• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
autor
Já čtvrtek 100% nemůžu, jdu na kontrolu a poslední velký UTZ. Takže kdyžtak hlasuji pro úterý :wink:
8. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak máme po poradně, v 10ti měsících 9,2 kg a Krýša dostal pochvalu. Akorát byl protivka, protože si už vůbec nechce lehnout na přebalováku, takže rvát z něj kalhotky a punčocháče a sundávat mu plínku byl docela zážitek. Ale pán musel sedět, aby měl přehled :slight_smile: Jinak jsem se úplně lekla, když jsme přišli do čekárny, tak ta byla narvaná k prasknutí. Ale naštěstí k té druhé doktorce. Akorát si všechny maminy postavili kočárky pěkně k vchodu, takže i když místo vzadu v čekárně u naší dětské na kočárek bylo, stejně jsem ho musela nechat venku, protože bych neprojela. No jak jsem nesla Krýšu v náručí, tak do nás dost drsně vrazila nějaká mamina. Ony totiž byly plný i přebalováky v čekárně. Já si říkala, že ty co jsou tam s kočárkem snad nechají místo na přebalováku. Tak jeden volný byl, tak jsem si k němu s Krýšou namířila a zmerčila to ta mamina asi s dvouletým děckem mimochodem, tak tam sprintovala dát si věci a při tom nás celkem sejmula. Já málem schrastila, naštěstí mě dvě další maminy a jeden taťka chytili a drželi, jinak měl krýša hlavu rozraženou o přebalovák a já asi zlomený končetiny. A ta ženština mě ještě zdrbala, že takhle malý děcko nosím do ordinace v náručí :angry: :angry: :angry:

Pak jsem se teda se setřičkou domluvila a kočár jsem si tam dovezla přes izolační box a Krýšu jsem si svlíkla na přebalováku v ordinaci. Ona totiž slyšela, jak na mě ta ženstina začala řvát, tak vyběhla co se děje. Ony tam mají doktorky tři přebalováky venku v čekárně, kde se právě dají sudnat ty kombinézy a zimní bundy, takže se do té ženštiny pustila taky, kromě všech těch, co mě chytali, aby se mi něco nestalo.
8. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mě se to ve čtvrtek taky nehodí, takže jsem pro úterý :grinning:
8. pro 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, to jsou mi teda věci! To bych jí normálně vyřvala, krasavici. Tak snad jasně viděla, že tam asi kočárem neprojedeš, ne a že dr. za tebou ven těžko půjde :angry: No jo, to jsou prostě lidi, no, co ti na to mám říct, je to občas smutný.
8. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, to je hrozný, jak se některý lidi chovají. Ještě že jste z toho vyvázli ve zdraví. A že se tě ostatní zastali.

Já jsem odpoledne byla pěkně vytočená. Kačenka byla od poledne trochu protivnější, ale ještě se to dalo. Zato ve čtyři dostala pěkný záchvat vzteku. Nějak jsme to přečkali a za hodinu dostala úplný hysterák. Fakt jsem byla totálně vytočená. Manža přijel až před šestou, takže jsem to musela s malou zvládnout sama. Chudák miminko. Takhle jsem se při Kačence rozčilovat nemusela. Hlavně že manža přijel a když jsem mu řekla, že jsem dneska z Kačenky psychicky utahaná, tak on na mne, že to chce klid a že bude hůř. A během hodiny se s malou taky tak rozčílil, že jsem mu to aspoň vpálila zpátky přesně jeho slovy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že zítra bude Kačenka pohodovější. Fakt má někdy dny, že bych ji přizabila. :angry:

Tak zatím to vypadá na úterý dopoledne? A kam bychom zašli? Zase do Samuela?
8. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero chichi, dobrý rady od taťků nad zlato, že? :wink: :slight_smile: :grinning:
8. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si furt pochvalovala, jak mi to počasí při kulacení se přeje a asi jsem to zakřikla :sweat_smile: A zrovna dnes máme takového vyřizování ve městě a jsme bez auta, včera jsme ho vezli na opravu, přestaly nám jít stěrače, neustále nám svítí ABS a ke všemu nám přestalo už i brzdit :frowning2: Jako by vědělo, že má taťka domů donést nějakou kačku na Vánoce navíc :angry:

Vero, mně přijde, že ty děti v tomdle věku snad zkouší, co si k nám můžou dovolit a co ne! Ta naše furt kňučí, hned natahuje a má slzy v očích a hrozně, ale hrozně teď odmlouvá. Chlap se tomu směje, ale já jak to mám už takhle delší dobu, tak jsem z toho úplně vyčerpaná, už mě na ní ani nebaví řvát, už jí jen okřikuju a slibuju jí, že jí začnu dávat na prdel. Jenže jsem teď prd autorita :frowning2: A hlavně opakuje moje věty a tomu se člověk musí prostě smát a ne se na ní zlobit :sweat_smile:
9. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

těhulky koukám, že už jste dávno za půlkou :slight_smile: Zítra začnu péct vánoční cukroví, tak se těším, ikdyž venku to jako prosinec vůbec nevypadá. Kdyby byl sníh, tak by to mělo aspoň i kouzlo, ale takhle nic moc.
9. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je blbý s tím autem. Snad to bude OK.

Mimochodem, Kačenka je taky pěkně vyčuraná. Včera po tom svým záchvatu chtěla pustit Krtečka, tak jsem jí řekla, že si to nezaslouží za to, jak se chová, a ona mě hned začla dělat malá, malá a pusinkovat. No, jak se má na ni člověk pak zlobit, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Koči, nepřidáš se k nám na srazík?
9. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak jsem dnes byla u doktorky. po domluvě ne na poradně, ale na nemocných dětech. raději jsem zavolala abych nebyla sprdnutá že s rýmou a kašlem jdu mezi zdravé děti. tak aspoň Dr. malou prohlédla a kašel že je dobrý a nosu jí mám kapat mateřské mléko a řádně odsávat:slight_smile:
jo a 10ti měsíční kontrola tedy dopadla že vše je ok a máme 69cm a 9350g
a máme začít učit malou spát, že to nejde aby mě takhle terorizovala po dvou hodinách. tak o vánocích začneme a možná dáme malou už i do děcáku. no uvidíme.
9. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, já bych se přidala ráda, jenom jedeme v úterý do Vídně na vánoční trhy. Kdyby to bylo jiný den. Schválně jsem koukala kolik měla naše Elis v 10 měsích, tak měla 9970 g a 74 cm. Je dlouhá, teď v roce měla 78,5 cm.
9. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOc tak to je fakt dlouhá. ta naše nemá být po kom, já mám 165, manža 170 a oboji naši rodiče nemlich to samý
9. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak já mám 179 a můj manžel tak taky. Moje mamka má sice 168 cm, ale taťka má přes 180.
9. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se byla podívat a malá měla 8100g a 74,5cm :slight_smile:
Já jsem taky prcek, mám snad nějakých 167cm, možná ani to ne, ale přítel je teda vysoký, tak snad bude ta naše cácorka po něm a nebude mít ty moje hnusný špekatý stehna :sunglasses:
Koc, to je vaše malá vážně dlouhá teda! To vás za chvíli přeroste :grinning: A co, už běhá jak drak nebo furt chce chodit za ruce?
Bep a jak máte malou učit spát? Že když začne plakat, tak jen přijít a pohladit a bez prsa? Myslíš, že ti to projde? :confused:
9. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, malá běhá jako drak, začala jenom chodit a všude si dojde, už téměř vůbec neleze. Za ruce chtěla naštěstí chodit jenom pár dní :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak nevím, kdo z nás dvou má špekatý stehna. :unamused: Já myslím, že vedu na 100 %. A mám pocit, že Kačenka má postavu po mně, tak snad ji ukočíruju a nebude taková baculka jak já.

Koč, to je škoda. Přiznej, že si vždycky na náš srazík něco schválně naplánuješ. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bep, tak ať odnaučování brzy přinese plody a pořádně se v noci vyspíš.
9. pro 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, Ty tady piš něco o baculkách Baculka jsem já :slight_smile: Vy jste hubeňouři. Krýšu teda doktorka neměřila, tak nevím, kolik má, to se dozvím za 2 měsíce v roce :slight_smile: U nás je to tak, že já mám ubohých 159 a manža má ale 186, tak uvidíme, jaks e ty geny pomíchají
9. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, teď to se mnou celkem jde, i když by to mohlo být i lepší. Ale ještě tak před deseti lety jsem fakt byla dost silná. Na základce a na střední jsem byla dost velká baculka. Kolem dvacítky jsem naštěstí dost kil shodila.
9. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to já můžu být hubená nebo silná, ale stehna mám prostě pořád obří. Jediné, co mi na ně pomáhá je běhání a to mě nebaví zas každý den. Nejhubenější jsem vážně byla po porodu, jak jsem běhala pořád venku s kočárem, to byla paráda.
10. pro 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježis holky, já mám nervy v kýblu, to je teda ráno. krýša budíček ve 4.30, což by tak nevadilo, jenže on už leze po čtyřech po kolínkách a byt mu pomalu začíná být malej. Vleze úplně všude, mám o něj strach, jemuje jedno, že tam nejsem. Tak jsem ho dala do ohrádky a začala jsem mu vařit oběd a uklízet kuchyň no to byl hysterickej záchvat. Řev tak na půl Jihlavy. :unamused: Pak jsem ho vyndala, ale trucoval a byl vzteklej, vším třískal, takže putoval zase dovnitř a tam jsem ho poprvý v životě nechala uřvat. Ale mám z toh nervy na pochodu a hrozný výčitky, samozřejmě jsem si myslela, že já svoje dítě takhle nikdy uřvat nenechám.
10. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, pevný nervy :wink:
10. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uřvání dětí je děs. my máme malou učit spát tak, že jí taky necháme uřvat. prý až než se začne dusit můžeme. no neumím si to představit. a dát jí pít jen vodu. když půjde v osm spát tak mlíko tak o půl jedné. a má spát jen s manžou, ze mě by prý cítila mléko. děti jsou vyčůraný. čtu knížku "Prevítem snadno a rychle" a to tedy sedí:slight_smile:
jinak malá je taky všude. třeba kuchyň vytírám každý den aby nelezla v mastném, páč na zem vždycky něco kápne.... ale tím jak se pohybuje po bytě tak je hodně samostatná. jen musím křičet když se hrabe v kytce a pomádá to.
teď jsme se vrátili z prochajdy a tak spí a já mám udělané těsto a jdu dělat linecké.
já byla nejtlustčí po prvním roce v práci. to jsem za rok nabrala 12 kilo. jak jsem seděla 8 hodin na zadku a měla pravidelný přísun stravy:slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak já vytírám už jen dvakrát do týdne. Krýša naštěstí neleze ke sporáku, kde je to nejhorší, tak to teda stírám pravidelně. Jinak nám místo plazení začal líst po 4 a je ďábelsky rychlý :wink:
S tím uřváním ono asi pomůže, když ze začátku někam vypadneš, aby ji ukládal jen manža. Chlapi jsou v tomhle tvrdší. Já nevím, jestli to jsou mateřský pudy nebo co, ale když Krýša řve, tak prostě musím jít za ním. Manža mě vždycky krotí, ale fakt z toho mám výčitky.

Já tda dneska zmokla. S Krýšou už to nebylo k vydžení, tak jsem ho radši šoupla do kočáru a šlas moknout ven :wink: Potkala jsem Radku Kučerovou, spokojená, zářila jak sluníčko. :slight_smile:
10. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak koukám, že už vám to taky začíná. Už je po klidu. :grinning: Tak ať si malej na ohrádku brzy zvykne.

Bep, tebe si tlustou ani nedokážu představit. Já jsem shodila asi 20 kilo. Ale dle mých rodičů jsem vyžle a dřív jsem byla hezčí. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My když nechali malou vyřvat v 15 měsících, tak to bylo fakt hrozný. Vydržela to naštěstí jen půl hodiny a pak to vzdala. Ale i ta půlhodina nám přišla jak věčnost. :frowning2:
10. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tu zase mezi vámi tentokrát se vám hlásím z řepákova ale vůbec mi to nevadí je tu krásnej klid a i když je počasí na prd tak se mi tu moc líbi . Stěhování teda byla akce kulový blesk ale už je to nejhorší snad za nám dost jsem ted lítala po úřadech tak že jsem každej den i dokonale vyčerpaná manža odjel už v neděli do práce a přijede až ve středu to už snad dám všechno do narmálu a on už přijede k hotovýmu .Přestěhovali jsem si i postel kterou jsme měli ve 2 metrech ted jsme to teda snížili na 1,5m ale je to moc krásný jen to ještě není dodělaný a z toho jsem dost nervůzní je to hrozný donutit truhláře aby to dodělal má spoustu práce okolo a já jsem druhá kolej :frowning2:

Jinak jak jste tu psali o čertech tak já vzala Gábi do pekla. Bylo to tam dost strašidelný i já jsem se teda bála Gábi asi taky ale byla moc statečná na štěstí mi věří a tak to zvládla v poho říkala jsem jí už delší dobu před tím že to je dost strašný a že se nejspíš bude bát ale ona protože byla hodná tak že se jí nic nestane a tak když jsme z pekla odcházeli tak si s každým čertem podala ruku :wink: . Ale myslím že nějaký efekt to měla protože za žádnou cenu do pekla jít nechce. A když byla malá tak jsme taky vždy šli na město a Gábi mermomocí chtěla čerta vidět a tak jsme za nima vždy utíkali aby je viděla :slight_smile: je to šikulka možná to je taky tím že jí čertama nestraším a nebo se prostě nebojí.

holky vyprdněte se na nějaký to kilo navíc počkejte až vám děti dají víc zabrat o pak jdou kila samy já se těším tady na léto to budeme pořád venku teda pokud bude hezky.

Jinak Davídek se mi tak trochu zastavil bych řekla zatím je pořád na bříšku nebo zádech a nebo válí sudy sedět sám ještě neumí alezkoušíme to ale jsem docela ráda protože kdyby byl aktivnější tak bych to asi nezvládla je ukázkovej v tom že když něco potřebuju vyřídit tak spí a nechá mě vyřizovat a vzbudí se jen když má hlad a nebo když se chce dívat :slight_smile: nejradši má reklamy v tv
10. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru neměj žádný výčitky a připrav se na to že vš co jsi kdy říkal že nebuděš dělat svýmu dítěti tak dělat bude nebo spíš většinu věcí já jsem taky vždycky říkala že Gábi nedám facku ale praxe vše ukáže :unamused: :pensive:

Jo a Davídek mi nechce nic jinýho jíst než mlíko dokonce jsem zkoučela i ovoce ale vždy se tváří jako kdybych mu dávala štovík :frowning2:
10. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi Sára taky nejdřív ovoce nechtěla. u každé lžičky se kroutila a já nevěděla co jí dávat. no a pak se to zničeho nic změnilo a teď jí velkou skleničku na jeden zátah. ale snad první co nám chutnalo byla hruška s banány od Hami.
11. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chichi Vero to znám, to je oje babička taky. Napřed potřebuju shodit a když jsem před otěhotněním zhubla 10 klg, tak ze mě byla pomalu ta anorektička :grinning: :grinning: :grinning: No teď na to fakt prdím, měli jsme dost náročný období i na psychiku, takže jsem vždycky večer totál hotová řvala, jak malý dítě a zdlábla čokošku na nervy. Ono je fakt super slyšet, když přijela obvoďačka za mamkou a dala jí dva dny. A takhle to bylo asi dva měsíce. :frowning2:

Gábi, tak seš machr, že jste to stěhování zvládli a že to zlvádáš bez taťky se dvěma dětma. Já se manži večer vždycky nemůžu dočkat, že si odfouknu.

Dnes bylo hraní v Orce takový komorní, přišly jsme jen 4 maminy. Krýša se tam teda rozkoukal v posledních 10 minutách, to tam řádil, ale i jinak se mu tam líbilo. Zkoušela jsem ho dávat do toho houpacího psa a jem se v něm moc líbí, tak jsem ráda, protože mu Ježíšek přinese houpacího koně :wink:
11. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru já taky malou dávám do toho houpacího psa, ale ona má raději toho červeného koně. taky chceme něco takového koupit, ale na narozeniny. a ty jsou za chvíli, co?
11. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem pár fotek do alba tak jestli chcete kouknout....
http://rittichovi.rajce.idnes.cz/Sara_-_kolem_devate_mesice/#album
11. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek