• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
autor
My budeme mít ohrádku taky ještě po nás, ale letos je nám ještě dost na prd, víc ji využijeme příští rok, až budu vozit obě děti.

Jméno nevím, já jsem svoje typy doma řekla, přítel přišel s tím, že by se mu líbila Natálka, ale těch mi přijde hrozně moc, ale řekla jsem, že to musej projednat se Sophinkou sami, tak jsem na to zvědavá, nechávám to výhradně na nich :sunglasses:
12. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já myslím, že ani ta atmosféra při obřadu moc těhuli nesvědčí. Ale snad to zvládneš v co největší pohodě.
To jsi odvaha, že jméno necháváš na chlapovi a Sophince. U nás to musí být vyloženě kompromis. Kačenku do jmen moc nezasvěcujem. Přijde k hotovýmu. :grinning: Natálek se poslední dobou roztrhl pytel. Můj favorit to byl před nedávnem taky, ale jelikož takhle pojmenovali známí svoji holčičku, tak jsem to z našich možných jmen vypustila.
12. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak snad zítra tu ohrádku už seženete. A nezamluvili jste si ji tam rovnou?
12. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje kamarádka má taky Natálku :slight_smile: Mě se to jméno líbí taky, ale v republice je to třetí nejdávanější a na Vysočině je snad druhá.

Vero ohrádku řeší manžel (ať taky něco řeší, že) tak on si prý dopolko zavolá a když ohrádka bude, tak si ji zamluví. Když tak neto to jistí, snad do konce zimy nějaký sníh ještě bude :wink:
12. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já osobně bych nejvíc pískala pro Stephanii, měly by to holky podobné, ale nemůžu si vyskakovat, první jméno jsem vybírala víceméně já, tak teď musím udělat ústupek :grinning:
12. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

Dneska je tam teda fakt hnusně. Aspoň na tý naší větrný hůrce fičí jak blázen. Dneska snad ani nevystrčíme sosák. Ale asi přijede dopo babička - tchýně, tak nám to snad rychleji uteče.
13. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
ohrádku bych zkusila koupit baumaxu, kamarádka ji tam kupovala a je pěkná.

Wjeruš, tak to asi budeš chodit do a-artdentu? ( k té zubařce ), měli ordinace u niky a teď jsou přestěhovaní k nemocnici do toho novýho domu...já jdu na kontrolu únoru. Jsou tam moc hodní a profesionální, mají i hrací koutek pro děti,určo budeš spokojená.
Ad ten kočár- a co máš wjeruš vyhlídnuto ??? mě teda ten Spoťák od x-landru přijde hodně skladnej,ale je poravda, že já mam trojkombinaci s vložným lůžkem a 4 velkejma pevnejma kolama a proti tomu jsou asi skladný všechny kočáry :grinning:

Tak bychom na ten srazík taky snad mohli dorazit-konečně ( samo podle počasí ), bylo by to v té obvyklé cukrárně ?

Leni - obě jména jsou hezký...třeba přijde přítel s nějakým novým :slight_smile:

Vero - mě přijdeš tak akorát na 33t. :wink:

Jinak si necháme říct co to bude, jsme děsně zvědaví :grinning: , ale to je ještě času ... :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to je bezva, že v tom zubařským centru mají i hrací koutek. To je u doktorů málokde.

Já jsem zase pro tu cukrárnu za Duklou. Už se to tam osvědčilo. :slight_smile: Já bych mohla ve středu dopoledne. V úterý se mi to moc nehodí, protože mám odpoledne doktora. I když přinejhorším bych si to nějak zařídila, abych s malou dorazila taky.

Zuzi, jak je? Nepřišly už na tebe těhotenské nevolnosti?
13. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já dnes nadávala sprostě a nahlas. Jeli jsme ke kamarádce na návštěvu a je to moc vtipný. Chodníky jsou sice prohrnutý, ale k silnici to prohrnutý není. Takže s emi stalo, že jsem vylezla na přechod a na druhý straně jsem neměla jak najet na chodník. Tak jsem to obcházela po silnici, aut jezdilo, ještě si pak na přechodě přes roh zaparkoval kamión, tak to e taky kočárem obejít nedalo, no fakt výborný. Nakonec jsem se musela vrátit a obejít celou cestu. když se mi pak konečně povedlo dostat na tu cestu za nemocnici na Kosov, tak proti mě vyjel traktor. Naštěstí si couvl a nechal mě kolem sebe přejít, ale pak jsem ho měla celou cestu za zadkem :sweat_smile: Fakt bezva pocit. Ke kamarádce jsem dorazila celá zplavená a úplně hotová

Jojo Zuzi, přesně tam jdeme a teď jsi mě navnadila, že jsme fakt udělali dobře.

Vero souhlas jak s cukrárnou tak se středou. :wink:
13. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni, á bojevila jméno, úplně jsme se do něj zamilovala Ines, ale přes manžu to neprojde, ani kdyby byl ožralej
13. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi my máme Cam Cortinu, ta se skládá taky dobře, je lehká, jenže když jedeme někam na dýl, třeba zrovna ke tchýni, kde žádný malý děti nejsou, tak s sebou ještě vláčíme postýlku a spustu krámů pro malýho a klec s morčetem a to už je i ta Cortina veliká. A to máme docela solidní kufr, řekla bych
13. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky. Ja sice zatim v Jihlave jeste nebydlim, ale obcas bych rada zavedza sveho synatora do nejakeho krouzku. Mohu se zeptat, kam tak s detmi chodite? Dekuji predem za napady :wink:
13. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akdar, záleží, jak velký dítě máš. V profilu nemáš děti uvedený, tak je těžký takhle poradit.

Wjeruš, dnes mí říkala tchýně, že v JI jsou chodníky prohrnutý, ale třeba na zastávkách se musíš brodit nahrnutou kupou sněhu, co je mezi chodníkem a trojelbusem (autobusem). Fakt drsný. Hlavně pro maminky s kočárkama.
Si dokážu představit, že máte při takový cestě nacvaklý kufr. My máme taky kufr velký a stačilo, když jsme jeli třeba jen na jeden den pryč. To byl narvaný do posledního místečka.
13. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cesty v JI jsou víc, než příšerný a jsem ráda, že už malou netahám kočárem. I když holky kdybyste mě viděly, jak tu jezdím na vlak na sáňkách, no myslím, že byste se mi i zasmály :slight_smile: Rychle vyběhneme z chalupy, dolů k lesu, v lese sednu s malou na sáně a valíme lesem dolů. Na vlak a v Ji jsem jí táhla zas do kopce na sáňkách, ptž než bysme došly z městského ke gymplu, tak bych se asi opupínkovala :frowning2:
Včera jsme zas byly na cvičení v Sokolu, vzala jsem tam i kámošku se synem, tak se jim to líbilo, tak už jsem připravovala včera taťku, že nebude hold v mezičase, co my budeme cvičit chodit do posilky, ale vyfasuje kočár a bude jezdit tu hodinu po městě, ptž malá s ním nechce chodit cvičit.
Co se kočáru týče - my máme golfky, koupila jsem už jetý od sousedky, jako je to nezvyk oproti té trojkombinaci, co máme velký kočár, ten víceméně řídím jednou rukou a pohoda a tady se člověk fakt vyloženě nadře, ale na takové ty rychlé odjezdy do města nebo na dovolenou je parádní, takže ho schováváme ještě pro druhou. A že není nový je mi taknějak fuk, když to není "hlavní" kočár :sunglasses:
Wjeru, šoupla bys mi do IP, prosím, číslo na ty nový zubaře? Já nás tam zkusím přehlásit, abychom to měli v JI. Včera jsem to říkala příteli, tak prý by pro nás bylo lepčí chodit někam, kde mají smlouvy - peníze :unamused:
Jinak už mám vyfocenýho pupáka, tak ho semka během dopo šoupnu, ať Vero vidíš, že seš fakt ploštice :grinning:
Co se srazu týče, nevím, jestli tu budu mít malou nebo ne. Babička nakonec dorazí dnes kolem oběda, ale ne s dědoušem, ale sama, tak uvidím, co mi řekne co cesta a jestli s ní samotnou pustím malou, přeci jen už není tak bezpečná řidička, jak bývala a sama to o sobě ví. No uvidíme, při nejhorším bych s váma dorazila pokrafat sama :wink:
14. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, takhle ty golfky právě mám vymyšlený i já. Taky přemýšlím, jestli se nekoukneme po nějakých jetých nebo půjdeme do nových. Fakt je, že se mi za ně nějak moc utrácet nechce, tak uvidíme. My je koupíme někdy na jaře. Ale zase mě nahlodala Vero, že mají kvalitní a je s nima moc spokojená, ještě se klidně můžu rozhlížet
Sáňky super, to musí mít malá radost, když takhle cestujete :wink:
A jestli bude tatka tlačit kočár v něčem podobným jako je tam teď, tak má posilku úplně suprovou a ještě na čerstvým vzduchu :grinning:
14. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje chyba... Ditku budou dva roky... :wink:
14. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, takhle je to v pořádku. Taťka musí přece taky pomoct. Já to chci taky nějak po porodu spytlíkovat s tím cvičením a s hrátkama. Ze začátku asi budu vysílat prarodiče a na cvičení by mohl jít manžel, případně tchýně. Naše si v tělocvičně nedokážu představit. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak aspoň když dorazíš sama. I když Kačenka by určitě ráda Sophinku zas viděla. :wink:

Kačenka dnes začla pěkně pšíkat. Tak to nakonec asi chytla ode mne. Ale do úterka by měla být v pohodě. Akorát zítra asi nepůjdem na hrátky. :unamused: No, aspoň si zajedem v klidu nakoupit. Nevěděla jsem, jak to všechno skloubit, tak se to tímhle asi vyřeší.

Wjeruš, já kupovala značkový golfky Jané, ale dva roky starý model (s tím, že jsou nový z obchodu s dvouletou zárukou, jen prostě dva roky stará kolekce) a proto byly o dva tisíce levnější než nová kolekce. A jsou vážně bezva. Já teda hledala takový, aby měly spojenou rukojeť (je to pohodlnější na vožení, když držíš třeba deštník) a aby se skládaly jako deštník (ne naplacato, ale jakoby do hole) a tím se taky v kufru auta ušetří místo.
14. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Leni, upřímnou soustrast. Každej to zvládá jinak, ale já byla babičce na pohřbu týden před tím, než se Staník narodil A zvládli jsem to více méně bez problémů. Jen bylo dost chození, což mi dělalo problém. Navíc bylo teplo.

Mě to taky čeká v pátek. Já nevím, co jsme komu udělali, ale minulý pátek jsme pohřbili manželova strejdu (56 let - rakovina) a zítra má pohřeb můj děda. Ke všemu další dva lidi máme v nemocnici. Manžel je ve Francii, tak si půjdu stoupnout jen někam dozadu - tchýně mi řekla, že bude hlídat jedině o víkendu, to se to totiž hodí jí - a pak se s malým projít po aleji.

Náš sporťák teda včera vůbec neobstál. Jela jsem do nemocnice a peklo. Jeden jedinej chodník není uklizenej. Jen rozsolenej. A v tom se teda jezdí parádně. :angry: Jsem ráda, že už to máme za sebou a zase jen vytáhneme boby.
14. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. dala jsem pár fotek na net tak jestli se chcete podívat
http://rittichovi.rajce.idnes.cz/Vanoce_a_snih/#album
14. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nevolnost se zatím nedostavila, jen jsem pořád unavená :wink:

Jinak středa dopo se mi taky hodí...

Ad. golfky - já mám nové se spojenou rukojetí - abych mohla řídit jednou rukou...nové se daj koupit tak cca za 3 - 4tisíce. Spíš si počti na netu. Vozili jsme tam malýho na plavání od 4m, takžě mám polohování úplně do lehu, to už ty nepotřebuješ, tak budeš mít větší výběr :wink:
14. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, aspoň že ti není blbě. Já jsem naštěstí únavu poznala jen u Kačenky. Teď ani ne.

Bep, krásný zimní a vánoční fotečky. :slight_smile:
14. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já na srazík nedorazím, chodím s malou do kroužku každou středu. Tak snad se příště domluvíte na jindy.
14. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziry, jééé, veliká gratulka k těhu. Mě pomalu taky začínají chytat touhy na druhý mimčo, ale nějak se to radši ani neodvažuju manžovi říct. :grinning:
14. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koči, to si děláš srandu, ne? :angry: :grinning: Tak snad příště to už fakt vyjde. :wink:
14. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, tak pokud to je to jen únava, tak je to v pohodě, to se dá přežít a zvládnout, horší by bylo, kdyby ti bylo fakt zle a malej by ti stál za zády a asistoval ti :grinning:
Koc, no tak co s tebou prosim tě? Tak nám příště budeš muset dát seznam kroužků :wink: :sunglasses:
Bep, ty máš prostě doma kopii malýho taťky, když na ně koukám na těch společných fotkách :grinning: :grinning: Ani nechci vidět, jak je pyšnej :wink:
15. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Krýša vstával s manžou do práce :grinning: Tak jsem ho teď uložila ať se dospí.

Bep super zimní fotečky a jaký má Sára frajerský botičky :grinning: To si Krýša počká. On si stoupá, okolo nábytku chodí pěkně, dokonce si stoupne i když se poře o mnou nohu, ale abych ho chytila za ručičky a on si vyšlapoval to ne, to jde na kolena :wink:

Tak holky jsme tuhle zimu bez ohrádky. Není ani v obchodech ani na netu a všude říkali, že tuhle zimu už nebudou. :frowning2: No co se dá dělat, tak Krýša vyzkouší sáně až příští rok, nebo bychom si ji museli někde půjčit, jenže to já netuším kde.
15. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, srandu si nedělám, na předešlé stránce jsem psala, že ve středu nemůžu a zrovna jsi naplánovala středu :grinning: . Máme jenom jeden kroužek a to ve středu od půl desáté do čtvrt na jedenáct :wink:
15. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koči, tak to jsem nějak zasklila. Mně se zas příští týden nehodí jiný den než středa. :grinning:

Wjeruš, tak to je smůla. Ale třeba brzy sníh roztaje a sáně nebudou třeba, tak tě to pak nebude mrzet. :wink:
15. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, vy jste dnes nebyli na hrátkách? My jsme nakonec šli, protože Kačenka pšíkala jen včera dopoledne a pak ji to nějak zázrakem přešlo. Ale vás jsme tam dneska neviděli.
15. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsem si do alba šoupla fotku pupku a fakt vidíte, že Verča je proti mně ploštice :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek