• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
bep, právě ony ty naše děti mají narozeniny po Vánocích celkem brzo :wink: Tyj jo, tak mi přijde, že Sára teď bere podobu do Tebe, dřív mi přišla spíš na manžela, ale teď se mi zdá podobnější Tobě. A to Ti takhle hezky stojí? To náš Krýša ne, je ještě takovej nejistej a chce, abychom ho drželi. Proto jsem ho ještě na toho koníka nedávala, ale v tom psovi, jak je to sedátko, tak se mu tam líbí
11. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukala jsem, že se snažíte uspořádat příští týden srazík. Až je mi to trapný, ale my opět nedorazíme. Standovi bylo včera špatně, dneska vyskočila horečka mě. Nerada bych vás něčím nakazila.

Bep, malá je děsně okatá. :grinning: Má krásný velký očička.
11. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak naši byli s tím, jak jsem vypadal dřív, spokojení. A nesouhlasili s tím, že hubnu. Naši jsou v tomhle trochu jinde. :unamused: A oni nějaký kila sami na sobě taky neřeší.
A houpací kůň je bezva. Kačenka ho dostala k prvním vánocům, kdy jí bylo půl roku a má ho ráda dodneška. Nehoupe se na něm teda dnes a denně, ale občas ho vytáhne a ráda se zhoupne. :slight_smile: Ten houpací pes v Orce se jí taky líbí. Asi každýmu dítěti, jak jsem pozorovala. A taky tam mají bezva toho houpacího nafukovcího koně (nebo co to je). To se dítě na tom hezky snaží udržet i rovnováhu. My ho máme přichystanýho k vánocům (ale jen toho samotnýho koníka bez houpacího podstavce).

Gábi, vždyť Davídek má na sezení ještě čas. Za měsíc za dva už bude určitě sedět sám. :wink:
11. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, malá má vážně krásný kukadla. A je už hrozně veliká. :slight_smile:

Hani, hlavně ať je vám brzy líp.
11. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, schválně si to neplánuji :wink: . V Jihlavě jsem byla zrovna dneska v pondělí jedu taky, ale to úterý :unamused: . Příště to snad vyjde.
11. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koč, však já si dělala srandu. :wink: Ale těšila jsem se, že konečně poznám toho tvýho nespavce. :sunglasses: Tak snad příště to už opravdu vyjde. :slight_smile:

Manžel zase vytuhl u Kačenky v pokojíku. Vždycky tam s ní zůstává, než usne a myslím, že většinou manžel usne dřív jak malá. :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co v to úterý? My jdeme v PO na náhradu plavání (příští sobotu nepůůjdeme), tak se po cestě zpátky můžeme v Samuealu stavit a zamluvit to :slight_smile:

Hani Koc, vy nás pěkně napínáte na ty svoje prcky, snad se opravdu příště přidáte :slight_smile:
12. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, malá ti nespí?

Hani, to je blbé, ale teď je toho všude mraky, takže to asi stejně chytneme časem všichni :frowning2:

Já nevím, jak dorazíme/nedorazíme my, ptž se mi dnes v noci spustila solidní rýma :angry: Uvidím, jak na tom budu, jestli to chytne malá a tak, ale myslím, že bych v to úterý už neměla být nakažlivá, ale ještě nevím, co se z toho vyloupne :confounded:

Bep, na fotečky jdu taky hnedka kouknout.
12. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ta ty očiska má vážně obří :confused: :grinning: Krásná! Ale já tam prostě furt vidím jenom tátu :sunglasses: A jakou nosí frajerskou sponečku :grinning: :grinning:
12. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru tak jak kluci zvládli sami plavání po manžově večírku? můj manža měl včera taky večírek a v Orce jsem se za něj pomalu styděla. táhlo to z něj fakt šíleně. ráno si myslel, že si bude ležet. ale kdepak musel s kočárkem a věnovat se malé. co je mi do toho že se opil přeci:slight_smile: jo a odky budete mít další kurzu? nám se přesouvá už na 12:00.

jinak se nám malá dneska naučila, že se zvedna už u čehokoliv. takže stojí a po kouskách obchází konferák a gauč. takže už nejde mít snad nikde nic.
12. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Leni Veru má pravdu, naše Eliška je opravdu nespavec. Přes den mi spí jenom výjimečně, když spí dvě hodinky jednou za čas, tak jsem z toho teda vedle :slight_smile: V noci spí, ale vstává brzy tak mezi 5 - 6 h. Super je čas 6:15 :slight_smile: Je taková tak od jednoho měsíce, se spaním bojujeme od té doby pořád, ani chození jí neunaví a to teď už začala i utíkat :slight_smile: Je to roztomilé. :grinning:
12. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep celkem to zvládli. Neboj, manžové v tom nebyli sami, říkal ten můj doma, že střídali jeho kolegu a ještě jednoho kluka odjinud, všichni po večírku naklusali do Orcy. Já manžu nechala do 10, byla to jeho podmínka, aby šel sám, potřebovala jsem trochu klidu na úklid a cukroví. A to jde ještě dneska zapíjet syna od kolegy :slight_smile: Ale zítra ho tak dlouho spát nenechám, to už ví :grinning:

No nám hopřesunuli na jednu, takže asi na váš čas, že? A hrozně se těším, že je budou v závěru fotit pod vodou :grinning: :grinning: :grinning: Jinak prý dneska Krýša zvládl klouzačku bez řevu, tak jsem ráda. Uvidíme, jestli si to bude pamatovat i v pondělí.

Krýša nám zatím leští podlahy, leze po 4 a začal se zvedat u křesla a taky objevil, jak je to krásný pod konferenčním stolkem :grinning: Takže máme taky veselo. Po těch 4 je ďábelsky rychlej, naštěstí skoro vždycky skončí na pokecu u morčete, tak se dá odchytnout.
12. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak ať ta rýma brzy poleví a malá to nechytne. Já doufám, že teď jak začnou mrazy, tak chřipajzny poleví.

Mně teda taky přijde, že Sárinka je teď docela na Bep podobná.
12. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad se někdy ukážeme. :sweat_smile: Ale teď fakt ne, dneska to na mě dopadlo kompletně, odpoledne jsem měla skoro 40, začaly mě brnět nohy, manža u tchýně... Do smíchu mi nebylo. Nakonec se mi podařilo tu horečku srazit a už je mi celkem OK. Tak přemýšlím, jestli mám v pondělí vyrazit k doktorce, nebo už to jen doležet.

Koc, my taky se spaním bojovali, Staník vlastně téměř od tří měsíců spí cca 2 hodiny denně, někdy ani to nechce. Prostě se musíme přizpůsobit. :wink: A malá je v pohodě, nebo jakoby přetažená?

Wjeru, nastává doba velkého úklidu a stěhování věcí, co? :grinning:

Leni, tak ať je brzy líp.

Vero koukala jsem, že si vlastně nechcete nechat říct pohlaví mimča, u Kačenky jste si to taky nenechali říct?
12. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, u nás jsou dvě hodinky luxus :slight_smile: . Malá mi v půl roce spala přes den i 20 minut :sweat_smile: . Někdy je vidět, že je ospalá, dáme jí do postýlky, ale nezabere. Neusíná už ani v autě při cestování. Je to taková naše malá energická dračice.
13. pro 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Krýša opět vstával v 5.15. Manža byl teda včera u kolegy zapíjet syna, ale všichni toho měli po pátku plný zuby, že se rozešli v 11 hodin jako hodní kluci :slight_smile: Věci vyklízíme, problém je, že je nemáme kam dát. My jaksi nedoukoupili ještě nábytek, pořád žijeme v takovým provizoriu. Ale je to docela roztomilý, jak peláší :slight_smile:

Koc, no u nás aspoň krýša dá tak hoďku a půl po obědě, tak to ještě jde. A když přijde manža z práce a já jsem extra unavená, tak na chvíli zapadnu
13. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koc, Standa taky už hrozně dlouho nespí v autě ani v kočárku. Jenom když se třeba vracíme odněkud večer, tak v autě usne. :wink:

Wjeru, doma teda více méně věci neodklízím, ale když jsem ještě jezdila k babičce, tak tam mamka vyklidila čtyři šuflata a i nějaký kredencíky. :sweat_smile:
13. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska máme uklízecí den. balíme na půdičku věci jako houpací křesílko, proutěný košík, vaničku, kojící polštář a tak. krámů mraky. nemít půdu tak nevím nevím....
13. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já jsem stejně debil - i kdybych neměla rýmu, tak v Út nemůžeme, jedu ráno do Polné ohledně kuchyně a odpo jsem zas domluvená ohledně návrhu koupelny. Do konce týdne musíme odevzdat, jak chceme elektriku, tak abych to měla připravené.
A ve St třeba nemůžete?
13. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koč, já si nedokážu představit, že by mi malá jako mimčo nespala. Ona to byla spíš Šípková Růženka. Fakt byla asi do 10 měsíců prospat celý dopoledne a pak si dáchla ještě třeba dvě hodinky odpoledne. Ale od necelých dvou jsme s odpoledním spaním začli taky bojovat. Usnula jak kdy a teď už ji vůbec spát nedáváme, protože to nemělo cenu. Malá se v postýlce akorát rozdováděla. A v autě neusne, ani kdyby byla šíleně utahaná. Třeba vydrží být protivná celou cestu z Prahy a oči nezavře. Děsný. Jako miminko ale byla se spaním zlatá.

Tak u nás je ten úterek taky ve hvězdách. Dneska odpoledne jsme se vrátili z prochajdy a malá začla pšíkat a spustila se jí rýma. Uvidím, jak jí bude, ale mám pocit, že budem zas týden rýmovat. :unamused: A to jsme v tom týdnu, jak jsou vánoce chtěli jet do termálek do Laa. To je tak, když si člověk něco plánuje. :frowning2:
Kdyby náhodou nás ta rýma přešla extra rychle, tak u nás je středa taky OK.

Hani, u Kačenky jsme si pohlaví říct nechali. A už tenkrát jsme se s manželem domluvili, že si první necháme říct a druhý budem mít jako překvápko, a tak jsme u toho taky zůstali. :dizzy_face:

Bep, tak my jsme na tom s půdou podobně. Nedokážu si představit, že bychom měli bydlet v paneláku. Takhle strčíme věci nahoru na půdu a ještě máme jednu půdu na garáží - teda spíš jednu velkou místnost, kde máme spoustu krámů a kde taky suším a žehlím prádlo. A klidně bychom brali ještě jednu místnost dole, ale tu bohužel nemáme.
13. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám je to taky jedno, jestli úterý nebo středa. Dneska jsem slepila krémem a polila poslední dv druhy cukroví a dovezli jsme to všechno k taťkovi, takže cukrovíje hotový :grinning: Ale dělala jsem ho fakt trochu, jen na chuť, my tomu moc nedáme. Ještě jsme překecali mýho taťku, aby koupil kapra, že se na něj s Krýšou pojedeme 23 podívat. Krýšovi se zatím zvířata fakt líbí, u morčete je nalezlej věčně, u babičky honí psa, v brtnici zase kočku :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru fakt je Krýše takhle na zvířata? naše malá vlastně ani nemá možnost. našich kočka jak malou uvidí tak zaleze pod postel a nikdo o ní neví. no a manžův pes co je u tchánovců k ní nesmí. je tak trochu debil a určitě by na ní šlápnul. stačí když šlápně na mě a to si pak myslím, že mám zlámaný všechny kůstky:slight_smile:
14. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trochu nestíhám ...
Těhulky koukám, že je to opravdu za pár :wink:

Rudík zvířata nic moc...je totálně autovej :grinning:
Malej má opět rýmu.

Jinak nám kočka chodila čůrat mezi matrace na gauči...takže nám chvilku trvalo než jsme to zjistli...smrad a šílený fleky ( dělala to v noci potvora ). Taky jsem zjistila, že má blechy - tak jsme jí odblešily a šupali k veterináři...ten jí naočkoval a dal nám přípravek na doma ( dezinfekci - podlah, koberců )...takže jsme celej víken dělali šílenej úklid a já celý dva dny všehchno prala...na jaře jde ven !
Nicméně víkend jsem zakončila, tak že když jsem nesla večer Rudíka do auta ( byli jsme nakupovat ), tak se mi zvrtla noha...há hodila máňu a kluka pleskla do té jediné zabahněné kaluže, která byla široko daleko...vypadali jsme děsně, ale nic se naštěstí nestalo...tak je to historka spíše k pobavení.
Jinak peču a času neni nazbyt...ale po vánocích budu písat vícero...všechny moc zdravíme :mavam:
14. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my dnes byli na plavání v Orce za sobotu, tak jsme zakončili první kurz. Dostali jsme takovou náleku, Krýš aji bude mít v albu. už se těším na pokračování.

Krýša by se zatím se zvířatama kamarádil, ale nemá možnost, jediný se s ním baví naše morče, pes a kočka úspěšně zdrahjí. No jenže Krýša je po 4 opravdu rychlej, tak včera kočku v Brtnici pěkně prohnal. Pak teda číča pochopila, že když skoči na skříňku, tak bude mít klid, protože se Krýša za ní nedostane :slight_smile:

Zuzi, máte teda pkěnou potvoru, to bych ji asi přizabila. Ty jo,t ak ještě, že jste byli s Rudíkem jen špinaví :slight_smile:

Bep, to asi není nějakej gaučovej mazlík, ten pes u tchánovců, že :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru šedesátikolová uslintaná obluda co všude pouští chlupy :grinning: :grinning:

Zuzi tak to je fakt potvora, nacpat jí do čurání čumák a dát na prdel....
14. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, s tou louží je to klasika. Když se člověk má natáhnout, tak do jediný louže široko daleko. :grinning: :grinning: :grinning:

Já měla dnes pěkný hoňky. Malá v noci kvůli rýmě blbě spala, ráno pro ni přijeli naši (byli jsme domluvený, že si ji dnes odvezou k sobě, abych mohla v klidu zabalit dárky), tak jsem malou musela obstarat a pobalit. Po devátý jsem se konečně nasnídala, pak jsem vyčistila sedačku a začla balit dárky. Po poledni jsme si rychle ohřála oběd a zase pokračovala v balení (to mi zabralo čtyři hodiny - manže mi nevěřil, když jsem mu to říkala - jak by mohl, když on zabalí vždycky pár dárků jen pro mne a všechny ostatní musím balit já, včetně dárků pro jeho rodinu :angry: ), pak rychle do JI, kde jsem měla spicha s kámoškou na kafčo. To byla jediná klidná půlhodinka za celý den. Pak nakoupit a oblítat pár obchodů a zajet pro malou k našim. Domů jsme dorazili po šestý, takže rychle vykoupat, Večerníček a spát. Jak usnula, vybalila jsem nákup a šla se vykoupat. Sedla jsem si až o půl devátý. A manža je tři dny v podstatě nezvěstný, jelikož dnes jel po práci na hokej, přijel domů, hodil do sebe jídlo a zas pádil pryč - zahrát si s kámošema hokej, zítra má po práci nějakou oslavu a ve středu zas po práci anglinu. Fakt krásný tři dny. :confounded: S Kačenkou navíc budu trčet doma, protože s tou rýmou v těhle mrazech se mi ji nechce tahat ven. Pustíme se do cukroví - doděláme krémy a nepečený, abych to už měla komplet.

Takže hlásím, že u nás srazík tenhle týden nehrozí. :unamused:
14. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak srazili jste se dneska, nebo to necháváte na zítra? Já Kačence včera koupila homeopatika na rýmu a normálně od rána vůbec nepšíkala a nesmrkala (naposledy ráno v postýlce a pak po převlečení z pyžamka). Akorát přes den párkrát zakašlala, ale rýma asi polevila. Takovou rychlost jsem fakt nečekala. Že by zabrala ta homeopatika? Jestli jo, tak to jsou fakt zázračný pilulky. :sweat_smile:

My dopo udělali dvě náplně do cukroví a odpo se chystám na štafetky a jeden krém. Zítra budem asi zdobit čokoládou a uděláme ještě asi dva druhy nepečenýho cukroví a budu mít hotovo. :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero seš dobrá, já se tady tomu tvýmu tempu se svýma dvěma druhy musím prostě smát :grinning: V týdnu chci udělat rohlíčky, ale to čekám až mi kámoška namele ořechy, ptž mlýnek, samozřejmě, nemám :sunglasses: a pak udělám chlapovi takovou kokosovou jakoby buchtu nebo co to je, dělávala mu to maminka, tak aby neřekl, že ho nemám ráda :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem zas dnes celý den lítala ohledně baráku. Ale to je příjemný. Ráno jsem byla za truhlářem, tak mi bude dělat ještě další návrh, tak jsem zvědavá, kam se cenově dostaneme, pak rychle do Jiminy poopravit návrh, co tam mám rozdělaný, pro oběd a pak do koupelnového studia. Tam jsem to zadala a nějak přes svátky a nebo začátkem ledna mi to snad prý vypracují, abych si to mohla jakž-takž představit, tak se docela těším. A mám ze sebe dobrý pocit :grinning:

Zuzi a to byl smrad od tý kočky, viď? Já nikdy nezapomenu, jak nám smrděla sedačka, co jsme tu měli v bytě a pár měsíců tu bydlela má spolužačka se dvěma kočkami a ony chodily chcát do gauče! A já se sem pak nastěhovala jako těhotná, zvýšený práh citlivosti, no humus, musela jsem furt větrat a to byl listopad :angry: :angry:
A s tou louží - úplně jsem čekala, že napíšeš, že sis vymkla nohu! Tak ještě, že to dopadlo aspoň tak, ufff! I když to muselo být nepříjemné, já vím.

My se dnes dozvěděli, že je přítelova teta už asi třetí týden v nemocnici, co mi říkal naposledy, tak prý u ní mají podezření na rakovinu, ale neví čeho, hlavně byla poslední rok pořád nemocná (chřipky a nachlazení) a dnes říkal, že prý jí chtějí brát na operaci do Brna nebo kam? a prý s plícema. A její brácha právě umřel na rakovinu. Tak jsem zvědavá, co se z toho nakonec vyklube.
No a dědovu přítelkyni odvezla o víkendu rychlá, zkolabovala někde u Mahlera, tak ta je prý zas na JIPce a prý má zánět slinivky, tak prý jí chtějí taky brát na operaci, tak nevím. Rozhodně tam za ní nemůžu jít, teď je všude plno chřipek, tak abych ještě něco nechytla! No snad se z toho obě brzy dostanou.
15. pro 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kryštof je v postýlce ufff, sice tam řve, ale už je mi to tak nějak jedno. Dneska bych ho nejradši někam vystřelila, vzbudil se ve 4.15 a od tý doby je protivnej. Zkouší už si stoupat, ale jednou se svalil a praštil se, tak teď je pořád za mnou, tahá mě a pořád se vytahuje o mě:slight_smile: A já ho jistím, aby si nic neudělal a on dělá vyloženě akrobatický kousky, třeba najednou padne nazad a má z toho hroznou bžundu, že ho chytím na poslední chvíli. Ale dneska mě nenechal ani v klidu vyčurat :slight_smile: Je unavenej, ale přetaženej, tak místo , aby zatuhl, tak řve.

Leny u vás se to teda sešlo, snad budou všichni brzy v pořádku. Náhodou jsi toho stihla taky hodně.

Vero, před Tebou se zkrátk amusím sklonit já mám upatlaných 7 druhů a jsem ráda, že jsem ráda. Navíc s emi letos to cukroví nějak nevedlo, jako chuťově to ještě jde, ale vzhledově je to hrozný.

No zítra Krýšu na chvíli šoupnu k prababičce a půjdu dokoupit pár maličkostí pod stromek. On i tam zase pohoní tot jejich psa a já budu mít chvíli klid. Taky musím koupit svíčky na břišních tancích prý nacvičíme nějaký tanec se svíčkama, tak jsem zvědavá
15. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já byla zvyklá píct klidně i přes dvacet druhů. Teď jsem to už zkrouhla a mám v plánu asi 10 druhů. U nás to naštěstí baští i chlap. Já si dám taky, ale hlídám si to, takže největší konzument je u nás teda fakt manža. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, tyhle starosti jsou příjemný. Už se určitě do novýho moc těšíte, viď? :slight_smile: Akorát by to chtělo sponzora, aby si člověk mohl navymýšlet spoustu vychytávek. :sunglasses:

Wjeruš, když se ti věší dítě na nohavice, tak se nedivím, že se pečení tak nedaří. Já mám letos hej, Kačenka už si to užívá a dá se to s ní zvládnout líp než před rokem. :sunglasses: Ale stejně si myslím, že přeháníš a to cukroví není určitě tak hrozný, jak popisuješ.

Takže chápu dobře, že srazík se nakonec dnes nekonal? Asi to odložíme na nový rok. To bude víc klidu a snad i ty chřipajzny konečně poleví.
15. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek