• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
autor
Já nemyslím doopravdy, ale jen jako, aby to vyzkoušela, že se toho taky nebojíš a mohlo by to pomoct. U nás to fakt zabralo a máme klid :sunglasses:
Já osobně jsem teda taky dost citlivá na prsty na nohou, nejvíc na ukazováček, na ten se stěží můžu sáhnout sama, natož někdo jinej, to bych vyletěla z kůže jak je to nepříjemný pocit :rolling_eyes:
10. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, malá to teda nesnášela od malička. Ale asi před rokem se to zlepšilo a párkrát jsme ji je ostříhali relativně v klidu. Ale teď jen slyší, že se budou stříhat nehty na nohou, tak už začíná vyvádět. A to mi dneska při koupání říkala, že si je ostříháme, ale jen malinko, ne moc. Tak jsem jí slíbila, že moc ne. Ale jakmile jsem přišla s nůžkama, tak začla natahovat a že stříhat nebudem. :unamused:
10. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jestli tě to uklidní, tak my zas máme problém s vláskama! Dlouhou dobu to teď bylo v pohodě, ale začali mýt vlásky šamponem na bazénu a od té doby je zle a nechce a když se má jít koupat s taťkou, tak natahuje, že nechce. Takže jí je pak chodím většinou oplachovat já a už to v sobě má prostě naprogramovaný a bojí se toho. Takže zas musíme čekat než to přejde :unamused:
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, Kryštůfek má nehty jak drak. Jak mě bolí záda, tak jsem se ke stříhání nedostala a manža to odmítl, takže dnes to budu muset nějak zvládnout. Krýša si teda nenechá šáhnout do nosu a pusy, i když nos se zlepšil, takže když mu ho nečistím moc dlouho, tak to chvíli vydrží. Ale třeba kartáčkem v puse si šmejdí sám a když mu chci ty jeho dva zoubky přečistit, tak se vzteká. Ostříhání na nohých je trochu složitější jen proto, že je na nohách hrozně lechtivej, tak cuká, protože ho to lechtá.

Vero, Ty jsi teda akční to máš můj obdiv, já spíš odpočívala :slight_smile:

Leni a kdy vlastně budete mít hotový domeček?
11. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Leni, tak my s mytím vlásků bojovali ještě donedávna. Teď je to naštěstí v pohodě. Já se dnes jen zmínila, že ostříháme ty nehýtky a už začla zas natahovat. Fakt děsný. Tak jsem se rozhodla, že se s ní nebudu nervovat a až bude u našich přespávat z neděle na pondělí, tak jim prostě zadám za úkol, aby jí to ostříhali. Oni mě furt peskují za to, že jsme na ni zlí a že na ni furt jen nadáváme, že je vzteklá, že jim se vůbec nevzteká (bodejď by jo, když jí všechno dovolí a všechno udělají podle ní) a když se před nima zmíním, že měla zas hysterický záchvat, tak my jsme špatný rodiče a že Kačenka přece není žádný psychopat, který má záchvaty apod. Právě večer jsem se kvůli tomu s mamkou chytla po telefonu. Takže jim prostě řeknu, že jí to musí ostříhat. Ať si to udělají, jak chcou, když jsou tak chytrý.

Wjeruš, u nás, co se týkalo hlavičky, byl vždycky šílený problém. Uši ještě celkem ušly, ale nos byla vždycky katastrofa. A vlásky jakbysmet. Teď už je to celkem dobrý. I když na nosánek je taky háklivá. Ale v pohodě se vysmrká. Jen kapání do nosánku nesnáší. Ale kdo taky jo, že? :grinning:

Dnešní noc dle mých předpokladů docela děsná. Malá po tom svým hysteráku hůř spala, takže jsem tam za ní musela dvakrát zajít. Jednou usnula hned, ale podruhý jí trvalo hodinu a půl, než zabrala. A když jsem si šla konečně lehnout do svý postele, tak za pět minut zas řev. To už jsem tam s ní zůstala až do rána a na chvíli tam ještě zdřímla. Ale jsem docela nevyspaná. :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mi nechtíky v pohodě, sám si sundá ponožky a už čeká až budu stříhat a říká si kde ještě :grinning: . Mytí vlasu jde, opachování už je horší. No uši v pohodě a nos děs, takže na něj musím kleknout a pak kápnu, ale nejhorší to je do očí, zavře je a je hotovo, to musíme asistovat s Rudou oba :unamused: .

Jinak o nespaní v noci mi povídejte, Rudík teď měla hrozný kašel, takže se v noci vzbudil a hodinu jsme kašlali, pak zas než usnul, ráno už ho brzo zase vzbudil kašel a pak byl celej den protivnej, te už je to lepší.

No holky jdu si schrupnout jsem hotová :sunglasses:
11. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé zuzi, já Ti chtěla říct, že Jindřiška je moje tchýně :sweat_smile: :grinning: Docvaklo mi to teď, jak vidím tvůj pas
11. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Zuzi, koukám, že už budeš mít první trimestr za sebou. To to pěkně utíká, viď? :wink:

Já byla včera s nervama v kýblu. Už toho na mne bylo fakt moc. Byla jsem nevyspaná, Kačenka protivná a do toho telefony od našich. Zase ty jejich "rady", ať jsem v klidu a na malou ať jsem hodná. To vyloženě miluju. Tak jsem ji nakonec sekla s telefonem. Až mě z toho všeho rozbolela i hlava. A večer jsem jela na těhujogu (sice s tou hlavou nic moc, ale aspoň jsem na chvíli vypadla a byla jsem sama) a pak na chvíli do Kauflandu. Přijela jsem domů, najedla se, vykoupala a šla si hned lehnout. To bylo po osmý. Ani na Ordinaci jsem nekoukala. Ale malá naštěstí spinkala celou noc, takže jsem se aspoň vyspala. :sweat_smile: A manžel jí včera nakonec nějak ukecal na ostříhání nehýtků, tak máme hotový i tohle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

My za chvíli vyrážíme do Orcy na hrátky.
12. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak nechci se radovat předčasně, ale záda jsou mnohem lepší. Ještě teda bolí, ale ne tolik. Včera jsem si vlezla do vany s horkou vodu a dost to povolilo, tak snad o víku, když bude manža doma a nechá mě odpočívat se dám úplně dohromady (Bože prosím, prosím)

Dnes mi přijodu golfky, tak se těším. A taky musím zapaltit na aukru oblečení pro Krýšu. Nějak mu zase začínají být všechny kalhotky krátký :wink:

Vero, to jsi měla den. Tak snad bude dnes Kačenka líp naladěná. To se Ti nedivím, že Tě ty rady dohřály, asi bych na tom byla stejně
12. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

tak jsem včera byla na kontrole a čípek mám prý na 1 prst a že prý zrovna dr. lechtal malou na hlavičce :grinning: Monitor opět ukázkový, ale že by se to připravovalo k porodu, to prý teda rozhodně ne. Dr. říkal, že jak mám ještě týden do porodu, že to tak akorát vyjde, že se to připraví, tak uvidíme :sunglasses:

Vero to jsou nervíky, to znám. A taky se s maminou často kvůli malé hádám! Mamina bydlí na druhém konci republiky, ale jak přijede, tak mě neustále poučuje, jak mám s malou mluvit nebo ne, co jí jak mám říkat atd. a to je něco na mě, kort po tom, co se přestěhovala takhle daleko :angry: Teď teda zas údajně uvažuje, že by se vrátila zpět do JI, tak jí zkoušíme sehnat nějaký 2+1 za slušné peníze, aby to nestálo desítku, tak doufám, že to vyjde, ona se vrátí a že tady budu mít hlídací babičku, to by bylo super. A s těma radama do života, tak kolikrát se už stalo, že přijela a za 3h jela zas pryč, ptž jsme se rafly, nechápe, že já jsem Sophinčina máma, na ona a já si to nenechám líbit a už to pak jede. Pak když se urazí, tak se ubytuje u bráchy a pak příteli jen píše SMS, jestli si může malou půjčit, jestli jí jí půjčíme, no co dodat :confounded:
12. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: no je mi jasný,že ty rady jsou na prášky,ale na druhou stranu si představte,že je nemáte.Mě štve,že Zuzi nemá žádného dědu a já ani babičku,ani dědu a bez mamčiny pomoci si to ani nedovedu představit.Navíc děti je fakt potřebují,vy určitě dědy a babči ještě máte.Tak jsem si kolikrát zkoušela představit sebe a určitě bych taky měla rad,až až :grinning: .Tak občas rostu,ale mlčím. :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel, já mám sice maminu, ale bydlí na druhým konci republiky, takže je mi to na prd a pak místo toho, aby si užívala malou, tak mě buzeruje. Otce mám sice taky, ale není to dědouš jako vyloženě na hlídání, ptž má doma tu slepici, takže my k nim nejezdíme, max. on k nám tak 1x za týden nebo dva a to dopadne většinou tak, že tu nechá ségru na 2 noci.. takže tak a co se rodičů z chlapovi strany týče, tak mámu jsme od léta ani neviděli, ani o ní neslyšeli, není schopná ani zavolat a zeptat se jak se máme atd. a s otcem momentálně bydlíme na chalupě a rád se nepije a pak blábolí, párkrát jsem ho zažila u dětí od přítelovi ségry a už proto bych mu jí nedala. Takže žádná hitparáda. Jsme odkázáni sami na sebe, ale je nám tak asi i líp :slight_smile:
12. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už nám dorazily golfky :wink: ale rozbalovat je bude až manža, to bych asi ještě nedala.Vyjímečně ochotný bylo i PPL, nejen že zajelo do dvora, ale vynesli mi to až ke dveřím do bytu, vetšinou si proto lítám na erbenku, do dvora se ppl nechce, jezdí sem jen pošta

To co Leňa popisuje je moje tchyně, úplně jak vyšitá. Ona prostě mluví do všeho i do toho jaký dárky si mezi sebou dávají manža a jeho ségry. A chápu, že to naštve. Ale přesně jak říkala Mel, moje mamka už nežije a je to Kryštůfkova babička, tak dost věcí přeslýchám. A posledně jsme byli úplně v klidu celý týden. Ještě se nestalo, že bychom museli odjet. Holt ty mezigenerační střety jsou a budou. Ale je fakt, že s tchyní jakž takž vycházíme, protože bydlíme daleko a tudíž nemá takovou kontrolu a tudíž nám úplně do všeho mluvit nemůže. Jinak by to bylo na nože.

Naši nám nikdy do ničeho tolik nemluvili. Když tak mlčeli a mě bylo jasný, že to znamená nezdá se mi to, ale dělej si to po svým. Vycházíme dobře i manža měl svoji tchýni rád a tchána taky, akorát z něho má velký respekt.
12. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tou slepicí ohledně otce jsem nemyslela, samozřejmě, ségru, ale tu jeho krásku, co s ní žije, aby nedošlo k nějakému nedorozumění :sweat_smile:
Já jsem ráda, když mamina přijede, je to víceméně jediná babička, která se o malou stará, tak je z ní malá nadšená, ale právě že ona si neuvědomuje, že časy, kdy jsem si nechala kecat do života a svorně jí poslouchala už jsou prostě dávno pryč a v tom je ten problém. Když jí to pak řeknu, že musí akceptovat, že je to moje dítě, ne její, tak se nafoukne a odsekne mi, že je to ale její vnučka :confounded: to pak mám pocit, že jí děsně týráme a je děsně zanedbaná a zaostalá :confused:
12. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já začínám mít pocit, že si do tý porodnice pojedu odpočinout. To, co mi dneska předvedla Kačenka v poledne v CP byl asi vrchol jejích hysterickýho vztekání. Ani to radši nebudu komentovat. Já jsem se pak normálně celá klepala, ruce se mi třásly. Se divím, že jsme v pořádku dojely vůbec domů, že jsem to v autě ustála, a že jsem z toho ani neporodila. To jsem si říkala, jestli nepojedem do porodky dneska, tak snad už nikdy. Už cestou domů mi ruply nervy a já bulela celou cestu a pak ještě doma. Manžel přijel radši o něco dřív z práce, za což jsem mu vděčná. Akorát pak jel zas na hokej. To už byla Kačenka v pohodě. Jen mi udělala zas scénu před spaním. Dneska už mi fakt stačilo trošku a už jsem na ni vyjela. Doufám, že bude spát v klidu. Už na to fakt nemám sílu. K tomu si přidají těhotenský hormony a poslední měsíc těhulkování a já jsem totálně na prášky. Zítra asi manžel pojede s malou ke tchánovcům. Sice jsme měli jet všichni, ale já potřebuju chvíli klid. Tak zůstanu asi doma. K našim ji dovezem v neděli. Už tradičně ji tam poslední měsíc nechávám z neděle na pondělí přespat, protože stejně v PO mám doktora, tak bych ji tam vezla, tak mám aspoň jednu noc v týdnu klidnou. Ale mám strach ji tam nechávat dýl, protože by to mohlo být ještě horší. Naši ji akorát strašně rozmazlují a dovolí jí všechno, co si umane. Pak je zvyklá, že jí každý ve všem vyhoví, a když něco s manželem potom zakážem, jak se akorát kvůli tomu vzteká. Nehledě na to, že by po pár dnech u našich byla Kačenka jako koule. :confounded:

Leni, tak s tou tvojí poslední větou naprosto souzním. U nás to vypadá nějak podobně.

Wjeruš, jaký jste koupili golfky? Hodíš je do alba?
12. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero je mi to moc líto že to takhle máš to je prostě asi ně´jaký oškliví dětský období se kterým se budete muset vyrovnat a nebo se snažit najít příčinu proč to tak dělá a pak budeš vědět jak to řešit já tohle období s Gábi měla po tom co se Davídek narodil a občas to má i ted že fakt mě to dojímá až k slzám ale ted už můžu říct že vím jak na ní . Ale nechci radit protože s každým dítětem je to jiný a Kačence určitě pomůže něco jinýho jen přijít na to co jí pomůže aby se tak nevstekala
12. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak co se týče vztahů a rodičema a tchánovcema tak jsem s tím taky docela dlouho zápolila ale pak jsem si uvědomila že mají právo trochu Gábi rozmazlovat a tak jsem se s tím smířila a moc jim do toho nekecám ale je pravda že oni jsou docela v poho protože když se mi něco nelíbí a řeknu jim to snaží se to tak brát a řekla jsem jim že to jak se k nim bude chovat Gábi záleží na nich k tomu já ji vychovávat nemůžu jen ji učím aby k nim měla úctu. Třeba nedávno jsem se dozvěděla že říká babičce co čumíš tak jsem ji seřvala že to teda ne ne takhle s babičkou mluvit nebude a babička ji omlouvala že je malá a že jí to nevadí tak jsem zařvala ještě babičku že tohle si teda nepřeju aby s ní takhle mluvila no snad mi to vyjde.

jinak vero ještě k tomu vztekání já vím že je to ted těžký ale asi by jsi měla být ted tvrdá a nepolevit nevím přesně jak to u vás probíhá to víš nejlíp ty ale je třeba možný že už se malá bojí toho miminka jako konkurence a tak to takhle na vás zkouší řekla bych že hledá hranice kam až může a vy by jste jí měli dovolit dojít jen tam kam chcete já teda větší problémy měla až se narodil Davídek doufám že vy si to odbýváte ted a pak už bude pokoj ale hlavně na to budete dva přeju fakt pevný nervy hele ale zrovna nedávno jsem na tom byla podobně a tak jsem si koupila homeopatika na nervi a dá se říct že mi to trochu pomohlo aspon jsem měla pocit že pro to něco dělám abych byla v klidu :wink: a to jsem mohla i když kojím
12. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak dneska si asi zopáknu tu vanu, když půjdou kluci plavat, když mi posledně tak na ty záda pomohla. Kryštůfek nám nespí, moc nejí, tak si tipuju na zoubky, ale jak mi manža připomněl, to už jsme si mysleli mockrát a má pořád jen ty dva spodní :grinning:

Leny, my si teda s tchyní ujasnili, že malýho vychováváme my, ze začátku nám taky říkala že ho špatně držíme a krmíme a tak. Ale je zajímavý, že když pak něco vytkneš jí, tak se urazí brečí, že jí kluka nenecháme ani pochovat, protože si myslíme, že všechno dělá špatně. No tak jsme jí připomněli, kolik poznámek měla k nám a taky, že malýho půjčujeme na pochování všem, co si řeknou, takže není pravda, že bychom na něj byli něajký přecitlivělí. A je klid.

Vero, snad si to nejhotší opravdu vybíráte teď a po narození miminka bude klid. Goflky jsme nakonec pořídily tyhle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22594272&tab=9

nechtěli jsme do nich vrážet zas tolik peněz a kamarádka je má a je nad míru spokojená, tak uvidíme.
13. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, já jsem uvažovala o Bachovým kapkách (pro mne i pro malou). Ale nechci do toho jít teď těsně před porodem. Tak to ještě chvíli vydržím. Homeopatika beru už na přípravu k porodu, tak to s nima zas nechci nějak extra přehánět. S našima jsem domluvená, že si malou nechají zítra přes noc, a pak bych ji ráda dala tak na dvě noci k tchánovcům. Já si fakt potřebuju odpočinout a díky tomu, že za malou v noci musím chodit, tak spím dost málo. Navíc už mi od včerejška stačí fakt jen trochu, aby zlobila a už hned vybuchnu. Dneska v noci jsem za ní taky musela jít a přes hodinu jsem u ní ležela, a když pořád nemohla zabrat, tak jsem se zvedla, že za chvíli přijdu. Musela jsem si jít lehnout do ložnice, protože už jsem byla totálně grogy. Poslala jsem tam manžela, když jsem slyšela, že malá pořád nespí, a samozřejmě byl hned řev, že chce jen maminku. Tak jsme ji seřvali, ale nakonec rezignovala a vzala jsem ji k nám do postele. Jinak by se zase začla vztekat a neusnula bych já, malá ani manžel. Dnešní dvouhodinový ponocování mi na síle teda nepřidalo. Manžel s malou odjel na oběd ke tchánovcům, tak mám aspoň na pár hodin doma klid. My se právě s chlapem snažíme dodržet to, co řeknem. A právě včera kvůli tomu byla taková šílená scéna ve městě, protože jsem ji něco odmítla za její chování koupit a tím to začlo. Věděla jsem, že se bude vztekat, ale netušila jsem, že to půjde to takový krajnosti. Jinak, co se týče našich, tak jsou sice hodní, ale opravdu všechno přehání (hlavně jídlo a rozmazlování). To tvrdí všichni, kteří naše znají. Vím, že prarodiče vždycky vnuky rozmazlují, ale u našich je to extrém. A nejvíc mě štve, že jim něco řeknu, že si to takhle nepřeju a oni to stejně udělají, protože to malá takhle chce a dětství má jednou za život, tak jí přece nebudou něco odpírat.

Wjeruš, golfky jsou moc pěkný. Taky jsem myslím o nich tenkrát uvažovala. Ale nakonec jsem šla do trochu větších koleček, protože tyhle mi přišly spíš jen do města. Ale určitě s nima budete spokojení. Jakou máte barvu? Tu zelenou?
13. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, tak to je blbý, že vaši nerespektujou, co Ty si (ne)přeješ. Kačenka je jeich první vnouče? Třeba je to s dalšími přejde. Se musím smát, Tyjsi taky měla dětství jen jednou za život, ale kdybys to tenkrát vašim řekla, tak by z toho asi nadšení nebyli vid? :grinning:

Hele a co kdybys to udělala naopak. Jako že by manžel vydržel doma s Kačenkou sám a Ty sis užívala nocleh a rozmazlování u vašich? Třeba by si pak i Kačka zvykla na to, že nejsi doma a byl by větší klid. Ale asi by to chtělo od manžela železný nervy, když to tak pročítám.

Jo jo máme nakonec ty zelený. Však já je taky do města mám, u tchýně, tam je rovina jako když střelí a v podstatě asfaltky a mám je hlavně na pobyt tam :wink: A případně na dovolenou, to je taky budeme brát, ale budeme mít i tu krosničku. No ke tchýni pojedeme, až když sleze sníh, takže ani ve sněhu by snad být problém neměl :wink:
13. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, ségra má dvě děti, ale jsou už velký (letos jim bude 18 a 16). Navíc bydlí v Brně a naši nemají auto, takže s děckama se vídali tak jednou za čtvrt roku. A taky jsou to vlastně taťkovi nevlastní vnoučata, takže pro mýho tátu je Kačenka první vnouče a už od narození z ní byl vyloženě pos.... A mamka se pak jeho chování taky přizpůsobí, takže na Kačenku nedají prostě dopustit. Jen řeknu něco proti ní, že třeba zlobí, tak už jsme špatný my s chlapem a že furt jen na malou nadáváme. Přitom že je tak strašně šikovná a chytrá. Jako to je šikulka, ale má samo i svoje mouchy, který naši nevidí.
Já už taky uvažovala, že bych na pár dní vypadla pryč, ale u rodičů spát nechci. Přes den se tam ukážu, ale už jsem si odvykla tam spát a mám ráda svůj klid, který s našima v 2+1 opravdu nehrozí. Manžela to stejně čeká, až budu v porodnici, tak jsem zvědavá, jak to spolu s malou zvládnou. Dřív k ní chodil v noci naprosto bez problémů, až posledních pár měsíců se z ní stal hrozný mamánek.
My máme zelenkavý hluboký kočár. Golfky oranžový. Zelenkavá je jedna z mých oblíbených barev. :wink:

Já si včera četla dlouhodobou předpověď. Tak jestli to vyjde, tak do konce února by měl být sníh a začátkem března už by se mohly teploty pohybovat něco nad nulou (dokonce psali i něco o 10 stupních), tak snad ten sníh opravdu roztaje, než přijedem z porodnice domů. :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero tak my to máme naopak, kočár máme oranžovej a golfky zelený :grinning: Mě se tahle barva teda taky moc líbí.

Já si to myslela, že Kačenka bude první, technicky vzato je. Samo, že je šikovná, ale každý dítě někdy zazlobí. Třeba fakt změní postoj, až se jim narodí to druhý. I když první vnouče je první vnouče, to bude mít vždycky vyjímečnou pozici. To máte se ségrou asi taky větší věkovej odstup viď? Manža to má se ségrama taky tak, jedna je o 9 let a ta nejstarší dokonce o 16 od něj. On je takovej nejmladší mazánek

Snad s tím počáskem budeš mít pravdu. A užij si klidu a samoty doma :wink:
13. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, ségra je o 8 let starší. Ale vdávala se už ve 20 a první dítě měla ve 21, jak to bylo ještě po revoluci běžný. Pak se to ale zlomilo a svatby a první děti se oddalovaly ke třicítce. Já se vdávala ve 27, Kačenku jsem měla ve 28, tak proto má ségra mnohem starší děti než my.
13. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nestihla jsem dočíst všechno, tak budu psát jen okrajově.
Už jsme celkem zdraví, jen mě je k té únavě ještěšpatně. No nějak to zvládám, ale musím teda zapřahávat babičky a Rudu. Chodím tak 2x denně spát - no snad to brzo přejde.

Vero - Rudík teď byl taky na zabití, jak jsme byli doma, byla jsem tak nervózní, že se mi z toho rozdělalo akné po celém obličeji :frowning2: . Takže tě chápu.

S tím odpočinkem v porodnici taky počítám, už jsem se domluvila s Rudou¨, že zkusíme nadstandart jestli bude volnej...abych měla klid na spaní. V Brodě stojí 400,- na den.

No babičky se snažím krotit v rozmazlování, ale když nejsem na blízku tak si stejně dělaj co chtěj. No taky se snažím to už moc neřešit, jsem ráda když malýho pohlídaj a já mužu jet k dr. nebo jen odpočívat.
Pro malýho je to asi taky důležíté, aby s nimi byl, takže se holt něco musí překousnout :wink: .
13. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru - zkus na ty záda levandulovej olej, maj ho v lékárně a hodně odpočívej.
13. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, je fajn, že už je vám líp. :wink: A nemáš to akné taky od těhu? Jak jsi na tom byla při Rudíkovi?

Já s nadstandartem v porodnici nepočítám. Maximálně, kdybych chytla nějakou šílenou maminu na pokoji a nadstandart by byl volný. Ale doufám, že chytnu někoho normálního. V JI jsem byla na pokoji s jednou supr mamčou, se kterou se vídáme dodneška.

Ještě k tomu prvnímu vnoučeti. U nás je paradox, že pro tchánovce je Kačenka opravdu úplně první vnouče, takže by teoreticky měli větší právo na rozmazlování než naši. :grinning: Jinak mně by to rozmazlování ani tak nevadilo, kdyby mi fakt teď nešlo o to vytvořit Kačence hranice, kam až může jít. Zrovna v tomhle období je to nejdůležitější.

Já si dala hodinovýho šlofka a jsem jak znovuzrozená (aspoň na chvíli :grinning: ).
13. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chichi odpočívám už týden, teď už musím něco udělat, prádlo mipadá na hlavu jak špinavý, tak nevyžehlený, na sporák se nemůžu dívat a vysát musíme taky, brodíme se smetím :unamused: S vysáváním pomůže manžel a službu na chodbě zvládne taky on, ale k prádlu ho raději nepouštím. Dneska taky bude vařit a chce píct bábovku, no teď naznal, že to možná odloží na pondělí. Tak se začínám bát. On když peče,t ak zaměstná na plnej úvazek i mě, spotřebuje pět krát tolik nádobí a já mám celej den co uklízet :slight_smile: No ale oceňuji tu snahu
14. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, dočítám vás, ale psát nestačím.
Stále jsem v úsporném balení a stále čekám :angry: Po obědě to už už vypadalo, že by snad mohlo něco být, ale prdy vody zlatá rybko, ještě si to prý mám užívat :sunglasses: Odpo jdeme do CP, je tam Valentýnský program, nějaké latinsko-americké a pak koncert Petra Muka, tak abychom neseděli nečinně doma a nemyslela jsem na to, že ještě nerodím :grinning:
Wjeru, vyprdni se na to, šetři se, úklid ti neuteče :wink:
Vero, já bych teda taky nechala chlapa, aby uspával jenom on, i v noci aby vstával jenom on, ale to by ses musela třeba půl hodinky před uspáváním sebrat a jít třeba k sousedce a aby tě chlap zavolal až by malá usnula. Ona Kačka vycítí, že nejsi doma a pak bude šlapat jak hodinky, uvidíš. A v noci už nebude vědět, že jsi zpátky doma a uvidíš, že za týden máte po problému :wink:
14. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. nestíhám vůbec dočítat. malá má rýmu a kašel a tak jsme celý víkend doma a já jsem z toho hotová. začíná být paličatá a vztekat se fakt šíleně. uf. zítra snad už bude lepší a já vyrazím ven a trochu bude spát a já vše dočtu. tak se mějte....
14. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já když nejsem večer doma, tak malá naprosto v pohodě usne i s tátou. U našich taky v pohodě. Sice jí trvá třeba dvě hodiny, než večer usne, ale je to v klidu. A v noci, když se tam vzbudí, se po mně neshání. Ale doma prostě ví, že v noci jsem. Navíc to má zafixovaný, že hned volá mne. Je fakt dost protivná, když je ospalá a objeví se u ní někdo jiný než já. Já bych byla ráda, kdyby chlap byl s malou co nejvíc nocí sám doma (aby ji nedával k babičce na noc), až budu v porodnici. Aby si trochu zvykla, že k ní bude vstávat on. Ale mám obavy, že až se vrátím, bude vědět, že jsem zase doma a bude to stejný jak předtím. Ona je fakt hrozný paličák. Má být po kom. Z manželový strany je to asi dědičný. :grinning:

Dneska v noci spinkala malá u našich a další dvě noci mám domluvený, že bude spát u tchánovců. Tak jsem se dnes krásně vyspala. :sweat_smile: Ještě dvě noci mám na načerpání sil. Ale musím přiznat, že už se mi po malé začíná stýskat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek