• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Ahoj holky, tak jak se daří vám a vašim prckům. Mě už zbývá jenom pár dní v práci, ještě si vyberu něco málo staré dovolené takže mi to čítá už jenom 4 dny v práci, to tak rychle uteklo. No a v sobotu se jdu ještě mrknout na ples, ale už jen tak na chvíli na čumandu, už se nebude křepčit jako loni. :slight_smile:
25. led 2008 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, teď si budeš teprve užívat volna a těšení na mimíska, viď? :wink:
25. led 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím do Ji, bydlela jsem tam 4 roky:o)

jen se chcu zeptat jak se těšíte na city park?

http://www.citypark.cz/fotogalerie-prehled.aspx

Vypadá to moc pěkně :dizzy_face: , no aby ne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
26. led 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko,no jsem na to zvědavá,vypadá to dobře,ale rozhodující bude sortiment a ceny.A taky mě zajímá co to udělá s obchody ve městě.V každém případě jim konkurence vůbec neuškodí.Spousty prodejců hřeší na to,že je tu BOSCH,který trochu zvedl platy v Jihlavě.I když ty ten 12ti směnný provoz je šílený.Navíc tu dost hnuly s cenami nemovitostí,takže je otázka,jestli budou lidi na nějaké nákupy mít,když mají vražedné hypotéky.
No uvidíme,já jsem na to zvědavá. :wink:
27. led 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
melanykol já do Ji už jezdím jen k zubaří a za známejma :slight_smile: , ale přijde mi, že hodně se tam věcí změnilo :unamused: Sice pro mě nej obchodní centrum je v Praze na zličíně, ale tad se mi líbí ta zeleň no su zvědavá, jak to dopadne :wink:
27. led 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No rozhodně to tam bude vypadat líp,než ty polozbořené továrny :slight_smile: spousta lidí proti tomu zbrojilo,ale nikdo do té doby neměl zájem s tím něco dělat :slight_smile: takže já tomu fandím :wink:
27. led 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu, vypadalo to tam hrozně :unamused:
27. led 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak teprve teď jsem se dostala k počítači. Lukáška hlídá tatínek, tak mám chvilku... Nějak to zatím s tím časem nezvládám, doufám, že se to zlepší.
Moje zážitky z porodu - :wink: Nevím jestli to mělo vliv, ale na rady zkušených :grinning: jsme si s maželem odpoledne dali horkou lázeň a šli se oddávat postelovým radovánkám :grinning: no a večer že jdem spát a najednou rup - slyšela jsem křupnutí, tak se zvednu a nic, vyšla jsem schody a najednou mi oddtekla voda, tak jsme se zbalili a jeli, to bylo osm. V porodnici, že nález na čípku nic a že tatínek může jet domů, ale po radách co psali tady holky na koníkovi nikam nejel :sunglasses: asi v jedenáct už jsem měla silný kontrakce a najednou jsem se rychle otevírala, takže jsme si říkali - paráda, do rána bude pordíno. Asi ve tři, nebo ve čtyři, mi dali kapačku a v sedm ráno, že jsem otevřená, že se jde tlačit, jenže malej si tam strčil ručičku a já tlačila a tlačila až do desíti. Pak už si moc nepamatuju, ale museli mě nastřihnout, no a pak vyklouzl - strašná úleva :astonished: měla jsem ho na břichu. Pak si ho vzal manžel a šli ho ošetřovat, pořád mi říkal jak je krásnej a jak jsem šikovná, jenže já byla tak mimo, že jsem si to moc neužila. Pak nechtěla odejít placenta tak mě ještě čistili, což mi přišlo horší než ten porod :frowning2: No ale od tý chvíle už bylo všechno jen lepší a lepší. Jak jste psaly všechny za to miminko to stojí... Ufff tohle je můj asi nejdelší příspěvek na koníkovi :sweat_smile:
27. led 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pufi, to sis teda taky pěkně užila. Hlavně že to dopadlo dobře. :wink: To sis musela pořádně oddychnout, když byl malý na světě. Jo, šití mi taky přišlo skoro horší než porod. Mne šili asi hodinu. :unamused:
28. led 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pufi: ze začátku jak to popisuješ tak to vypadalo krásně ale musela jsi se hodně natrápit když jsi měla bolesti tak dlouho ale jste všichni v pořádku a to je hlavní :wink: tak hlavně at jste zdraví jo a na fotkách je opravdu kouzelnej :slight_smile:
28. led 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli jste některá chodila do Gravicentra na Březinkách a jaký to tam bylo? :wink:
30. led 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani já tam chodila a můžu doporučit docela mě to pomohlo a hlavně je vás tam víc ale už to není na březinkách ale někde u pracáku.
31. led 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky.
Ono je cvičení pro těhule i v nemocnici, já tam byla jednou, ale bylo to docela dobré, vede to tam přímo porodní asistentka, cvičí se tam na míčích, ale už nevím, které dny to je, je to rozdělené myslím do 25tt a od 25tt, ale 100% už to taky nevím.
3. únor 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuju. Lenycko, vím, že je i v nemocnici, ale protože nemám v plánu tady v Jihlavě rodit, tak se tam moc neženu. Na to Gravit centrum jsem právě dostala kontakt od svého doktora, tak to zkusím raději tam. :wink:
3. únor 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá, tak to pak jooo :wink:
4. únor 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodila na cvičení, co pořádala sestřička od Poustky. Byla jsem spokojená. :slight_smile:
5. únor 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera jsem se k Poustkovi objednala na první návštěvu, jdu koncem února, tak jsem na to zvědavá. jen mám nějaké problémy, tak nevím, jestli nebudu muset prvně na pohotovost - je mi blbé chodit k mému dr., když vím, že od něj budu odcházet :confused:
5. únor 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenycko, tak nakonec jdeš k Poustkovi taky? Určitě budeš spokojená. Tak ať na tu pohotovost nemusíš. :wink:
5. únor 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes jsem u dr Poustky byla.Dělal nám velký UTZ vše je v pořádku :grinning: .Čekáme holčičku :grinning: .
Jsem s ním moc spokojená,je to pohoda jít tam na kontrolu.
5. únor 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak mi od včerejška začala mateřská a zbývá nám tedy 6 týdnů s bříškem, tedy +-6t. Tak uvidíme. Melanykol: já jsem taky dneska byla u Dr. Poustky. Dostali jsme ten Prenatal box, plný informací, časopisů, vzorečků kosmetiky atd. Všechno bylo O.K. akorát mi napsal Magnesium, protože mi teď začalo nějako víc tvrdnou břícho. Tak snad to bude lepší. Jinak příští návštěvu nás čeká první monitor,tak jsem zvědavec.
5. únor 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nakonec mě tam zlanařila švagrová, která se k němu objednávala před asi čtrnácti dny. Chodila taky k Majerovi a nějak se tam s ním v těhu nepohodla, tak jí to pak dával dost sežrat každou kontrolu, do porodu to tam sice dochodila, ale po šestinedělí tam už nešla, malý už je 8 měsíců a jde na první kontrolu po porodu teprve teď :astonished:
No já to do toho 20. zkusím nějak vydržet, ale je to dost nepříjemná bolest, no uvidíme. Taky hodně záleží na námaze a na počasí, jsem zvědavá, co mi nakonec řekne, jestli to zase bude ten zánět dělohy, tak to bude doooost blbý - si říkám, aby mi ten Majer něco nezanedbal a aby to pak nevedlo až k ... no radši na to nemyslím!

Dneska mi psala kamarádka, že se jim narodil chlapeček, porod docela masakr, ale tím vás tu nebudu strašit :wink:, ale nebojte, rodila v Třebíči :sunglasses:

Melanykol a máte už vybraná nějaká dívčí jména? Nebo už přímo konkrétní?

Kaci, to ti už uteče ani nebudeš vědět jak. Už máš připravenou tašku do porodnice? A výbavičku taky kompletní?
5. únor 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
říkám si 6 týdnů to je času, ale ono to tak vůbec být nemusí....... No tašku ještě sbalenou nemám :frowning2: ale dneska jsem tak přemýšlela, že s tím zítra něco udělám, a něco do tašky narovnám. 28.2. jdu teprve na tu jednorázovou schůzku, tak doufám, že vydržím. První termín 18 a druhý 21.3. tak budu doufat...... :wink: Jinak výbavičku tak nějak mám, ale nejsem zastáncem bláznění a přehnaného nakupování takže to nejdůležitější snad už moje skříň skýtá a zbytek doukoupíme potom. No uvidíme. Kočárek mám zaplacený ve Veronice, tak ten pak stačí už jenom vyzvednout.
5. únor 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
v současnosti se stěhuji na vysočinu. Už delší dobu se rozhlížím po nějakém gynekologovi. Jednou jsem se tu i ptala. Nechodíte někdo k Šustrovi??? Je teď nově vedle Poustky a pracuje i v nemocnici. Zajímalo by mě jaký je. V minulém bydlišti jsem měla doktora který pracoval v nem. tak by jsem to chtěla zas. Ale samozřejmě podle toho jaký bude.
Snad ten přesun zvládnu bez problémů.
6. únor 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenycka, tak to pěkně děkuju, já taky budu rodit v Třebíči. :angry: :grinning: Ale nebojím se, už to tam znám a navíc mě bude rodit můj gynekolog. Dřív jezdil operovat i do Jihlavy, tudíž to tu zná a sám mi řekl, že svojí ženu by poslal rodit do kterékoliv jiné porodnice v ČR, ale do Ji rozhodně ne.
6. únor 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, to je super. Holčičky jsou bezva, viď, Lenycko? :grinning: :slight_smile:
Kaci, já jsem balila tašku do porodnice až dva týdny před porodem. :grinning:
Princezničko, nevím, jestli je to ten samý doktor, ale Pavel Šuster mě zašíval po porodu. Že by mi byl dvakrát sympatický, to teda zrovna ne. Ale fakt nevím, jestli je to ten samý doktor. :wink:
6. únor 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, to bude asi on protože podle stránek tam je jenom jeden. Díky za informaci.
Tak to teda nevím asi radši půjdu k tomu Poustkovi. Je to děsný rozhodování, když to tu neznám. Nejraději by jsem si něchala svého doktora, kterého mám již od 14ti. Ale dojíždět se fakt nedá.
6. únor 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj princeznicko, já bych ti doporučila Poustku. Je milej, ochotnej a to samý i sestřička. K Šustrovi bych nešla, rodil mě a moc hezký vzpomínky na to nemám. Přišlo mi, že ho vůbec nic nezajímá...Takovej flegmouš...
6. únor 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šustr chodil na vizity, když jsem před rokem ležela v nemocnici a kdybych ho bývala chytla u porodu, tak bych snad radši odjela rodit jinam! Nikdy nic nedokázal sám rozhodnout, vždycky musel mít za zády dr. Stretavskou (ta je fakt výborná!) a pak teprve když ona svolila, tak to odkejval jako že on měl ten super nápad a fakt bych ho nechtěla! Podle mě je to lempl :angry:
6. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se pěkně shodly. Princezničko, už víš, ke komu určitě ne? :wink: :grinning:
7. únor 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď je mi to opravdu jasný. Díky moc. Já jsem tajně doufala, že když pracuje v nemocnici tak,že bude príma. Já měla doktora, který dělá taky na porodnici. Je skvělý, vše vysvětlí. Snad ten Poustka bude podobný. Se mnou je trochu problém, že se stydím. A tak si na výběru dávám záležet.
7. únor 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek