsme nakupovat do Brna aby byl větší výběr barev. jinak v sobotu jsme plavat nebyli, protože malá má rýmu. ach jo.

Vero mi jsme už přemýšleli, že budeme koupelnu předělávat :slight_smile: ale bylo by to moc peněz a tak vydržíme. spodní koupelničku máme modrou a vršek hnědo bílý a to se nám už moc nelíbí. a taky bysme dávali sprcháč už vyzděný a ne jak máme ten kupovaný otevírací oblouk. no chybama se člověk učí. stavět znovu tak to člověk udělá jinak.

jinak Sára je hrozný mamám. já včera pekla perníčky a měl jí manža a kňourala po nějaké době a hned jak k ní přijdu tak je spokojená. a to jsem si plánovala jak brzy bude spát u babičky a my s manžou budeme "žít". ale jak to dítě máš tak je to jiný.
6. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Vero, byla jsem v Kosově, ale druhou prodejnu prý mají na Znojemský, tak se chystám ještě tam, že je to tam víc frekventované a mohlo by tam chodit i víc lidí, tak že by na dotazy typu - kolik stojí tydle obklady mohli vědět odpověď z hlavy a nemuseli by furt lítat k PC a kalkulačce :confused:

Kačenka je šikulka, že to takhle krásně zvládla :wink: V noci v pohodě? Nebudila se?
My byli jen na procházce a cestou jsme potkali asi troje čerty, tak si je z dálky prohlížela a jak se blížili, tak zavelela: "Jdeme!" a bylo :grinning: :grinning: No a mezitím, co jsme byli pryč, tak tu byl Mikuláš a nechal jí nadílku za oknem, tak měla radost, ale že by mi tu skákala metr nad zem, to ne :grinning: :grinning:

Bep, já jsem si to tak trochu myslela, že to s tím "žitím" nebude tak žhavé :sweat_smile: , ale co ty víš, třeba se to z ničeho nic zlomí a bude malá v pohodě a fakt si začnete pěkně užívat.
Jak to vůbec dopadlo s tím stěhováním na chatu, měla tchyně kydy nebo se to výjimečně obešlo bez nějakých průpovídek?
6. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme si včera užili Mikuláše úplně parádně. Jesli jsme s k mýmu taťkovi a bráchovi do Brtnice, měli tam program na náměstí a měli to moc pěkný. Přišli jsme akorát na příjezd Mikuláše, přijel v kočáru s anděli a čerti poskakovali kolem. Pak Mikuláš slavnostně rozsvítil strom a výzdobu na náměstí no a kdo chtěl z dětí, tak mu šel povědět básničku a dostaal adventní kalendář, časopis a DVD, tak měly děti velkou radsot. Některý šli teda s rodičema a čerti zatím pobíhali mezi lidma a sem tam na nějaký zlobivý dítě bafli. Byli tam teda dva druhy čertů, jedni takoví hodní čertíci pro malý děti a pro ty větší zlobhily tam byly takový hrůzostrašný čerti. No apo nadílce se děti seštosovali za kočár a šlo se v průvodu kousek k hasičárně, tam byla soutěz o nejhezčí mikuláškou masku. Akorát Krýša, jak měl po plavání, tak spal jako zabitej a nevzbudil ho ani ohňostroj :grinning: :grinning: :grinning:

Leny, já si taky myslím, že šetřit zrovna na koupelně je nesmysl. Jeslt iji nebudete mít obrovskou, tak to extra rozdíl neudělá a běheme pěti let to celý vybourávat a předělávat je nesmysl
6. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na tý koupelně se tady krásně shodnu s vámi, škoda, že s vámi i nežiju :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak já jsem ochotná ještě dát malou občas (to je tak jednou za čtvrt roku) k rodičům na jednu noc. Ale na dýl je mi to líto. Teď jsem chtěla jet s manžou do předvánoční Vídně, ale nakonec jsem si to kvůli malý rozmyslela, protože bychom ji museli dát pryč na dvě noci. A to už mi přijde dost dlouhá doba. Tak nakonec pojedem všichni tři do Laa, vyčvachtáme se tam a Kačenka bude taky spokojená. Nevadí mi, když dám malou přes den k rodičům na hlídání, ale večer ji mám radši doma. V tomhle jsem taky trochu závislák.

Leni, tak my spíš měli opačnou zkušenost. Paní na Kosově trochu tápala. Nakonec nám tam poradil jeden chlápek (nevím, jestli to je majitel).
Leni, kdyby jí přinesl Mikuláš nadílku osobně, určitě by si to víc užila a měla by z dárečků větší radost. Protože by byla určo napnutá a trochu vystresovaná z Mikuláše a jeho doprovodu a po odchodu by to z ní spadlo a radovala by se jen z dárečků. :sunglasses: Aspoň u Kačenky to takhle zafungovalo. Loni to teda ještě prořvala. Letos už byla statečnější.

Leni, chlapi jsou někdy na zabití. Ale naštěstí ten můj má v tomhle rozum a co se týká dlažby a podlah, tak jsme nebrali tu nejlevnější variantu. Extra drahý taky ne, ale takový normál.
6. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my máme podlahy do celýho baráku už vybraný, na těch jsme se shodli víceméně hned. Kuchyň jsem si nechala na vrhnout sama, do tý jsem řekla, že mi kecat nebude :grinning: a teď začínáme řešit ty koupelny. Tím, jak jsme dost omezeni finančně, tak jsme si už předtím řekli, že budeme muset vzít standard, ale to se fakt nedá. Zatím nás netlačí čas, to si oběhávám s předstihem, abych pak nemusela vybírat pod tlakem. Ale ten přístup tam mě fakt dost zarazil :confused:
6. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Vero a k tomu Mikuláši. Já jsem ho domů nechtěla v žádném případě a tak jsme byly dopo v tom divadýlku, kam přišel taky Mikuláš a jednotlivě si děti volal, takže od něj dárek dostala a dnes po O jedeme k bráchovi, mají tam Mikulášský karneval, takže počítám, že tam taky něco osobně dostane :sunglasses: Takže o todle ochuzená nebyla :grinning:
6. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, to samý si říkám občas i já :grinning: :grinning: :grinning: Ještě, že jste se zarhli jen u koupelen, ber to tak, že tomohlo být horší

No my příští rok s Mikulášem uvidíme, ale když jsem to viděla na tom náměstí v Brtnici a Leny píše, že jsou akcičky i v divadýlku, tak si myslím, že taky zkusíme spíš tohle :wink:

Tak já počítám, že krýšu občas upíchneme někam na noc a taky si vyrazíme, ale vidím to tak kolem těch dvou let. Taky až vydrží pravidelně spát celou noc a budit se bude v přijatelnou dobu a ne kolem 5 ráno. To by měli prarodiče rados :slight_smile:
6. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, se musím smát :grinning: Žofi je pomalu 2,5 a když spí u švagrové nebo je tu mamina, tak jsme stejně jak pecky doma a čumíme na TV a v devět lezem do postele :grinning: :grinning: Nějak extra jsme spolu nechodili pařit ani předtím, nějak máme každý jinou sortu kamarádů a teď si vyrazíme sami dva max. tak odpoledne na kafe :grinning:

Wjeru, já jsem taky čekala, že to bude daleko, daleko horší, takže jsem docela i ráda, že se to zaseklo jen u tohodle. Jako byla rozepře kvůli věcem, co chci tady odtud prodat, že je s sebou už nechci táhnout, že by se nám tam nehodili, tak jsem si vyslechla, jak na tom vyděláváme nehorázné prachy, ale tak to prostě je a nebudu si svinit nový barák starým haraburdím :angry:

Vrátili jsme se před chvíli z Beranova z karnevalu a bylo to moc pěkné! Sice takové chaotické, pořád nutili děti tančit v kolečku, což naší malou moc nebere, ale bylo tam spoustu her, tak to bylo pěkné a hrozně rychle to uteklo. Pak šoupnu do alba nějaké fotky :slight_smile: A máme nahrané video, jak malá říkala Mikulášovi básničku, sice jsem jí neslyšela ani já a to jsem od ní byla asi tak 20cm, ale říkala. Bylo vidět, že se hrozně bojí, byla hrozně vykulená, ale čert stál daleko, tak snad trauma mít nebude. Čerty zatím domů zvát nechci, aby se pak doma třeba nebála. Ale časem, až budou holky větší, tak je asi budu volat i v průběhu roku :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, kluci dneska stěhovali na tu chatu a staří se toho už nepletli. jen tam včera manža s nima musel vyklízet. já nikam nejela jak malá má rýmu a jsem ráda. no a teď už jsou nový nájemníc nastěhovaný a snad bude klid:slight_smile:

Wjeru Vám fakt Krýša tak hezky spí? mě se malá budí po dvou hodinách k prsu a někdy jsem ráno fakt unavená. už jsem se nevyspala 100 měsíců a konce to nebere.
6. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my měli domluvený na Mikuláše kámoše. A ti měli nakázaný, že musí být hodný. A fakt byli bezva. Čert (spíš čertice) stála v pozadí a vůbec nestrašil. Jinak já osobně bych malou na náměstí na Mikuláše netahala. Nějak tohodle nejsem příznivce. Děti v tom pak mají akorát chaos, když vidí tolik Mikulášů. Možná až budou děcka větší a na Mikuláše už nebudou věřit.

My se teda s manžou hádali ze začátku snad ve všem. Každý jsme chtěli něco jinýho. Ale nakonec jsme si nějak sladili vkus, takže ke konci už jsme to zvládali bez hádek. :grinning: A co se týká kuchyně, tak klidně bych ji změnila už taky. Teda ne tvar a skříňky (maximálně bych ji trochu nafoukla a taky mi chybí spižírna - místnůstka - mám jen výsuvnou skříň na potraviny), ale změnila bych barvu. Vždycky jsem chtěla dřevěnou (máme hrušku v kombinaci s vanilkou), ale teď už bych brala klidně nějakou barevnou, třeba zelenou, žlutou,... Přesně jak píše Bep, stejně jak se zabydlíte, budeš chtít něco změnit. Všechno prostě nevychytáš.

Tak my vyrážíme s manžou tak maximálně jednou za čtvrt roku. To se většinou domluvíme s kámošema a zajdem si někam sednout. Jinak taky moc nikam nechodíme. Občas si rozděláme vínko doma. Zrovna dneska ho taky popíjíme. Manža včera lahvinku rozdělal, tak si dávám decku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i z tý trochy si připadám celkem piclá. :confused:

Leni, hezký fotečky. Koukám, že tam máš fotku i ze Seifertky, viď? :slight_smile:

Bep, to se ti budí malá fakt tak často? To ti teda nezávidím. Mně se Kačenka tou dobou budila tak jednou za noc.
6. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep a nemá třeba ten růstový spurt? Já myslím, že to někdy kolem 3/4 roku je, zkus se podívat na Net. To by mělo brzy skončit a měla by ti spinkat dýl. Ale je to náročný, to každopádně! Včera jsem tvýho manžu zahlídla dopo z okna, šel k rodičům :slight_smile:

Vero, je to ze Sokola, z toho středečního cvičení. Jdete dneska? My tu máme smlouvu na ověření podpisů na domeček, tak to dneska zas asi nestihneme, tak asi zas budeme muset jít až ve středu. No uvidím. Třeba to ověřím nějak dřív a že by si tam chlap zašel pak sólo. A nevím, jestli jsou prázdniny nebo jestli mají na Seifertce chřipkové, ale přišla mi večer SMS, že cvičeníčko je, tak jsem z toho taková zmatěná :confused:

Jinak jsem ještě včera koukala do papírů a nebyla jsem u Ptáčka, ale v Elmetu a k Ptáčkovi se chystám nějak v průběhu týdne. Přemýšlím, že si tam prvně asi radši zavolám, abych je zas nějak nepřekvapila :sunglasses:

To já vím, že budu chtít hned něco měnit, ale chtít budu moct, no :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my se dnes chystáme. Zatím vypadá, že na dnešní cvíčo vyrazíme. Mně taky přišla včera SMS, že cvičení je.
7. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako já bych taky šla, do prčic! Jenže musíme ověřit ty podpisy, se nedá svítit!
7. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
bep Krýša se budí jednou, někdy dvakrát, ale to se spíš nějak blbě otočí a neví, jak z toho ven, stačí ho položit a je hned tuhej. Mlíčko dostává jednou v noci, ale ta ranní hodina je pekelná. :slight_smile: BVstávám dřív jak do práce, to je matreřská "dovolená".

Vero, jako v JI na náměstí bych takhle malý dítě netáhla taky, ale v tý brtnici byl jeden Mikuláš co přijel v kočáře a právě na ty malý dětičky tam byli čertíčci malinkatý a hodní, tak si říkám, že příští rok, ale jak bude Krýša větší kolem těch 3 let už bych chtěla taky Mikuláše domů, ale s rozumným čertem. Dobrý je, když máte takhle známý.

Leny Spohinka je fakt kouzelná :slight_smile:

Dnes jme byli na trhách v Brně, jsou tam v centru na dvou náměstích Svobodově a na Zelném trhu. Ty na Zelném trhu byly fakt krásný, byly tam tradiční řemesla, hrály tam koledy a bylo tam pár lidí, takový to bylo hrozně milý. Na Svoboďáku to taky nebylo špatný, tam jsem hodně vzpomínala na studenský léta v Brně, jak jsme tam chodili na dlabanec a Svařák a kupovali maličkosti.
No jak jsem si myslela, že nic neutratím, tak jsem tam nechala skoro 1000 - kamarádům jsme koupila hlavolamy od kováře, vzala jsem schválně těžký, aby jim to vydrželo a pak takový super rámečky na fotky ze dřeva jako puzzle, nádherný, dostala jsem i vizitku s internetovou adresou, že si můžu kdykoliv přiobjednat. A samozřejmě svařáček a bramboráček :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, škoda že jste nedorazili. Dneska si teda Kačenka narazila prdínu o kladinu, tak má pod zadečkem pěknýho moncla. Ale jinak to šlo. Teda až na lišku a vlka (ze začátku se hrálo na honičku - dvě děti měli na hlavách čepičky jako liška a vlk, vyloženě to byly čepičky, takže obličeje dětí byly krásně vidět) a naše malá se těch čepiček asi bála, protože byla taková protivná. Ale pak už to bylo lepší. Příští týden je to letos naposledy a prý tam budou snad i nějaký dárečky, tak snad se zase dostanem. Dnes tam bylo asi jen 6 nebo 7 dětí. Dost málo. A zaslechla jsem v šatně maminy, jak si povídaly, že ve čtvrtek tam od čtyř bývá něco podobnýho a platí se jen 30 korun. Škoda, že já mám ve čtvrtek těhujogu. To se fakt nedostanem, jinak bych to prubla.

Wjeruš, v Brtnici to mohlo být fajn, jestli tam dorazil jeden Mikuláš a čertíci byli jen malinkatý. V JI to je o něčem jiným. :unamused: A nedělej mi chutě se svařáčkem. Já bych si taky dala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
7. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, chudáku, přesně tohle jsem prožívala minulý rok. A to na vánočním večírku kolega slavil narození syna, takže mě vždycky objednal panáka .......džusu :grinning:
8. pro 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero a ty si svařáčka nedáš? Já jsem zrovna včera měla ve městě. Jednou za čas to nemůže uškodit :sunglasses:
8. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak to je docela drsný provokatér. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, svařák mi přijde docela silný. Jako decko vína si občas dám, ale jak je to víno horký a sladký, tak se z něj cítím víc piclá. Takže si ho na pár měsíců odpustím a pak si to vynahradím. :sweat_smile: Naštěstí přes léto na něj většinou chuť nemám, takže se to dá. :grinning:

Dopo jsme byli na návštěvě u kámošky. Tam byla Kačenka zlatá, ale jak jsme přijeli domů, tak začla být protivná. Hold na ni kolem poledního začíná padat únava. Ale spát prostě nebude. :unamused: A počasí je dnes na houby. Asi se ještě odpoledne pustíme do nějakýho cukroví, ať nám to rychleji uteče. Ven asi nepůjdem, protože tam furt mrholí. Aspoň to dopoledne jsme strávili trochu zábavně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co ten předvánoční srazík? Já bych to viděla na příští týden. Pak už to asi těsně před vánocema nebudem zvládat. Mně se hodí zatím úterý až čtvrtek dopo. Jak jste na tom vy?
8. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek