• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Leny, Ty si teda taky nakládáš, ať toho nemáš málo. Tak to všechno zmákněte, ať už máte od úřadů pokoj. Rodit na úřadě, hm to by mohla být zajímavá zkušennost :slight_smile:

Ch jo, ať už má Krýša ty zuby venku prosíííím. Dneska zase od jedný do třech řev a budíček v 5.20 :unamused: No ale už je zase uloženej a jde to dospat, tak asi zalehnu k němu, aspoň na chvíli
17. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

těhulky, koukám, že místo odpočívání jste hyperaktivní :slight_smile: To já byla lazar, bylo mi neustále pořád špatně, tak se ani nic dělat nedalo. Poslední dobou mi Elinka taky vstává kolem půl šesté, ale zoubky jí nerostou, tak snad se to brzy zlepší. Co ten srazík v Jihlavě?
17. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ta mi zas dává! Je půl 9 a mám vyřvané hlasivky až mě z toho bolí v krku, ruku jsem na ní nevztáhla, ale už bulím a bulím. Je to teď den co den a já už na to prostě nemám!
17. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Leni, tak přesně chápu, jak se cítíš. Já bulela ve čtvrtek a pak ještě víc v pátek. Jsem ráda, že jsem teď měla tři dny vegáč a můžu si pořádně oddáchnout. U tebe je to ještě znásobený nervozitou z čekání na porod. Já si to zatím ještě tolik nepřipouštím. Tak se malá trochu zklidní, aby ses tak nenervovala. Babička za váma nepřijede, abys nebyla v týhle době čekání na malou sama?

Formu mám tuhle http://www1.tescoma.com/cz/shop/scripts/katalog.php?gid=4010011000&id=623222

A recept na borůvkový mufinky (taky jsem to dělala z mražených borůvek):

250 g hladké mouky
sůl
1,5 lžičky kypřícího prášku
1 vejce
100 g cukru
6 lžic slunečnicového oleje
250 ml pomerančového džusu
200 g borůvek
(Všechny přísady smíchat do jemného, řídkého těsta. Borůvky nasypat do těsta - místo ovoce lze použít i čokoládu, kandované ovoce, oříšky. Formičky na mufinky naplnit asi ze 2/3, pokud používáme papírové košíčky, tak dát aspoň 3 do sebe, protože jsou dost tenký. Dát péct do trouby vyhřáté na 180 stupňů a péct cca 30 minut. Vychladlé posypat cukrem. Z papírových košíčků se nevyndávají, až při komzumaci.)

Leni, koukám, že máš dneska fakt nabitý program. A náhodou narození na FÚ by bylo dost originální, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Wjeruš, co záda? Zoubky nezávidím. My naštěstí s Kačenkou vůbec ani nezaregistrovali, že jí zoubky rostou. V tomhle byla zlatíčko. :slight_smile:

Koči, ty toho, chudáku, taky moc nenaspíš. :unamused:

Srazík zatím netuším. Jak jste na tom, holky? Mně se teda určo nehodí pondělí. A příští týden pátek taky ne, mám domluvenou kadeřnici.
17. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, chtěla jsem se zeptat, jak to máš s kontrolou? Tenhle týden má doktor dovču a ty už bys měla jít od příštího týdne na kontrolu do porodky. Nebo přijdeš ještě na poslední kontrolu na gyndu příští týden?
17. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zatím nemůžu v úterý, jinakje mi to celkem jedno, středa se nehodí Koc, to si budu už pamatovat. Ale nevím, jak na tom budou moje záda, snad už úplně dobře, že bychom dorazili :wink:

Krýša šel s taťkou sdáňkovat
17. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, mamina se mě začátkem týdne ptala, jestli nemá přijet. Já že to záleží na ní, že tady na chalupě pokoj volný je a kdyby se jí nechtělo být tady, že může být určitě u mladých. Ona že má ve Čt doktora a že pak se uvidí. Dnes jsem jí ráno jen psala, jestli to spíš vypadá, že přijede nebo spíš že ne a ona zas děsně neví, takže co já vím! Každopádně dnes s malou byla na cvičení švagrová, teď je malá u nich a zítra celý den taky a pak jde s taťkou večer na hokej, ale asi jí tam dám jen na poslední třetinu, aby jí to tam nebylo dlouhý. A co se maminy týče, tak teď určitě nepřijede, ptž by se mi to hodilo, tak bude sedět doma a nudit se a jak porodím a budu potřebovat klid, tak to jí tu budu mít určitě tak dva týdny. Už to ani neřeším.
Jinak jdu na kontrolu zítra, ale to jdu jen na monitor a k doktorovi už ne a pak už teda asi budu chodit jen do porodnice než porodím. I když jak jsem se ráno rozčílila, tak mě malá celý den dost nabírá, takže kdybych už zítra na monitor nemusela, tak bych se asi ani nezlobila :wink:
17. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dělal ti doktor minulý týden UTZ? Mně by měl ještě udělat. Říkal, že před termínem ještě přeměříme miminko. Tak počítám, že se na mne ještě koukne. Teď mě dva týdny neviděl (v pondělí už to bude třetí týden), protože jsem byla vždycky jen u sestřičky a monitor vypadal dobře, tak mě k doktorovi ani neposílala.

Dnešní zubař OK. Nic mi nenašla, tak jsem byla ráda.
17. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, :_)můžu se přidta, nebo nenabíráte????
17. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mono, to víš, že se můžeš přidat? Budem rády, když se k nám přidá další dušička. :grinning: Koukám, že máš dvouletou holčičku a čekáš dalšího mimíska. Tak to jsi na tom podobně jak Zuzka. Jsi přímo z JI? Ke komu chodíš na gyndu?
17. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero, moc děkuji :slight_smile: přímo ne, ale jsme tam pořád, nákupy mám tam sestru a tak..já jsem z Hrbova, je to malá vesnička u Polné jestli znáte, 2 km od Polné :wink: :slight_smile:
jojo to je čertisko poslední dobou, , od října snažení se nám to povedlo, :slight_smile: a já koukám že ty máš skoro stejně starou cácorku snáma že??a za chvilku už bude porod :slight_smile: :wink: :slight_smile: kdypak máš termín???
17. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, zkoukla jsem album. Vypadáš dost mladě. Kolik ti je? Jestli to není tajemství. :grinning:
17. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero je mi 23 let :slight_smile: já zkoukla taky tvoje fotečky, malá je kouzelná, je to parádnice :slight_smile: teda :slight_smile: :wink: teda máš krásnej pupík :slight_smile: a už víte co to bude,,??nebo je to překvapení???já chodím na gyndu do Žďáru nad sázavou, k doktorce Maškové..a ty???já vjihlavě chodila ke dvoum a obě dvě mi odešli :grinning: :grinning: už sme teda soptila hihi sme nevedel uz kam :grinning: :grinning: ale k týto už chodím 4 roky :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mono vítám tě mezi námi opravdu vám to moc sluší :wink: na fotkách malá je jak andílek :slight_smile:

jak vás tak holky dočítám koukám že na nervi je snad skoro každej ale myslím si že to až zas tak není z dětí jako spíš z toho počasí musím přiznat že tak trochu to odnaší chudák Gábi ale určitě má taky pávo být z toho neštastná doufám že už brzo ten sníh odejde a věřím tomu že i nám bude líp řeknu vám holky budte rádi že si děti ještě nosíte v bříšku a nemusíte v tomhle jezdit s kočárkem protože je to docela nad lidské síly
Jsem vyčerpaná jak z kočárku tak i docela i z malýho protože už chce chodit a to ještě nechodí po čtyřech ale asi ani nebude protože se všude doplazí :slight_smile: Už jsem mu i koupila nový boty a moc mu sluší koupila jsem je nad hassem jsou tam moc hodný ženský a boty taky mají kvalitní. Jo a Davídkovi konečně vylezly zuby a hned dva ale nahoře no doufám že mu hned vylezou i ty dole jinak bude jak králíček azurit :grinning:
leny vero už se vám to blíží moc vám přeju at to máte rychle za sebou a je vše v pohodě já měla druhej porod parádní tak bych ho přála i vám

wjeruš ty si teda zkusíš vůbec ti nezávidím mě teda taky bolej záda ale na štěstí se můžu hnout nemám to tak bloklí jako ty přeju at tě to brzo přejde :cry: :wink:
17. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabinice.- moc děkuji:_) :wink: :slight_smile: zkoukla jsme aji tve fotky a Gábinka a Davídek jsou nádherný :slight_smile: a to teda věřím, jsem ráda že malá už chodí po svejch a kočár??stačí když sem vezla od ségry malou a to byl mazec teda v tom sněhu :unamused: :angry: už se těším na jaro uplne nejvic, akorat cim ho tak privolat????to asi nevyjde,,, tak snad už brzy přijde... :wink:
17. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono taky koukám že pěkně ponocuješ :slight_smile: já myslela že už tu nikdo není :wink:
17. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko děvčátka :slight_smile:
Vítám Monu :wink: Já tě ale už z nějaké diskuze, tuším, znám :wink: Podle fotek mi nic teda neříkáš, ale podle nicku už jsem tě viděla :grinning: :grinning: U Polné má sice přítel sestru, ale nejezdíme tam (kupodivu :grinning: ), teď tam jen občas jedu kvůli kuchyni, jinak vůbec.
Gabi já jsem malé taky kupovala první botičky nad Hassem, asi stejné, co má teď Wjerka, ale na větší už jsem tam pak žádné nevybrala. Možná jednou bačkory, ale to se nepočítá :grinning:
My jsme na dnešní noc byli bezdětní, i když to zas večer vypadalo, že to tak do rána nezůstane :grinning: No řeknu vám, že jsem ráda, že mě takhle intenzivní poslíčci chytají až takhle těsně před porodem, ptž kdyby mě chytali už třeba 2měsíce před, tak bych to šla asi dobrovolně vyběhat :sunglasses:
Vero, mně dělal dr. UTZ naposledy snad před měsícem? Minule mě teda prohlédnul na koze a předtím taky, to mi bral stěry na toho streptokoka a tentokrát mi sestřička říkala, že půjdu už jen na monitor, jak tam bude ten druhý dr. Takže já vím váhu naposledy asi v tom 30tt nebo kdy se přeměřuje.
18. únor 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Leni, já taky furt přemýšlela, odkud Monu znám. Taky mi přišla ta přezdívka známá, ale podle fotek fakt netuším. Tak jsem si říkala, že jsem asi paranoidní. :grinning:
18. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych řekla, jestli dřív nechodila do diskuze červen 2007, já tam ze začátku taky hodně chodila, ale pak tam bylo moc holek a já je nestíhala dočítat, tak jsem se na to pak vyprdla a chodím víceméně jenom semka. A odjinud mě nenapadá :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čao holky, tak včera už jsem juchala a říkala si, že dnes se zkusíme projet venku a asi jsem se přejuchala. Ráno jsem zase vstávala dost ztěžka :wink:

Holky a já vím odkud Monu znáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nakoukla jsem totiž na začítek týhle diskuze a hádejte, kdo tam s váma diskutuje :wink: Jinak mě těší, že se opět přidala a bude nás tu o jednu víc

Včera mě namíchl manža a jem na něj namíchlá doteď. Jako nevím, co si myslí. Já když se na něco dívám, tak ho to absolutně netankuje a chodí a rozpráví a já ho musím poslouchat a včera jsme mu chtěla říct jednu větu, jenže pán se díval na fotbal a sprdl mě, že teď teda poslouchat nebude a že to přece vím, když se dívá na sport, tak na něj nemám mluvit. :angry:
18. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já chodila do června 2007 jen do porodu. Pak už jsem nestíhala, protože doma jsme net neměli. A člověk z tý diskuze brzy vypadne. Tak jsem zůstala věrná Vysočině a Jihlavě. Občas mrknu na HB. A teď ještě chodím do března 2010.

Wjeruš, už aby ti ty záda polevily. Musí to být hrozně nepříjemný. :frowning2: A s tím rušením u TV mi to něco připomíná. :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať se u vás brzy pročistí vzduch.

Tak Wjeruška to objasnila. :grinning:
18. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ranko holky :slight_smile: :wink:

jojo wjerushka má pravdu :grinning: :grinning: chodila sem semka, když sem čekala mojí malou :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:

wjeru, trpíš na záda ??nebo až teď, teda snad tě to brzy pustí :frowning2:a s tou TV :grinning: :grinning: :grinning: jak píše vero něco mi to připomíná :grinning: :grinning: :grinning:

lenicka, tak ty už to máš za pár....2 týdny nebo za týden????budu držet pěstičky, no ono může přijít klidně hned vid :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak my za sebou zase máme kakací extempore. Nevím, z čeho to kulíšek má, ale najednou zčervená, zatlačí, ozve se rána až z děla má prosranděný i tepláčky. Už to bylo včera a dneska zase. Jak jsem ho nesla do koupelny, tak mu to nohavicí propadalo, takže jsem nejen umývala jeho a prala přepírala prosranděný věci a ještě jsem uklízela cestičku :frowning2: Přitom nebaští nic novýho, tak nevím.

Mono, záda mě chytly teď před dvěma týdny a už taky doufám, že to bude lepší. Koukám, že Ty čekáš v září, tak to se taky sněhme najezdíš příští zimu :wink:

Gábi, Krýša má zase jenom spodní zuby, tak že bychom dali ty naše děti s chrupem dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme včera konečně byli u doktorky na roční kontrole. máme 9750g a 73,5 cm. a dostali jsme čtvrty Prevenar a čtvrtou Hexu. takže tak teď pojedeme až za 3 měsíce na Priorix.
jinak malá je už ok, manža taky a já mám šílenou rýmu, bolí mě z ní hlava a docela bych odpočívala, ale malá bohužel ne:slight_smile:
tak já jdu na poležet než se mi potvůrka vzbudí v kočárku a začne řádit jak je teď jejím zvykem....
18. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjero. jojo to bude mazec, malou sem měla v prosinci přímo a to bylo ježdění, ale naštěstí enbyla zima taková jako letos....ale ono je pravda s těma kočárkama, že je to teda hrozný, nechápu proč neprohrnují aji chodníky, měli by přeci ne????

jinak holky k jaké chodíte doktorce???Mi chodíme k hrobařové na Březinkách chodíte taky někdo k ní??
18. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já chodím ke Svítilové na Bedru. A s druhým mimískem tam budu chodit taky. Je příjemná a navíc je to tam mnohem jednodušší s parkováním. I když na Březinkách to je taky dobrý. Tam jsem jezdívala s malou k Lexovi na kyčličky a taky tam chodíme k Bártíkový na oční.

U nás je to teda zlatý, co se týká prohrnování. Takže problém s kočárem u nás ani není. Zato v JI je to fakt mazec.
18. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
k Hrobařový chodí moje dvě kamarádky. jedna má dítě 14 měsíců, druhá 16. je prý dobrá, jen je občas na začátku tahala na zbytečné kontroly na převažování co si holky stěžovali. ale od té naší Svítilky je u ní dobré že prevence objednává na čas. to by se mi taky líbilo:slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, to čekání s mrňatama je fakt blbý. Ale po roce už se s ní domlouváš individuálně, takže můžeš přijít třeba i dopoledne, tak tam nemusíš tak dlouho čekat.
18. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vítám monu. Já jsem teď extra nemožná...měla jsem zánět zubu...takže bez léku jsem trochu trpěla, ale zubařka mě dala dohromady...
Dneska mi je po delší době trochu líp...tak snad svítá na lepší časy

Vstávání dětiček nezávidím, ale já jsem takhle vstávala s Rudíkem celé léto - pak to samo přešlo :wink: , tak se držte.

Malej taky chodí ke Svítilové, já jsem k ní taky chodila :grinning: takže mi to vyhovuje...

Zatím pa ,postel volá :grinning: :sunglasses:
18. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ty si to taky pěkně vybíráš. Tak snad už máš opravdu vybráno.
18. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek