• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
ahoj holky. tak jsem zvědavá jeslti fakt za víkend napadne těch 60 čísel. sněží pěkně.
wjeru tu službu tedy nezávidím. a přeji rychlé prořezání zoubků. my jich máme 8 a doufám že bude chvíli klid:slight_smile:
8. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero na dovolenou se chystáme jet sami autem. busem necestujeme. měli jsme to vplánu už jak jsem byla těhu, ale jak jsem měla problémy tak jsem nechtěla riskovat cizí nemocnici. trasu máme naplánovanou tedy už dlouho. jen nehorzí spaní v kempech ve stanu, ale pěkně priváty:slight_smile:
8. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla venku s kočárema šílený. uff. už aby bylo jaro :frowning2:
8. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, já si říkala, že autobusem by to asi nešlo. Autem to snad nějak zvládnete.

Já jela dnes do JI na hrátky do Orcy. Cesta šílená, ale pomalu se to dá. A sehnaly jsme konečně kačenky, aby malá mohla "bruslit" na rybníku. Už je na to strašně natěšená. :grinning: Dneska je malá strašně hodná hned od rána. Vzbudila se v sedm a už v posteli si začla zpívat písničky. Prostě balada proti včerejšku. Tak doufám, že jí ta dobrá nálada vydrží co nejdýl. :sunglasses:
8. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, budete ještě chodit v pátek na hrátky a v pondělí na cvíčo? Poslední dobou to nějak flákáte. :grinning: Dneska byly hrátky fajn. Bylo tam asi osm dětí, takže pohoda.
8. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Vero, já včera hrátky nějak zasklila. Ale stejně bych asi nešla, Krýša byl fakt hrozně protivnej, tak aby mi tam hodinu řval, to nevím jestli bych dala. Ale zase by ho to mohlo zabavit, že by na chvíli zapomněl, ž emu rostou zoubky. Dneska byla teda klidnější noc a spal až do tři čtvrtě na sedm a teď už zase dlouho spí. Ty zuby jsou na dlouho, vždycky dva dny je protivnej uslintanej, pak nmic a pak zase a ještě tam nic prořezanýho nevidím, ach jo.

Dnes jdeme po Vánocích plavčit, tak jsem zvědavá, co malje, jeslti to všechno nezapomněl :grinning:
9. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, chudák Kryštůfek. Ten si taky s těma zoubkama vytrpí. Já teda musím říct, že na tohle byla Kačenka zlatá. Vůbec jsme nevěděli, že jí nějaký zoubky rostou.
9. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za gratulace :wink:

Wjeru šlo ta na poprvé :slight_smile: . No já golfky mám, ale asi bych do nich už znova nešla...kdybych bydlela ve městě tak určo ne...na rovné silnici v pohodě, na kostkách děs. Koupila bych si radši nějakej dobře skladnej sporťák...kámoška má X-landr XA 08 - korba teda děsně malá, ale sporťák super, nebo bych šla alspoň do nějakýho kočárku kterej má jen 4 kolečka, já jich mám 8- no a nic moc...skadný to teda estra neni....vzhledem k tomu, že malýmu je skoro rok a vlétě budete běhat, tak z vlastní zkušenosti už kočár moc dlouho potřebovat nebudeš :wink: ...tak to dobře promysly...

Vero - objednám se až příští týden, chtěla bych jít na kontrolu tak v tom osmém týdnu abych měla hned průkazku...u Rudíka jsem šla hned, protože jsem pracovala v laborce, tak abych měla popír, že nesmím dělat se škodlivinama... Jinak už se těším až mimčo uvidím :wink:

U nás je kopa sněhu :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a Rudík měl teď druhé narozeniny :slight_smile: Tak mu přejeme dodatečně všechno nejlepší, ať hezky roste a má se fajn a rodiče ho moc nezlobí :grinning:

Zuzi ten X-lander teda není o moc skladnější, jak ten náš kočár, dívala jsem se na něj taky, když jsme sháněli kočárek :slight_smile: Pávě kvůli tý hluboký korbě jsme ho nebrali, i když teda přiznávám, že potom tu sprotovní verzi jsme nějak extra neřešili
9. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, hezká fotečka v pase. Já jsem šla na kontrolu někdy v 6. - 7. tt, ale průkazku jsem stejně dostala až někdy ve 14. tt. Vyšlo to akorát na dovolený v létě a pak taky asi doktor čekal na výsledky screeningu, který jsem si v 1. trimestru nechala dělat. A já se na tu průkazku tak strašně těšila.
Koukám, že už jste slavili dva roky. Tak všechno nejlepší. Jaká byla oslava? Vám to vlastně vyjde podobně jako nám. V září by mělo být Rudíkovi asi 2 a 3/4 roku, viď?
9. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, nějak na mě padla únava, ale jsme domluvení s manžou, že si napustím vaničku, tak se třeba zvednu. Ještě bych večer chtěla něco vyžehlit, ale teda v TV nic moc, tak si asi budu muset něco pustit :slight_smile:

Zuzi a necháte si překvápko, nebo chcete pak vědět, co to bude?
10. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Já mám od sobotního večera rýmu, tak doufám, že to teď nechytne Kačenka. Já se asi přichladila ve čtvrtek, když za mnou dopoledne přišla jedna sousedka a chtěla se mnou něco probrat. Než jsme se vypovídaly, bylo víc jak čtvrt hodiny pryč a já stála celou dobu mezi dveřma jen v tričku s krátkým rukávem. Už jsem měla pořádnou husinu. Tak to mám určitě z toho. Jinak jsem se ven vždycky pořádně oblíkala. Nevíte, jestli rýma z nachlazení je taky nakažlivá?
11. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, taky bychom mohly domluvit ten srazík. Akorát díky té rýmě to vidím nejdřív na příští týden. Ráda bych vás viděla ještě, než porodím. :grinning:
11. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero mi taky dostali s malou rýmu. ach jo. a rýma je nakažlivá mylsím. první ji dotala malá a pak já.
ale v sobotu máme svatbu a nejdeme plavat a tak se snad vyléčíme.
jinak jsme úplně zapadaný. teď jsem proházela jen na kočárek a vyrazíme ven a pak mě čeká zbytek. u furt padá. to je děs.
11. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Vero s tím srazíkem příští týden souhlasím, malej je taky nachlazenej a kašle jak tuberák. V noci jsme zažili krizovou hodinku, pak se uklidnil a pěkně hajal. Asi něco ve vzduchu

Hurá, my máme po službě :slight_smile: Ale vzhledem k tomu, že ji mají lidi, co chodí do práce, tak jestli budu někam chtít jít s kočárek, tak si to od dveří taky budu muset proházet na tah, kde to prohrnul traktor

Srazík by byl zase dopolko? Myslím, že se nám to docela osvědčilo :slight_smile:
11. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: Veru, koukala jsem do albíčka, máš takové malinkaté bříško :slight_smile: já už jsem touhle dobou měla pořádný panděro :slight_smile: Na srazík bych přijela taky, pokud nebudou upravený a sjízdný silnice. Nemůžu akorát vždy ve středu, to chodím s Eliškou tady do kroužku. Jinak je teď taky nějaká protivka, asi jí rostě osmý zoubek, ale nějak nechce vylézt. Ani se nemůžu pořádně podívat do pusy, protože mě nenechá.

Koukám, že je tu další těhulka, tak gratuluji :slight_smile:
11. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff tak to jsem si dala, byli jsme na chvíli venku, ale to se fakt nedá s kočárem. Taky mě za tu chvilinku asi tři paní politovaly. Ideální na sáně, který nemáme. Holky, poraďte, kde se dá koupit ta ohrádka na sáně, ve sportovních potřebách?
11. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, já myslím, že ta ohrádka se dá sehnat všude tam, kde prodávají i sáně.
11. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru dneska pro ohrádku na saně manža jede do Husovky k Rychetskýmu. tak dám echo. prý jí tam mají za 290,- poradila nám to jedna holka v Orce.
11. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru tak ohrádku manža nekoupil. vyprodaná, zkoušel i Sportisimo a taky nic:frowning2:
11. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koči, já měla malý bříško i u Kačenky. Při druhým těhu mi teda vylezlo hrozně rychle - snad už první měsíc jsem byla divně nafouklá, ale teď se mi to (soudě dle fotek z prvního těhu) srovnalo a je to dost podobný. Akorát mi přijde, že víc funím. Nejhorší asi je, když se navlíknu na ven a teď musím oblíct ještě Kačenku. Stačí ji nazouvat boty, malá chvíli nepostojí a já se u toho vždycky příšerně zapotím. Oblíkání a obouvání sebe je proti tomu zlatý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Wjeruš, zkus ještě další sporty (v Palackýho proti Deníku, Hervis v CP, sport v Komenskýho pod divadlem), případně bych se zkusila ještě mrknout do Prioru a do hračkářství.
11. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, nebo je další možnost objednat to přes net. Já to taky loni takhle objednávala. Akorát to nemáš hned ten den.
11. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero tak jsem instrukce předala manžovi a dnes to obejde a když nic, tak ohrádku večer objednáme přes net.

Včera jsem sehanal Krýšovi zubaře a hned jsem se domluvila, že tam budeme chodit i my s manžou. Jezdíme totiž do Brna k mý zubařce z vysoký, ale ta děti nebere. A máme to pár kroků, v tom novým domě, jak se staví naproti nemocnici si zubařka otevřela nový dentální studio a vzala pod sebe šest doktorů a nabírají. Akorát, jak jsem tam volala, tak se mi stala humorná věc. Ptala jsem se sestřičky, nebo kdo to vzal, jestli přibírají a ona mi řekla že jo. Tak já: Mohla bych teda u vás zaregistovat syna? A Sestřička: Můžeme, ale ať si zavolá sám a položila mi to. Tak jsem musela vytočit to číslo ještě jednou a říct jí, že to s tím voláním nepůjde, že je na to ještě Krýša malej :grinning: :grinning: :grinning: Ale domluvily jsme se :wink:
12. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak to je dobrý. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No nevím, jak by reagovala ta sestřička, kdyby jí do telefonu začal Kryštůfek žvatlat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: O tom domě jsem už slyšela od kolegyně. To je super, že nabírají a že to máte kousíček od domu. :slight_smile:
12. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru tak to je fakt dobrý. já se zubaře ptala na malou kdy jí bude chtít prohlídnout a říkal, že když budeme čistit zoubky, že zatím není ani potřeba.
my jinak máme zubaře v Havl Brodě a je to borec. moderní ordinace, on má dlouhé vlasy, pouští tam metal jen bohužel není u pojišťoven a tak to stojí majlant. ale je moc dobrej. co vím tak spousta známých z JI k němu jezdí.
12. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, hlásím návrat ztracené ženy :slight_smile: Ode dneška máme zase net, tak jsem ráda a už se těším, až si vás budu dočítat :sunglasses:
Vero, na rychlovku jsem nakoukla k tobě do alba a fakt máš pidi břicho, to já už vypadám, jak kdybych měla každým dnem prasknout :grinning: A to mi každý říká, že mám břicho malý, tak to je budu muset začít odkazovat na tebe :grinning: :grinning: :grinning:

Wjeru, u zubařky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

Bep, my máme toho samého zubaře, co vy. Je fajn, ale je fakt, že jak nedělá na pojišťovny, že je to dost na prd! A přemýšlím, jestli by nestálo za to se přeregistrovat tady do JI dokud berou, no budeme muset udělat rodinnou poradu.

Jinak mi ve Čt zemřel děda, bylo to hrozně rychlé, pár dní předtím ho jeho přítelkyně odvedla do nemocnice (trolejem a pěšky) a že má malou mozkovou, ale dr. otci rovnou řekl, že to není konečný stav, že se to většinou dost zhorší a taky že jo, do druhého dne upadl do bezvědomí a ve Čt odpo zemřel. Tak má v pátek kremaci. Jako zas na druhou stranu - dožil se krásných 84 let, což mi přijde super a měl to rychlé, že ho to nebolelo a netrápil se, tak aspoň tak, ale i tak je to smutný. :pensive:
12. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny tak to s dědou mi je líto.
to že má Vero malý břicho je fakt. minulý týden jsem jí viděla a kdybych to nevěděla, tak nepoznám že je těhu. to já dva měsíce před porodem nosila jen manžovu bundu. žadnou jinou jsem nezapla.

jinak jsme se před chvílí vrátili z naší první sáňkovačky. naši nakonec vyhrabali na půdě i ohrádku po mě. sice to není jak nové, ale na tu chvíli to stačí. Sára z toho byla docela vyvylená:slight_smile: mě se to moc líbilo. ale je to trošku jiný pohyb než tlačit kočár a cítím ruce:slight_smile:
12. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ono to na fotce zkresluje. Já si taky připadám jako hroch. :grinning: :grinning: :grinning: V zrcadle mi přijde, že mám větší břicho než na tý fotce. Ty v albu nemáš fotku bříška, viď? Neboj jsem ji přehlídla?
Paráda, že už jsi zase online. :sweat_smile:
Mrzí mě to s dědou. Upřímnou soustrast. Jdeš na pohřeb? Nám takhle zemřela asi 14 dní před narozením Kačenky manželova babička, u který jsme tři roky bydleli. Já na pohřeb tenkrát nešla (vzhledem k mýmu bříšku). Dorazila jsem až na hostinu a každý to chápal. Sice jsem na hostinu nechtěla původně jít, že mi to přišlo blbý, když nepůjdu na obřad, ale tchýně chtěla, abych do restauračky přišla taky.

Bep, je to bezva, že máš fakt kvalitního zubaře, ale vzhledem k dispozicím, co máme v rodině (myslím moji stranu), tak bych se asi v budoucnu nedoplatila.
12. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fotku tam nemám, ale dnes jsem se fotila, tak jí tam večer šoupnu. Teď odepisuji na maily, tak nemám na fotky čas :grinning:

No on můj otec s tetou taky nechtějí, abych tam šla, abych si tím nějak neuškodila. Ale já tam půjdu, stoupnu si někam dozadu a když by se něco dělo, odejdu prostě pryč.
12. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé leni, to je bezva, že už zase máte net. Za dědu přijmi upřímnou soustrast. Chápu, že se s ním chceš rozloučit, ale být Tebou, tak si to promyslím. Ono je dost nepříjemný v tom krematoriu stát, na pohřbu mamky tam vzadu sebou někdo sekl, bylo tam přetopeno a moc lidí. Ale fakt, že hned ze zadu jsou dveře, takže se otevřely a prodil čistý vzduch.

A zůstala ta Charlottka nebo Stephanie?

My ohrádku stále nemáme. Manža oběhal celou jihlavu a prá snad zítra jim ohrádky přijdou, všichni objednali po náporu zákazníků. Byl i v tescu a hypernově a nic. K Rychetskýmu přijdou plastový, tak to já nechci, chci pěkně dřevnou. My ohrádku po nás vyhodili, protože tam brácha vylámal ty šprušle :slight_smile:
12. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek