• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Holky mě ten sníh už zničí. každý den začínám prohazováním a už není kam. chjo chjo
autosedačku máme taky jen jednu a jelikož jsme jí kupovali někdy v prosinci tak jak v zimě nejezdím, tak jsme jí ještě nepřehazovali a manža ji má v autě pořád. je fakt že ty sedačky přehazovat člověka nebaví a ty sedačky už nejsou ani lehké, ale dávat za druhou tyhle prachy to nee...
nám vyrostla první stolička a vůbec jsme o tom nevěděli tak jsem ráda. takže zubů máme 9.
29. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky má malá celkem 9 zoubků, ale ten devátý jí teda dost bolel a měla i vysoké teploty. Ale už je to lepší.
29. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jo jo zoubky naštěstí už máme za s sebou :wink: , přeji ať jsou rychle venku :wink: .
Já bych právě taky chtěla nějakou levnější - tu sedačku, mám vyhlídnutou za 1600,- z netu, v obchodě stojí 2200,-
tak nevím, ale asi jí koupíme- tu co máme teď tak má cca 6kg a přehazovat je to fakt mazec :angry:

Jinak u nás nic nového, akorát jdeme v so na ples :sunglasses: , asi na poslední :grinning: , teda dočasně...tak snad to vyjde.
Pa
29. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, já sice tohle počasí na ježdění nemusím, ale nebudu kvůli tomu tvrdnout celý dni doma. Do města taky občas potřebuju zajet a autobusem odmítám s malou jezdit. Občas neřeknu, ale pravidelně, to by mě asi kleplo. Navíc nákupy apod. pořizuju víceméně já. Sice manžel by dojel nakoupit taky, ale přece jen si tohle radši vyřídím sama.

Zuzi, já jsem kupovala sedačku Kiddy Infinity pro s takovým pultíkem přes bříško (kategorie 9 - 18 kg), ale když byl Kačence rok, tak jí ten pultík vadil a furt řvala. Takže jsem koupila jinou autosedačku (9 - 36 kg - http://www.ajuty.cz/shop/index.php?loc=detail&id_zbozi=46&id_varianty=2569) a tou jezdíme normálně. Před půl rokem jsme vytáhli tu Kiddy a manžel si ji dal do svýho auta a občas ji taky využijem. Kačenka už v ní vydrží taky sedět, takže aspoň nemusíme přetahovat sedačky z jednoho auta do druhýho. To nás už omrzelo. Navíc máme aspoň pohotovostní sedačku, když tu větší náhodou poblinká.
29. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koči, tak ať se brzy uzdravíte. Mně před dvě dny začlo pobolívat v krku, ale naštěstí to nějak přešlo a už jsem OK. Já fatk nevím ohledně pohlaví. Teď bych řekla, že to bude spíš kluk. Dřív zas že holka. Ale možná proto, že teď jsme se s manželem víc soustředili na vybírání klučičího jména.

Zuzi, případně by se dala pořídit jako pohotovostní ta nafukovací autosedačka. Jestli jsi o ní už slyšela, nevím. Ale prý splňuje veškerý bezpečnostní požadavky. http://www.nafukovaciautosedacka.cz/?gclid=CMO999OUuZoCFU8TzAod6SWMBw
29. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero tak mi jsme zvyklí nakupovat společně. většinou po plavání. sama s malou jsem to zkusila a jednou a bylo to o nervy:slight_smile:

normálně mě pěkně bolí záda z toho jak prohazuju ten pitomý sníh, tahám kočár a pak přenáším malou a taky jen chodíme za ručičky. uf....
29. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, do nedávna nakupování s Kačenkou bylo v pohodě. Ale teď už ve vozíku moc dlouho být nechce, takže ji musím uplácet nějakou sladkostí, kterou dostane, když tam vydrží sedět celou dobu. :grinning: :unamused: Takže teď jezdívám nakupovat jak kdy. Většinou ale to spáchám sama, třeba po těhujoze, nebo když mám malou na hlídání u rodičů, když jdu třeba k doktorovi.
Bep, ten sníh nezávidím. Já jsem toho naštěstí zproštěná kvůli bříšku. Ale i když jsem nebyla těhu, tak to většinou dělá manžel. Ale jestli to děláš pravidelně, tak se nedivím, že jsi z toho odkecaná.
29. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak jsem si vás dočetla :slight_smile:
Já na nákupy chodím s malou hrozně ráda, ale musíme buď do Tesca nebo do Hypernovy, kde mají ty vozíky s autíčkem. lepčí jsou prý v Hajpře, ptž tam je i nádržka na benzín a to pak každé 2m tankujeme :grinning: Ale když byla úplně maličká, tak jsme jezdily s kámoškou večer až jak děti usnuly a nebo jezdil přítel, hrozně si chválil jak tím děsně ušetříme :grinning: :grinning:

My máme auto naštěstí jen jedno, takže druhou autosedačku řešit nemusíme. Třeba jednou dostane přítel služební a taky nás to nemine. Ale tomu nějak zatím moc nevěřím :sunglasses:

Dnes je od dvou do pěti v CP karneval, tak se chystáme. Malá spí a jak se vzbudí, tak razíme. Půjde buď za berušku nebo za vílu, to ještě musíme vymyslet. Taky zas bude záležet s jakou se vzbudí :grinning:

Vero, už půjdeš teď v týdnu na srdíčko, viď? Já jdu ve ČT ráno, nepotkáme se?
31. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak se po týdnu hlásím. Bylo to v pohodě, fakt, žádná výměna názorů neproběhla, dost věcí jsme teda raději přešla a zájmu zachování míru a taky jsem tchyni nechala řádit s kryštůfkem a dělat mu polívčičky, tak byla šťastná. Manža ji to pořád zakazuje.

Bep, tak to my jsme bezzubáci,. Krýša má pořád jen dva spodní zoubky. My se asi dalších nedočkáme :slight_smile:

Leny, Vero, tak jsem ráda, že ještě držíte pohromadě.

Nakupovat sama se už taky chystám, Krýša sedí bez problému, tak bychom to třeba dopolko spáchali bez maanžy. I když mu dělám seznam věcí, tak on si ho podle svýho názoru upraví a pak mi něco chybí. Ale zase to jsou maličkosti, který není problém dokoupit při procházce kočárem.
31. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já jdu na srdíčko zítra odpoledne. Na čtvrtek mě určitě už nebudou objednávat. :grinning: Ale za týden asi půjdu zas, tak jsem zvědavá který den.

Kačenka seděla v autíčku v obchoďáku asi dvakrát a je to akorát za trest. Z toho furt vylízá. To už ji radši dám do vozíku do sedátka. Ale z toho už taky pomalu vylízá. :unamused:

wjeruš, vítám tě doma. :slight_smile: Ty jsi ještě s malým nebyla sama nakupovat? Já jsem jezdívala skoro vždycky sama. Hodila jsem vajíčko na vozík, případně do vozíku a už jsme trajdili po obchodě. :grinning: A jezdívala jsem s ní ráda, protože malá mi většinou ve vajíčku spinkala a každý se rozplýval, jak je sladká. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás v březnovkách už máme asi tři dny miminko. :sweat_smile: Narodilo se asi ve 33. tt, ale vypadá, že je vše OK. Já mám termín už za pět týdnů, strašně se to blíží. Zítra dopo se chcem s manžou zajet podívat do porodnice do HB, jestli tam teda budou mít na sálech volno. Kačenku jsme dnes nechali u rodičů, tak snad budem mít klidnou noc a ráno nás nikdo nebude budit. :sweat_smile: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to jsme se asi minuly. My jeli s chlapem do CP před šestou. Zaběhli jsme něco vyřídit do Datartu a pak jsme šli do kina na Kawasakiho růži. Krásný film. Ale karneval už jsme nestihli. Ani jsme o tom nevěděli.
31. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my o tom karnevalu věděli jen díky tomu, že tam dělá švagrová a tak nám mezi svátky volala všechny lednové akce, které tam byly vypsané :slight_smile: Nakonec to stejně nebylo až do pěti, ale jen do čtyř, ale bylo to pěkné. Trochu jsem se bála, že jak to bude v CP, že tam děti moc v maskách nebudou a bylo jich tam docela dost :sunglasses:
Wjeru to je fajn, že jste to s u tchýně zvládli. A odpočinula sis aspoň trošičku? Nebo budeš naopak nabírat síly až teď po příjezdu domů?
Vero, já chodí na srdíčko od začátku ve Čt v 9h, tak to tak asi už i zůstane. Dnes jsem začala 37tt, no mám z toho infarktové stavy, kord když jsem včera viděla kamarádku, jak dala staršímu facku (nechtěl po obědě celý týden spát a včera jí došla trpělivost!), měl tam obtisklé vyloženě její prsty na tvářičce a říkala, že jak za sebou bouchla dveřma, tak vysklila obě horní půlky dveří :confused: Vykládala mi, jak je z toho na nervy, úplně mi jí bylo líto a jsem si říkala, že to prostě asi fakt není pr... mít dvě děti :confused: I když zas je obrovský rozdíl mezi našima chlapama - můj se stará o malou pěkně a hodně mi pomáhá, její o děti sotva zavadí, tak v tom asi taky bude rozdíl :sweat_smile:
1. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Leni, já teda Kačenku občas taky praštím, ale maximálně po zadku nebo po ruce. Někdy na ni vyjedu, protože už taky ztratím trpělivost. Ale facku takhle malýmu dítěti bych nedávala. Přijde mi to dost drsný. A navíc bych měla strach, že se jí může něco stát (myslím s mozkem - maličkým dětem tohle hrozí, ale nevím, do kolika let). A za to, že nechce po obědě spát, je přece zbytečný dítě tlouct. Mně Kačenka začla bojkotovat odpolední spaní už před druhým rokem. Některý děti prostě po obědě nespí. Co s tím nadělám? Násilím ji nutit přece spát nemůžu. Ale je fakt, že z tohodle mám taky trochu obavu. Po obědě malý čtu pohádky a když si představím, že si v podstatě celý den po porodu neodpočinu (ani po tom obědě), tak jsem z toho docela nervozní. Ale třeba to zrovna projde všechno hladce. Musím se nechat překvapit.
1. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero jenže oni to maj doma takový složitější, víš. Je na ní víceméně všechno včetně obřího bytu, ve kterým si to víceméně nemůže udělat podle sebe, ptž ho zdědili po jeho rodičích a on nic nechce vyhodit (jak se tam pak má člověk cítit jako doma?). Z peněz, co zdědil po rodičích otevřel obchod, ale stará se o něj víceméně jenom ona, ptž on chodí dlouho z práce a nemá na to čas. Mají velkého psa, se kterým on zajde jen ráno, když jim teda jde procházkou pro rohlíky ke snídani a max. občas večer. Ona má na starost 2,5leté a tříměsíční dítě no a před asi rokem a půl zjistila, že jí podvádí. Řešili to, vypadalo to, že je vše zas ok, ona otěhotněla a pak zjistila, že to neukončil a na přerušení už bylo pozdě. Takže tam je těch faktorů, proč má nervy na dranc daleko víc, víš. Jinak je moc trpělivá, ale teď jí už ruply nervy. Jo a to on každý pátek a většinou i sobotu chodí chlastat a ne jako že na jedno pivko, ale prostě to do sebe klopí jak vzteklej. Pak je mu zle a je protivnej. No nechtěla bych být na jejím místě! Moc bych jí přála nějakého jiného chlapa, takže pokud byste o někom věděly, dejte echo, pošleme je na kafe :sunglasses:

Já taky nejsem pro to děti fackovat, ale teď jak jsem nervozní před porodem, jak jsme na chalupě a ne ve svém a jak mi malá hrozně odmlouvá, tak jsem jí min. týden taky dvě facky šoupla a musím říct, že to bylo vážně nechtěné, ale že jak mi do očí prostě odmlouvá a je protivná, že mi už ta ruka vyletěla úplně sama ani jsem nevěděla jak :frowning2: a už to prostě nevrátím. Stalo se :frowning2:
1. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, některý lidi to mají vážně hodně těžký. :frowning2: A nejhorší je, že to pak odnáší chudáci děti. Tak snad se na tu tvou kámošku usměje štěstí. Já se teda držím, co se týče pohlavků a facek. Ale přes zadek a přes ruku malou taky občas podaruju. Ale spíš mě tak rozčílí, že na ni začnu křičet.

My jsme právě dorazili z HB. Šestinedělí jsem neviděla, jen porodní sály. Ale mám z toho fakt supr pocit. Proti JI naprostý luxus. V HB má člověk soukromí - není to takový průchoďák jako v JI. Jsou to prostorný pokoje s velkou postelí, je tam stolek, křesla. Fakt se mi to moc líbilo. Tak ještě abychom chytli dobrý personál a bude to snad příjemný porod. :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsme byli ráno na nákupu a objednat dort a už aby bylo jaro uff, to jsem si zase dala. Táhnout nákup, kočár v tomhle počásku je fakt radost. Kryštůfek se ale krásně prospal a pak tu chtěl hrát s emnou na honěnou a dělat jiný ptákovinky, takže jsem totál KO a jdu po o chrupkat s ním :grinning:

Ten odpočinek u tchýně, fajn bylo, že jsem se vůbec nemusela starat o nic z domácnosti, maximálně jsem jí utřela po o nádobí a to mě ještě vyháněla. Jinak nehrozí, že bych i třeba snídaně nebo večeře dělala sama, to tchýně prostě nepřipusti. Zase jsem měla na starosti malýho od rána do večera, tchánovci nebo tetky s ním dělali kravinky, ale když začal být protivnej nebo měl baštit, tak to bylo na mě. Tchýně mi teda pomáhala přebalovat a dělala malýmu bašty, to ona ráda a já ji to ráda dopřála, domluvily jsme se, co tam může co ne a bylo.

Leni, to má ta Tvoje kamarádka fakt těžký, jestli by jí nebylo líp samotný, než s chlapem, co ji stejně nepomůže. Já teda už dveře taky vysklila, jak jsem s nima třískla, ale to jsme ještě ani nebyli manželé, ani nebyl Kryštof :slight_smile:

Holky já se vrátila a je KONEČNĚ spravenej ten odpad pro pračku, v kuchyni jsou daný ty posuvný dveře a mimo to je ještě zalištovaná podlaha v předsíni, položený prahy a natřený futra. Akorát manža si stěžoval, že ho brácha pěkně proháněl a vůbec si neodpočinul :grinning:
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malej má rýmu a kašel asi reakce na to očkování...protože nikde neprochladl a s nikým nemocným jsme se nesetkali... Je hrozně protivnej, tak mu pouštím pohádky, sice nerada, ale chci aby byl v klidu a odpočíval...tak to je pak ok.
Po už víceméně chodí tak 2x v týdnu. Někdy holt taky dostane na prdel, ale spíš od táty :frowning2: - je trochu nervák ...já na to moc nejsem...to už mě musí sakra vytočit ...

Mě Ruda s malým teda taky až tak nepomáhá, ale pomáhá v domácnosti...on si s ním pohraje to jo...ale za půl hoďky už mu dochází nápady :unamused:...ale beru to. je celý den v práci...takže když mi pomáhá jinak tak to jde, jen mě mrzí, že si ho už dlouho nevzal třeba sám na procházku...

Vero - v Brodě je to fakt hezké...pokoje na 6-nedělí takový normální...uklizeno, čisto v pohodě
Směnu chytneš určitě dobrou za celých 7dní jsem se nesetkala se špatným doktorem. I sestry jsou v pohodě, jen ty starší trochu od rány, ale nesmíš se nechat - proti Ji balzám :wink:

Wjeruš - to jsi dobrá, že si to takhle zvládla.
Zatím pa
1. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to má ta tvoje kamarádka teda blbou situaci. Doufám, že to vyřešení nějak rozumně ke spokojenosti obou stran, ale to asi půjde těžko. Mám kamarádku, která je s přítelem jenom proto, aby nebyla sama a dobrý to není.

Jinak jsme nemocní, je to na houby. Eliška má střevní chřipku, já zánět průdušek :slight_smile:

V sobotu jsme měli křtiny Elišky a to bylo fajn. Elinka to vydržela, ani nekřičela a byla hodná. Až budu mít čas, hodím fotky do albíčka.
1. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla napsat, že Klarusce (chodila sem do diskuse ze začátku) se včera narodila holčička Terezka :wink: :wink: Psala mi to kamarádka.
1. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, to je paráda, že to manžel konečně dal v bytě do pořádku. :slight_smile: Kdy budete slavit narozky?

Zuzi, ať je Rudíkovi brzy líp. Je to otrava tyhle nachlazení. V tomhle počasí je to hned. :unamused:

Koči, to je malá šikulka, že na křtinách vydržela v klidu. My jsme je měly, když byly Kačence dva měsíce a dle mýho je to mnohem pohodovější z pohledu rodičů. To je ještě miminečko klidný a hodně spinká. Kačenka tenkrát celou dobu vykukovala ze zavinky a koukala, co se kolem ní děje. Rozbrečela se až, když ji farář polil čelíčko. U druhýho plánuju křtiny taky někdy ve dvou třech měsících. Kde jste měli křtiny? Předpokládám, že v Třebíči.

Já zítra ofiko nastupuju na MD. Ale musím zajít do práce něco vyřešit.

Dnešní kontrola OK. Monitor dle doktora prý ukázkový - mimískovi se daří dobře a žádný kontrakce nebyly zaznamenaný. Dělal mi stěr na streptokoky. Nahmatal mi hlavičku a už jsem otevřená na jeden prst. To mě docela překvapilo. Prý je to hezky nachystaný, ale že bych mohla rodit normálně v termínu a že to zatím vypadá na bezproblémový porod. Tak uvidíme. Doufám, že to ještě těch pět týdnů vydržím. Docela mě vylekalo, že už se otvírám. Myslela jsem, že se začnu otvírat až tak dva až tři týdny před porodem. Tak si radši s tou taškou do porodky trochu přispíším.
1. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, přeji brzké uzdravení oběma! Když je dítě nemocné, je to na prd, kord když se pak necítí dobře ještě dospělý, to je pak úplně na prdlačku :unamused:
Wjeru, to abys odjížděla k tchýňovým častěji, viď, když to pak doma tak pěkně odsejpá :grinning: Že bych taky do léta někam odjela a vrátila se až by bylo všechno hotové? :grinning: :grinning:
Vero, neboj, to podle mě nakonec ještě budeš přenášet, víš jak to bývá. Ale když si sbalíš tašku, tak tím rozhodně nic nezkazíš a čas už na to stejně tak jako tak máš :sunglasses:
2. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Leni, já si u Kačenky chystala tašku až dva týdny před termínem. Nějak se mi do toho nechtělo. A teď jsem si to plánovala taky až tak na půlku února. Ale radši to sbalím ještě tenhle týden.
2. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravíme po dlouhé době. Tak nás taky dostihlo naše bydlení a kvůli penězům se stěhujeme za Mel do Telče k mojí mamce. Vůbec se mi nechce, budem mít zase jen jeden pokoj, nahoře navíc bydlí švagrová, se kterou se prostě nesneseme. Ale snad to nějak půjde. Radši ji než tchýni.

Leni, Vero, držíme palce, ať je všechno v pořádku a maxi rychlý porod. :wink:

Koc, ať jste brzy OK. :wink:

Řadím se mezi matky, který svýmu dítěti prostě čas o času nějakou šupnou. U nás to ani jinak nejde. Staník je hodný, dokud má kolem sebe lidi, jak zůstaneme sami, dává mi jasně na jevo, že takhle teda ne. Jednou výskal tak, že mě to šíleně vytočilo a taky jsem mu dala facku. Pak jsem to obrečela a dodneška mě to mrzí. Plesknout přes ručičku u nás absolutně nefunguje, já ho plesknu a on se na mě zasměje. :angry:
2. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechcete se příští týden srazit? Co takhle v úterý? Jak jste na tom? Leni, mohla bys taky? Předpokládám, že tentokrát by to vyšlo i Koč.

Hani, aspoň tam budeš znát Mel, tak se můžete scházet. Snad se brzy vrátíte do JI? A kdy plánujete stěhování?
Hani, asi malýho přes ruku pleskáš málo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, no doufám, že se někdy s Mel srazíme. I když tam znám dost maminek, většinou moje spolužačky, přeci jenom jsem tam žila 22 let. :wink: Stěhujem se do konce tohohle měsíce, dali jsme si víc času, přeci jenom to jde jen o víkendech. Do Jihlavy se bohužel už nevrátíme. Budem se snažit co nejvíc ušetřit a postupně ze stavebek a výplat začít stavět.
V úterý nic nemáme, tak snad alespoň ten poslední sraz by nám vyšel. :frowning2: :grinning:
Nevím, jestli ho pleskám málo, občas mám pocit, že až moc. :sweat_smile:
2. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, my zase návštěvovali, Kryštof byl u svojí kamarádky Nelinky a ze začátku se moc styděl, dokonce to i ořval. Pak se rozkoukal a řádili oba dva. Nám to teda v úterý nevyjde už něco máme, tak si to holky užijte :wink: My bychom zvládali čtvrtek.

Milá Sáro od Bep, dnes je to přesně rok, co jsi se narodila, vyrostlas jsi o pořádkný kus a poznala jsi svět kolem sebe. S Kryštůfkem Ti přejeme, ať dál rosteš do krásy, děláš radost s vým rodičům a dál si užíváš poznávání a zkoumání světa, málo bolístek a mamku hned po ruce, aby když tak foukala. :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, tak snad se brzy zmůžete na ten domeček, přece jenom to líp přežijete, když se na něj budete chystat a těšit. Mel určitě pozdravuj, vůbec se tu neukazuje

Koc, taky přeji brzké uzdravení, tohle je fakt na prdlačky
2. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám kvízovou otázku. Kde v JI bude nejlepší koupit Kryštůfkovi botičky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už se nám nějak začíná rozcházet za ručičku, taky zkouší jak dlouho vydrží stát bez držení u nábytku, když ho vidím, tak mám smrt v očích, už ho vidím s rozbitou hlavou
2. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :grinning: No občes nakouknu,ale díky starostem a psychu s babičkou nemám náladu psát.
Hani minulý týden jsem tu zrovna potkala holku,taky z Jihlavy a teď bydlí tady a je tu neštťastná,že tu nikoho nezná.Tak to dáme nějak dohromady :wink: .Já teda odsud brzy uteču,takže mi najděte nějaký pěkný most v Jihlavě :rolling_eyes: na nic jiného nemám.
Jinak gratuluji k těhotenstvím!!!Auž musím běžet,Zuzanka voláááááá :grinning:
2. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárince taky přejem všechno nejlepší k dnešním narozeninám. :slight_smile:
A Kryštůfkovi k zítřejším (pokud se nepletu :grinning: ). Radši už dopředu, abych na to nezapomněla.

Mel, tak ať to jde co nejhladšeji. Pokud si nerozumíte, tak je to na houby. Tohle nezávidím.

Wjeruš, čtvrtek bych zatím mohla taky, ale Lenycka má tuším ve čtvrtek kontrolu (jestli si to nepřehodí na jiný den, nebo časnější hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ve středu bych teoreticky mohla taky, akorát zas Koč má nějaký kroužek.

Wjeruš, já botičky kupuju buď v obuvi pod Zlatou hvězdou (pro malý děti tam mají celkem dost botek) nebo v Labotě proti divadlu. A sem tam jsme koupili boty třeba v Deichmanu, v Humanicu. Ale být tebou, zajdu nejdřív do tý obuvi pod hvězdou.

Hani, máte nějaký pozemek, nebo si ho teprve chcete pořídit? A pokud v Telčí máš pár kámošek, tak to snad nebude tak tragický. :wink:
2. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme si ve školce vyzvedli přihlášku pro Kačenku. V březnu je zápis, tak uvidím, jak to skloubím s porodem a pobytem v porodnici. A taky jsem strašně zvědavá, jak to ve školce bude Kačenka zvládat. Chci ji tam dát od září.
2. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek