• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Koč, Kačenka měla první záchvaty vzteku kolem jednoho roku. A to když jsem ji dávala do sedačky (měli jsme Kiddy s tím pultíkem před bříškem a to asi Kačence nevonělo), tak jsem koupila novou sedačku a už to bylo lepší. Pak byl nějaký čas klid a horší záchvaty vzteku se dostavily asi až po druhým roce. Snad bude Eliška klidnější. My s rukavičkama loni neměli naštěstí problém. Kačenka si je v pohodě nechala nasadit a dokonce při oblíkání ven už sama hlásila, že si musí vzít bundičku, čepičku, šálu a rukavice. :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi, doufám, že už je ti líp. Hlavně ať jsi do vánoc fit. :wink: A Gábinka je fakt šikula, že ten naražený prst snáší tak statečně. :slight_smile:

My včera využili mrazů a po dvou letech jsme rozmrazili mrazák. Jsem ráda, že to máme z krku. Manža chtěl původně taky jet na hokej, ale v pět jsme dodělali ten mrazák a to už by pak nestíhal dojet do JI, tak na hokej koukal na netu. A nakonec byl rád, že nikam nejel. Za první tři minuty 0:3, docela děsný. :grinning:

Bep, to jsi odvaha, že jsi šla s malou v tom mraze ven. Já byla v devět na deset minut venku a měla jsem pořádně omrzlý obličej. Fakt hrozný. Tak jsme šli s malou ven až odpoledne, kdy bylo asi 10 pod nulou. To se dalo. Ale ve čtyři už jsme byli doma, protože zas začlo pořádně přituhovat.
20. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak my jsme včera večer (někdy kolem sedmé) měli na teploměru nějakých -19 stupňů! Úplně bylo cítit, jak jde zima skrz okna :unamused:
Jinak včera byla schůze, tak prý se budou měnit okna, škoda, že jsme se toho nedočkali za našeho pobytu, ale tak jsem ráda, že to tak dopadlo a ti, co to od nás kupují, budou mít menší náklady :sunglasses:
Dnes mám jet odpo na ty nehty, tak jsem zvědavá, jestli vůbec nastartuji. Příteli jsem to vůbec neřekla, tak jsem zvědavá, jak se na to pak bude tvářit :slight_smile: ale asi mu to klasicky bude jedno :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je den. ráno vstáváme a doma 14 stupňů. nefungoval kotel tak jsem se ho snažila nahodit a nic. tak jsem volala opraváře. a byl tu teď. kotel je v pořádku, ale odešel nějaký regulátor v plynovém sloupku venku a njede nám sem plyn. takže jsem volala plynárny a do dvou hodin se tu má někdo objevit. zatopila jsem v krbu tak teplo máme, ale je to děs. hlavně aby se dalo topit v noci normálně. ach jo.....
21. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, no to je teda nářez! A zrovna v těch největších mrazech! Tak snad jste nenastydli :confused:
21. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, to je pech. Snad vám to rozchodí, jinak je to na stěhování

Leni tak uvidíš, jak Ti nehty budou držet. Mě zase v těhotenství držely fakt ukázkově a teď mi odpadávají a to nekojím. Že ty okna prošly, to se celkem divím. Tady nám došla trpělivost vyměnili jsme si je sami. Na schůzi se totiž nikdy na ničem takovým nedohodneme, muselo by s enavýšit do fondu oprav a to by tu někteří nerozdýchali.

Tak mám zpátky svoje kuky a má celovíkendová práce vůbec není poznat. Manža mi teda řekl, ať se dám do klidu, že to njen začal vybalovat a jaks e to sklidí bude to jako před tím. Ale to asi znamená, že sklízet budu já :wink:
21. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak to je drsný. Jo, když se má stát něco takovýho, tak vždycky v těch nejhorších mrazech. :unamused: Ještěže máte ten krb. My máme akorát díru do komína a krb plánujem až za pár let. To my bychom tu asi zmrzli. A máte to rozvedený po celým baráku, nebo máte teplo jen v obýváku?

Tak jsme dneska byli na výletě v termálkách v Laa. Cesta tam docela blbá. Vlekli jsme se tři hodiny, navíc se nám malá v autě tradičně poblinkala. S manžou jsme se trochu díky tomu chytli. Ale v Laa to bylo fajn. Projeli jsme i městečko, ale žádný vánoční trhy jsme tam neobjevili. V termálkách super. Tam jsme ztvrdli čtyři hodiny. Cestou zpátky jsme městečko projeli ještě jednou, protože už byla tma a měli rozsvícenou vánoční výzdobu. Tak to bylo hezký. Zpátky nám cesta trvala už jen dvě hodiny, tak to celkem šlo. Ze začátku malá koukala na světýlka u baráčků a v půlce cesty pak usnula. Spala hodinu, v podstatě až domů. Akorát byla trochu naspaná, tak ještě před chvílí povídala v postýlce. Ale snad už brzy usne. Já jsem hodila večer do pračky ručníky a župánek a ještě pak musím vyprat to poblinkaný oblečení včetně potahu autosedačky.
21. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, tak to je fajn, že jste si udělali takový pěkný výlet! A malá vám takhle v autě blinká, že píšeš tradičně? :pensive: Já si pamatuji, jak se mi jednou takhle v autě poblinkala ségra, to jí byly tak dva tuším a to z ní lítalo proudem. Ale to bylo hlavně tím, že jsme jely ještě s maminou a tetou a ty dvě do ní pořád něco cpaly a ona měla přematlaný žaludek, chuděrka :sunglasses:

Wjeru, uvidím, jak my budou držet, ale že bych z nich byla extra nadšená, to nejsem. Paní měla sice na Netu fotku, tak jsem se jí ptala, jestli to byla její práce a ona se jen tak usmála a že prý ne, že si jí "vypůjčila". No, tak to už jsem jen pak čekala, s čím odejdu :grinning: Jako když se na ruku kouknu zepředu, tak se mi i líbí, ale jak se kouknu z profilu, tak mi udělala přesně ty bakule, co jsem nechtěla. Takže mám ještě číslo na jednu z Netu, tak zkusím zavolat jí a na doplnění, že bych šla tam a nebo budu hledat dál! Jinak paní měla dvě holčičky, ale jaksi mi zapomněla říct, že té 2,5leté tečou sople proudem a že ta větší měla minulý týden horečky a nechodila do školy :angry: Takže já teď čekám, jestli z toho něco bude nebo ne, mám strach, abychom nelehly na svátky :frowning2: jinak by mi to snad ani moc nevadilo, ale že budou ty Vánoce, no.
22. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera jsme nezmrzli, ale trvalo to. jsem ráda.
Vero krbem topíme jen v obýváku. rozvody jsme nedělali. krb bereme jen tak pro atmosféru když sedíme v obýváku.

dneska jsem konečně dobalila dárky i se stužkama na ně a mám hotovo. tedy ještě trochu poklidit a můžou začít vánoce. zítra ještě musíme na otočku do Prahy na CHodov. nechávali jsme si tam rámovat plakáty a je to hotový tak se stavíme když má manža dovču.
22. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Leny, já myslím jsem ze začátku taky mívala bakule, ale teď už mám nehty rovný. Nevím, jestli je to tím, že je dělají poprvé, nebo se moje nehtařka vycvičila :grinning: :grinning: :grinning: Snad nic nechytneš.

Já budu dnes večer balit poslední dárky, koupili jsme nějaké uzeniny a sladkosti, tak takový dárkový balení. Jinak vero hvězdičky se nekonaly, nakonec jsem nakoupila ke skořici ještě badyán a hřebíček a dárky jsem oblepila kořením. Manža byl torchu zklamanej, čekal, že bude svařáček :slight_smile:

Zítra máme sraz se střední po 10 letech a mě se tammoc nechce. Byli jsme taková divná třídá, spousta skupinek, žádný extra kolektiv, navíc já stála dost mimo, sedla jsem si spíš s lidma z veldejší třídy. No ale mám to 10 metrů od baráku, tak tam nakouknu
22. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, tak hlavně, že to spravili, to je důležité! A řekli čím se to stalo? Bylo to těmi mrazy?

Wjeru, to tě i chápu, my jsme na střední taky nebyli nějak extra kolektiv a když se sejdeme teď, tak úplně vidíš, jak někdo odejde dřív domů a pár pipin začne hned pomlouvat, to je v našem věku fakt dost smutný :frowning2: A teď se zbláznili a svolávají sraz každé třeba 3 měsíce a člověk na to nemá furt taky náladu a jedna tam pak napíše vzkaz, že jako teda když není zájem, že prý se uvidíme za pár let a čus! Jako by byla ještě uražená :rolling_eyes: Nepochopím!
22. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Kačenka se nám takhle poblinkala v autě asi třikrát čtyřikrát. Ale vždycky po ránu (nebo spíš dopoledne). A to jí teď dávám radši ráno, když máme jet někam dál, jen poloviční dávku mlíka a nic jinýho. Ale i tak to včera vyhodila ven. Dojedem jen k JI a ona už říká, že ji bolí bříško. Pak je bílá jak sedma a třeba za půl hodinky už blinká. Asi jí příště koupím homeopatika na cestovní nevolnosti. Už s sebou vozíme vždycky náhradní oblečení, ale je to protivný. Auto je poblitý, oblečení a sedačka taky, takže se musí pak prát (ještěže máme náhradní v druhým autě) a Kačenka je z toho chudák akorát rozhozená, co se to děje. Odpolední jízdy jsou vždycky v pohodě. A to před tím klidně i normálně jí. Tak fakt nevím. Jako miminko (cca do jednoho roku) s tím žádný problémy neměla.

Bep, kdy myslíte, že vám ten plyn spraví? Teď přes svátky je to asi mizérie, co? No, aspoň že máte ten krb.

Já ráno hodila do pekárny přísady na vánočku a odjeli jsme do města k našim. Tam jsme nechali malou a my s manžou jsme jeli nakoupit. V Kauflandu tradičně blázinec, hlavně u ovoce a zeleniny. Jinak to šlo. Dokonce i u kasy jsme skoro nečekali. Byl před náma asi jen jeden člověk. A pak jsem na parkovišti viděla Gábi. Akorát jsme se teda pozdravili. Na pokec nebyl čas. Doma jsme si s manžou ohřáli oběd, sedli jsme si ke kafi a teď mě čeká uplíst vánočku a strčit ji do trouby. Ještě jsem chtěla vysát a vytřít barák, když tady není malá a vydrhnout vanu. Na dozdobení dárků stužkama čas asi nebude. Maximálně zítra dopo, kdy bude manžel s malou pryč. Tak uvidím, jak to stihnu. No nic, jdu na tu vánočku.
22. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi se sem teď už nedostanu, takže:slight_smile:

přeji krásné svátky Vám všem. ať se doma všechno podaří a šťedrý den je plný pohody a pod stromečkem ať je spousta dárečků a těm našim mylým ďáblíkům ať jen září oči. užijte si to!!!!
22. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero včera nám to spravili. poruchy plynu musí dojet na místo do 120 minut po nahlášení.
Leny a samozřejmě že poruchu způsobili ty mrazy. holt se asi takováhle zima neočekává:slight_smile:
22. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, ta pekárna zní jako pohádka. Já jsem původně chtrěla od ježiška, ale manža prohlásil, že je to další zbytečnej krám do kuchyně a na konec jsme se domluvili a u ježiška objednali něco jiného. A manža si z netu objednal párkovač (takový ty vidlice, co nahřívají rohlíky na párek v rohlíku) :grinning: To vůbec zbytečný není :slight_smile:

Jinak já mám upečeno, vánočku jsem dělala z tvarohového těsta nekynutého letos poprvé. Chuťově je dobrá, ale celá se mi nějak rozjela, takže tvar má takovej válcovitej :wink:
22. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, taks mě navnadila a už jsem si stáhla z netu recept na vánočku, tak jí zítra budu zkoušet. Ale jestli mi nevzejde kvásek, tak na to rovnou prdím :grinning:

Bep, hlavně, že to dali dokupy. A díky za info o těch dvou hodinách, to jsem vůbec netušila :confused:
22. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, párkovač Wjeru neni zbytečný, protože ho chce chlap :grinning:

Na vánočku už se taky těším, máme ji na štědrý den ráno, ale už jsem jednu premiéru měla bylo to ok, tak ať se leni zadaří.

Jinak Rudovi sekali zuby, takže je nateklej bez nálady a unavenej...má antibiotika. Malej má silnej zánět nosohltanu a taky antibiotika, já jsem v pohodě...

Jinak kočka má už dva lavory s kočkolitem a je pohoda...jeden na čůrání a jeden na kadění ..citlivka
Gauč ještě trochu smrdí, ale už jen když víš kam chodila čuchneš si...takže jsme to relativně zachránili.
Na jaře jsde nekompromisně ven...

Holky těhulky chtěla jsem se zeptak kam půjdete rodit...?
22. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, to je paráda, že už máte doma zas teplíčko. To se divím, že to opravili takhle rychle. Ale hlavně, že už kotel fachčí.

Wjeruš, manžel taky s pekárnou nesouhlasil. Pro něj je většina přístrojů, co mám v kuchyni, zbytečnost. Prostě když nevaří, tak nepochopí, co mi usnadní práci. Stejně jak já beru, že on má spoustu zbytečných krámů v garáži. :grinning: :grinning: :grinning: Pekárnu jsem dostala od mýho taťky k narozkám. Od manžela by to asi nehrozilo. :confused: Každopádně těsto na vánočku krásně vykynulo. Vánočka je chuťově výborná, akorát mi trochu sjelo do boku vrchní patro na jedné straně. To samý jak loni. Asi jsem to patro málo přimáčkla na konci. Druhý konec je fajn.

Zuzi, chudák malej. Tak snad se z toho brzy vzpamatuje. Si musel vytrpět. :unamused:
Zuzi, já se chystám tentokrát rodit v Brodě. S JI jsem byla spokojená při samotným porodu, ale na šestinedělí jsem vyloženě trpěla. Hlavně kvůli tomu děsnýmu vážení před a po kojení. Jelikož jsme bojovali o každý gram, tak to bylo pro mne vyloženě stresující. Dětský sestry byly hrozný, ty mě akorát pokaždý dohnali k slzám. Probulela jsem tam v podstatě celý týden. V Brodě je přístup sester prý naprosto odlišný, tak to chci tentokrát vyzkoušet tam.
22. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak na vánočku jsem se nakonec vybodla a koupila jsem v obchodě jeníkovskou za šest pětek a mám klid. Teď ještě narychlo peču rohlíčky, dodělala jsem salát, do toho balím a večer bych chtěla ještě žehlit, ale to vím, že mi neuteče, takže se na to asi vyprdnu :grinning:
23. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji vám krásné Vánoce , bohatou nadílku a hodně světýlek a radosti v dětských očičkách :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem kmitala dopoledne, ale po obědě už jsem si dala leháro a mám hotovo. Manžel nechal před obědem malou u tchánovců, tak odpoledne nazdobil v klidu stromek a já si konečně sedla a nemusela nic dělat. A zítra mě čeká akorát dopoledne salát a večer ryba. Jé, jak já si teď užívám toho klidu, že mám všechno hotovo. :sweat_smile:

Leni, taky toho máš hodně. Vůbec ti to balení před svátkama nezávidím.

Nety, to je dost, že se tu ukážeš.

Já už taky radši popřeju krásné a pohodové svátky. Nevím, jak se sem zítra dostanu. Takže si to hezky užijte s vašimi nejdražšími, ať všechno proběhne v klidu a pohodě a ať se vám srdíčka naplní radostí a štěstím. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se sem dosala ž teď. od rána jsem byli v brtnici u taťky a tam probíhaly přípravy na zítřek. Přes svátky jsme s manžou domluvený, že počítač nezapneme, mě vytáčí jeho paření a jeho zase můj chat :grinning:

Takže přejeme krásné svátky plné klidu a pohody a ať si to všichni užijeme
23. pro 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nety, no konečně, kde se flákáš??? :confused: :grinning:

I já přeji krásné Vánoce!!! :wink:
24. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, tak doufám, že jste všichni měli krásný Štedrý večer :slight_smile: a budete mít i takové vánoční svátky.
24. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jak včera? Co děti na dárečky? U nás bomba, malá byla nadšená, trhala dárky o 106, vůbec jsem jí nestíhala :grinning: No a nakonec objevila kolo a z něj ten papír rvala, jsem se musela smát. Ze začátku spíš brzdila (má to tu brzdičku, jak se šlápne dozadu), ale při druhé zkoušce to už pochopila a jezdila tu dokola jak ďáblík - ještě, že máme průchozí byt dokola :grinning: :grinning: Ráno vstala a hned na kolo a za chvíli se chystáme ven :slight_smile:

Užívejte svátky, děvčátka a pište, co Ježíšek :wink:
25. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my kolo zatím zavhli. Dostala od Ježíška odrážedlo, aby se nejdřív naučila udržet rovnováhu. Zatím může šlapat na tříkolce a kolo dostanu asi k dalším vánocům. Rovnou dostane trochu větší (ne to úplně nejmenší) a aspoň jí vydrží dýl. Ale hned nám hlásila, že to kolo nemá šlapátka. :grinning: :grinning: :grinning:

U nás Štědrý den fajn. Akorát Kačenka byla celý den na zabití - asi byla nervozní z blížícího se večera, ale dalo se to zvládnout. A u stromečku paráda. Zazpívali jsme si pár koled, pak zazpívala Kačenka asi tři koledy sama (natáčeli jsme ji na kameru) a z okna jsme poděkovali Ježíšku. Pak jsme se pustili do rozbalování. Z dárků byla nadšená a škubala papír jak divá. :grinning: :grinning: :grinning: Když jsem to pak uklízela, tak to byla snad po celý místnosti a na malinkatý kousíčky, jak to rvala. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Do postýlky jsme ji dali o půl devátý (asi o hodinu dýl jak jindy). Byla už přetažená a bylo toho na ni moc dojmů, takže nemohla zabrat. Pak se začla kvůli nějaký blbosti šíleně vztekat a víc jak hodinu jsme si užívali hysterickýho záchvatu. Nakonec jsme ji kolem půl jedenáctý uklidnili a usnula. Ráno vstávala už po půl osmý. Večer, že prý bude spinkat nahoře v děcáku v nový, velký posteli, co dostala od Ježíška. Tak jsme tam všechno přestěhovali ze spodního pokojíčku a pak to začlo. Dvakrát jsme všechno stěhovali dolů, pak zas nahoru, protože naše milá Kačenka nevěděla, co vlastně chce. Pak zas začlo šílený vztekání. Naštěstí se mi ji do devíti podařilo uklidnit a uspat. Samo, že jsem musela ležet v tý posteli s ní. Sama tam být nechtěla. No, doufám, že po tom záchvatu bude spát klidně. Akorát jsem zvědavá, jak bude reagovat v noci, jestli se probudí v jiným pokoji a v jiný posteli, než je zvyklá. Snad bude spát celou noc.
25. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, my už jsme jí právě koupili to větší kolo, mělo by jí vydržet do 5-6let, je to 16". Když na něm sedí, tak je jak vosa na bonbónu, ale jak má přídavná kolečka, tak je prý jedno, že nedosáhne na zem ze sedla, že to je důležité až bez těch koleček. Šoupnu do alba fotku :slight_smile:

A tak Kačka spala nakonec nahoře ve svým pokojíčku? Jak to v noci dopadlo, stěhovali jste jí zas zpátky dolů?

Malá zas jela s taťkou na bazén, fakt už musím začít kontrolovat, jestli nemá mezi prsty blány, jsou tam tak 5x týdně, ale jí to hrozně baví, je to taková žába :grinning:
26. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, takže koukám, že ježuch byl vydařený :grinning: . No u nás to bylo velice komorní, jelikož malej měl zánět nosohltanu a Ruda rozsekaný ty zuby... :frowning2: . Z dárků byl Rudík nadšenej...ale taky byl pln dojmů, takže kolem půl osmé dostal na úprdel a šlo se chrupat :frowning2: ...já jsem v deset padla do pelechu bez nálady, ale někdy to holt nevyjde dle představ. Druhý den u našich jsem si to trochu vynahradila :wink: .

Na bazén se taky chystáme, do Pelhřimova - prý je to tam super, tak to chcem zkusit...
26. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Kačenka nakonec spala nahoře v pokoji v nový posteli. Ale musela jsem tam s ní ležet, aby usnula. A v noci se vzbudila a začla zase se vztekáním. Ale uklidnila jsem ji a zase jsem tam s ní zůstala. Pak spala až do půl desátý. Tak jsme doufali, že dneska to už bude lepší. Ale ještě teď nespí. Asi hodinu a půl jsme ji v pokoji přesvědčovali, aby si lehla, pak jsme tam s ní dobu oba leželi, ale furt si povídala, tak jsme ji tam nechali, aby se vypovídala a pak nás zavolala, až bude chtít spinkat. Lítala tam po pokoji, místo aby zůstala v posteli a teď se tam šíleně vzteká. Je tam s ní manžel a snaží se ji uklidnit. Fakt už jsme z ní poslední dobou dost na prášky. Jsem zvědavá, jak si zvykne na novou postel a spaní v jiným pokoji.

Zuzi, tak jsi mě trochu uklidnila. Jak jsem četla dojmy ze Štědrýho dne, tak jsem byla docela nešťastná z toho, že asi jen u nás se takhle malá vztekala, jinde jsou děti naprosto v pohodě. Tak aspoň nějaká spřízněná duše. Jako večer fajn, ale to zakončení nám na náladě nepřidalo. Já se těšila, jak si s manžou v klidu sednem, až malá usne a vychutnáme si štědrovečerní pohodu u rozsvícenýho stromečku sami ve dvou. Ale to prostě nešlo, protože já před jedenáctou odpadla, hned jak malá zabrala.
26. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, ono si nevybereš - buď se ti dítě vzteká a má hysteráky nebo kňučí a je tak závislá jak ta naše. Jak jsem tu už několikrát psala, tak už se to táhne delší dobu a furt kňučí jak malý mimino a kvůli sebemenší kravině začne hned hrozně bulet, jako by jí člověk kdoví jak ubližoval! No a když jsem to říkala chlapovi, tak hahaha, mám slabý nervy a prd vydržím. Teď je doma od St a už je z toho taky dost na nervy. Cokoliv jí zakáže nebo jí napomene, tak se mladá hned nafoukne a hned začne natahovat, udělá rohlík, našpulí pusu a začne kňučet, že chce za maminkou. Přitom mi nepřijde, že bych na ní byla málo přísná. Fyzickým trestům se furt oba bráníme, jsou dny, kdy se to dá vydržet, z toho jsou ale dny, kdy je fakt na zabití. Takže každý dítě má něco :wink:

Zuzi, no vy máte svátky teda! Tak hlavně, ať je vše brzy OK a nosíš nám sem už zas jen lepčí a lepčí zprávy.
27. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek