• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
tak to je blbí:frowning2:teď tam nepojedem, malá je ještě moc malá:slight_smile:tak to nechám na Duben nebo Březen a bude to ale oto větší nákup :grinning:
16. led 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, blahopřeju k dobrým výsledkům. :wink: Jj, utíká to. A ještě rychleji to bude utíkat, až bude mimčo na světě. My jsme v sobotu měli 7 měsíců a přijde mi to jako včera, co jsme se vrátili z porodnice. :confused:
16. led 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,ne do porodnice ještě vůbec zbaleno preventivně nemám. Tak doufám, že mě něco nezaskočí, jinak to budou fofry. No termín mám 18.3. a pak 21.3. tak jsem se dneska ještě domluvila na tu jednorázovou info schůzku, ale měli termín na 28.2. tak doufám, že si prcek bude prcek v tu dobu ještě pěkně užívat v teple bříška. No uvidíme, uvidíme :slight_smile:
16. led 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, já jsem balila dva týdny před termínem. Pořád se mi do toho nechtělo. Říkala jsem si, že těch pár věcí přinejhorším sbalím hned. Naštěstí jsem to nemusela balit nahonem, protože jsem dva dny přenášela. :grinning:
Švagrová bude tenhle týden rodit. Jde na císaře do JI. Včera se měla objednat, tak jsem zvědavá, který den to bude. :confused: :sweat_smile:
16. led 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: Tak jsem si dnes přivstala,ale v noci jsem skoro vůbec nespala,nebo jen tak na půl.Mám čím dál větší problémy s usínáním,takže jsem ve 2 v noci vzhůru. a pak se stejně převaluji a budím na wc.
Kaci já už bych asi měla sbaleno a můj drahý instrukce,já se bát předčasného porodu,tak se včas připravím. :grinning:
17. led 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, to jsem ponocovali stejně. Já bych teda spala, ale malé se moc nechtělo. O 3/4 na 3 se vzbudila a do pěti jsem měla o zábavu postaráno. :rolling_eyes:
17. led 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Melany, no to jsme na tom stejně s tím spaním. A poslední dobou je to čím dál horší, převaluju se z boku na bok čumákuju do stěny a pak možná na chvíli usnu. No a ráno ve 5:15 vstávat to je fakt super. Ale v práci už mi zbývá jenom něco přes 14 dní. Taky jsem si říkala, že bych jen tak pro jistotu měla něco uložit do tašky, člověk nikdy neví. Na druhou stranu informační schůzku v por. mám až na 28.2. takže jak jsem psala, doufám, že si bude prcek ještě lebedit v teple :slight_smile: Jinak jak říkám, to bude moje první návštěva v 5.patře Jihlavské nemocnice. Tak doufám, že premiéra nebude dřív. :sweat_smile: Ostatně taky bych měla schystat ještě nějaký věcičky prckovi domů, ale to je mi podobný vždycky všechno na poslední chvíli.
17. led 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, tak jak se ti spalo dneska? :slight_smile: My jsme spinkali celkem slušně. Jen jsme se vzbudili asi 4 x, ale hned jsme zas zabrali. :slight_smile:
18. led 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsem po dlouhý době prospala celou noc a nejhorší na tom je, že jsem byla víc rozlámaná a rozespalá než kdybych celou noc oka nezamhouřila. Ale už je to dobrý, to je vždycky ten šok ze vstávání když zazvoní budík. :slight_smile:
18. led 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, že ses pořádně vyspala. :slight_smile: Potřebuješ nabrat co nejvíc sil. :wink: Už za dva měsíce, co? Už se těšíš, viď? :sweat_smile:
18. led 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To těším a zároveň mám trochu obavy jak to zmáknu. Ale to by asi nebylo normální, kdyby to tak nebylo. Navíc jako prvorodička. Kdyby mi to někdo ještě vloni řekl, zrovna v době kdy jsem si dělala masérský kurz, tak mu poklepu na čelo. No a rok je pryč.... strašně to utíká. Jo doma mi příbuzní říkají, no tak to nakonec musela vzít do ruk nejmladší, když ti co by měli tak se k ničemu nemají. Já zase říkám, že 24 je pro někoho akorát pro někoho málo. Nezáleží na věku, ale na lidech. Někdo je schopen mít prcka v 18 a někdo toho není schopen ani ve 30. Ale každopádně se těším, je to zase krok do neznáma, tak doufám, že obstojím :slight_smile:
18. led 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zdravím po návratu z porodnice :wink: 7.1. se nám narodil chlapeček Lukášek. Bylo to všechno úplně jinak než jsem si představovala :grinning: Ale to je asi vždycky co? :sunglasses:
19. led 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pufina, MOOOOC GRATULUJU!!! :grinning: :grinning:
Tak povídej, jak to probíhalo? Vše bez komplikací? Jak dlouho´s rodila? Všechno napiš, jsem jedno oko :grinning:
Hned jdu juknout do alba!
19. led 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásnej, moc. Jak mu lezou ty žebírka jak se sluní, to je slaďoušek :wink:
19. led 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pufina:slight_smile:
moc gratuluji, tak to máš za sebou viď??a jaký to bylo povídej:slight_smile: :grinning: takže Lukášek už je tu:slight_smile:no to je paráda:slight_smile:tak pak nezapomeń na fotky a rodila jsi v JIhlavě??
20. led 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pufina, moc gratuluji, nádhernej klučina :slight_smile:
21. led 2008 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pufino, taky moc a moc gratuluju. Ať je maličkej zdravej a máte z něj jen samou radost. Je fakt krásnej.
A musím vám sdělit novinu - švagr má od včerejška kluka. :sweat_smile: Narodil se večer císařem. Už se těším, až si ho pochovám. :sweat_smile:
21. led 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pufino taky moc gratuluji :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak my řešíme stěhování,tak až bude nějaký výsledek,dám vědět.
21. led 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se připojuji ke gratulaci a přeju hodně zdraví aat vám dělá jen samou radost pufi :slight_smile: a zároven se těším na podrobnější průběh vašeho štastného dne :slight_smile:
21. led 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pufi, až budeš mít chvilku, písni nám, jaký to bylo. My jsme ženský zvědavý a nenecháme tě na pokoji, dokud nám to neprozradíš. :wink: :grinning:
22. led 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohu se k vám přidat??? :sweat_smile:
24. led 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Renka,jasně určitě můžeš,však vidíš,že tu nejsme tak často.Holky mají všechny už děti,tak se určitě věnují víc rodině.
24. led 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem koukala, že tu už skoro všichni mají děti. A jak je v Jihlavě :slight_smile: ?
24. led 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Jihlavě je skvěle,zrovna jsme se rozhodli stěhovat do většího bytu,sice zatím jen pronájem,ale vetší a nový.
Teda podle fota jsi šíleně podobná jedné kámošce z Vel.Mezeříčí-Bobině.Ale asi ne,viď?
24. led 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ani nevěděla, že tu Jihlava je. :wink: Takže i já bych se ráda přidala.
24. led 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanule,tebe znám z jiné diskuze :slight_smile:
24. led 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj melanykol, jsi mi povědomá, ale tak nějak nevím, kam Tě "strčit". :sweat_smile:
24. led 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla v tematu Sanus Jihlava a taky IVF.
24. led 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že jsi si mě pak s někým spletla.
24. led 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
melanykol: Bobinu sice neznám, ale ve VelMezu jsem skoro pořád. Bydlím kousek odtud :slight_smile:
24. led 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek