• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
autor
Já si taky myslím, že to Wjerka s tím pečením přehání, že to nebude tak hrozné :wink:
My jsme taky dřív s maminou dělávaly tak 20 druhů, bylo to hrozné a většinou se to stejně pak vyhazovalo, ale mamina když začne péct, tak to stojí za to. A já jsem líná, ptž to tu do sebe pak tlačím sama :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám hotových 7 druhů pečeného a budu ještě dělat 2 nepečené a to je myslím můj rekord. a myslím že většinu stejně sním sama. manža se teď snaží držet. při těhotentví se mnou nabral 10 kilo a nemůže to dostat dolů i když docela sportuje. a mě spadlo další kilo, takže jsem o 5 lehčí než před těhu a musím si koupit nové rifle, protože ve všem jsem jak santus:frowning2:
na pátek si vzal manža volno a jedeme na nákupy na Hatě, takže doufám že něco koupím tam. tyhle slevy jsou super, že člvoěk koupí značkové džíny třeba za 500. tak snad něco koupím.

jinak jsem teď balila nějaké dárky. nebaví mě to. jak psala myslím Vero tak manža si zabalí jen pro mě a já balím pro mou a jeho rodinu. jen pro tchýni mi to nějak nešlo:slight_smile: čím to asi bude :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, no to by mě taky zajímalo, proč ti to nešlo :grinning: :grinning: :grinning:

Hele, já z vás normálně začínám asi chytat depresi nebo co! Abych nakonec nezačla ještě péct :grinning:
16. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, rozumíte některá pojistným smlouvám?
16. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hoky, vůbec nepřeháním, fakt to cukroví nevypadalo nijak extra a třeba pracny nebo škeble jsem skoro všechny dala sníst manžovi jasko nepodary :grinning: S tím balením dárků je to u nás to samý, manža si zabalí jenom pro mě a jinak balím já. Už se těším, jak se do toho dám v neděli veče. Já na to ještě lepím různý ozdoby a serepetičky, což třeba tchyně nechápe, u nich to klidně zalepí i páskou na koberce. A hlavně ji asi vadí, žer ten papír musí vyhodit a nedá se použít dál :grinning:
16. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teď sem musím pustit Krýšu protože mi visí na telákách a chce dělat taky písi písi, takže už mě vyhazuje nejen manžel :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni, hlavně aby se to podezření nepotvrdilo, snad je zatím pořád nějaká naděje.

U nás taky spousta novinek, sotva jsem se trošku oklepali z babičky, tak mi do nemocnice záchranka odvezla strejdu, kterej se stará o dědu. Já už se s ním několik let nestýkám, je to asi hnusný, ale normálně jsem to všechno nechala na bráchovi. S babi, která se o něj starala když byl malej, mi nepomohl vůbec, ale o dědu, kterej se o něj nikdy nezajímal, tak kmitá. To víte, dědice nemají, švagrová si dělá drápy na jejich barák, tak brácha musí poslouchat. Zlatou korunou toho všeho je, že dědu odmítli vzít do Jihlavy na LDN, protože nejsou zaopatřovací ústav. Chápete to? To radši nechají člověka po mrtvičce doma samotnýho. :angry: S jihlavskou LDN jsem už měla špatnou zkušenost díky babi a teď se mi to jen potvrdilo. Vůbec nechápu, jak si takovýhle lidi vyberou práci se starými nemocnými lidmi. :angry:

O cukroví se já snad ani nebudu vyjadřovat. :sweat_smile: Ještě jsem na něj ani nesáhla. Dneska jsme byli po týdnu venku, jen pro nejdůležitější zásoby a zase rychle domů. Pořád ještě marodím, chci se toho do Vánoc zbavit. A to mi ještě chybí spousta dárků. :angry:
16. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak koukám, že se srazík nekonal. Byli jsme včera ve Vídni, byla tam super vánoční atmosféra - punč, pečené kaštany :grinning:, tak doporučuji všem, kdo se tam chystají.
16. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, já nikdy pečené kaštany neměla :dizzy_face: já totiž ani nevím, jak se jedí - to se vylupuje z tý "skořápky"? :sweat_smile:

Hani, tak hlavně to s tím chozením ven ještě moc nepřeháněj, aby se ti to nezhoršilo - lepčí o pár dní dýl doma, jak pak měsíc marodit!

A prý na víkend hlásí -20 - říkala mi to Gábi, potkala jsem jí ve městě :sunglasses:

My si dárky letos nedáváme, takže zabalím jen to pro malou a prdím na to! A nikomu ostatnímu taky nic kupovat nebudeme, musíme šetřit, nedá se svítit! Jen ségře koupím, té je pět, tak to musím :slight_smile:
16. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neboj, nebudu, ale už jsem tu neměla ani mrkev do polívky. A manža přijede až v pátek. Ještě jsem se rozhodla, že zítra skočíme ráno k nám do Alberta a pustím se opožděně do nějakýho toho cukroví. :wink:

Škoda, že to s tím nedáváním dárků nenapadlo i mojí tchýni. Říká, že ví, jak na to jsme, ale pod stromeček by si přála dárek za tisíce, i když to nepřizná. :angry:

Koc, my jsme mysleli, že tam v neděli vezmem mamku, aby přišla na jiný myšlenky a ona jde do práce. Byli jsme tam vloni a bylo to vážně super.
16. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jo jo vylupuje se to z té skořápky, poprvé jsem je jedla před dvěma lety právě ve Vídni na vánočních trzích. Loni jsme je museli vynechat, protože malá měla sotva dva týdny. Hani, nic si z toho nedělej, já mám upečený jenom jeden druh. Zítra se chystám na perníčky a zbytek budu dodělávat o víkendu, prostě času ještě trošku máme :wink:

Leni, to máš mrňavou sestřičku. Já mám bráchu o 9 let mladšího, ale v hlavě má tak akorát ženy, pivo a počítačové hry. K Vánocům mu něco taky dám :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme dneska měli první větší pád. žuchla mi malá s manželské postele na plouvoučku. ale dobrý, brečela, ale prso to zachránilo. ale vůbec nevím jak se to stalo. hráli jsme si jako každé ráno a nejednou je na zemi a řve...

Leny kaštany dělají i třeba v Praze na Staromáku. pro mě jsou sice docela bez chuti, ale je to takové vánoční a tak si je ráda dávám.
17. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, ještě že to dopadlo takhle. Snad se jí chudince nic nestalo. Jo, tohle je tak rychle, že ani nevíš jak. A pak se na Tebe někdo dívá, jak na neschopnou matku, že ani neuhlídáš dítě, aby nespadlo z postele - vlastní zkušenost.

Koc a dáš bráchovi ženu, pivo nebo počítačovou hru? :grinning:

Kaštany jsem měla jen jednou v Brně na trzích, ale přišli mi takový nějaký divný. Jakoby připálený. Možná je to normální, měla jsem je poprvý a naposled. :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, tak to schválně někdy vyzkouším! Když jste se po tom neotrávily vy, tak se bát nemusím :grinning: :grinning:

Bep, takových pádů ještě bude a věř, že každý poneseš takhle. Ono je to hned. Já jsem třeba dnes vytírala a malá lítala po bytě a ví, že mi na mokré lézt nemůže. Jenže tu byla švagrová, tak řádila a předváděla se. A jen jsem stačila říct: Nelítej tady, spa...! A v ten moment to bylo, natáhla se na záda, naštěstí udržela hlavu, takže se do ní nebouchla, ale bulela, že jí bolí zadek. To je u nich mžik!

Hani a jak ti je, už lepčí?

Už se tu hoooodně dlouho neukázala Nety, nemáte o ní někdo nějaké zprávy?

Jo a holky PROSIM MOC, nemáte někdo nějakou známou, co by dělala levné a pěkné nehty??? Nutně je potřebuju :slight_smile:
17. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak tos byla určo v Jihlavě, ne? Tam má takový divný postoj primář, zrovna tuhle na plavání jsme to s maminama probírali, některá tam měla podobnou zkušennost. No já nezapomenu, jak mě zdrbal za cumel, na který stejně Krýšu naučili na JIP

Nety se má dobře, posledně říkala, že má holky doma a pokašlávají, tak se bála laryngitidy, že ji loni měli, ale nevím, jestli už jsou z toho holky venku.

Leny IP :grinning:
17. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já měla včera hoňky. Dodělávali jsme cukroví a večer, jak Kačenka usnula, jsem se pustila ještě do zdobení čokoládou, protože kdybych to nechala na její asistenci, tak by byla jak čuně a celá kuchyň určitě taky. Sedla jsem si až v deset večer a byla jsem totálně grogy. Nohy mě už dost bolely. Ale mám hotový veškerý cukroví.

A dneska byl docela den blbec. Když vynechám Kačenčin dopolední záchvat vzteku při oblíkání ven, pak předobědový vztekání, tak nejhorší přišlo večer. Já se těšila, že konečně zas vypadnu a budu mít chilku pro sebe při těhujoze. Manža měl být do pěti doma a místo toho mi volal, že akorát odjíždí z práce. Prostě se tam zakecal a zapomněl, že jedu cvičit. Tak jsem nakonec nikam nejela a dost mě to mrzelo. To byla jedna ťafka a pak mě naštvala Kačenka, protože mi rozbila vánoční sošku anděla, co jsem loni dostala od kámošky (dala mi ji k vánocům, kdy jsem ji navigovala, že bych si přála zrovna tuhle sošku - loni ji měli v Baumaxu a já se do ní okamžitě zamilovala). Vytáhla jsem ji letos poprý a fakt to byla věc, ze který jsem měla strašnou radost (v podstatě pro mne nejkrásnější vánoční dekorace, kterou už neseženu). Div jsem to neobrečela. A k tomu měla Kačenka další vztekací záchvat. Ale jak jsem na ni byla naštvaná, tak pak šlapala jak hodinky. Poslouchala na slovo a nechala si spoustu věcí udělat i od tatínka, což jindy absolutně nehrozí. Ale jsem na ni naštvaná ještě teď. Zítra dopo se chystám vypadnout do města. Potřebuju tam něco oběhnout, tak aspoň si od ní na chvíli odpočinu.

Wjeruš, moje mamka ten balicí papír schovává, pokud to není z moc malinkých dárků. :grinning: A taky jsem zvyklá to převazovat ozdobnýma stužkama a podobně zdobit, ale letos na to fakt nebyl čas. Byla jsem ráda, že jsem za ty čtyři hodiny zabalila všechny dárky do papíru. Když bude čas a chuť, tak to ještě před Štědrým dnem přizdobím, ale nevím, jestli se mi do toho bude chtít.

Já měla kaštany tuším jen jednou a nijak mě nechytly. Takže si je nekupuju. Ale k vánočním trhům to patří. :slight_smile:

Bep, ještěže se malé nic nestalo. U nás je nějaký pád a modřina na denním pořádku. Člověk si zvykne. :grinning:
17. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, tak to Ti věřím, žes měla pláč na krajíčku, to by mě taky mrzelo. Tak snad si zítra na chvíli vydechneš a nabereš nových sil.

Já jsem z Kryštůfka hotová, fakt vstává hrozně brzo a je strašně lezací, tak si od něj neodpočinu. Holky on se někam vydá a já nechci, aby tam lezl a zvednu ho do vzduchu, tak on leze dál, stačí ho jen pootočit :grinning: No zítra mi ho manža na víkend odveze, tak jak pak budu v pondělí ráda vstávat :slight_smile:

Vero, já jsem nakoupila asi tři balení skořice, pak udělám takový ty papírový hvězdičky a polepím to tím, není to nijak náročný a navíc na to budu mít o víkendu klid. No teda mm toho naplánovanýho fakt dost, tak uvidíme, když tak ošidím úklid, vak je ještě začátek týdne :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru díky, seš hodná :slight_smile:
Vy jste pilné jak včelky. Já jsem včera byla podepsat kupní smlouvu na byt, už přišly všechny peníze, takže to zas bude fofr a na Silvestra jsme na chalupě, jak nás znám :grinning: Takže jsem se rozhodla, že udělám jen rohlíčky a prdím na to :sweat_smile:

Před chvílí mě chytla taková křeč do podbřišku a do zad, že jsem myslela, že mám buď slepáka nebo že rodím. Ale byla to bolest, že jsem ani chodit nemohla a Sophinka se o mě moc krásně starala, zašla mi pro mobil a pak mi říká: Maminko bolí eště? Tady posadit poď. :slight_smile: Je to můj koblih fakt že jo :sunglasses:

Vero, odpočiň si nebo se na Štědrý den sesypeš!
18. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já to nakonec stejně obulela. Když jsem si šla lehnout, tak už jsem to nevydržela a muselo to ven. Nemohla jsem pak dlouho usnout a v noci jsem šla ještě za malou a to mi pak trvalo taky tři hodiny, než jsem usnula. A v sedm už byl budíček, takže jsem naspala jen čtyři hodiny. Teď jsem se na půl hodinky natáhla, děda si hraje s Kačenkou v pokojíku, tak jsem měla příležitost si trochu oddáchnout. Dopoledne jsem proběhala po JI. A koupila jsem si v Bushmanovi hezkou flaušovou mikinu s odepínacími rukávy. Manža dostal od našich loni k vánocům poukaz na 1500 do Bushmana a nějak si tam furt nemohl nic vybrat, tak mi ty poukazy předevčírem vrazil, ať si tam něco vyberu na sebe. Dneska jsem tam zaběhla a hned jsem měla vybráno. Jen to zkoušení s bříškem bylo horší. :grinning: Mikina teda šíleně drahá (za 1690), ale aspoň jsem uplatnila ty poukazy a určitě tu mikinu pak unosím. Moc se mi líbí, že to má právě ty odepínací rukávy, že se to dá nosit i jen jako vesta.

Wjeruš, teď je to blbý období (i když ono pak zas přijde něco jinýho jak třeba teď u nás to vztekání :grinning: ). Mezi rokem a druhým rokem musíš dítě furt hlídat, protože je hodně pohyblivý a nemá ještě pořádně rozum. Po druhým roce už je to klidnější. To už je trochu samostatnější. :wink:
Ty hvězdy se skořicí by mě zajímaly. Až je budeš mít, hoď je do alba, abych to mohla omrknout, ju?
Tak si hezky odpočiň. My naštěstí vstáváme až kolem sedmý. Kolem pátý by mě to asi zabilo. :rolling_eyes:

Leni, pokud u vás cukroví nikdo moc nejí, tak ani nemá smysl se s tím moc plácat. U nás je manžel vděčný konzument, jinak bych toho taky dělala míň.
A ty zas lítáš furt kolem baráku. Ono těch starostí a vyřizování kolem bydlení je taky fůra, takže na další věci už moc času nezbývá.
Leni, to máš super, že je na tebe Sophinka tak hodná. Kačenka už tak ohleduplná není. Teda nevím, jak by reagovala, kdyby mi bylo opravdu hodně mizerně, ale soudím, že až tak hodná jak Sophinka by nebyla. Je to fakt moc hodná holka. :wink:
18. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, abych byla upřímná, tak mě to ráno až dojalo, jak na mě koukala a že mi jde pohladit bříško, aby mě nebolelo a že mu dá pusinku. Teď jak jsem se nemohla víceméně ani hnout, tak jsem trpěla, ale nemohla jsem jí odstrčit :slight_smile: a tak jsem jí pak poslala do ložnice pro telefon, tak bez řečí šla, fakt úžasná :slight_smile:
Protože mi dnes po O dlouho spí, tak jsem měla čas si pročíst charakteristiku druhého mimíse podle znamení, tak Sophka je jasnej mamánek, na tu horoskop sedí se vším všudy no a když druhá bude ryba, tak to bude snad ještě horší a když by byla vodnář, tak už bych to asi měla fakt na mašli :grinning: tak se necháme překvapit a uvidíme.
Příští rok už zas budu péct víc, ale teď tu máme fakt bordel, všude krabice, bordel, hnus, dětský pokojíček je víceméně skladiště, tak to se člověku ani nechce.
Musím běžet, už je vzhůru. tak zatím
18. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, dám bráchovi mobilní telefon :wink: počítačovou hru dostal loni a na holky máme asi každý jiný vkus :slight_smile:
Veru, naše Eliška má taky vztekací záchvaty a to v kočárku, dost mě to štve. Nechce rukavičky nebo někdy se vzteká jen tak a řve na celý okolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nevím co to má za divné období, ale je to teda děs běs.
18. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak kaštany jsme vždy na vánoce dělali doma nevím jak je v té době mamka scháněla ale dělali jsme je vždycky na plotýnce mě se líbilo jak to křupe chut potom nic moc ale dá se to když je to jednou do roka. :wink:

leny pokud ještě nemáš ty nehty tak být tebou tak si to promyslím ještě já měla nehty před těhotenstvím a dobrý pak mi najednou začaly padat a já zjistila že jsem v tom ani při kojení se to nedoporučuje prostě ne každýámu to sedne ale třeba zrovna tobě držet budou já se těším až přestanu kojit a do nehtů jdu hned.

Vero jak tě tak poslouchám tak včera jsi měla taky mizernej den já teda jsem měla jeden z nejhorších dnů mého života táhne se to teda víc dní ale včera byl vrchol asi nějaký erupce na slunci nebo co :wink: :frowning2: :slight_smile: . Největší můj problém je asi truhlář slíbil mi že mi přerdělá postel kterou jsme měli ve starym bytě každej den mu volám sháním vždy slíbí že přijde a pak se omlouvá že nepřišel a ted už se ani neomlouvá ted radši ani nereaguje kdyby to neslíbil našla bych si někoho jinýho ale ted teda nikoho neseženu a přitom už je to práce maximálně tak na hodinu :angry: :frowning2: :unamused: kdybych to mohla udělat udělám to tohle ale vážně nesvedu. Máme nový set to box který nám ovšem nefunguje a když přišli opraváři tak zjistili že tady nám zatím je na prd protože barák má staroun anténu nicméne aspon mi ho opraví to ostatní si vyřídím později . mobil mám ted pořád v opravně protože nejsou schopný mi odstranit jednu blbou závadu a ke všemu tomu se nám ucpal zácho musela jsem na to volat firmu a když tady ten chlap byl tak si Gábi narazila prst a dnes s ní jel táta k doktorovi a má ruku v sádře no a já jsem pořád nachlazená a nemůžu se z tohop vyhrabat včera při těch nervech jsem měla 38 doufám že takový dny už nikdy nebudou a vše se v dobrý obrátí
18. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, to vztekací přejde, jen je otázkou kdy, ale pamatuji se, že mi malá minulou zimu taky nechtěla rukavičky, to jí byl rok a půl v prosinci a tak jsem pak vozila svoje dvoje a jedny jsem dávala sobě a jedny jí, ptž si pak přišla asi dospělejší nebo nevím, ale moje si nasadit nechala. Tak to vyzkoušej, třeba se taky zadaří :grinning:

Gabi, no to teda koukám, co ty si užíváš za peklíčko! Na truhláře bych se fakt taky vybodla, blbý ale je, že je to před Vánoci, to všichni chtějí mít vše hotové do konce roku a tím pádem truhláři neví, kam skočit. Já byla v týdnu v Polné ohledně návrhu naší kuchyně a taky mi pán do tel. říkal: doufám, že to nepotřebujete do konce roku :slight_smile: a co jsem tam byla, tak mu pořád zvonil telefon. Ale že ti už telefony ani nebere, tak to považuji teda za vrchol :angry:
A co má Gábi s tím prstem - naražený nebo zlomený? Takhle na Vánoce, to je fakt na prd, ach jo! Na jak dlouho jí tu sádru dali?

My jsme tu dnes měli na rychlé návštěvě kolegu z práce od přítele, volal kolem oběda, že se ve dvě staví. A to jsme si dopo řekli, že jak budeme dnes a zítra balit, že na nějaké vysávání a vytírání kašleme, že to uděláme až zítra večer. No, takže to pak byly dost hoňky :unamused: ale zvládli jsme to. No a byli jsme domluvení, že dnes sjedeme na chalupu, porovnáme tam věci, co už tam jsou a uděláme si nějaký plán, kam co budeme dávat, abychom viděli, jak jsme na tom s místem. No a ptž je dnes derby, tak je to problém a pán už teď ví, že to na začátek nestihne :angry: Tak už se mi chtělo úplně brečet, já tu sháním furt někde krabice jak debil, pak to tu sama balím, po něm víceméně chci JENOM, aby to odvezl na chalupu a tam si to stejně porovnám zas sama a stejně na mě kouká jako bych mu říkala kdoví jakou novinku :confounded: Ale vyhrála jsem, teď veze malou k bráchovi tak na hoďku na hlídání, pak jde na ten hokej a pak si jedu malou vyzvednout. Tak aspoň budu klidnější, ptž ač si myslím, že si to nepřipouštím, tak je mi od včera nějak divně, asi nervy.

Musím, už mě prozvání. Tak zatím pa děvčátka
19. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky, tak to bude předvánoční stres. Já včera myslela, že mě taky povezou. Šla jsem do orcy s Krýšou na hraní, že ho utahám a pak bude manžovi kráně spinkat celou cestu k jeho rodičům. Říkala jsem mu, že končíme o půl, tak ať tak vyjede, já mezitím obleču Krýšu a sebe a sejdeme se před Orcou. No tak mi Standin volal asi šestkrát, jestli už je jako konec, tak jsem mu pak poslala sms, že je teda konec a než jsem přebalila Krýšu, navlíkla ho navlíkla sebe, tak mi zas v jednom kuse zvonil telefon, že už tam je a kde jsem já :angry: Pak teda vyjeli, já jsem se vrátila domů a myslela jsem, že mě povezou, takovej bnordel mi tu nechal, našlapal až vo býváku, všechno rozházený na chodbě rozkopan věci no hrůza. Takže jsem vystěhovala obývák a drhla jsem koberec, dnes uklízím v kuchyni, myla jsem spíšku, ledničku, sporák, troubu všechny spotřebiče, linku, ještě chci vysát a vytřít, ale to nevím, jestli zvládnu, do toho peru a věším prádlo. Takže pohodička odpočinek. :slight_smile:

Ale včera jsem byla na vánočním večirku, pozvali mě kolegové z práce a bylo to super. Zahráli jsme si i kuželky a fakt to bylo příjemný posezení. Domů jsem došla v 1 :slight_smile: Odcházela jsem s posledními :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
wjeru závidím že si už můžeč takhle vyrazit. já přes tu závislost na prsu dřepím doma :frowning2:
včera jmse byli na Hatích na nákupech a fekt dobře pokoupili. malé jsme koupili hned dvoje botky. obří slevy a skvělý výběr. a manža se trochu rozjel, já jen jedny boty.
dneska jsem byla ráno s kámoškou ve městě a na obídku a bylo to moc fajn. pak jsme byli plavat a to byl děs. malá celou dobu řvala. chtěla být jen v mě v náručí a nic se jí nechtělo. vůbec nevím co se stalo. jestli to že byla dopo jen s manžou a chtěla mě. fakt nevím. no každopádně asi ve čtyři manža odjel na čeřínek pařit. vleká oslava třicetin ----- pánská jízda s noclehem. to zase bude banda opilců. jen doufám že mají rozum a někdy neumrznou. jinak jsem stahaná a malá je plná elánu a tak se do postele hned tak nedostanu. ach jo.
19. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny malá to bere statečně je to jen naražený ale to prej bolí víc no nicméně všude se se sádrou chlubí bude ji mít 14dní a pak snad jen zavázanou no uvdíme doufám že se bude dobře hojit ale pořád skáče a td tak nevím jestli si jí nezlomí úplně.
A mě už je taky líp tak začnu dodělávat byteček huráááá a taky si myslím že doct velkou vinu na tom byli nervi tak se leny uklidni at nám neporodíš :wink: :wink: :wink: hlavně klid :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrrrr...... venku tedy pekelně mrzne. první prcházka s malou v mínus patnácti. dala jsem jí přes fusak ještě deku a natáhla jí až pod oči. ale usnula hned a už spí hodinku......
20. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, ono se jim v tomhle počasí parádně chrupe, to ti bude spinkat dlouho :wink:

Gabi, ono naražené prý bolí víc, jak zlomené, ale když skáče furt dál, tak to asi tak hrozná bolest nebude :grinning: jen aby si to fakt nedolomila, to by bylo blbé :unamused:

Wjeru já se vždycky u tvých historek s manžou tak zasměju :grinning: :grinning: si to totiž vždycky představím a válím se tu smíchy po stole :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, asi bych radší kojila než flámovala :wink: Když jsme museli začít s příkrmem, tak jsem dostala solidní depku, normálka jsem si vyčítala, že mám dítě a je po kojení hladový. Tak jsem našla aspoň nějaký pozitivum :grinning:

Leny, to jsem ráda, že se pobavíš :wink:

Jinak mám vypulírovný byt a začala sjem si užívat volna, koukla jsemna stetfordské paničky, toje můj oblíbený film a teď si jdu napustit vaničku a vyráchat se
20. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, já vím, že to občas asi není k smíchu, když zrovna v té situaci seš a vztekla by ses, ale já jak si to pak čtu, tak se prostě musím smát :grinning:

Bep, co malá, jak dlouho ti chrupala?

Já jsem dnes ani do toho mrazu nešla, dopo jsem balila (jak dárky, tak byt) a vařila a odpo přijel děda se ségrou, ta tu zůstala doteď, takže si holky hrají a chlap šel na schůzi navrhnout ty nová okna, tak jsem zvědavá s jakou přijde domů :confounded:
20. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek