• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
ahojky holky, byla jsem s malou na prochajdě :slight_smile:dneska to docela jde není ani až taková zima :slight_smile: :wink:

tak to jo, já teda s paní doktorkou hrobařovou jsme taky spokojená, chodila jsem k ní od malinka, a vždy sem si říkala až budu mít děti chci aby kní taky chodili:_) :slight_smile: :wink:
nás teda na žádné zbytečné netahala :grinning: :grinning:

moc děkuji za přivítání :wink: :slight_smile:
zuzi, ježiši, nezávidím, měla jsem jednou zánět zubů :confused: :fearful: katastrofa, a ještě kdybych byla těhotná no teda ty sis musela užít te´d :pensive: :frowning2:
18. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukám holky co sem psala kdyz sem byla s malou tehu :grinning: :grinning: zajímavý :grinning: :grinning: no a jak sem se svama bavila, nakonec sem v jihlave nerodila...z dost zasadniho probleblemu :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky tak ja ctu ze sem semka chodila aji po porodu ale jen chvilku...pak nejak nebyl asi cas, je pravda ze sem na konika pak uz moc enchodila....a koukam ze jo ze sem vam vsem psala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme si to musela precist je to zajimavy co sem psala u prvniho tehu a tak :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak tady máš takovej deníček :grinning:

Já teď uložila malýho a doufám, že usne. Manža má zase škraloup, příšel na chvíli, ž ejde na schůzi a do hodinky je zpátky. N o už je to hodina od tý doby, co měl být zpátky, takže jsem ukládání musela zmáknout sama. Kdybych se ho ještě koza neptala, jeslti to stihne a budeme dva nebo budu ukládat kulíška sama :unamused: A to chce jít zítra do hospody :angry: Ach jo, aspoň zavola tmohl, že se to protahuje, tohle mě fakt vytáčí
18. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjerus, jojo jako opravdu deníček :grinning: :grinning: už je přečtený ale :grinning: :grinning:

teda no to mohl ti aspon zavolat.....právem má škaroup, manža teda ted uklada v kuse už skoro týden, jak sem porad blila tak sem nebyla nejak schopna..ale dneska malou už ukládám já :wink: :slight_smile: sice chce, ale uložím jí já, at si odpočne, :wink: :slight_smile: tak já za moment vyrazím na koupání malý a tak..
18. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru Ti chlapi.... mě není dobře a myslíš že je manža doma... německý kolegá má loučení. nějak mě to začíná štvát. v pondělí trénink s fotbalem, včera hráli, dnes rozlučka a o víkendu mají dvojitou oslavu třicetin na Čeřínku a tak odjede v so po plavání a vrátí se až vystřízlivý. uf.
tak já jdu koupat a ukládat. a pak ležet k olympiádě.
18. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
beponka..je.-( :frowning2: :frowning2: teda ty chlapi nekdy zlobi co??? :unamused: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :grinning: tak z toho jsem už vyrostla,aby mi pořád chlap někde coural :angry: toho jsem si užila ažaž a na to chlapa nepotřebuji,abych seděla doma a on vymetal hospody :rolling_eyes: chceš chodit po putikách,tak to užij beze mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem v hospodě dělala a děkuji pěkně,nebrat!!!
Monaberu taky si tě podle nicku pamatuji,tak nazdárek :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru tak to dáme dohromady a budeme mít dokonalý chrup :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my dnes taky byli na kontrole a vážíme 9340 a měříme 76cm na to že většinou jen kojím tak je to kus chlapa ale musím říct že od té doby co mu rostou zuby tak mi začína konečně jíst zeleninu není to žádnej zázrak ale aspon něco třeba skleničku jí natřikrát a taky mě u toho pěkně seřve :wink: ale piškoty a sušenky a jogurt a přesnídávky ty on může :wink:

my chodíme ke Kadlecový a taky maximální spokojenost nechápu jak může být neustále dobře naladěná všechno pořád opakovat dokola no já bych na to neměla :slight_smile:

mona to mě ještě nenapadlo koukat se co jsem psala ale kouknu na to docela jsem taky zvědavá :sweat_smile:

no a chlapi to je moc dlouhý příběh oni si přece taky potřebujou odpočinout a odreagovat se :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela- moc děkuji :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: to jo, já bych nechtěla aby mi chodil do hodpody :frowning2: :frowning2: můj nepije a nekouří, je hodně snáma, podnikáme hodně výlety atak, moc neni cas ani penize na hospody :_D :grinning: :grinning: :grinning:

gabinice - jojo přeči si něco je to hustý teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

já se musím přidat k Mel s názorem, že chlap, který není doma je k ničemu. Měla jsem dlouholetý vztah s někým, kdo byl neustále pryč buď v hospodě, nebo na fotbale, nebo kdoví kde jinde...... Teď si nemůžu vůbec stěžovat, mám doma poklad :slight_smile: ikdyž samozřejmě má své mouchy, ale to patří ke každému člověku :slight_smile:

Leni, tak koukám, že se Ti blíží radostná událost, tak snad to budeš mít co nejdříve za sebou :slight_smile: :wink:
19. únor 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ono to s manžou tak hrozný není a já jsem ráda že vyrazí, že mám doma klid. před ním jsem měla dlouholetý vztah s klukem co beze mě prostě nikam nešel a byl šíleně hodný a já se nudila k smrti:slight_smile: asi se potřebuju trochu rozčilovat. a tak jsem si našla manžu a na něj se vyprdla. a manža vždycky chodil za sportem a když se kt omu někdy nakupí nějaké akce tak holt je to naprd. jo jo a jak píše Gabi, chlapi si někdy musí odpočinout :angry: :angry: :angry:
ale mám plán:slight_smile: do roku a půl Sáry chci kojit a od jejích dvou let zkoušet druhé a tak se chystám půl roku pařit a užívat si:slight_smile: no uvidíme jak to vyjde:slight_smile:
19. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Gábi, tak malej je teda fakt pěknej dlouhán. :slight_smile:

Moni, snad tě ty nevolnosti brzy přejdou. Já jsem byla šťastná, že se mi při obou těhu vyhnuly. Hlavně při druhým, kdy se člověk musí starat ještě o starší dítko.

Já si na svýho chlapa naštěstí stěžovat moc nemůžu. Jestli jde do hospody jednou za čtvrt roku, tak to je hodně. Dřív jsme s kámošema chodívali každý týden na pokec, ale teď fakt není nějak čas. Tráví s námi hodně času. Akorát rád zajde na hokej, ale to se dá přežít. :slight_smile:

Bep, tak ať ti plán vyjde. :slight_smile: :wink: :grinning:

Já mám od včerejšího odpoledne celkem pohodu. Přijela babička, tak zašla s malou ven, já pak jela na těhujogu (manžel byl na hokeji), tak malou uložila babička. Já ještě po cvičení zajela nakoupit a domů jsem dorazila po půl osmý, to už malá spala. Babička u nás nakonec přespala, tak mi s malou taky dneska pomůže. Jsem docela ráda. Do Orcy se mi dnes nějak nechce. To počasí mě odrazuje. A navíc se plácat ve městě v tý břečce s Kačenkou - fakt není o co stát. Tak zajdem na prochajdu tady. Malá se vyválí ve sněhu a bude taky spokojená. :grinning:
19. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdyby někdo chtěl koupit toho našeho kulišáka, tak ho v noci klidně prodám. Od deseti do jedný řev. A nepomáhalo vůbec nic. Ještě do mě ryl manža a radil, chtěl Krýšu odnýst do cestovní postýlky do obýváku, máme ji tam jako ohrádku, jenže to by Krýša nespal vůbec, protože by zase pořád kvičel Fanyn (morče). to když slyší někoho ve stejný místnosti, tak dělá jako protožený. Takže do řevu jsem ještě debatila s manžou, no toho jsem nakonec vyhodila do pokoje. Asi kolem půl dvanáctý. Kolem půl jedný jsem krýšovi dala další mlíčko, nechala mu na polštáři dudlík (ale dneska jsem mu ho za tu noc odstřihla :wink: ) a šla si udělat radši ještě jedno mlíko. No a Krýša jak nikdo nebyl v ložnici, tak si hezky hajal a dudlal a byl zticha. Jak jsme přišla s mlíkem, tak zase řev. Asi chtěl chovat, v posteli jsme ho měli to řval taky. Tak jsme sbalila peřinu, šla jsem na gauč do obýváku, že chvíli počkám než malje zatuhne, asi o půl druhý jsme se dívala naposledy na hodiny, pak jsme se vzbudila ve 4, přesídlila zpátky do ložnice a Kryštof chrněl do šesti. Manžam á podmínku, musí dneska přijít do 4, i kdyby měl dát výpověď, jeslti chce jít do tý hospody, tak mě nechá odpolo spát.

Jinak s fotbalem to znám taky už 10 let. Manža hraje, takže jeden den o víku je buď trénink nebo zápas a tudíž si nikdy neužijeme celej volnej víkend. Teď jsem přišla s tím, že bych si udělala školu, to bych musela chodit v SO a že by manžovi mohla stačit jen malá kopaná v týdnu a soboty bych měla pro změnu já. No ani o tom nechtěl slyšet. By mě zajímalo, jestli si někdy uvědomuje, jak má tolerantní manželku, mizera jeden :unamused: :wink: :grinning:

Jinak souhlasím s Bep i s Mel, když se to nepřehání, tak je fajn, že chlap si občas vypadne a nejsou ti dva pořád přilepení k sobě. Ale zase když se to přehání a chlap chodí po hospodách často, tak fakt není o co stát
19. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, chlapi jsou fakt hrozný. Oni potřebují všechno, ale aby sami udělali ústupek, to nehrozí. :angry:
19. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero, taky doufám, ale už 3 den to celkem jde :slight_smile: je to lepší :wink: :slight_smile: o malous e ted nejvic stara manža právě, ale ted jak je mi líp tak to já samo :grinning: :grinning: a když je v práci neda se nic, jendu sem jí koupala a 3x sem si odběhla na záchod se poblejt :-/ :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: no to bylo děsný....

manža můj má taky mouchy to každý aji já je mám hihi :grinning: :grinning: ale taky si nemůžu ztěžovat :slight_smile:poklad :slight_smile: :wink:
19. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mono, termín mám pozítří a pak v pondělí, nestraš, že bych měla ještě dva týdny přenášet :unamused: Včera jsem se byla od dr. přehlásit už na kontroly do porodnice, tak jsem odtud odcházela vydeptaná :frowning2: sestřička mě napsala na kontrolu na pondělí, že to budu jako druhorodička teprve den po termínu a že mi natočí jak monitor, tak že mě dr. prohlédne. A jak jsem tam viděla ty rudě namalované dveře, tak jsem fakt odcházela s tím, že si doma vyvařím prostěradla a že to spácháme doma :confused:

V neděli přijede mamina, tak si snad bude malou brát, abych si mohla odpočinout - jestli už teda nebudu rozdvojená :grinning:

Můj chlap je teda taky poslední asi rok a půl v pohodě, že skoro do hospody nechodí, i když mi kolikrát přijde, že má období, kdy sedí doma a člověk se ho nemůže "zbavit" a pak že když potřebuje, aby byl doma, tak to má hrozně aktivit, ale to je jen občas. A teď jak jsme na chalupě, tak ani nikam nechodí, i když ho kamarádi začli opět asi měsíc před termínem děsně zvát na různé akce, do té doby nic, ale je odolný a je se mnou doma :sunglasses:

Já jsem tak ráda, že jsem v těhotenství nezvracela, ani nevíte jak. I když si ještě moc dobře vzpomínám, jak jsem byla unavená, malátná a jak bych furt spala, ale to přešlo docela rychle. Ale přesně obdivuji holky, co buď chodí do práce a nebo mají doma už starší dítko a blijou jak aminy, to fakt klobouk dolů :wink:
19. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, to bude malej mít od těch zoubků, ne? Neroste mu jich třeba víc naráz?

Gabi, malej je teda dlouhej jak tejden před vejplatou :confused: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o blití v práci bych mohla psát romány :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já pořád doufám, že každý těhotenství je jiný, protože jestli bych zas měla zvracet celý těhotenství jako to první, tak snad těhotná nebudu.

Leny nevím, já to prostě nepoznám. Možný to klidně je a už by to mohlo konečně skončit, to je fakt o nervy.

Gábi malej je fakt velikej
19. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porhlížela jsem Mono tvoje album a tak jsem přemýšlela,jestlinení manžel tvé sestry Karel :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o zvracení v těhotenství, v práci do výtahu apod. bych taky mohla psát romány. Zvracela jsem od prvního do posledního dne celé těhotenství a to třeba sedmkrát denně. Nikomu to nepřeji, je to hrozný, člověk je pak už z toho zvracení celý unavený a vyčerpaný. A nepomáhalo vůbec nic, ani osvědčené babské recepty :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koči, ty sis užila pořádně v těhu. Ještěže neplánuješ další dítko. To bys asi skončila v nemocnici jak Chechta. Stejně jsem nepochopila, proč tě doktor tenkrát nenechal na nemocenský.
19. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koc, tak to jmse na tom byli stejně. My ještě v práci máme takový ty velikánský kancly a stoly oddělený paravanama. No a já seděla v tom obrovitým kanclu úplně na konci, takže na WC giga daleko. Taky jsem to jednou nedala a zalítla do kuchyňky, ta je naštěstí v prostředku, zrovna si tam vařilo dost lidí poobědový kafe. No a bylo jasno. Naštěstí už šéfka věděla, že jsem těhotná, takhle se to dozvěděl i zbytek kanceláře :slight_smile: Taky mi teda nepomáhala vůbec nic
19. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata :slight_smile:
tak jak je???

lenycka, jeje, a kde budeš rodit?????v Jihlavě???tea takže ty už muzes rodit klidne ted cece :grinning: nenataceli ti ejste monitor jako vubec????

melanykol, ahojky, no moje sestra se jmenuje Míša a má manžela karla, a syna 3 roky a 4 měsíční Verunku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale koukám na tvoje album, máš nádherné fotečky, malá je úžasná .-) teda opravdu sluníčko :slight_smile: a ty jsi těhulka byla krásná, moc ti to slušelo, ale neznám tě??jak mě tedy znáš????nebo jsme spolu mluvili???
19. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono já znám sestru od vidění,ale ona mě asi ne :slight_smile:
Zuzanka mi onemocněla,tak se asi pojedeme léčit k mé mamce,má rýmu a sem tam hycuje no a občas jí to chraptí,už jí dávám stodal a teď si natloukla :frowning2:
19. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala-- aha tak to jo :slight_smile: :wink: :slight_smile:
jejda tak to je mi líto :frowning2: ale mi používáme každou zimu kapky MAR je to mořská voda, a paráda, rýma když je je minimální..je to dobrá věc, hlavně ty můžeš kapat pořad kazdy den treba 2 mesice v kuse a pomáhá, za to kapky na rýmu přímo pro děti, můžeš kapat max 4 dny :frowning2: :angry: :sunglasses:
ttyo mar jsou od novorozence takže paráda :slight_smile: a ještě na rýmu máme toto je to opravdu super, malaá má pak za 3 dny rýmu pryč když máme....tto doporučuji,

je toto toto opravdu super :slight_smile: a pro deti je to vynikající, me osobne to taky pomaha teda, a manzovi taky, tchyne s tchanem si to taky chvali :slight_smile: amoje svagrova kdyz jejiho malyho sme tim mazala a mel 3 dny po rýme tak hend ze to chce objednat :slight_smile: je to moc dobra vec:slight_smile:
http://www.just.cz/produkty/bylinne_kremy/k5142
kdyz ma mala kasel a rymu a tak mar kapky a ta mast a super :slight_smile: mala aji pekne dycha nosikem, arym,a krasne odteka:slight_smile:
19. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, s malou mě to mrzí. Snad se dá brzy dokupy.

Normálně Kačenka dneska chtěla spinkat s tatínkem a fakt se s ním bez prostestů uložila. Tak jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. :confused:

Moni, tymiánku máme vyzkoušenou taky. Používáme ji už snad 15 let. Je opravdu bezva. Kámoška s tím taky srážela holkám teplotu - když nic nezabíralo, tak tymiánka určitě jo.
19. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero, jojo nám taky vždy pomohla, je to opravdu super věc:slight_smile: malý sráží aji rýmu akašel :slight_smile: no paráda :wink: :slight_smile:

teda no vidíš, a tatínek byl rád ne??že si schrupl :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tatínek tam už je půl hodiny. Asi tam usnul s malou. :grinning: On s tím teda žádný problém nemá. Kolikrát usnul dřív jak malá, když s ní předtím chodil spát. :grinning: :grinning: :grinning:

Tymiánka je fakt super i na rýmu a celkovou dezinfekci obličeje, když kolem tebe lítají bacily. A na odkašlávání ji taky můžu doporučit. :sweat_smile:
19. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, doktor mě nechal na nemocenský od šestého měsíce, to už jsem fakt nebyla schopná to dojíždění z Třebíče do Jihlavy vydržet. Naštěstí jsem nikdy neměla ranní nevolnosti, spíš až po příjezdu do práce to vypuklo hned po vystoupení z auta a pak výtah atd..Kolikrát se mi stalo, že jsem zvracela venku na procházce a lidi si mysleli, že jsem opilá nebo co. A další dítě opravdu nee, když si vzpomenu na první těhotenství, tak jsem ráda, že jsem Elinku úspěšně donosila a je zdravá. Když mi je teď jednou za čas třeba špatně od žaludku, tak si na těhotenství vzpomenu a brrrrr. Krásné je pro mě mateřství, těhotenství jsem protrpěla a i ten porod stál za houby.

Mono, já tě taky od vidění z Jihlavy z nám, ale nemůžu si vybavit odkud. Nestudovala jsi na bývalé ISŠO, Havlíčkova v Jihlavě?
19. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek