• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
To se Zuzi taky divím, já jsem to měla rozhašený taky a taky se mi termín dle MS a dle UTZ lišil asi o týden a půl. Nakonec jsem porodila o měsíc dřív, počítáno dle termínu UTZ. Ale ono to tak odpovídalo Krýša byl drobnější. Já si teda dovču nevybírala, ale nastoupila jsem těch 8 týdnů před porodem. kdybych nastoupila těch šest, jak mi počítal gynekolog, tak bych doma byla si týden a půl:slight_smile:

No jo Vero, tak asi jak záda víc namáháš, tak je teď víc cítíš. Je to náročnější s jedním dítětem, fakt je, že chodit do práce taky žádná slast, ale tak tam si člověk ulevil, když potřeboval, tak si sedl, nebo se šel projít nebo skončil dřív a šels i lehnout. Ale vysvětli kačence, že teď zrovna chceš sedět :wink:
18. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero ahá, to jsem netušila, že už jste takhle napřed. Naše právě byla furt taková ukňouraná a pak mě napadlo se jí podívat do pusy, ptž normálně čistí zuby taťka, do toho já se jim nepletu a právě jsem si všimla, že horní už má prořízlou v obou řadách a spodní jednu napuchlou a druhý den už měla taky špičinku proříznutou.
Holky, hlavně, že jsou dětičky v pořádku i přes to, že se narodily dřív, to je nejdůležitější :wink:
Já byla celé první těhu doma, ale sama, tak mi to lezlo dost na mozek a špatně jsem to nesla a byla jsem dost hysterická. A todle těhu jsem úplně jinačí, i otékat jsem začla až později, jen jsem včera ležela a malá mi tak nabírala ledviny, že jsem myslela, že pojedeme. Čekala jsem, jestli to bude nějaké pravidelné a kdyby bylo, už bych hlásila poplach :grinning: :grinning:
Už tu zas dlouho nebyla Nety. Jen nám napsala přání do nového roku a zas zmizela, nevíte někdo co s ní je? Proč sem přestala chodit?
18. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, já mám sedavý zaměstnání, takže jsem v tomhle měla pohodu. Teď jsem na nohou v podstatě od rána do večera kromě odpolední siesty, kdy si třeba hodinu čteme pohádky.
18. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero kdy jdeš na další kontrolu?
18. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, zítra odpoledne. Jsem na to zvědavá, protože mi bude kontrolovat polohu miminka. A přijde mi, že mám pořádnýho točáka. Nějaký den kope dole, pak zas kope nahoře a furt dokola. Tak jsem na to vážně zvědavá. :confused: Kdy jdeš ty?
18. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Nety taky nevím nic. Dostala jsem od ní PF a od tý doby jsem o ní neslyšela. A Melany se tu taky dlouho neukázala. Gábi jen občas. Ta o srazíku taky asi nebude vědět.
18. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a platí ta středa dopoledne? Já s tím zatím počítám.
18. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si nestěžuju, že se Krýša narodil dřív, akorát kvůli tomu chodíme jednou za tři měsíce k neurologovi a nemohli jsme ven, když se narodil. Ale zase ho neurolog vždycky pochválí, jak je hrozně šikovnej, tak to si ráda poslechnu :wink:

Já teda se středou taky počítám :wink:
18. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, taková chvála určitě potěší. :dizzy_face: :wink:
18. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, oni mi to na UTZ říkali, že se narodí dřív ...ale říkali asi taky tak max o 2t....
Ve středu snad dorazíme, jestli nebude šíleně chumelit...u nás je moc sněhu :grinning:
18. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, u nás je to taky jak na horách, ale jak se vyjede na hlavní tah a na přivaděč, tak už je to pohoda.
18. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky od kolika to zítra plánujete? A zas u Samuela nebo jinde? Hodně taky teď choděj holky dolů na město jak byla ta francouzská restauračka a teď je tam místo toho kavárna. Že je tam pod schodama taky hrací koutek a většinou tam bývá prázdno.
Zuzi to muselo být zvláštní, viď, když ti řekli, že máš čekat porod o dva týdny dřív :confused: Já jsem taky včera chlapovi říkala, že jsem zvědavá, co teď ve Čt, že bych asi dost čuměla, kdyby mi dr. řekl, že už jsem třeba otevřená na 2cm :sweat_smile:
19. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dnes tu byla celýž den naložená ségra, tak jsem se k PC nedostala. Já bych to viděl zas na tu půl desátou nebo nejdřív na devět. Dřív nehrozí, abychom se my vypravili. Klidně můžemprubnout i tu novou kavárnu, ale kde tam je koutek, to teda nevím, jsem si ho nějak nevšimla, ale asi tam je.
19. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U toho Samuela mají až od 9:30, jestli se dobře pamatuji :wink:
19. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak půjdeme tam? na půl desátou? Už to tam máme ověřený
19. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám po další kontrole. Tentokrát bylo na UTZ miminko hlavičkou dolů, ale stejně mám pocit, že se mi tam furt motá. Ještě půl hodiny předtím v čekárně jsem cítila, jak mi škytá někde na boku. A doktor to nějak očividně taky neřešil. Že se může do porodu ještě otočit klidně i dvacetkrát. Ale aspoň mám důkaz, že není pořád hlavičkou nahoře, tak jsem o něco klidnější. Jinak jsme o něco menší, ale to mě nepřekvapuje, protože to samý jsem měla i s Kačenkou. Takže to asi opět bude drobeček. Průtok pupečníkem je v pořádku, tak snad je vše OK. Akorát jsem vyfasovala železo, protože mám zhoršený krevní obraz. U prvního těhu jsem to měla na hraně a nic mi na to nedávali, ale teď je to asi o něco horší. Takže zítra začínám baštit další prášky. Na další kontrolu jdu 1. února a to už bude i s monitorem.

Na zítra hlásí náledí, tak doufám, že dorazíme v pořádku. Lenycka má pravdu. U Samuela mají opravdu až od půl desátý. Já bych byla pro něj. Na dolním náměstí jsem byla, ale žádný extra hrací koutek tam není. Dle mýho je koutek u Samuela mnohem lepší.
19. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, už máš malou doma? Dorazíš sama, nebo i s ní?
19. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh, tak my taky dorázíme, akorát mi písněte jestli je to opravdu tam za Duklou ????
Já nevím, kde to je ?

Snad nebude drak moc zlobit :wink: :confused:
20. led 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, je to za duklou, bývaly tam, myslím, takové ty drahé sedačky do bytu :wink:

Malou ještě nemám a nevím, jak to budu stíhat. Musím napsat kamarádce, jestli mi poskytne azyl, abych někde nemrzla celý den :angry:
20. led 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, když tak můžeš být u nás, no problemo, pokud Ti nevadí trochu nepořádek a všude hračky, aby nemrzla venku. Tak se na vás těhule těším na všechny :wink:
20. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru díky, seš moc hodná. Já uvidím, jak to budu stíhat a buď se ukážu nebo ne! :slight_smile:
20. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jaký byl srazík? :wink:
20. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já též čekám na zprávy :wink:
20. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík byl fajn. Opět teda pidi - sešly jsme se jen tři, ale bylo to hezký dopolko. Tak doufám, že příště se nás sejdu už víc. :wink:
20. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se též moc líbil :slight_smile: , Rudík si pak cestou domů schrupl v autě :sunglasses: , teď je hodnej, jak měla dopo změnu...doufám, že nás příšte bude víc :wink:

Jinak v Jihlavě chodníky hrůza :angry: , musela jsem malýho nosit - nechtěl v tom chodit :frowning2: , ale zvládli jsme to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, chodníky šílený, viď? My jsme samozřejmě došly do auta s mokrýma kalhotama. Rudík byl hodňoučký. Je to moc hezký klučina. A z Kryštůfka už je taky pořádný kus chlapa. :slight_smile:

Leni, myslíš, že bychom zvládly ještě jeden srazík před tvým termínem?
20. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, chodníky děs. To jsem se divila, že byl malej hodnej...asi jak jsme tam byli poprvé :grinning: .
Teď mě kontroluje co píšu :grinning: :grinning: :grinning:

Kryštůfek už je opravdu velkej - kus chlapa :wink:
20. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kryštůfek si pěkně schrupl, jak ho srazík vyčerpal :slight_smile: Líbila se mu Kačenka, pořád se po ní otáčel, no jo chlap :grinning: Z knížky teda moc nezbylo, teď jsem se dívala. O chodníkách v JIhlavě mi vyprávějte, ani jsme myslela, že tenkočár do tý kavárny nedotlačím. Vero to moc sluší, bříško má přiměřený. A Rudík je fakt pěknný klučina, okatý a jako správnej chlap zapálenej do aut :wink:

Teď mě napadlo, že jsem byla se samýma těhulkama, tak snad jste mě holky nenakazily :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, to bych ti takhle brzy nepřála. S tím nakažením ještě pár měsíců počkej. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě do naší těhulkovský party chyběla Lenča.
20. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem ráda, že jste si to krásně všichni užili!
Já jsem nakonec do JI jela až po obědě, jela jsem zkontrolovat barák, tak už nám tam montují příčky a vzala jsem sebou mého otce, tak bylo vidět, že je rád :grinning:
No, jenže jsem dnes měla tak šílené poslíčky, že jsme mysleli, že budu rodit. Teď jsem si dala horkou koupel a dobrý, ale už jsem začínala propadat panice teda. Jak vstanu a začnu chodit, hned mám břicho jako šutr a jde mi to do beder a je to dost nepříjemný. Ráno jdu na kontrolu, tak to dr. hned musím říct. Jinak jsem někde ztratila těhu průkazku, asi dvě hodiny jí tu hledáme a nic, tak by mě zajímalo, kde se mi to povedlo :frowning2: :frowning2:
20. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek